Esileht Pereelu ja suhted Naiste moraalsus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Naiste moraalsus?

Postitas:

Sattusin juhuslikult sellele blogile:
http://peatakana.weebly.com/#

Lugesin nii postitusi kui kommentaare. Blogi autor tundus justkui päris mõistlik, aga viimased postitused panid natuke imestama. Esialgu tundus, et on tegemist inimesega, kes otsib uut suhet. Viimastes postitustes siis paljastunud, et tahab hoopis erinevaid sekskogemusi saada. See selleks.
Imeliku tõigana jäi silma asjaolu, et oma esimeseks kogemuseks valis siis väikeste lastega pereisa. Olles väikestest lastest ja mehe suhtes olekust täiesti teadlik.

Mis mind aga põhiliselt imestama paneb seal blogis, on inimeste kommentaarid. Kui paljud naised suhtes mehega magamisele/regulaarsele armukesesuhtele takka kiidavad ja õigustavad suhtes inimestega seksi jms romantilise alatooniga suhete pidamist. Neid, kes seal seda hukka mõistavad, nimetatakse siis moraalijüngriteks ja et see pole ok naistel teisi naisi hukka mõista või viltu vaadata….aga teiste naiste meestega on ok magada :)))
Üks pereema õigustas oma sexting-suhte pidamist sellega, et tahab olemasoleva suhte intiimelu parandada ja enda seksuaalsust avardada 😀 Et suhtes jääb midagi puudu ja siis sekstib regulaarselt mingi sõbraga.
Kuigi vähegi kogenud inimene saab ju aru, et see, mis puudu jääb, on kirg, kuna uudsust ja põnevust pole enam. Parandada oma suhet läbi teise inimesega seksimise ja/või sekstimise..eks ole?

Kas see kommentaarium ja blogi seal on läbilõige keskmisest eesti naisest või iseloomustab see ikkagi teatud kontingenti – neid, kellele seks ja iha on kõigest olulisem siin elus, valmis üle laipade ja teiste inimeste tunnete minema. See “keegi ei tule minu õnne takistama” argument. (armukeste mentaliteet)

Mina ignorandina arvasin, et naised on meestest selles osas ikkagi natuke etemad. Ei ole valmis igaühega ja vaatamata asjaoludele seksima. On vaja tundeid, sümpaatiat isiksuse suhtes ja et silmarõõmu suhtesolek ja/või laste olemasolu ikkagi paneb mõtlema, takistab.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.10 21:18; 02.10 21:46; 02.10 22:05; 04.10 11:06; 04.10 11:13; 04.10 11:20; 04.10 16:44; 04.10 16:52; 04.10 17:03; 04.10 17:16; 04.10 17:27; 04.10 17:47; 04.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin juhuslikult sellele blogile:

http://peatakana.weebly.com/#

Lugesin nii postitusi kui kommentaare. Blogi autor tundus justkui päris mõistlik, aga viimased postitused panid natuke imestama. Esialgu tundus, et on tegemist inimesega, kes otsib uut suhet. Viimastes postitustes siis paljastunud, et tahab hoopis erinevaid sekskogemusi saada. See selleks.

Imeliku tõigana jäi silma asjaolu, et oma esimeseks kogemuseks valis siis väikeste lastega pereisa. Olles väikestest lastest ja mehe suhtes olekust täiesti teadlik.

Mis mind aga põhiliselt imestama paneb seal blogis, on inimeste kommentaarid. Kui paljud naised suhtes mehega magamisele/regulaarsele armukesesuhtele takka kiidavad ja õigustavad suhtes inimestega seksi jms romantilise alatooniga suhete pidamist. Neid, kes seal seda hukka mõistavad, nimetatakse siis moraalijüngriteks ja et see pole ok naistel teisi naisi hukka mõista või viltu vaadata….aga teiste naiste meestega on ok magada :)))

Üks pereema õigustas oma sexting-suhte pidamist sellega, et tahab olemasoleva suhte intiimelu parandada ja enda seksuaalsust avardada ???? Et suhtes jääb midagi puudu ja siis sekstib regulaarselt mingi sõbraga.

Kuigi vähegi kogenud inimene saab ju aru, et see, mis puudu jääb, on kirg, kuna uudsust ja põnevust pole enam. Parandada oma suhet läbi teise inimesega seksimise ja/või sekstimise..eks ole?

