Esileht Ilu ja tervis Naiste ja meeste vananemine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: Naiste ja meeste vananemine

Postitas:

Vaatasin hiljuti oma 50+ tuttavaid ja jäi silma, et meestel vananemine ei torka ebameeldivalt silma, aga naistel on muutus karm ja kurvaks tegev. Endal ka see ees ju.

Kas olete nõus, et keskeas mehed näevad pigem paremad välja? Ei mõtle ekstreemseid juhtumeid, kui enda eest ei hoolitseta või tohutu ülekaal.

+14
-47
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis teha, elu ja gravitatsiooni vastu ei saa.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole nõus.

+25
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:31; 05.04 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldse ei ole nõus. Sõltub väga konkreetsest indiviidist. Vaatasin paar aastat tagasi kooli kokkutuleku pilte ja naisi võis veel ära tunda, aga enamik mehi olid väga palju muutunud. Ja asi ei ole selles, et osa oli kiilaks ja paksuks läinud. Hästi säilinud naisi oli ikka palju rohkem, mehi mõni üksik.

+33
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi säilinud naisi oli ikka palju rohkem, mehi mõni üksik.

Suht pullikaka jutt.

Mehed on enam vähem samasugused, aga naised on ikka meeletult muutunud. Kes on krokodill, kes on 100kg juurde võtnud, kes on näost täiesti teine.
Päris jube ikka.

Teemaalgatajaga olen nõus.

+16
-48
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 17:49; 05.04 18:49; 05.04 19:37; 05.04 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel tuleb seda rasva ikka rohkem juurde. Ka statistika järgi on ülekaal meeste hulgas suurem probleem. Naised võtavad 10 kilo juurde. Meestel pole 30-40 kilo mingi probleem.

+24
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Eesti Tinderis 36+ mehi vaadata, siis vaatepilt on kurb. Naised hoolitsevad enda eest edasi, aga mehed kipuvad arvama, et ka õige heteromees enda eest ei hoolitse…  Erandeid on, aga masendavalt vähe.

+27
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi säilinud naisi oli ikka palju rohkem, mehi mõni üksik.

Suht pullikaka jutt.

Mehed on enam vähem samasugused, aga naised on ikka meeletult muutunud. Kes on krokodill, kes on 100kg juurde võtnud, kes on näost täiesti teine.

Päris jube ikka.

Teemaalgatajaga olen nõus.

Pane oma krokodilli näost pildike ka ülesse ikka.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma eakaaslaste pealt vaatan, et mehed vananevad varem ja rängemalt. 40selt on paksud, kiilad, hallid ja rõivastuvad maitsetult.

Võibolla selle pärast tundubki, et 60selt naised vananevad kiirem i – naised võtavad järele seda, mida mehed juba 20 aastat tagasi tegid.

+31
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust jäävad mehed naistest palju rutem vanaks.

Näiteks lend, kus enam-vähem kõik on 50ndate alguses. Minu arust näeb nii mõnigi mees sellest nimekirjast juba ammu välja nagu 50+. Naised näevad väga head välja.

XV lend
1988-1992
kursuse juhendaja Kalju Komissarov

1. Rednar Annus
2. Katri Kaasik-Aaslav
3. Raido Kesküla
4. Marika Korolev
5. Tarvo Krall
6. Kristel Leesmend
7. Tiina Mälberg
8. Kaili Närep
9. Merle Palmiste
10. Dan Põldroos
11. Andres Raag
12. Gert Raudsep
13. Piret Rauk
14. Jaanus Rohumaa
15. Üllar Saaremäe
16. Sten Zupping
17. Garmen Tabor
18. Ivo Uukkivi
19. Ingomar Vihmar

+19
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma oma klassivendade ja sõpruskonna pealt vaatan, toimus meeste puhul see murrang kuskil vahemikus 30-35 aastat, mil endised heas vormis sportlikud poisid õllekõhu ja lõualoti külge kasvatasid ning seeläbi kõvasti muutusid. Naistel ei ole seda murrangut veel nii nähtavalt toimunud (oleme veidi üle 40), enamik on normaalkaalus ja näevad hoolitsetud välja.

+15
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 18:45; 05.04 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane oma krokodilli näost pildike ka ülesse ikka.

Mis see sulle annaks, tobuke?
Ma olin nooruses suht samasugune, kui need 10kg ülekilod ja juuste hallinemine välja arvata. Jalanumber on samuti pisut kasvanud.

