Esileht Pereelu ja suhted Naiste ja meeste erinevused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )

Teema: Naiste ja meeste erinevused

Postitas:
Kägu

Sattusin sellisele artiklile. Ja no tõepoolest, tunnen sama. Olen üritanud mehele selgitada, et ma ei taha olla nagu ema lapsele, kes palub ja mangub. Ise võiks ju märgata, mida kodus on teha vaja.

Ja mis mind kõige rohkem hämmastab, on see, et mees heidab jällegi minule ette, et ma teda ei kiida, kui ta mingi asja ära teeb. Aga minu selgitusest ei saa ta üldse aru, kui ma räägin, et aga miks peab elementaarsete asjade eest kiitma? Ma ei eelda kiitust, kui süüa teen või pesu pesen. Aga mees ei jäta, ikka jaurab, et meestele on kiitust väga vaja. Minu jaoks on see jällegi ema-laps suhe siis.

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120095082/ei-ullata-sugugi-ekspert-kinnitab-see-on-number-uks-pohjus-mis-muudab-naised-suhtes-onnetuks

 

+9
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jäta maha siis kui nii õnnetud olete.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on naljakas lugeda, et kuidas naise-mehe suhe saab olla kellegi jaoks nagu ema-lapse suhe. Või sa TA arvad, et emad muudkui manguvad oma lapsi, et need midagi ära teeks ja kui teevad, siis aina kiidavad neid tehtu eest? Väga imelik ettekujutus ema-lapse suhtest.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks laps võtab isa pealt eeskuju kahjuks.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistel ja naistel on ka ju erinevused koduse korra loomise  suhtes. Nt lähen külla. Vaatan elamine tolmune ja sassis. Miks mõni naine seda ei märka?

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arvatakse, et koristamine, pesu ja nõude pesemine jmt on naise abistamine, siis ehk tõesti oodatakse õlalepatsutamist. Kõigepealt tuleb selgeks teha, et majapidamistööd on mõlema vastutus ja keegi ei “abista” kedagi, vaid igaüks peabki panustama.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arvatakse, et koristamine, pesu ja nõude pesemine jmt on naise abistamine, siis ehk tõesti oodatakse õlalepatsutamist. Kõigepealt tuleb selgeks teha, et majapidamistööd on mõlema vastutus ja keegi ei “abista” kedagi, vaid igaüks peabki panustama.

Mees lõi naisele kõik kodumasinad ja pärast suurt loometööd on õigus mehel kodus puhata, sest naine ju mehe elu kergendamiseks pole midagi loonud. Mees ehitab maja, ehitab auto, toob kütuse autosse, toob toidu põllult lauale, teeb elektri tuppa, aga naise jaoks on ikka vähe, mees peab ka võrdselt koristama. Kui raske on ikka naine olla eks. Tühine elu, aga kui nõudlik ja pahandav.

+4
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arvatakse, et koristamine, pesu ja nõude pesemine jmt on naise abistamine, siis ehk tõesti oodatakse õlalepatsutamist. Kõigepealt tuleb selgeks teha, et majapidamistööd on mõlema vastutus ja keegi ei “abista” kedagi, vaid igaüks peabki panustama.

Mees lõi naisele kõik kodumasinad ja pärast suurt loometööd on õigus mehel kodus puhata, sest naine ju mehe elu kergendamiseks pole midagi loonud. Mees ehitab maja, ehitab auto, toob kütuse autosse, toob toidu põllult lauale, teeb elektri tuppa, aga naise jaoks on ikka vähe, mees peab ka võrdselt koristama. Kui raske on ikka naine olla eks. Tühine elu, aga kui nõudlik ja pahandav.

See mees on küll üldine mõiste, mille  saab tänapäevane mees jätkuvalt uhkust tunda, nagu oma loodu üle. Ps ei saa tänapäeval mees ehitada, kui ta pole ehitaja. No kuuri võib. Elektrit ei tohi panna majja, kui ta pole elektrik. Auto ehitamine on rohkem hobina ja põllutööd ka linnamees ei tee. Aga saab jätkuvalt olla uhke, et mees on neid asju teinud ja loonud. Samas on tänapäeval ka mehel ju võimalus kasutada mehe loodud pesumasinat, kuivatit, pliiti jne asju

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sattusin sellisele artiklile. Ja no tõepoolest, tunnen sama. Olen üritanud mehele selgitada, et ma ei taha olla nagu ema lapsele, kes palub ja mangub. Ise võiks ju märgata, mida kodus on teha vaja.

