Esileht Pereelu ja suhted Naiste ja meeste erinevused

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Teema: Naiste ja meeste erinevused

Postitas:
Kägu

Lillkaspamutt, sul ei olegi meest, sul on ainult impotendist partner olnud. Mis sa kiitled oma jopskiga.

Kas saan õigesti aru, et sellel MEHEL, kes tuleb ja parandab maailma kõik asjad ära, peab kogu aja kõva ka olema. Muidu äkki pole piisavalt mees.

Meestel pole sellist identiteedi probleemi, mehed ongi mehed. Naistel on probleemid ja lõputud. Mees on mees nagu ta olla tahab.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin hambaarsti, arst ja õde oli naised, aga kui selle puurimasinaga tekkis rike, siis tuli ikka meestehnik ja vahetas mingid tihendid ära ja õhk liikus edasi.

Miks sa siis ise ei parandanud masinat ära. Oled mees või ei ole.

Sest ma olin patsient. Samas tõesti, miks nais arst poleks võinud sahtlist võtta need rõngad ja ise ära vahetanud, aga ju siis ei osanud. Täna käib ülikoolis rohkem naisi kui mehi, aga ikka kakeldakse kodutööde pärast, mingit arengut pole naistel olnud.

Et mees ehitas pesumasina, aga kui tuli aeg oms pesu pesta, said oskused ja taiplikkus otsa, ei osanud pesu masinasse panna, ega nupule vajutada. Ainult naised saavad nii raske ja keerulise tööga hakkama.

Seda sa ju teed ise, sest kodutööd ongi sinu ainukesed tööd mehe ees. Sina ise ju ronid sinna pesumasinasse ja hiljem siis irised mehega miks ainult sina pead pesu masinasse panema ja kuivama panema. Sa ise tekitad omale probleemi, sest tahad tõestada kui eriline sa oled. Ega mees ei pea hakkama oma naisega kaklema, et ise pesu masinasse panna, naine on ju targem. Näed ju ise kui rumalalt sa elad ja süüdistad siis meest. Mees pole sinu valikutes süüdi, sa ei pea üldse mehega koos elama, võid elada üksi koos oma kassi ja koeraga. Aga ei, sa irised ja virised, sa oled katkine olend.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ja naine hakkavad koos elama, siis on ju naine see kes kõike kodus peab otsustama ja tegema, mis mees seal siis tegema peaks? Muidugi laseb kodurahu nimel naisel tegutseda, aga siis naisel tekib kahetsus, näe mees ei aita mind selles ja tolles. Kuidas see mees siis seal aitama peaks kui naine on kõik endale krahmanud? Tülitsema hakkab naine, mitte mees, st naine ongi veider olend kes pole kunagi rahul. Isegi kui mees palkab teenijad kõike tegema, on ikka naine see kes tülitsema hakkab. Ikka pole rahul, ikka on valesti kõik, milline siis peaks olema, seda naine ei tea. Ometi naine käib ülikoolis, saab targaks, aga elab ikka nagu ei tea kes.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ja naine koos elama hakkavad, teeb mees alguses kodutöid. Sest enne seda elas ta üksi ja tegi. Siis ta avastab et töö saab tehtud ka temata. Siis ei anna naine enam seksi sest paks laisk keskealine mees on vähem erutav kui padjapüür.

Ja siis on järsku mehel häda..

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minul oli õnnetus elada koos pedandist mehega, kes koristas 2 tundi kööki. Küll on hea elada üksi!!!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed on naiivitarid.

Nad arvavad, et oma naine tähendab tasuta seksi.

Tasuta seksi ei ole olemas. Mees peab seksi eest ALATI maksma kas rahas või tegudes.

Ainus kes saab seksi niisama, on mehi teenindav prostituut. Aga siis saab lisaks pooltel kordadel peksa.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ongi ju üleüldised naised ja mehed. Iga mees annab mingi panuse sinu elu heaks, parandab midagi ära, valmistab midagi, et su elu oleks kergem. Sina kaagutad kuidas hoopis sina teed kõike, aga mida sa siis teed? Mingi äti jutt, milleks sellist labasust ajada? Sa suudad ainult labasust toota, sest sul ei ole elus huvisid ega hobisid peale laterdamise.