+3
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 17:49; 05.04 18:49; 05.04 19:37; 05.04 21:26;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pane oma krokodilli näost pildike ka ülesse ikka.

Mis see sulle annaks, tobuke?

Ma olin nooruses suht samasugune, kui need 10kg ülekilod ja juuste hallinemine välja arvata. Jalanumber on samuti pisut kasvanud.

Et siis kõik teised on krokodillid, ainult sina oled samasuguseks jäänud?

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 17:31; 05.04 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis kõik teised on krokodillid, ainult sina oled samasuguseks jäänud?

No ta oli ju juba noorena krokodill.

+39
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete nõus, et keskeas mehed näevad pigem paremad välja? Ei mõtle ekstreemseid juhtumeid, kui enda eest ei hoolitseta või tohutu ülekaal.

Minu arust ei näe, aga meestelt ei nõuagi keegi mingit väljanägemist.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 19:34; 05.04 19:53; 05.04 20:10; 06.04 08:16; 07.04 08:18; 07.04 20:35; 07.04 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ta oli ju juba noorena krokodill.

Ei olnud, sa krokoTillinna.
Ja pole ka praegu.

+1
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 17:49; 05.04 18:49; 05.04 19:37; 05.04 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole veel sellis

Vaatasin hiljuti oma 50+ tuttavaid ja jäi silma, et meestel vananemine ei torka ebameeldivalt silma, aga naistel on muutus karm ja kurvaks tegev..

Kas olete nõus, et keskeas mehed näevad pigem paremad välja? Ei mõtle ekstreemseid juhtumeid, kui enda eest ei hoolitseta või tohutu ülekaal.

Tead, oleneb inimesest, soost mitte. Räägin endast,  olen 50a naine, mu pere, sõbrad, töökaaslased jne on üksmeelel, et olen kuradi hästi säilinud, üle 35 ei pakuks. Kui seda räägivad sulle erinevad inimesed, kes tunnevad sind hästi ja kes ei tunne üldse, ühtemoodi, siis tasub uskuda. Asi on geenides, mitte et kas oled mees või naine.

+10
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 19:49; 05.04 20:14; 05.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, oleneb inimesest, soost mitte. Räägin endast,  olen 50a naine, mu pere, sõbrad, töökaaslased jne on üksmeelel, et olen kuradi hästi säilinud, üle 35 ei pakuks. Kui seda räägivad sulle erinevad inimesed, kes tunnevad sind hästi ja kes ei tunne üldse, ühtemoodi, siis tasub uskuda. Asi on geenides, mitte et kas oled mees või naine.

Inimestel ongi kalduvus ennast petta ja väga suur osa inimestest arvab, et näevad 20 aastat oma vanusest nooremad välja. Osadel on juba terve perekond välja koolitatud, et peab kogu aeg seda korrutama, muidu proua solvub. Tegelikkuses ei näe 50 aastane 35 välja, ma pole ühtki sellist oma elus näinud. Isegi Jennifer Lopez, Jennifer Aniston vms ei paista 35, kuigi nendest sa vast parem välja ei näe.

+31
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 19:34; 05.04 19:53; 05.04 20:10; 06.04 08:16; 07.04 08:18; 07.04 20:35; 07.04 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin hiljuti oma 50+ tuttavaid ja jäi silma, et meestel vananemine ei torka ebameeldivalt silma, aga naistel on muutus karm ja kurvaks tegev. Endal ka see ees ju.

Kas olete nõus, et keskeas mehed näevad pigem paremad välja? Ei mõtle ekstreemseid juhtumeid, kui enda eest ei hoolitseta või tohutu ülekaal.

Naised ju läbivad suure muutuse, osad on nendest mõjudes sisuliselt haiged. Üks osa naisi näevad 60+ paremad välja kui 50-60 aastaselt. Mehi ja naisi omavahel väljanägemise järgi hinnata on aga rumalus. Aastatega võiks vähemalt tarkus tulla. Inimeste välimust saab võrrelda tema endaga, mitte teistega. Äkki saaks koos vanusega ka nii iseseisvaks, et teiste väljanägemine enam korda ei lähe, saad ise ka piinast lahti, et iga päevaga oled vanem ja koledam. Inimene, kes suhtleb teistega välimuse põhiselt, elab vanaduses üksildast elu, sest ei talu enda väljanägemist, ega teiste oma. Kurb pole vanadus, kurb on kui välimus on olulisem inimese loomuses, mõtetest ja olemisest.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu arust jäävad mehed naistest palju rutem vanaks.