Kas see kommentaarium ja blogi seal on läbilõige keskmisest eesti naisest või iseloomustab see ikkagi teatud kontingenti – neid, kellele seks ja iha on kõigest olulisem siin elus, valmis üle laipade ja teiste inimeste tunnete minema. See “keegi ei tule minu õnne takistama” argument. (armukeste mentaliteet)

Mina ignorandina arvasin, et naised on meestest selles osas ikkagi natuke etemad. Ei ole valmis igaühega ja vaatamata asjaoludele seksima. On vaja tundeid, sümpaatiat isiksuse suhtes ja et silmarõõmu suhtesolek ja/või laste olemasolu ikkagi paneb mõtlema, takistab.

Mingi halvustava naise blogi? Kõik mehed on ebaõnnestumised ja siis kireb sellest tervele maailmale? Ei viitsinud rohkem lugeda kui esimest lõiku.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moraal on midagi sellist, millele pead ise pealepassima, et ei rikuks enda ja teiste elu. Kui hakkad teiste eludes sorima, oled moraalitu ise. Kui nad rikuvad seadust, tuleb neid karistada. Kui nad ei riku seadust, siis pole sul mingit õigust õiendada. Tahad õigendada ja silte panna, tuleb sul end valmis panna, sest kohe kutsutakse sind kohtusse. Kes sul lubab teisi solvata nimetades neid moraalituteks? Ilmselt oled väga rikas inimene, kui võtad teise inimese avaliku solvamise ette. Moraalitusele viitamine on ju otseselt solvang. Või on see kompliment? Kes on sulle andnud õiguse solvata teisi? Omad mingit kohta ? noo esine siis avalikult, kui amet nõuab.

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul lubab teisi solvata nimetades neid moraalituteks? Ilmselt oled väga rikas inimene, kui võtad teise inimese avaliku solvamise ette. Moraalitusele viitamine on ju otseselt solvang. Või on see kompliment? Kes on sulle andnud õiguse solvata teisi?

Kust loed välja moraalituks sõimamist? Ja kas kellegi moraalsuse küsimärgi alla seadmine on kõige suurem solvang sinu meelest? Kelle meelest on ok kõrvalsuhteid pidada ja suhtes meestega semmida, ei peaks ju end solvatuna üldsegi tundma. Sest tema jaoks on see normaalsus.
Või mismoodi see loogika toimib? Teen, aga olen solvunud, kui keegi mu tegevust õigete nimetega nimetab? Võtame siis teistpidi. Kas suhte kõrvalt kellegagi sextimine, kõrvalsuhte pidamine ja suhtes inimestega seksimine on siis moraalne, eetiline tegevus? Kui see moraalitu pole, siis on ju järelikult moraalne ja igati eetikaga kooskõlas.

Vaata üldiselt netti ja eriti Perekooli. Siin on väga palju teemaalgatusi ja kommentaare, kus öeldakse palju hullemaid asju ja otsemini. Nüüd siis selline teemaalgatus on kellegi jube solvamine?

Need inimesed, kahtlemata, rikuvad teiste elusid, oma/teiste partnerite ning enda/teiste laste elusid. Oleks kõik osapooled vallalised, ei rikuks ju kellegi elusid.
Kui riiklikke seadusi ei riku, siis ei rikugi teiste elusid? Teiste inimeste petmine, neile emotsionaalse valu ning reedetuse põhjustamine polegi teiste elu rikkumine? Valetamine, selja taga kõrvalsuhete pidamine on seega ok, nagu ma aru saan, sinu meelest.

Äkki kaebavad hoopis need Tinderi mehed selle blogija kohtusse ja süüdistavad laimus/solvangus, mis nende kohta kirjutatud on? Iseloomustatakse seal ju nende voodioskusi jne.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.10 21:18; 02.10 21:46; 02.10 22:05; 04.10 11:06; 04.10 11:13; 04.10 11:20; 04.10 16:44; 04.10 16:52; 04.10 17:03; 04.10 17:16; 04.10 17:27; 04.10 17:47; 04.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul lubab teisi solvata nimetades neid moraalituteks? Ilmselt oled väga rikas inimene, kui võtad teise inimese avaliku solvamise ette. Moraalitusele viitamine on ju otseselt solvang. Või on see kompliment? Kes on sulle andnud õiguse solvata teisi?

