Esileht Pereelu ja suhted Naiste moraalsus?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Teema: Naiste moraalsus?

Postitas:

Toon näite -töötad väikeses ettevõttes, kus pööratakse suurt tähelepanu pereväärtustele – suvepäevad on peredega, 1 septembril antakse koolilaste vanematele vaba päev, lastele tehakse jõulupakid jne. Sinna kandideerib naine, kelle puhul on teada, et ta on ühe abielumehe armuke – kas võtaksite tööle?

Kui seal ettevõttes ikka tööd ka tehakse, siis vaataksin pigem, kuidas see naine töötegijana on: kas kvalifitseerub vastavale tööle, millised on tema varasemad töökogemused, kas ta on valmis juurde õppima ja mida ta palgatöölisena ettevõttesse panustada saab. Muidugi on ka töökeskkonna sisekliima oluline, aga pmst, niikaua kuniks ta on selle abielumehe armuke, ei tohiks teised prouad midagi karta, sest see naine on ju tegelikult hõivatud. Väga vähe on selliseid juhuseid, kus armuke mitut abielumeest peab.
Teine asi on muidugi see ka, et teadagi need pereväärtused…suvepäevadel juhtub nii mõndagi, isegi kui terve pere koos….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldis üks lause Aino Perviku raamatust “Kaetud lauad”, see umbes selline, et naiste vahel võiks olla kokkulepe, et peres, kus on väiksed lapsed, võiks olla naiste jaoks jahikeeluaeg.
Öelge mis tahate – kindlasti vastutab mees oma naise ees, kui ta teda petab, aga ma ei pea midagi naisest, kes teadlikult loob suhte mehega, kellel on kodus rase naine või väiksed lapsed. See on minu suhtumine naisena – et ära tee seda, mida sa ei taha, et sinule tehakse. Fakt on see, et rase, väikse lapsega ema on haavatavam.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 20:53; 04.10 10:03; 04.10 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldis üks lause Aino Perviku raamatust “Kaetud lauad”, see umbes selline, et naiste vahel võiks olla kokkulepe, et peres, kus on väiksed lapsed, võiks olla naiste jaoks jahikeeluaeg.

Öelge mis tahate – kindlasti vastutab mees oma naise ees, kui ta teda petab, aga ma ei pea midagi naisest, kes teadlikult loob suhte mehega, kellel on kodus rase naine või väiksed lapsed. See on minu suhtumine naisena – et ära tee seda, mida sa ei taha, et sinule tehakse. Fakt on see, et rase, väikse lapsega ema on haavatavam.

Ja kes seda peaks eriti arvesse võtma, kui mitte see mees – selle naise partner, kaitsja, väikese lapse lihane isa?

Ei ole ma nõus, et naine peaks hoidma moraali iseenda, teiste naiste, ja meeste eest pealekauba. Kui sina arvad, siis palun tee seda, keegi sind ei keela. Ära ise seksi pere-meestega, korras kõik.
Mina seda ka teinud ei ole; aga minu moraal ja põhjused on mu enda siseasi. Mu enda asi on ka teha oma partneriga kokkulepped. Valida, keda usaldada; valida, millised kokkulepped teha. Meie asi on hoida neid kokkuleppeid või tegeleda tagajärgedega. Mitte eputaja-Mai, või lõdvapüksikummi-Juuli asi.

Minu silmis on kõvera moraaliga pigem inimene, kes ei suuda iseenda ja oma suhte (ja elu) eest vastutust võtta, selle asemel moraalitseb teiste kallal.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldis üks lause Aino Perviku raamatust “Kaetud lauad”, see umbes selline, et naiste vahel võiks olla kokkulepe, et peres, kus on väiksed lapsed, võiks olla naiste jaoks jahikeeluaeg.

Öelge mis tahate – kindlasti vastutab mees oma naise ees, kui ta teda petab, aga ma ei pea midagi naisest, kes teadlikult loob suhte mehega, kellel on kodus rase naine või väiksed lapsed. See on minu suhtumine naisena – et ära tee seda, mida sa ei taha, et sinule tehakse. Fakt on see, et rase, väikse lapsega ema on haavatavam.