Näiteks lend, kus enam-vähem kõik on 50ndate alguses. Minu arust näeb nii mõnigi mees sellest nimekirjast juba ammu välja nagu 50+. Naised näevad väga head välja.

XV lend

1988-1992

kursuse juhendaja Kalju Komissarov

1. Rednar Annus

2. Katri Kaasik-Aaslav

3. Raido Kesküla

4. Marika Korolev

5. Tarvo Krall

6. Kristel Leesmend

7. Tiina Mälberg

8. Kaili Närep

9. Merle Palmiste

10. Dan Põldroos

11. Andres Raag

12. Gert Raudsep

13. Piret Rauk

14. Jaanus Rohumaa

15. Üllar Saaremäe

16. Sten Zupping

17. Garmen Tabor

18. Ivo Uukkivi

19. Ingomar Vihmar

Mina ei nõustu. Kahe puhul – Leesment ja Kaasik-Aaslav – ei oska kommenteerida, sest ei tea, kuidas nad praegu välja näevad. Aga ülejäänud naistest näevad head ja vanusest nooremad välja ehk vaid Palmiste ja Korolev, kõik ülejäänud on kas paksuks läinud või näevad üsna vanad näost välja.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nimestel ongi kalduvus ennast petta ja väga suur osa inimestest arvab, et näevad 20 aastat oma vanusest nooremad välja. Osadel on juba terve perekond välja koolitatud, et peab kogu aeg seda korrutama, muidu proua solvub. Tegelikkuses ei näe 50 aastane 35 välja, ma pole ühtki sellist oma elus näinud. Isegi Jennifer Lopez, Jennifer Aniston vms ei paista 35, kuigi nendest sa vast parem välja ei näe.

Olen oma elus ainult ühte naist näinud, kes oma east 15 aastat noorem välja nägi. Toona oli ta 41aastane. Nüüd 10 aastat hiljem kohtusin temaga uuesti ja ta nägi enam-vähem oma ea kohane välja. Keha oli endiselt vormis, aga nägu oli ära vajunud.

Samas mehi, kes oluliselt nooremad välja näevad, olen tõepoolest rohkem kohanud (ei pea silmas seda pildil olevat kolli).

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas mehi, kes oluliselt nooremad välja näevad, olen tõepoolest rohkem kohanud.

Mina olen selliseid mehi ehk ainult asiaatide hulgas näinud, muidu ikka vanust ei peida küll kuskile. Isegi ilukirurgia ei aita.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 19:34; 05.04 19:53; 05.04 20:10; 06.04 08:16; 07.04 08:18; 07.04 20:35; 07.04 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, oleneb inimesest, soost mitte. Räägin endast, olen 50a naine, mu pere, sõbrad, töökaaslased jne on üksmeelel, et olen kuradi hästi säilinud, üle 35 ei pakuks. Kui seda räägivad sulle erinevad inimesed, kes tunnevad sind hästi ja kes ei tunne üldse, ühtemoodi, siis tasub uskuda. Asi on geenides, mitte et kas oled mees või naine.

Inimestel ongi kalduvus ennast petta ja väga suur osa inimestest arvab, et näevad 20 aastat oma vanusest nooremad välja. Osadel on juba terve perekond välja koolitatud, et peab kogu aeg seda korrutama, muidu proua solvub. Tegelikkuses ei näe 50 aastane 35 välja, ma pole ühtki sellist oma elus näinud. Isegi Jennifer Lopez, Jennifer Aniston vms ei paista 35, kuigi nendest sa vast parem välja ei näe.

Tead, seda arvad sina, sest mina pole kunagi oma vanust esirinda seadnud ega räägi sellest kunagi. Kõik  inimesed on alati ise teema üles võtnud, ja mulle on see ebamugav. Siin ei teki sellist varianti, kus keegi on võltsilt pakkuma pidanud, siis lihtsalt öeldakse otse välja, et nad ei saa minust aru, kuidas võib üks 50a välja näha parem kui enamik 35-seid.

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 19:49; 05.04 20:14; 05.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin hiljuti oma 50+ tuttavaid ja jäi silma, et meestel vananemine ei torka ebameeldivalt silma, aga naistel on muutus karm ja kurvaks tegev. Endal ka see ees ju.

Kas olete nõus, et keskeas mehed näevad pigem paremad välja? Ei mõtle ekstreemseid juhtumeid, kui enda eest ei hoolitseta või tohutu ülekaal.