Kust loed välja moraalituks sõimamist? Ja kas kellegi moraalsuse küsimärgi alla seadmine on kõige suurem solvang sinu meelest? Kelle meelest on ok kõrvalsuhteid pidada ja suhtes meestega semmida, ei peaks ju end solvatuna üldsegi tundma. Sest tema jaoks on see normaalsus.

Või mismoodi see loogika toimib? Teen, aga olen solvunud, kui keegi mu tegevust õigete nimetega nimetab? Võtame siis teistpidi. Kas suhte kõrvalt kellegagi sextimine, kõrvalsuhte pidamine ja suhtes inimestega seksimine on siis moraalne, eetiline tegevus? Kui see moraalitu pole, siis on ju järelikult moraalne ja igati eetikaga kooskõlas.

Vaata üldiselt netti ja eriti Perekooli. Siin on väga palju teemaalgatusi ja kommentaare, kus öeldakse palju hullemaid asju ja otsemini. Nüüd siis selline teemaalgatus on kellegi jube solvamine?

Need inimesed, kahtlemata, rikuvad teiste elusid, oma/teiste partnerite ning enda/teiste laste elusid. Oleks kõik osapooled vallalised, ei rikuks ju kellegi elusid.

Kui riiklikke seadusi ei riku, siis ei rikugi teiste elusid? Teiste inimeste petmine, neile emotsionaalse valu ning reedetuse põhjustamine polegi teiste elu rikkumine? Valetamine, selja taga kõrvalsuhete pidamine on seega ok, nagu ma aru saan, sinu meelest.

Äkki kaebavad hoopis need Tinderi mehed selle blogija kohtusse ja süüdistavad laimus/solvangus, mis nende kohta kirjutatud on? Iseloomustatakse seal ju nende voodioskusi jne.

sina ise oledki selle blogi autor?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sina ise oledki selle blogi autor?

Loomulikult mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.10 21:18; 02.10 21:46; 02.10 22:05; 04.10 11:06; 04.10 11:13; 04.10 11:20; 04.10 16:44; 04.10 16:52; 04.10 17:03; 04.10 17:16; 04.10 17:27; 04.10 17:47; 04.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes sul lubab teisi solvata nimetades neid moraalituteks? Ilmselt oled väga rikas inimene, kui võtad teise inimese avaliku solvamise ette. Moraalitusele viitamine on ju otseselt solvang. Või on see kompliment? Kes on sulle andnud õiguse solvata teisi?

Kust loed välja moraalituks sõimamist? Ja kas kellegi moraalsuse küsimärgi alla seadmine on kõige suurem solvang sinu meelest? Kelle meelest on ok kõrvalsuhteid pidada ja suhtes meestega semmida, ei peaks ju end solvatuna üldsegi tundma. Sest tema jaoks on see normaalsus.

Või mismoodi see loogika toimib? Teen, aga olen solvunud, kui keegi mu tegevust õigete nimetega nimetab? Võtame siis teistpidi. Kas suhte kõrvalt kellegagi sextimine, kõrvalsuhte pidamine ja suhtes inimestega seksimine on siis moraalne, eetiline tegevus? Kui see moraalitu pole, siis on ju järelikult moraalne ja igati eetikaga kooskõlas.

Vaata üldiselt netti ja eriti Perekooli. Siin on väga palju teemaalgatusi ja kommentaare, kus öeldakse palju hullemaid asju ja otsemini. Nüüd siis selline teemaalgatus on kellegi jube solvamine?

Need inimesed, kahtlemata, rikuvad teiste elusid, oma/teiste partnerite ning enda/teiste laste elusid. Oleks kõik osapooled vallalised, ei rikuks ju kellegi elusid.

Kui riiklikke seadusi ei riku, siis ei rikugi teiste elusid? Teiste inimeste petmine, neile emotsionaalse valu ning reedetuse põhjustamine polegi teiste elu rikkumine? Valetamine, selja taga kõrvalsuhete pidamine on seega ok, nagu ma aru saan, sinu meelest.

Äkki kaebavad hoopis need Tinderi mehed selle blogija kohtusse ja süüdistavad laimus/solvangus, mis nende kohta kirjutatud on? Iseloomustatakse seal ju nende voodioskusi jne.