Ja mis mind kõige rohkem hämmastab, on see, et mees heidab jällegi minule ette, et ma teda ei kiida, kui ta mingi asja ära teeb. Aga minu selgitusest ei saa ta üldse aru, kui ma räägin, et aga miks peab elementaarsete asjade eest kiitma? Ma ei eelda kiitust, kui süüa teen või pesu pesen. Aga mees ei jäta, ikka jaurab, et meestele on kiitust väga vaja. Minu jaoks on see jällegi ema-laps suhe siis.

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120095082/ei-ullata-sugugi-ekspert-kinnitab-see-on-number-uks-pohjus-mis-muudab-naised-suhtes-onnetuks

Aga ära kiida teda siis nagu ema vaid kiida nagu naine.

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arvatakse, et koristamine, pesu ja nõude pesemine jmt on naise abistamine, siis ehk tõesti oodatakse õlalepatsutamist. Kõigepealt tuleb selgeks teha, et majapidamistööd on mõlema vastutus ja keegi ei “abista” kedagi, vaid igaüks peabki panustama.

Mees lõi naisele kõik kodumasinad ja pärast suurt loometööd on õigus mehel kodus puhata, sest naine ju mehe elu kergendamiseks pole midagi loonud. Mees ehitab maja, ehitab auto, toob kütuse autosse, toob toidu põllult lauale, teeb elektri tuppa, aga naise jaoks on ikka vähe, mees peab ka võrdselt koristama. Kui raske on ikka naine olla eks. Tühine elu, aga kui nõudlik ja pahandav.

See mees on küll üldine mõiste, mille saab tänapäevane mees jätkuvalt uhkust tunda, nagu oma loodu üle. Ps ei saa tänapäeval mees ehitada, kui ta pole ehitaja. No kuuri võib. Elektrit ei tohi panna majja, kui ta pole elektrik. Auto ehitamine on rohkem hobina ja põllutööd ka linnamees ei tee. Aga saab jätkuvalt olla uhke, et mees on neid asju teinud ja loonud. Samas on tänapäeval ka mehel ju võimalus kasutada mehe loodud pesumasinat, kuivatit, pliiti jne asju

plaa plaa plaa aga sina ju ka ei ehita maja, sa ei ehita isegi kuuri, juhul kui jupid pole mõni mees valmis teinud ja sul on ainult kokkupaneku rõõm. Miks sa halvustad mehi kui ilma meesteta ei oleks sul praktiliselt mitte kui midagi? Sul ei oleks mitte kui midagi, kui mehed täna käed üles tõstaks ja mitte kui midagi enam ei teeks.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis võib öelda, et mehed on tublid, teevad tööd. Aga naised teevad samuti tööd. Jutt on teemaalgatuses sellest, mida mehed teevad kodus. Ajad on muutunud. Enam ei pea ulukit jahtima, mille eest naine peab tänulik olema, saab süüa, jääb elama.  Nüüd tarbib see mees ise ja teise mehe või naise tööna kasvatatut ja leiutatud.  See et elektri leiutas mees, kandunuks nagu üle meessoole, mille üle iga naine peaks meessugu tänama. Ehk kui kiita vaja, ja pole nagu millegi eest meest kiita,  siis võib ka oma meest kiita selle toreda leiutuse eest.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja veel… võib-olla oleks ka naised midagi rohkemat suutnud avastada, teha, luua, leiutada, kui ühiskond poleks varem olnud nii meestekeskne. Naised, need olid kui meeste alamad.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees lõi naisele kõik kodumasinad ja pärast suurt loometööd on õigus mehel kodus puhata, sest naine ju mehe elu kergendamiseks pole midagi loonud. Mees ehitab maja, ehitab auto, toob kütuse autosse, toob toidu põllult lauale, teeb elektri tuppa, aga naise jaoks on ikka vähe, mees peab ka võrdselt koristama. Kui raske on ikka naine olla eks. Tühine elu, aga kui nõudlik ja pahandav.

Sina pole neist ühtegi asja leiutanud, et sa siin suure suuga kaagutad. Tood korra elektri majja ära ja oled enda arvates majapidamistöödest eluks ajaks prii? Hea arusaam ikka asjadest. Keskmine mees ja naine käivad mõlemad võrdselt tööl ja igal on oma ülesanded kodus. Ei ole nii, et üks viskab pärast tööd jalad seinale ning teine üksi rügab ja tõmbleb kõigi eest.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arvatakse, et koristamine, pesu ja nõude pesemine jmt on naise abistamine, siis ehk tõesti oodatakse õlalepatsutamist. Kõigepealt tuleb selgeks teha, et majapidamistööd on mõlema vastutus ja keegi ei “abista” kedagi, vaid igaüks peabki panustama.