Ma olen sinuga nõus, et selline teadlik käitumine pole ilus, aga ma usun ka sellesse, et elul on oma õppetunnid. Kui keegi loob suhte inimesega, kes juba on korra petnud ning kõrvalsuhtes olnud, siis peab see naine ilmselt terve elu elama hirmuga, et äkki on mingil hetkel tema selle eksnaise sussides. Võib-olla see hirm saabki reaalsuseks, võib-olla mitte.

Teemaalgatuses on aga mainitud vallalist naisterahvast, kellel oli üheöösuhe mehega, kellel naine olemas. Sellest, kas keegi oli rase polnud juttugi. Oli ilus käitumine? Ei, kindlasti mitte. Kas ma ise teeks nii? Ei. Aga ma arvan ka seda, et naised saavad tihti teiste naiste poolt hukkamõistetud, kui seda väärib 100% see pettev meespartner, kes on teinud teadliku otsuse petta inimest, kes on tema laste ema, kes peaks olema tema parim sõber, ja keda ta läbinisti tunneb (ent sellest hoolimata otsustab talle haiget teha). Sellel võõral naisterahval pole kohustusi kellegi ees, sest tema on vallaline, olnud üle kümne aasta püsisuhtes ning omanud ainult ühte sekspartnerit, ja ei tea, mis selle mehe peres toimub, sest on kursis vaid sellega, mida see mees talle otsustab rääkida.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 22:08; 04.10 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on see mees mölakas, kes otsustab oma naist, eriti siis rasedat või väikeste lastega, petta. Sellest pole mõtet rääkidagi. Loomulikult on see tema vastututus ja otsus ning tegemist on igal juhul lurjusega, kui ta otsustab teist inimest nii räigelt reeta ja talle haiget teha. Näitab tõsist hoolimatust teise suhtes.
Sellest pole mõtet rääkida. Mehe vastutus ja jobu olek on ju selge.

Aga ka see naine, kes üldse midagi sellist teeb, pole ju eriti hooliv ega hea inimene. Sest tema on täiesti teadlikult otsustanud, et ta samamoodi ei hooli selle teise naise tunnetest ega ka laste tunnetest. Huvitub vaid oma õnnest ja vajadustest. Ei arvesta sellega, et tema tõttu saab keegi teine haiget. See armukese rollis olija on samamoodi lurjus. Jah, loomulikult ta ei vastuta teiste suhte eest, kuid ta täiesti teadlikult osaleb loos, mis teeb teisele inimesele haiget, aitab teist inimest reeta ning lisaks ka laste pere lõhkuda.

Öelge mis tahate – kindlasti vastutab mees oma naise ees, kui ta teda petab, aga ma ei pea midagi naisest, kes teadlikult loob suhte mehega, kellel on kodus rase naine või väiksed lapsed. See on minu suhtumine naisena – et ära tee seda, mida sa ei taha, et sinule tehakse.

Mina olen täpselt samal arvamusel.
Kui naised oleksid normaalse eetika ja moraalitundega ega põhimõtteliselt ei võtaks kunagi ühtki suhtes ja lastega meest jutule, siis ei juhtuks selliseid asju nii palju.
Miks mehed niimoodi edukalt petta saavad üldse suhete ja laste kõrvalt – sest on nii palju naisi, kellel on sügavalt kama kaks, kas mees on suhtes, tal on rase naine või siis väiksed mudilased kodus.
Ma ei mõista selliseid naisi. Mul ajavad sellised mehed lihtsalt südame pahaks, kes oma naise kõrvalt teisi nillivad. On ka üritanud mulle sellised ligi ajada ja flirtida. Olgu mees nii sümpaatne kui tahes, aga kui saan teada, et tal on kodus naine ja ERITI VEEL lapsed ka, siis automaatselt tema aktsiad langevad mu jaoks nullini. Minule muutub selline mees limukaks, kelle usaldusväärsus ja väärikus on 0%. Ma lihtsalt ei taha sellist. Loomulikult vaataks selline mees ringi ka uues suhtes.