Seal pole ju mainitud nende meeste täisnimesid. Mitte ühegi kirjelduse põhjal ei suudaks seda konkreetse inimesega kokku viia, nii et kuidas saab selle põhjal üldse mingit kohtujuttu ajada? Ütleks ta, et Mats Kask Tallinnast Aia tn-lt on see ja teine, siis tõesti.

Teiseks, haiget teeb teistele inimestele ikka see inimene, kes teeb otsuse, et petab oma kaaslast. Vallaline osapool ei saa olla vastutav petja naise/laste/vanemate heaolu eest.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 22:08; 04.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal karistab moraalituid ja abielurikkujaid.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 22:11; 04.10 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avastas

Mina ignorandina arvasin, et naised on meestest selles osas ikkagi natuke etemad. Ei ole valmis igaühega ja vaatamata asjaoludele seksima. On vaja tundeid, sümpaatiat isiksuse suhtes ja et silmarõõmu suhtesolek ja/või laste olemasolu ikkagi paneb mõtlema, takistab.

Avastasid nüüd ameerika või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul puudub igasugune lugupidamine inimese vastu, kui on teadlikult nõus liini ajama suhtes isikuga, eriti kui mängu tulevad ka lapsed.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ignorandina arvasin, et naised on meestest selles osas ikkagi natuke etemad. Ei ole valmis igaühega ja vaatamata asjaoludele seksima. On vaja tundeid, sümpaatiat isiksuse suhtes ja et silmarõõmu suhtesolek ja/või laste olemasolu ikkagi paneb mõtlema, takistab.

Kus sa siis siiani elanud oled? Uudiseid ei loe? Evelin Ilvesest oled kuulnud? Ieva Ilvesest? Nad ka naisterahvad puha. Või muudest Kroonika staaridest, kus kellelgi suhtes mehel äkki uus kuum naissoost kallim käevangus ja vana abikaasaga peagi lahutus päevakorral. Nii palju on küll tõsi, et enamik naisi pole valmis igaühega seksima, aga see, kas partner on suhtes või mitte, pole sugugi paljude naiste jaoks esimene (või mõnel juhul üldse) faktor, mida kaaluda. Pigem see, kas see mees on saadaval (ehk siis tema poole ihaleva pilguga vaatamas või selles suunas mõjutatav) ja kas temast oleks pere ülalpidajana asja. Lisaks siis armastus ja võluv isiksus jms.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.10 10:24; 03.10 22:52; 04.10 13:59; 04.10 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mõista seda “teadlikult” liini ajama? Kõrvuni armunud inimeselt kainet ja teadlikku jne tegevust oodata … Pole vist väga mõttekas. Ma pean ka ennast üsnagi kõrge moraaliga inimeseks. Aga mõni aeg tagasi armusin ka ära suhtes mehesse (ise olen vallaline). Ja kuna tegime koos üht projekti, kust polnud kerge välja astuda, siis ega ma neid ülepea kerkinud tundeid varjata lõputult ei suutnud. Aga nagu meile Alkeemia jne portaalid räägivad, et sarnane tõmbab sarnast … siis arvake ära, kas midagi tavamõistes moraalitut ka juhtus? Ei. Ja siin ei tasu mõelda, et ju ma siis olen väliselt nii ebaatraktiivne jne 🙂 Oh ei, armumine paneb ju naise õitsema, nii ilus, särav, vormis jne pole ma vist varem olnudki. Aga juhtus vaid palju toredaid, sisukaid, sooje, naljakaid vestlusi, natuke tööalast koostööd lisaks jms. Nii et armukese asemel leidsin sõbra.

Nii et on täitsa olemas mehi (heasüdamlikke, tarku, ilusaid, sportlikke jne), kes tõesti ei petagi. Minu näite puhul on muidugi üsna kindlasti ka see variant, et selliste omadustega mehel on lihtsalt oma olemasoleva naisega nii hea suhe, et pole vaja seda teistega täiendada. Sarnane tõmbab sarnast 🙂

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mõista seda “teadlikult” liini ajama? Kõrvuni armunud inimeselt kainet ja teadlikku jne tegevust oodata … Pole vist väga mõttekas. Ma pean ka ennast üsnagi kõrge moraaliga inimeseks. Aga mõni aeg tagasi armusin ka ära suhtes mehesse (ise olen vallaline). Ja kuna tegime koos üht projekti, kust polnud kerge välja astuda, siis ega ma neid ülepea kerkinud tundeid varjata lõputult ei suutnud. Aga nagu meile Alkeemia jne portaalid räägivad, et sarnane tõmbab sarnast … siis arvake ära, kas midagi tavamõistes moraalitut ka juhtus? Ei. Ja siin ei tasu mõelda, et ju ma siis olen väliselt nii ebaatraktiivne jne ???? Oh ei, armumine paneb ju naise õitsema, nii ilus, särav, vormis jne pole ma vist varem olnudki. Aga juhtus vaid palju toredaid, sisukaid, sooje, naljakaid vestlusi, natuke tööalast koostööd lisaks jms. Nii et armukese asemel leidsin sõbra.