Mees lõi naisele kõik kodumasinad ja pärast suurt loometööd on õigus mehel kodus puhata, sest naine ju mehe elu kergendamiseks pole midagi loonud. Mees ehitab maja, ehitab auto, toob kütuse autosse, toob toidu põllult lauale, teeb elektri tuppa, aga naise jaoks on ikka vähe, mees peab ka võrdselt koristama. Kui raske on ikka naine olla eks. Tühine elu, aga kui nõudlik ja pahandav.

Ma ei tea küll ühtegi meest, kes neid asju teeks. Isegi kartulit ei osata kasvatada. Üks oskab autot parandada, sga mitte valmis ehitada

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, kui tühine ja väike peab olema mees, kes oma saavutuste asemel räägib aga üleüldisest meessoo saavutustest. Ise ei suuda ilmselt mitte midagi teha, siis ehibki ennast nende meeste sulgedega, kes midagi saavutanud on. Mul on sinust lausa kahju, OT. Nii nõrk ja hädine võib olla väga piinlik olla ja see ilmselt muudabki su selliseks kibestunud ätiks.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll ühtegi meest, kes neid asju teeks. Isegi kartulit ei osata kasvatada. Üks oskab autot parandada, sga mitte valmis ehitada

Aga nad otsivad töömehe, kui midagi vaja teha. Seega ikkagi mees  teeb 😉

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene naine lubati Tartu Ülikooli 1915 s.o. natuke rohkem kui sada aastat tagasi, ülikool aga asustati 1632 ehk siis pea 300 aastat ei olnud ühelgi naisel ülikoolis võimalik käia.

Ma ei tea kus te elate, aga minu mees ei rassi põllul ega ehita autosid (auto ostsin ise endale), töötame mõlemad eraettevõtjatena, teenime enam vähem võrdselt – seega ei pikuta mees nädalavahetusel, vaid teeme koos kodutöid. Koos laome ka puid virna ja värvime planku.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sinust lausa kahju, OT.

Kas OT on mees? Nüüd on küll hea võimalus küsida, et mida sina, kui mees teed, kuidas ühiskonda panustada ja mida kodus teed.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja veel… võib-olla oleks ka naised midagi rohkemat suutnud avastada, teha, luua, leiutada, kui ühiskond poleks varem olnud nii meestekeskne. Naised, need olid kui meeste alamad.

Miks sa siis midagi ei leiuta? Sest sa lihtsalt ei oskagi mõelda selliselt. Sa oled praegugi meeste alam, sest kui elekter ära läheb, kes liini parandama läheb? Ikka mees, mitte naine, kui kraanist vett enam ei tule, parandab toru ära mees, mitte sina. Sina ainult ülbitsed ja halvustad ja leiad sada miljonit põhjendust miks sa midagi pole elus teinud peale kaagutamise. Isegi muna ei mune.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene naine lubati Tartu Ülikooli 1915 s.o. natuke rohkem kui sada aastat tagasi, ülikool aga asustati 1632 ehk siis pea 300 aastat ei olnud ühelgi naisel ülikoolis võimalik käia.

Ma ei tea kus te elate, aga minu mees ei rassi põllul ega ehita autosid (auto ostsin ise endale), töötame mõlemad eraettevõtjatena, teenime enam vähem võrdselt – seega ei pikuta mees nädalavahetusel, vaid teeme koos kodutöid. Koos laome ka puid virna ja värvime planku.

Äkki naised ei tahtnudki ülikooli minna, polnud seisusele kohane nagu ka täna, naine ei paranda torusid, ei ehita maja, ei ehita autosid, vaid ostavad oma sotsiaaltöö eest teenitud raha eest.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saame ju kõik aru, et kodutööde puhul ei ole asi märkamises vaid laiskuses.