Ei, iga mees ei anna. Sina ei anna. Ja iga naine annab ka mingi panuse. Mina nt töötan alal, kus on mehi rohkem, kui naisi (IT), nii et minu panus on sama suur, kui paljudel meestel. Ja naisi, kes meestega võrdselt tööd teevad, on tänapäeval siiski enamus.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ongi ju üleüldised naised ja mehed. Iga mees annab mingi panuse sinu elu heaks, parandab midagi ära, valmistab midagi, et su elu oleks kergem. Sina kaagutad kuidas hoopis sina teed kõike, aga mida sa siis teed? Mingi äti jutt, milleks sellist labasust ajada? Sa suudad ainult labasust toota, sest sul ei ole elus huvisid ega hobisid peale laterdamise.

Ei, iga mees ei anna. Sina ei anna. Ja iga naine annab ka mingi panuse. Mina nt töötan alal, kus on mehi rohkem, kui naisi (IT), nii et minu panus on sama suur, kui paljudel meestel. Ja naisi, kes meestega võrdselt tööd teevad, on tänapäeval siiski enamus.

See on veelgi filosoofilisem teema. 100 a tagasi olid kõik arstid, õpetajad, riigiteenistujad mehed. Tänapäeval on vastupidi. Tubdub, et mehed on täiega eidestunud, midagi nad enam ei oska.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin hambaarsti, arst ja õde oli naised, aga kui selle puurimasinaga tekkis rike, siis tuli ikka meestehnik ja vahetas mingid tihendid ära ja õhk liikus edasi.

Miks sa siis ise ei parandanud masinat ära. Oled mees või ei ole.

Sest ma olin patsient. Samas tõesti, miks nais arst poleks võinud sahtlist võtta need rõngad ja ise ära vahetanud, aga ju siis ei osanud. Täna käib ülikoolis rohkem naisi kui mehi, aga ikka kakeldakse kodutööde pärast, mingit arengut pole naistel olnud.

Et mees ehitas pesumasina, aga kui tuli aeg oms pesu pesta, said oskused ja taiplikkus otsa, ei osanud pesu masinasse panna, ega nupule vajutada. Ainult naised saavad nii raske ja keerulise tööga hakkama.

Seda sa ju teed ise, sest kodutööd ongi sinu ainukesed tööd mehe ees. Sina ise ju ronid sinna pesumasinasse ja hiljem siis irised mehega miks ainult sina pead pesu masinasse panema ja kuivama panema. Sa ise tekitad omale probleemi, sest tahad tõestada kui eriline sa oled. Ega mees ei pea hakkama oma naisega kaklema, et ise pesu masinasse panna, naine on ju targem. Näed ju ise kui rumalalt sa elad ja süüdistad siis meest. Mees pole sinu valikutes süüdi, sa ei pea üldse mehega koos elama, võid elada üksi koos oma kassi ja koeraga. Aga ei, sa irised ja virised, sa oled katkine olend.

Ise ikka saad aru, mida tahad öelda? Oskad siis pesumasinat tööle panna? Pesumasina ehitamidega sa üsna kindlalt hakkama ei saa.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui kraanist vett enam ei tule, parandab toru ära mees, mitte sina.

Kust sa seda võtad? Ma parandan küll ise kõik majasse puutuva ära. Ei viitsi iga poole aasta tagant mehele meelde tuletada lihtsalt.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin hambaarsti, arst ja õde oli naised, aga kui selle puurimasinaga tekkis rike, siis tuli ikka meestehnik ja vahetas mingid tihendid ära ja õhk liikus edasi.

Miks sa siis ise ei parandanud masinat ära. Oled mees või ei ole.

Sest ma olin patsient. Samas tõesti, miks nais arst poleks võinud sahtlist võtta need rõngad ja ise ära vahetanud, aga ju siis ei osanud. Täna käib ülikoolis rohkem naisi kui mehi, aga ikka kakeldakse kodutööde pärast, mingit arengut pole naistel olnud.