Valida endale teadlikult petturist mees? Nii loll ma küll pole. Lisaks näitab suhte kõrvalt teiste nillimine ning oma pere hülgamine, et mehe väärtus partneri/isana on üsna olematu. Sellisest ei saa iial lojaalset ja monogaamset püsipartnerit, kes tahaks ja suudaks suhet hoida. Sellisele on tähtis vaid see, mis tal püksis on. Selle nimel vilistab nii oma kaaslasele, keda peaks armastama ja hoidma kui ka lastele. Selline mees on prügi.
Samamoodi naisega, kel puudub teiste naiste ja inimeste suhtes empaatia ning solidaarsus. Ma usun karmasse, ju sellistele tuleb see kõik tagasi ühel hetkel. Kes susserdab muudkui suhteinimestega, küll neid samamoodi petetakse.

Mis puudutab konkreetse blogi autorit, siis ta otsis lihtsalt kedagi, kellega niisama 1 üheöösuhe maha pidada. Ja hoolimata sellest, et mees oli abielus ja kahe väikse lapsega, otsustas, et siuke mees kärab küll. Selle asemel, et valida mistahes teine vallaline mees.
Ja seal on rida kommentaatoreid, kes ei näe sellises teguviisis midagi halba, just sellepärast, et suhte eest vastutab ju ainult see mees. Vallaline inimene võib magada, kellega tahes. Olgu või rase naine ja 7 last kodus.
Teiste inimeste ja suhete eest ei peagi vastutama, aga sellised ei vastuta enda eest ka.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.10 21:18; 02.10 21:46; 02.10 22:05; 04.10 11:06; 04.10 11:13; 04.10 11:20; 04.10 16:44; 04.10 16:52; 04.10 17:03; 04.10 17:16; 04.10 17:27; 04.10 17:47; 04.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see mees mölakas koguaeg on kui perekoolis neid teemasid must miljon kus see rase naine ise tahab emotsioonide najal mehest lahku minna? Ma tahaks nii näha, millised näevad välja need inimesed tegelikult kes perekoolis koguaeg mehi mölakateks nimetavad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “ei vastuta teiste suhte eest” on sarnane mõtteviis sellele, kui kasutada ära teise inimese abitut olekut. Võtan teiselt raha vms ära, sest ise oli nii purjus, loll, et jättis lohakile või ei märganud. Ise vastutab selle eest, et nii loll või purjus on.
Aga eetiline inimene arvestabki asjaoludega.
Sõidan vöötrajal rohelise tulega jalakäijale otsa, sest ise vastutab selle eest, et punase tulega otsustas tee peale koperdama tulla?

Me ei vastutagi teiste suhete ja valikute eest, aga leian, et see on ikka veidi pahatahtlik, kui teadlikult hakata liini ajama või seksima kellegagi, kelle puhul tead, et ta on suhtes/abielus ja lastega.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.10 21:18; 02.10 21:46; 02.10 22:05; 04.10 11:06; 04.10 11:13; 04.10 11:20; 04.10 16:44; 04.10 16:52; 04.10 17:03; 04.10 17:16; 04.10 17:27; 04.10 17:47; 04.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on see mees mölakas, kes otsustab oma naist, eriti siis rasedat või väikeste lastega, petta. Sellest pole mõtet rääkidagi. Loomulikult on see tema vastututus ja otsus ning tegemist on igal juhul lurjusega, kui ta otsustab teist inimest nii räigelt reeta ja talle haiget teha. Näitab tõsist hoolimatust teise suhtes.

Sellest pole mõtet rääkida. Mehe vastutus ja jobu olek on ju selge.

Aga ka see naine, kes üldse midagi sellist teeb, pole ju eriti hooliv ega hea inimene. Sest tema on täiesti teadlikult otsustanud, et ta samamoodi ei hooli selle teise naise tunnetest ega ka laste tunnetest. Huvitub vaid oma õnnest ja vajadustest. Ei arvesta sellega, et tema tõttu saab keegi teine haiget. See armukese rollis olija on samamoodi lurjus. Jah, loomulikult ta ei vastuta teiste suhte eest, kuid ta täiesti teadlikult osaleb loos, mis teeb teisele inimesele haiget, aitab teist inimest reeta ning lisaks ka laste pere lõhkuda.