Kodutööd on iga päev korduvad ja saab teha nimekirja järgi mehhaanilisi liigutusi, kuid kui mees ei tee ise, ei tee ta ka nimekirja järgi, ei tee kiitusega.  Sest ta saab. Sest keegi teine teeb ära.
Tänapäeval, kui koos elamine pole kohustuslik on võimalik arutleda, kas mees peale lahkuminekut teeks neid samu kodutöid. Mingeid võibolla ei teeks (ei istutaks rõdule lilli ja ei kastaks neid) . Aga enamusi teeks ka üksi elades. Sest tal oleks vaja ikkagi puhast pesu, süüa, lemmikloomale süüa. last kasvataes lapse eest hoolitsega. Ja üksik mees neid asju tõesti teeb. Ise. Ilma kiituseta. Ilma nimekirjata. Või siis maksaks ta kellelegi, kes neid tema eest teeks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, kui tühine ja väike peab olema mees, kes oma saavutuste asemel räägib aga üleüldisest meessoo saavutustest. Ise ei suuda ilmselt mitte midagi teha, siis ehibki ennast nende meeste sulgedega, kes midagi saavutanud on. Mul on sinust lausa kahju, OT. Nii nõrk ja hädine võib olla väga piinlik olla ja see ilmselt muudabki su selliseks kibestunud ätiks.

Aga ongi ju üleüldised naised ja mehed. Iga mees annab mingi panuse sinu elu heaks, parandab midagi ära, valmistab midagi, et su elu oleks kergem. Sina kaagutad kuidas hoopis sina teed kõike, aga mida sa siis teed? Mingi äti jutt, milleks sellist labasust ajada? Sa suudad ainult labasust toota, sest sul ei ole elus huvisid ega hobisid peale laterdamise.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saame ju kõik aru, et kodutööde puhul ei ole asi märkamises vaid laiskuses.

Kodutööd on iga päev korduvad ja saab teha nimekirja järgi mehhaanilisi liigutusi, kuid kui mees ei tee ise, ei tee ta ka nimekirja järgi, ei tee kiitusega. Sest ta saab. Sest keegi teine teeb ära.

Tänapäeval, kui koos elamine pole kohustuslik on võimalik arutleda, kas mees peale lahkuminekut teeks neid samu kodutöid. Mingeid võibolla ei teeks (ei istutaks rõdule lilli ja ei kastaks neid) . Aga enamusi teeks ka üksi elades. Sest tal oleks vaja ikkagi puhast pesu, süüa, lemmikloomale süüa. last kasvataes lapse eest hoolitsega. Ja üksik mees neid asju tõesti teeb. Ise. Ilma kiituseta. Ilma nimekirjata. Või siis maksaks ta kellelegi, kes neid tema eest teeks.

Kui naine teeb kodutöid siis ongi see naise ainuke tegemine, seepärast ta tahabki seda teha mehega võrdselt, sest meeste töid naine ju teha ei taha. Koguaeg aetakse võrdsust taga ikkagi nendes töödes mida teeb naine, aga mida mees teeb, see naisi üldse ei huvita, see peaks niisama tulema. Ma käisin hambaarsti, arst ja õde oli naised, aga kui selle puurimasinaga tekkis rike, siis tuli ikka meestehnik ja vahetas mingid tihendid ära ja õhk liikus edasi.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene naine lubati Tartu Ülikooli 1915 s.o. natuke rohkem kui sada aastat tagasi, ülikool aga asustati 1632 ehk siis pea 300 aastat ei olnud ühelgi naisel ülikoolis võimalik käia.

Ma ei tea kus te elate, aga minu mees ei rassi põllul ega ehita autosid (auto ostsin ise endale), töötame mõlemad eraettevõtjatena, teenime enam vähem võrdselt – seega ei pikuta mees nädalavahetusel, vaid teeme koos kodutöid. Koos laome ka puid virna ja värvime planku.

Äkki naised ei tahtnudki ülikooli minna, polnud seisusele kohane nagu ka täna, naine ei paranda torusid, ei ehita maja, ei ehita autosid, vaid ostavad oma sotsiaaltöö eest teenitud raha eest.

Minuu mees pole sama moodi elus ehitanud maja, parandanud toru, ega parandanud autot. Töötab suuga ja ostab ma mulli ajamise eest teenitud rahaga kõik sisse. Aga õnneks on tal nii palju mehelikkust, et ostab ka koristaja teenuse sisse. Ja toidu kojutoomise.

Seevastu mu vanaema kaevas Anne kanalit. Vanaisa oli roosikasvataja.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene naine lubati Tartu Ülikooli 1915 s.o. natuke rohkem kui sada aastat tagasi, ülikool aga asustati 1632 ehk siis pea 300 aastat ei olnud ühelgi naisel ülikoolis võimalik käia.