Kuule, hambaarsti töötasu on ikka hoopis midagi muud, kui “rõngaste” vahetaja töötasu. Iga sepp jäägu ikka ise oma liistude juurde. Ja need ehitajad, elektrikud, torumehed jne., nad teenivad leiba sellist tööd tehes, see ei ole mingi privileeg. Naised teevad teistsuguseid tööd lihtsalt ja saavad ka oma töö eest tasu. Mina ka ei hakkaks tööl mingeid tihendeid või pirne vahetama, vahet ei ole, et saaksin hakkama küll. Minu töö seisneb muus ja nii ongi!

Ps. Kas soovid, et ehitajad, elektrikud, torumehed jne jääksid edaspidi tööst ilma? Olen vägagi kindel, et enamus naisi saaksid selliste asjdega üsna kergesti hakkama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohhoo! OT on oma sõiduvees. Kodutööde üle kaklemine on ju tema leivanumber. Lisaks elatiste teema üle jauramisele.

Pk oli ikka oluliselt rahulikum koht sel ajal, kui ta kinni istus.

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja veel… võib-olla oleks ka naised midagi rohkemat suutnud avastada, teha, luua, leiutada, kui ühiskond poleks varem olnud nii meestekeskne. Naised, need olid kui meeste alamad.

Miks sa siis midagi ei leiuta? Sest sa lihtsalt ei oskagi mõelda selliselt. Sa oled praegugi meeste alam, sest kui elekter ära läheb, kes liini parandama läheb? Ikka mees, mitte naine, kui kraanist vett enam ei tule, parandab toru ära mees, mitte sina. Sina ainult ülbitsed ja halvustad ja leiad sada miljonit põhjendust miks sa midagi pole elus teinud peale kaagutamise. Isegi muna ei mune.

Elektriliini läheb parandama Elektrilevi kutsetunnistusega alltöövõtja, mitte suvaline tont, see jääb ka tal viimaseks parandamiseks sel juhul ning saab Darwini auhinna.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mees ei jäta, ikka jaurab, et meestele on kiitust väga vaja. Minu jaoks on see jällegi ema-laps suhe siis.

Vist pole ikka. Meil on nt tööl uued tuuled-märgata üksteist. See on see tänapäevane uus suhtumine töökeskkonna parandamiseks. Kui algul tundus et kiida lolli, siis loll rabab, eriti vanemate töötajate arvates,  siis ajaga on see muutunud isegi toredaks. Teha tööd, mida ma nagunii pean  tegema, aga kellegi tähelepanu ka selle üle, teeb tuju paremaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mees ei jäta, ikka jaurab, et meestele on kiitust väga vaja. Minu jaoks on see jällegi ema-laps suhe siis.

Vist pole ikka. Meil on nt tööl uued tuuled-märgata üksteist. See on see tänapäevane uus suhtumine töökeskkonna parandamiseks. Kui algul tundus et kiida lolli, siis loll rabab, eriti vanemate töötajate arvates, siis ajaga on see muutunud isegi toredaks. Teha tööd, mida ma nagunii pean tegema, aga kellegi tähelepanu ka selle üle, teeb tuju paremaks.

See peab toimimiseks olema vastastikkune.  Tööl pole ka hea tunne, kui mõnda kolleegi iga liigutuse eest kiidetaks,e kuid sinu ega liigutused jäetakse märkamata.

Mees peaks ise sisse juurutama koduse kiitmissüsteemi. Selleks peaks mees alustuseks teadvustama mis tööd üldse kodus olemas on mida kõike naine teeb.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mees ei jäta, ikka jaurab, et meestele on kiitust väga vaja. Minu jaoks on see jällegi ema-laps suhe siis.

Vist pole ikka. Meil on nt tööl uued tuuled-märgata üksteist. See on see tänapäevane uus suhtumine töökeskkonna parandamiseks. Kui algul tundus et kiida lolli, siis loll rabab, eriti vanemate töötajate arvates, siis ajaga on see muutunud isegi toredaks. Teha tööd, mida ma nagunii pean tegema, aga kellegi tähelepanu ka selle üle, teeb tuju paremaks.