Öelge mis tahate – kindlasti vastutab mees oma naise ees, kui ta teda petab, aga ma ei pea midagi naisest, kes teadlikult loob suhte mehega, kellel on kodus rase naine või väiksed lapsed. See on minu suhtumine naisena – et ära tee seda, mida sa ei taha, et sinule tehakse.

Mina olen täpselt samal arvamusel.

Kui naised oleksid normaalse eetika ja moraalitundega ega põhimõtteliselt ei võtaks kunagi ühtki suhtes ja lastega meest jutule, siis ei juhtuks selliseid asju nii palju.

Miks mehed niimoodi edukalt petta saavad üldse suhete ja laste kõrvalt – sest on nii palju naisi, kellel on sügavalt kama kaks, kas mees on suhtes, tal on rase naine või siis väiksed mudilased kodus.

Ma ei mõista selliseid naisi. Mul ajavad sellised mehed lihtsalt südame pahaks, kes oma naise kõrvalt teisi nillivad. On ka üritanud mulle sellised ligi ajada ja flirtida. Olgu mees nii sümpaatne kui tahes, aga kui saan teada, et tal on kodus naine ja ERITI VEEL lapsed ka, siis automaatselt tema aktsiad langevad mu jaoks nullini. Minule muutub selline mees limukaks, kelle usaldusväärsus ja väärikus on 0%. Ma lihtsalt ei taha sellist. Loomulikult vaataks selline mees ringi ka uues suhtes.

Valida endale teadlikult petturist mees? Nii loll ma küll pole. Lisaks näitab suhte kõrvalt teiste nillimine ning oma pere hülgamine, et mehe väärtus partneri/isana on üsna olematu. Sellisest ei saa iial lojaalset ja monogaamset püsipartnerit, kes tahaks ja suudaks suhet hoida. Sellisele on tähtis vaid see, mis tal püksis on. Selle nimel vilistab nii oma kaaslasele, keda peaks armastama ja hoidma kui ka lastele. Selline mees on prügi.

Samamoodi naisega, kel puudub teiste naiste ja inimeste suhtes empaatia ning solidaarsus. Ma usun karmasse, ju sellistele tuleb see kõik tagasi ühel hetkel. Kes susserdab muudkui suhteinimestega, küll neid samamoodi petetakse.

Mis puudutab konkreetse blogi autorit, siis ta otsis lihtsalt kedagi, kellega niisama 1 üheöösuhe maha pidada. Ja hoolimata sellest, et mees oli abielus ja kahe väikse lapsega, otsustas, et siuke mees kärab küll. Selle asemel, et valida mistahes teine vallaline mees.

Ja seal on rida kommentaatoreid, kes ei näe sellises teguviisis midagi halba, just sellepärast, et suhte eest vastutab ju ainult see mees. Vallaline inimene võib magada, kellega tahes. Olgu või rase naine ja 7 last kodus.

Teiste inimeste ja suhete eest ei peagi vastutama, aga sellised ei vastuta enda eest ka.

Väga nõus.
Kuna mehed ja naised on erinevad ja meie, naised, mehi lõpuni ei tunne(ka oma mehi mitte) ega mõista. Siis seda enam me suudame mõista üksteist ja olla solidaarsemad.
Aga ei.
Sest mehed pole meie poolel, meie ise aga võiks olla.
Ja kui tõesti ei ole ega taha, teadlikult, ise valides ja oma lõbuks, siis miks peaks seda takka kiitma ja veel ilustama, et oi oi, see on õige, see pole moraalitu, moraalituid naisi pole tegelikult olemaski.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 11:16; 04.10 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see mees mölakas koguaeg on kui perekoolis neid teemasid must miljon kus see rase naine ise tahab emotsioonide najal mehest lahku minna? Ma tahaks nii näha, millised näevad välja need inimesed tegelikult kes perekoolis koguaeg mehi mölakateks nimetavad

Perekoolis on olnud teemasid, kus rasedad naised nö keeravad ära, tahavad mehe maha jätta. Järelikult = kõik rasedad naised tahavad mehest lahti saada?
Sul on mingid tõsised probleemid loogilise mõtlemisega.
Ja kui naine mõtlebki lahkuminemisele, siis see on täielik õigustus ENNE lahkuminekut minna teistega seksima?