Nii et on täitsa olemas mehi (heasüdamlikke, tarku, ilusaid, sportlikke jne), kes tõesti ei petagi. Minu näite puhul on muidugi üsna kindlasti ka see variant, et selliste omadustega mehel on lihtsalt oma olemasoleva naisega nii hea suhe, et pole vaja seda teistega täiendada. Sarnane tõmbab sarnast ????

Ühesõnaga ikkagi kui mees oleks ainud tahtnud, siis oleksid temaga maganud.
Äkki see mees oli lihtsalt uje ja kui sa oleks ise nö aktiivust näidanud, siis …

Kui seda petmise mudelit arutleda, siis petmine on tegelikult selle hetke elu. Tekivad tunded, kirg, kõrgendatud meeleolu ja vaevalt üldse on inimesi kes sellistes tingimustes hakkavad mõtlema oma kodusele elukaaslasele. See ei ole looduslik valik. Truud on ikka need kellel puudub võimalus või siis kõht on nö tühi.

Toon näite, oled suhtes, aga sa pead sõitma kaugele austraaliasse pooleks aastaks. Austraalias on nii põnev, sa oled avatud kõigele, samas oled ka kuidagi üksi. Tutvud välimuselt kena ja sõbraliku mehega, temaga on koos meeldiv olla. Sa ju ei mõtle oma kodusele mehele, sest mees on nii kaugel, aga sina oled siin, austraalias. Siis meeldivus viibki voodisse, sest looduse seisukohast antakse sulle uus võimalus, uus suhe, parem kui praegune vms. Me oleme loodud seda kohe kasutama. Siit tekibki kõrvalhüpe, aga kuna suhtel siiski tulevikku ei tekkinud, siis tuled koju ja selle petmise jätad enda teada. Sinu väike saladus.

Kodus siis süümepiinadest üritad mehele olla parem naine või siis oled kaotanud igasugused tunded mehe vastu ja lähete varsti lahku.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvud välimuselt kena ja sõbraliku mehega, temaga on koos meeldiv olla. Sa ju ei mõtle oma kodusele mehele, sest mees on nii kaugel, aga sina oled siin, austraalias. Siis meeldivus viibki voodisse, sest looduse seisukohast antakse sulle uus võimalus, uus suhe, parem kui praegune vms. Me oleme loodud seda kohe kasutama. Siit tekibki kõrvalhüpe, aga kuna suhtel siiski tulevikku ei tekkinud, siis tuled koju ja selle petmise jätad enda teada. Sinu väike saladus.

Kõik inimesed siiski pole sellised. Sina oled, aga ära võta kõigi nimel sõna.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.10 14:02; 03.10 14:05; 03.10 14:10; 03.10 14:29; 03.10 15:26; 03.10 20:23; 04.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvud välimuselt kena ja sõbraliku mehega, temaga on koos meeldiv olla. Sa ju ei mõtle oma kodusele mehele, sest mees on nii kaugel, aga sina oled siin, austraalias. Siis meeldivus viibki voodisse, sest looduse seisukohast antakse sulle uus võimalus, uus suhe, parem kui praegune vms. Me oleme loodud seda kohe kasutama. Siit tekibki kõrvalhüpe, aga kuna suhtel siiski tulevikku ei tekkinud, siis tuled koju ja selle petmise jätad enda teada. Sinu väike saladus.

Kõik inimesed siiski pole sellised. Sina oled, aga ära võta kõigi nimel sõna.

Sest sa pole kohanud sellist meest, aga kui kohtad, ei käitu ka sina kuidagi teistmoodi kui loodus ette näeb. Miks muidu öelda, truudus on juhuse puudus. Tegelikkuses on see õige.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sa pole kohanud sellist meest, aga kui kohtad, ei käitu ka sina kuidagi teistmoodi kui loodus ette näeb. Miks muidu öelda, truudus on juhuse puudus. Tegelikkuses on see õige.