Mees peaks ise sisse juurutama koduse kiitmissüsteemi. Selleks peaks mees alustuseks teadvustama mis tööd üldse kodus olemas on mida kõike naine teeb.

Just mees peab tegema, mitte naine, st naine on ja jääb alati elus viiendaks rattaks ja tegelikku elu juhib mees ja naise õnn ongi seotud mehe juhtimisega.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sattusin sellisele artiklile. Ja no tõepoolest, tunnen sama. Olen üritanud mehele selgitada, et ma ei taha olla nagu ema lapsele, kes palub ja mangub. Ise võiks ju märgata, mida kodus on teha vaja.

Ja mis mind kõige rohkem hämmastab, on see, et mees heidab jällegi minule ette, et ma teda ei kiida, kui ta mingi asja ära teeb. Aga minu selgitusest ei saa ta üldse aru, kui ma räägin, et aga miks peab elementaarsete asjade eest kiitma? Ma ei eelda kiitust, kui süüa teen või pesu pesen. Aga mees ei jäta, ikka jaurab, et meestele on kiitust väga vaja. Minu jaoks on see jällegi ema-laps suhe siis.

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120095082/ei-ullata-sugugi-ekspert-kinnitab-see-on-number-uks-pohjus-mis-muudab-naised-suhtes-onnetuks

See, mida kirjeldasid, on tüüpiline võimuvõitlus ja teise soovide ja vajadustega mittearvestamine. Mis lõpuks võib viia väga suure rahulolematuseni ühel või mõlemal. Nt mees ootab, et sa teda kiidaks..ootab ja ootab, vahel väljendab ka oma ootust, aga midagi ei juhtu, kiitust ei tule…sina ootad, et mees hakkaks ükskord ometi aru saama, et mingite enesestmõistetavate asjade eest pole vaja kiita. Jaurate vastastikku, aga sellel pole ju head tulemust, nagu sa isegi aru saanud oled. Soovitan kiiremas korras hakata mõlemal teise soovidega arvestama – kui sa oma mehest hoolid, siis palun kiida teda. Ja sa näed, et ka tema suhtumine sinusse muutub, ta tunneb, et temast hoolitakse jne..ta toob sulle edaspidi kuu ka taevast alla.

see pole minu välja mõeldud teooria, vaid olen lõpuks jõudnud eneseanalüüsi ja raamatute ja podcastide abil tõdemuseni, et hea suhe toimib ainult siis, kui MÕLEMAD TEINETEISE VAJADUSTE JA SOOVIDEGA ARVESTAVAD, NII TUNNEVAD MÕLEMAD, ET TEINE HOOLIB, NÄEB JA MÄRKAB MIND. JA MÄRKAMINE JA NÄHTUD OLEMINE ON MEIE KÕIGI BAASVAJADUS. NII LIHTNE SEE ONGI.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sattusin sellisele artiklile. Ja no tõepoolest, tunnen sama. Olen üritanud mehele selgitada, et ma ei taha olla nagu ema lapsele, kes palub ja mangub. Ise võiks ju märgata, mida kodus on teha vaja.

Ja mis mind kõige rohkem hämmastab, on see, et mees heidab jällegi minule ette, et ma teda ei kiida, kui ta mingi asja ära teeb. Aga minu selgitusest ei saa ta üldse aru, kui ma räägin, et aga miks peab elementaarsete asjade eest kiitma? Ma ei eelda kiitust, kui süüa teen või pesu pesen. Aga mees ei jäta, ikka jaurab, et meestele on kiitust väga vaja. Minu jaoks on see jällegi ema-laps suhe siis.