Täiesti vastupidi. Keskeas mehed on valdavas enamuses täiesti kohutava välimusega. Naised aga üsna kabedad.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldse ei ole nõus. Sõltub väga konkreetsest indiviidist. Vaatasin paar aastat tagasi kooli kokkutuleku pilte ja naisi võis veel ära tunda, aga enamik mehi olid väga palju muutunud. Ja asi ei ole selles, et osa oli kiilaks ja paksuks läinud. Hästi säilinud naisi oli ikka palju rohkem, mehi mõni üksik.

vaata jah meigitud ja silutud pilte, päriselu on hommikul peeglisse vaadates

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 20:26; 05.04 21:24; 05.04 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teadnudki, et kuulus näitleja Craig Fairbrass, käib siin Perekoolis. Peab Kroonikale teada andma.

https://www.imdb.com/name/nm0265492/

Pane oma krokodilli näost pildike ka ülesse ikka.

Mis see sulle annaks, tobuke?

Ma olin nooruses suht samasugune, kui need 10kg ülekilod ja juuste hallinemine välja arvata. Jalanumber on samuti pisut kasvanud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tuntud mehi, näiteks näitlejaid, vaadata – millised olid nad näost karjääri alguses ja millised on praegu 50 ringis – siis on näha, et ikka vananeb meeste nägu samamoodi.

No kasvõi Raivo E. Tamm – võrdle, milline oli ta näost siis, kui “Õnnes” alustas ja milline ta nägu nüüd on. Vaatamata saledusele ja trennile. No ja näosüste mehed (erinevalt naistest) siiski (veel?) laialdaselt ei kasuta.

Lihtsalt mehe puhul peetakse igasugu kurjusekortsid ja põskede rippumist jne. lubatavaks – naise puhul öeldakse samade asjade kohta näos, et “karm ja kurvaks tegev muutus”.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 20:49; 06.04 08:28; 06.04 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete nõus, et keskeas mehed näevad pigem paremad välja?

Kuna siin foorumis liigub rohkem naisi, siis see teema heakskiitu ei leia. Naised ei hakka arvama, et jah me näeme viiekümneselt kehvemad välja kui mehed. Meeste foorumis sama küsimus annaks vastupidise tulemuse. Loomulikult kiidaks mehed takka.

Nii, et sellistel teemadel ei ole mõtet, ausat vastust sa ei saa.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole nõus. Naiste välimust lihtsalt tähtsustatakse palju rohkem. Minu kliendid on peamiselt mehed ja ikka väga sageli üllatun isikukoodi vaadates, et üle laua istuv papi on tegelikult alles 50 või aastake peale. Neid, kes vanusest nooremad välja näevad, on hoopis vähem.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, oleneb inimesest, soost mitte. Räägin endast, olen 50a naine, mu pere, sõbrad, töökaaslased jne on üksmeelel, et olen kuradi hästi säilinud, üle 35 ei pakuks. Kui seda räägivad sulle erinevad inimesed, kes tunnevad sind hästi ja kes ei tunne üldse, ühtemoodi, siis tasub uskuda. Asi on geenides, mitte et kas oled mees või naine.

Inimestel ongi kalduvus ennast petta ja väga suur osa inimestest arvab, et näevad 20 aastat oma vanusest nooremad välja. Osadel on juba terve perekond välja koolitatud, et peab kogu aeg seda korrutama, muidu proua solvub. Tegelikkuses ei näe 50 aastane 35 välja, ma pole ühtki sellist oma elus näinud. Isegi Jennifer Lopez, Jennifer Aniston vms ei paista 35, kuigi nendest sa vast parem välja ei näe.

Tead, seda arvad sina, sest mina pole kunagi oma vanust esirinda seadnud ega räägi sellest kunagi. Kõik inimesed on alati ise teema üles võtnud, ja mulle on see ebamugav. Siin ei teki sellist varianti, kus keegi on võltsilt pakkuma pidanud, siis lihtsalt öeldakse otse välja, et nad ei saa minust aru, kuidas võib üks 50a välja näha parem kui enamik 35-seid.

No siin räägid ju lausa võõrastele inimestele sellest, vaevalt sa omasidki säästad. Eks teised saavad sellest aru, et see sulle nii tähtis ja tahavad ka rõõmu teha sulle. Aga sulle lohutuseks-selliseid naisi on jube palju, kes enda vananemist ei taju. Samas alateadlikult vist siiski tajuvad, sest mingil hetkel hakkavad hoolega ilumeditsiini teenuseid kasutama, aga jutt oma igahaljast välimusest ei kao.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )


Esileht Ilu ja tervis Naiste ja meeste vananemine