Veelkord, ära räägi kõigi teiste eest. Kui sinul igasugune moraal puudub, ei tähenda, et kõik naised oleks sellised.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.10 14:02; 03.10 14:05; 03.10 14:10; 03.10 14:29; 03.10 15:26; 03.10 20:23; 04.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest sa pole kohanud sellist meest, aga kui kohtad, ei käitu ka sina kuidagi teistmoodi kui loodus ette näeb. Miks muidu öelda, truudus on juhuse puudus. Tegelikkuses on see õige.

Veelkord, ära räägi kõigi teiste eest. Kui sinul igasugune moraal puudub, ei tähenda, et kõik naised oleks sellised.

Mingit moraali pole elus olemas. Saad vanemaks, küll aru saada.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit moraali pole elus olemas. Saad vanemaks, küll aru saada.

Kui oled juba kibestunud vanainimene, siis muidugi küll. On ka moraalseid inimesi olemas. Kui sa pole seda ise ja pole ühtki elus ka kohanud, on sinust veidi kahju.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.10 14:02; 03.10 14:05; 03.10 14:10; 03.10 14:29; 03.10 15:26; 03.10 20:23; 04.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit moraali pole elus olemas. Saad vanemaks, küll aru saada.

Kui oled juba kibestunud vanainimene, siis muidugi küll. On ka moraalseid inimesi olemas. Kui sa pole seda ise ja pole ühtki elus ka kohanud, on sinust veidi kahju.

Mida siin kibestuda on? Elu ongi selline nagu ta on. Kui oled ise atraktiivne, siis on sul koguaeg huvilisi, kui atraktiivne on elukaaslane, siis on tal. Miks sa peaks kõigile huvilistele EI ütlema kui sa tahaks ka vaheldust ja üks asi viib alati teiseni.
Pealegi tunnevad kõik inimesed mingitel eluetappidel suurt üksindust ja siis nad on kohe valmis kellegagi olema kui tähelepanu osutatakse.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siin kibestuda on? Elu ongi selline nagu ta on. Kui oled ise atraktiivne, siis on sul koguaeg huvilisi, kui atraktiivne on elukaaslane, siis on tal. Miks sa peaks kõigile huvilistele EI ütlema kui sa tahaks ka vaheldust ja üks asi viib alati teiseni.
Pealegi tunnevad kõik inimesed mingitel eluetappidel suurt üksindust ja siis nad on kohe valmis kellegagi olema kui tähelepanu osutatakse.

Kas su pähe ei mahu, et on erinevaid inimesi olemas? Sina räägi enda eest. Selline üldistamine on rumal. Sina paaritu kõigiga, kellega soovid, aga ära räägi kõigi naiste eest, et kõik on sellised.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.10 14:02; 03.10 14:05; 03.10 14:10; 03.10 14:29; 03.10 15:26; 03.10 20:23; 04.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit moraali pole elus olemas. Saad vanemaks, küll aru saada.

Ma ei käi üheski blogis, nii et minu arvamust sealt ei leia. Ei. Kõik oleneb inimesest. Kasvatusest, huvidest, iseloomust jne. On neid, keda ei eruta suhtes inimene, pereinimene. Esimese asjana mõtlen, et seksikas küll, aga aitab lapsel õhtuti matemaatikaülesandeid lahendada. Et kaaslane on sealsamas, et söövad ühe laua taga, räägivad päevauudiseid. Ei näe enam seda seksikust. See on nagu harjaga pühitud. Oh, ja ma ei ole nii loll. Ei lase end ära kasutada, et seda kirge kellegi teise peal rahuldataks.

Pealegi tunnevad kõik inimesed mingitel eluetappidel suurt üksindust ja siis nad on kohe valmis kellegagi olema kui tähelepanu osutatakse.

Üksildust*. Kindlasti mitte. Atraktiivsuse kohalt, et mis ühele atraktiivne, see teisele mitte. Vaheldus sama asja harrastada paljude-paljudega on neile, kelle elus on midagi puudu või kes huvituvad ainult seksist ja ei tahagi kellegagi sidet.