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/120095082/ei-ullata-sugugi-ekspert-kinnitab-see-on-number-uks-pohjus-mis-muudab-naised-suhtes-onnetuks

See, mida kirjeldasid, on tüüpiline võimuvõitlus ja teise soovide ja vajadustega mittearvestamine. Mis lõpuks võib viia väga suure rahulolematuseni ühel või mõlemal. Nt mees ootab, et sa teda kiidaks..ootab ja ootab, vahel väljendab ka oma ootust, aga midagi ei juhtu, kiitust ei tule…sina ootad, et mees hakkaks ükskord ometi aru saama, et mingite enesestmõistetavate asjade eest pole vaja kiita. Jaurate vastastikku, aga sellel pole ju head tulemust, nagu sa isegi aru saanud oled. Soovitan kiiremas korras hakata mõlemal teise soovidega arvestama – kui sa oma mehest hoolid, siis palun kiida teda. Ja sa näed, et ka tema suhtumine sinusse muutub, ta tunneb, et temast hoolitakse jne..ta toob sulle edaspidi kuu ka taevast alla.

see pole minu välja mõeldud teooria, vaid olen lõpuks jõudnud eneseanalüüsi ja raamatute ja podcastide abil tõdemuseni, et hea suhe toimib ainult siis, kui MÕLEMAD TEINETEISE VAJADUSTE JA SOOVIDEGA ARVESTAVAD, NII TUNNEVAD MÕLEMAD, ET TEINE HOOLIB, NÄEB JA MÄRKAB MIND. JA MÄRKAMINE JA NÄHTUD OLEMINE ON MEIE KÕIGI BAASVAJADUS. NII LIHTNE SEE ONGI.

Ellujäämine on vaasvajadus.

Kui mehel on nii palju energiat et ta jõuab mõelda lisasoove, ei tee ta piisavalt.  Mõned tunnid vähem und ja selle asemel kodutööd. Võivad olla täiesti mehelikud puudelõhkumine ning muru niitmine. Peale seda pole enam energiat välja mõelda vajadusi, mis tegelikult pole baasvajadused

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
hea suhe toimib ainult siis, kui MÕLEMAD TEINETEISE VAJADUSTE JA SOOVIDEGA ARVESTAVAD, NII TUNNEVAD MÕLEMAD, ET TEINE HOOLIB, NÄEB JA MÄRKAB MIND. JA MÄRKAMINE JA NÄHTUD OLEMINE ON MEIE KÕIGI BAASVAJADUS. NII LIHTNE SEE ONGI.

Suhe ei ole majapidamine. Majapidamine on ka üksikutel inimestel.

Kui soovida head suhet, tuleb esiteks partneri koormust vähendada. Siis jääb tal sinu jaoks aega. Siis saab hakata suhtega tegelema.

Lapsik on jalgu trampida ja esitada partnerile nõudmisi kui partner on koorma all. Mehed on selle poolest kuulsad. Kui suhtes naine saab raske haiguse, jätab keskmine mees ta maha. Ta ei võta koormust endale. Ta ei paku partnerina tuge.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sugu on sotsiaalne konstruktsioon. Kui arvate, et meeste elu on kergem, siis selle asemel, et iriseda, identifitseerige end ise meestena ja nautige elu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga minu selgitusest ei saa ta üldse aru, kui ma räägin, et aga miks peab elementaarsete asjade eest kiitma? Ma ei eelda kiitust, kui süüa teen või pesu pesen. Aga mees ei jäta, ikka jaurab, et meestele on kiitust väga vaja. Minu jaoks on see jällegi ema-laps suhe siis.

Kui teemaalgataja hakkab tegema vahet tühjal kiitusel ja TUNNUSTUSEL, siis võib-olla tema pereelus muutub midagi, hetkel tüürib see õnnetu olesklemise kursil. Mõlemale on vaja tunnustust, aga erineval viisil- mehele siis sõnalist.  Sina? Mida sina mehelt igatsed? Aga kas sa siis kiidad, kui mees ilma ütlemaa midagi märkab ja teeb või oled samasugune “mis see siis ära ei ole” suhtumisega?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arvatakse, et koristamine, pesu ja nõude pesemine jmt on naise abistamine, siis ehk tõesti oodatakse õlalepatsutamist. Kõigepealt tuleb selgeks teha, et majapidamistööd on mõlema vastutus ja keegi ei “abista” kedagi, vaid igaüks peabki panustama.