Ma ei tea kus te elate, aga minu mees ei rassi põllul ega ehita autosid (auto ostsin ise endale), töötame mõlemad eraettevõtjatena, teenime enam vähem võrdselt – seega ei pikuta mees nädalavahetusel, vaid teeme koos kodutöid. Koos laome ka puid virna ja värvime planku.

Äkki naised ei tahtnudki ülikooli minna, polnud seisusele kohane nagu ka täna, naine ei paranda torusid, ei ehita maja, ei ehita autosid, vaid ostavad oma sotsiaaltöö eest teenitud raha eest.

Minuu mees pole sama moodi elus ehitanud maja, parandanud toru, ega parandanud autot. Töötab suuga ja ostab ma mulli ajamise eest teenitud rahaga kõik sisse. Aga õnneks on tal nii palju mehelikkust, et ostab ka koristaja teenuse sisse. Ja toidu kojutoomise.

Seevastu mu vanaema kaevas Anne kanalit. Vanaisa oli roosikasvataja.

Lillkaspamutt, sul ei olegi meest, sul on ainult impotendist partner olnud. Mis sa kiitled oma jopskiga.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma käisin hambaarsti, arst ja õde oli naised, aga kui selle puurimasinaga tekkis rike, siis tuli ikka meestehnik ja vahetas mingid tihendid ära ja õhk liikus edasi.

Miks sa siis ise ei parandanud masinat ära. Oled mees või ei ole.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin hambaarsti, arst ja õde oli naised, aga kui selle puurimasinaga tekkis rike, siis tuli ikka meestehnik ja vahetas mingid tihendid ära ja õhk liikus edasi.

Miks sa siis ise ei parandanud masinat ära. Oled mees või ei ole.

Sest ma olin patsient. Samas tõesti, miks nais arst poleks võinud sahtlist võtta need rõngad ja ise ära vahetanud, aga ju siis ei osanud. Täna käib ülikoolis rohkem naisi kui mehi, aga ikka kakeldakse kodutööde pärast, mingit arengut pole naistel olnud.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lillkaspamutt, sul ei olegi meest, sul on ainult impotendist partner olnud. Mis sa kiitled oma jopskiga.

Kas saan õigesti aru, et sellel MEHEL, kes tuleb ja parandab maailma kõik asjad ära, peab kogu aja kõva ka olema. Muidu äkki pole piisavalt mees.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin hambaarsti, arst ja õde oli naised, aga kui selle puurimasinaga tekkis rike, siis tuli ikka meestehnik ja vahetas mingid tihendid ära ja õhk liikus edasi.

Miks sa siis ise ei parandanud masinat ära. Oled mees või ei ole.

Sest ma olin patsient. Samas tõesti, miks nais arst poleks võinud sahtlist võtta need rõngad ja ise ära vahetanud, aga ju siis ei osanud. Täna käib ülikoolis rohkem naisi kui mehi, aga ikka kakeldakse kodutööde pärast, mingit arengut pole naistel olnud.

Kui saamatu saab olla.

Ise sa ei õppinud hambaarstiks. Ise sa ei õppinud puurimehhaanikuks. Ise sa lasid hambad käest. Sa ise põhjustasid selle olukorra.

Läinud meesarsti juurde kui naine ei sobi. Ise sa ei läksid naisarsti juurde. Ei pea minema kui ei meeldi. Naist ka ei pea võtma, kui ei meeldi.

 

..aga tegelt meeldiks küll, lihtsalt ükski ei anna kätte…

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin hambaarsti, arst ja õde oli naised, aga kui selle puurimasinaga tekkis rike, siis tuli ikka meestehnik ja vahetas mingid tihendid ära ja õhk liikus edasi.

Miks sa siis ise ei parandanud masinat ära. Oled mees või ei ole.

Sest ma olin patsient. Samas tõesti, miks nais arst poleks võinud sahtlist võtta need rõngad ja ise ära vahetanud, aga ju siis ei osanud. Täna käib ülikoolis rohkem naisi kui mehi, aga ikka kakeldakse kodutööde pärast, mingit arengut pole naistel olnud.

Et mees ehitas pesumasina, aga kui tuli aeg oms pesu pesta, said oskused ja taiplikkus otsa, ei osanud pesu masinasse panna, ega nupule vajutada. Ainult naised saavad nii raske ja keerulise tööga hakkama.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiste ja meeste erinevused