Mida sa nüüd üritad tõestada 😀 sind miski elus ei eruta?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa nüüd üritad tõestada ???? sind miski elus ei eruta?

Et on erinevaid inimesi. Tore on ju teada ka minu mõttekäiku, sest äkki on minusuguseid veel.

Mulle tundub, et sa oled depressioonis, siis ongi maailm hall ja värvitu. Keegi ei meeldi jne.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et sa oled depressioonis, siis ongi maailm hall ja värvitu. Keegi ei meeldi jne.

Kaua võib. Ega see, et keegi meeldib ja erutab, ei tähenda, et igaühega voodisse peab hüppama. Sina hoora ringi palju tahad, õnne sulle, aga ära suru oma arvamusi ja mõtteid teistele peale.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.10 14:02; 03.10 14:05; 03.10 14:10; 03.10 14:29; 03.10 15:26; 03.10 20:23; 04.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kopp ees, et moraali hoidmine on justkui naiste ülesanne. Aga teadagi, piisab vaid naiseks olemisest ja mees su poole vaatab, oledki moraalitu, nõid, keda kividega surnuks loopida.

Võiks juba aru saada, et vastutab see, kes on end suhtesse juba pühendanud, mitte see, kes on turul saadav. Tema ei ole teinud kokkuleppeid, ei vaikivad ega läbiräägituid, tema on vaba ja valmis koostööks.

Moraali eest peaks vastutama ikkagi see, kes juba on suhtes, vahet pole, kas oled hetero või gei, mees või naine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moraal on inimeste enda välja mõeldud asi, täpselt nagu uskki, ja tegelikult võib tähendada väga paljusid erinevaid asju. Kas sa lähed teise inimese usku mõnitama?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moraal on inimeste enda välja mõeldud asi, täpselt nagu uskki, ja tegelikult võib tähendada väga paljusid erinevaid asju. Kas sa lähed teise inimese usku mõnitama?

Igaüks võib teha, mida tema tahab. Aga naljakas on ühe siinse kirjutaja arvamus, et mingit moraali pole olemas, keegi pole truu, kõik kepivad neid, kes natuke erutavad vms. Ei saa ju nii piiratud olla, et arvata, et kõik on samasugused nagu tema. Mina näiteks olen moraalne naine, aga mingil juhul ma ei arva, et kõik sellised oleks. Ma ei räägi teiste eest.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.10 14:02; 03.10 14:05; 03.10 14:10; 03.10 14:29; 03.10 15:26; 03.10 20:23; 04.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toon näite -töötad väikeses ettevõttes, kus pööratakse suurt tähelepanu pereväärtustele – suvepäevad on peredega, 1 septembril antakse koolilaste vanematele vaba päev, lastele tehakse jõulupakid jne. Sinna kandideerib naine, kelle puhul on teada, et ta on ühe abielumehe armuke – kas võtaksite tööle?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 20:53; 04.10 10:03; 04.10 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toon näite -töötad väikeses ettevõttes, kus pööratakse suurt tähelepanu pereväärtustele – suvepäevad on peredega, 1 septembril antakse koolilaste vanematele vaba päev, lastele tehakse jõulupakid jne. Sinna kandideerib naine, kelle puhul on teada, et ta on ühe abielumehe armuke – kas võtaksite tööle?

Mille alusel siis sa teda ei võta, sama nagu naisel on lapsed ja ei võta tööle?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toon näite -töötad väikeses ettevõttes, kus pööratakse suurt tähelepanu pereväärtustele – suvepäevad on peredega, 1 septembril antakse koolilaste vanematele vaba päev, lastele tehakse jõulupakid jne. Sinna kandideerib naine, kelle puhul on teada, et ta on ühe abielumehe armuke – kas võtaksite tööle?

Kuidas see siis nüüd teada on? Kas siis selle abielumehe naine ka teab, kui see juba nii üldteada fakt on? Ja mis siis naine asjast arvab, ongi äkki selline rahulik kolmekas? Ja kui ei ole rahulik kolmekas ja lähevad lahku ja mees abiellub hoopis selle armukesega, siis on ju jälle pereväärtused, või jääks selle pere laps jõulupakist ilma, sest ta ema on perelõhkuja?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.10 10:24; 03.10 22:52; 04.10 13:59; 04.10 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära kahetse neid asju mida sa tegid vaid neid mida tegemata jätsid.
Või ikka kahetse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiste moraalsus?