Mees lõi naisele kõik kodumasinad ja pärast suurt loometööd on õigus mehel kodus puhata, sest naine ju mehe elu kergendamiseks pole midagi loonud. Mees ehitab maja, ehitab auto, toob kütuse autosse, toob toidu põllult lauale, teeb elektri tuppa, aga naise jaoks on ikka vähe, mees peab ka võrdselt koristama. Kui raske on ikka naine olla eks. Tühine elu, aga kui nõudlik ja pahandav.

Hahahahaa! Järjest rohkem tuleb ajaloost ilmsiks, et kõigi nende imeliste leiutiste ja avastuste taga on tegelikult olnud naised, lihtsalt lähikondsetest või kolleegidest mehed on autorluse ja au endale kahmanud, sest ega pole ju võimalik, et mingi naine teadust teeb. Einsteini naine Mileva Marič nt lahendas tema eest tehteid ja oli üldse pädevam füüsik kui ta mees. Aga kui avaldamiseks läks, ütles mees, et sinu nime autorina kirja ei pane, sest muidu ei võta kirjastus avaldada, kui mingi naise nimi seal figureerib.

Naiste leiutatud on nt ka nõudepesumasin, auto klaasipuhastajad, ketassaag, maailma esimene arvutialgoritm ja tektsitöötlusprogramm. Nii et selle eest, et sa siin perekoolis üldse möliseda saad, tuleb tänada naisi. Kui sulle lollide kommentaaride pärast ähvarduskirju saadetakse ja soovid endale koju turvakaameraid, siis palun, need on naise leiutatud. Kui su arvuti perekooli ülekasutamisest plahvatab ja põlema läheb, siis tuletõrjeredel, mille kaudu sa põlevast majast põgened, on ka naise leiutatud. Kui sind pärast seda hullumajja viiakse ja seal rahustava süsti saad, siis süstal, mis sulle käsivarde susatakse, on ka naise leiutatud. Palun, võta heaks!

Lisaks sellele tõmbavad iga päev tuhanded mehed maailmas selga kuulikindla vesti, mille materjal kevlar on naise leiutatud. Laevade päästeparved on ka naise leiutatud. Leukeemia, HIVi ja herpese ravimid ka kõik puha naiste ajutöö.

Nagu näed, oleksid sa ilma naiste teadussaavutusteta juba surnud. Pane nüüd suukene kinni ja mine korista oma tuba ära. Ja nõud pane ka masinasse. Sellesse, mis naissugu sulle leiutas.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mehel on nii palju energiat et ta jõuab mõelda lisasoove, ei tee ta piisavalt.  Mõned tunnid vähem und ja selle asemel kodutööd. Võivad olla täiesti mehelikud puudelõhkumine ning muru niitmine. Peale seda pole enam energiat välja mõelda vajadusi, mis tegelikult pole baasvajadused

 

kohe näha, et kirjutajal pole aimugi, kuidas suhted toimivad. tundub, et sinu jaoks on suhe ja kooselu mingi kolhoosisarnane plaanitäitmine. või pole sul olnud kogemust meestega, keda pole vaja utsitada, kes näevad ise, mis kodus  ja majapidamises vaja teha on..

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
hea suhe toimib ainult siis, kui MÕLEMAD TEINETEISE VAJADUSTE JA SOOVIDEGA ARVESTAVAD, NII TUNNEVAD MÕLEMAD, ET TEINE HOOLIB, NÄEB JA MÄRKAB MIND. JA MÄRKAMINE JA NÄHTUD OLEMINE ON MEIE KÕIGI BAASVAJADUS. NII LIHTNE SEE ONGI.

Suhe ei ole majapidamine. Majapidamine on ka üksikutel inimestel.

Kui soovida head suhet, tuleb esiteks partneri koormust vähendada. Siis jääb tal sinu jaoks aega. Siis saab hakata suhtega tegelema.

Lapsik on jalgu trampida ja esitada partnerile nõudmisi kui partner on koorma all. Mehed on selle poolest kuulsad. Kui suhtes naine saab raske haiguse, jätab keskmine mees ta maha. Ta ei võta koormust endale. Ta ei paku partnerina tuge.

Naine siis ei jätagi meest maha kui mees on haige?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mehel on nii palju energiat et ta jõuab mõelda lisasoove, ei tee ta piisavalt. Mõned tunnid vähem und ja selle asemel kodutööd. Võivad olla täiesti mehelikud puudelõhkumine ning muru niitmine. Peale seda pole enam energiat välja mõelda vajadusi, mis tegelikult pole baasvajadused

kohe näha, et kirjutajal pole aimugi, kuidas suhted toimivad. tundub, et sinu jaoks on suhe ja kooselu mingi kolhoosisarnane plaanitäitmine. või pole sul olnud kogemust meestega, keda pole vaja utsitada, kes näevad ise, mis kodus ja majapidamises vaja teha on..

Lillkapsamutil pole meest olnud, tal oli partner kes oli impotent ja vist ka suguhaige, sest tema elu koosneb suguhaiguste kontrollist. See tädike ei tea kuidas normaalsed inimesed elavad, ta vaatab seriaale ja siis kopeerib sealt teadmisi.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No kuulge. Naise töö pole täiskasvanud mehest meest kasvatada.

Kahju, kui sellisega on kooselu alustatud, kuid sealt pole midagi tulemas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene naine lubati Tartu Ülikooli 1915 s.o. natuke rohkem kui sada aastat tagasi, ülikool aga asustati 1632 ehk siis pea 300 aastat ei olnud ühelgi naisel ülikoolis võimalik käia.

Ma ei tea kus te elate, aga minu mees ei rassi põllul ega ehita autosid (auto ostsin ise endale), töötame mõlemad eraettevõtjatena, teenime enam vähem võrdselt – seega ei pikuta mees nädalavahetusel, vaid teeme koos kodutöid. Koos laome ka puid virna ja värvime planku.

Äkki naised ei tahtnudki ülikooli minna, polnud seisusele kohane nagu ka täna, naine ei paranda torusid, ei ehita maja, ei ehita autosid, vaid ostavad oma sotsiaaltöö eest teenitud raha eest.

Tänapäeval satuvad ülikooli paljud, eriti naised, kellel sinna vaimsete võimete tõttu üldse asja poleks. Moodsa massihariduse asi. Kolm aastat – ja oh imet – jälle üks “haritud naine” kusagil kontoris või MTÜ-s juures.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuulge. Naise töö pole täiskasvanud mehest meest kasvatada.

Kahju, kui sellisega on kooselu alustatud, kuid sealt pole midagi tulemas.

Ma ei saa aru, kuidas valitakse meest. Mille järgi see valik käib, kas varem, enne kokku elamist, pole jutuks tulnud kodused tööd või kes keda kui palju kiitma peaks? Kas mees valitakse selle järgi, et mees oleks võimalikult erinev isiksus, kellega mingit klappi igapäevaelus pole?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind paneb ikka imestama, missugused on need müstilised kodutööd, mida tänapäeva korteriinimesed juuksekarva lõhki ajades jagama peavad? Soe vesi tuleb kraanist, toasoe radiaatorist. Pesu ja nõusid peseb masin. Laste mähkmed on ühekordsed. Kui
ise kokata ei viitsi, osta valmistoit või telli restoranist. Tolmu imeb robot.
Inimesed, mis teil häda on?
Perekoolikal on ju mitu kõrgharidust ja raha nagu raba.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind paneb ikka imestama, missugused on need müstilised kodutööd, mida tänapäeva korteriinimesed juuksekarva lõhki ajades jagama peavad? Soe vesi tuleb kraanist, toasoe radiaatorist. Pesu ja nõusid peseb masin. Laste mähkmed on ühekordsed. Kui

ise kokata ei viitsi, osta valmistoit või telli restoranist. Tolmu imeb robot.

Inimesed, mis teil häda on?

Perekoolikal on ju mitu kõrgharidust ja raha nagu raba.

Minu pesu ja nõud ise masinasse ei lähe. Sul lähevad? Pood telepaatia teel kaupa ei kah ei saada. Diivanil vedelevad riided ei kõnni ise kappi ja aknad ka end ise ei pese.

Ma olen leidnud musti kohvikruuse duši alt ja külmikust. Päevane rekord oli vist 12 üle maja ja aias vedelevat kruusi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiste ja meeste erinevused