Ma ei nimeta mehi kogu aeg mölakaks, aga inimene, kes täiesti teadlikult vilistab oma naisele ja läheb oma himusid taga ajama, olgugi et on lapsed ja/või rase naine – see ongi mölakas, sest ta on hoolimatu ning teeb teadlikult teistele haiget.

Inimesed ongi erinevad. Ühed on need, kel puudub igasugune enesekontroll, tegutsevad hetkeimpulsi ajel. Tuli sümpaatia ja iha korraks peale – ega siin muud varianti pole, kui TULEB minna selle inimesega kohe voodisse. See, endal või teisel on elukaaslane, ei meenu.
Tõenäoliselt taolised inimesed ei suuda ka alkoholi, söögiga jms piiri pidada.
Mõnedel inimestel on aga siiski enesedistsipliin ja enesekontroll.
Ja sulle ilmselgelt pähe ei mahu, et on ka olemas inimesi, kes ei hakkagi kohe riideid seljast viskama ja ennastunustavalt käperdama igaühega, kes sümpaatne tundub.
Mõni lähtubki vaid oma madalatest tungidest ega suuda/taha neid kunagi pidurdada.
Teine mõtleb enne, kui midagi teeb.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.10 21:18; 02.10 21:46; 02.10 22:05; 04.10 11:06; 04.10 11:13; 04.10 11:20; 04.10 16:44; 04.10 16:52; 04.10 17:03; 04.10 17:16; 04.10 17:27; 04.10 17:47; 04.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see mees mölakas koguaeg on kui perekoolis neid teemasid must miljon kus see rase naine ise tahab emotsioonide najal mehest lahku minna? Ma tahaks nii näha, millised näevad välja need inimesed tegelikult kes perekoolis koguaeg mehi mölakateks nimetavad

Perekoolis on olnud teemasid, kus rasedad naised nö keeravad ära, tahavad mehe maha jätta. Järelikult = kõik rasedad naised tahavad mehest lahti saada?

Sul on mingid tõsised probleemid loogilise mõtlemisega.

Ja kui naine mõtlebki lahkuminemisele, siis see on täielik õigustus ENNE lahkuminekut minna teistega seksima?

Ma ei nimeta mehi kogu aeg mölakaks, aga inimene, kes täiesti teadlikult vilistab oma naisele ja läheb oma himusid taga ajama, olgugi et on lapsed ja/või rase naine – see ongi mölakas, sest ta on hoolimatu ning teeb teadlikult teistele haiget.

Inimesed ongi erinevad. Ühed on need, kel puudub igasugune enesekontroll, tegutsevad hetkeimpulsi ajel. Tuli sümpaatia ja iha korraks peale – ega siin muud varianti pole, kui TULEB minna selle inimesega kohe voodisse. See, endal või teisel on elukaaslane, ei meenu.

Tõenäoliselt taolised inimesed ei suuda ka alkoholi, söögiga jms piiri pidada.

Mõnedel inimestel on aga siiski enesedistsipliin ja enesekontroll.

Ja sulle ilmselgelt pähe ei mahu, et on ka olemas inimesi, kes ei hakkagi kohe riideid seljast viskama ja ennastunustavalt käperdama igaühega, kes sümpaatne tundub.

Mõni lähtubki vaid oma madalatest tungidest ega suuda/taha neid kunagi pidurdada.

Teine mõtleb enne, kui midagi teeb.

See on ka sobivaks näiteks selle moraali küsimuse kohta. Kui moraali on, siis seda ei tehta.
Petmine,nii suhtes, kui äris, on alati moraalitu. Aga alati on neid, kes ei luba sellest rääkida, vaid võiks pea ära keerTa.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 11:16; 04.10 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “ei vastuta teiste suhte eest” on sarnane mõtteviis sellele, kui kasutada ära teise inimese abitut olekut. Võtan teiselt raha vms ära, sest ise oli nii purjus, loll, et jättis lohakile või ei märganud. Ise vastutab selle eest, et nii loll või purjus on.

Aga eetiline inimene arvestabki asjaoludega.

Sõidan vöötrajal rohelise tulega jalakäijale otsa, sest ise vastutab selle eest, et punase tulega otsustas tee peale koperdama tulla?

Me ei vastutagi teiste suhete ja valikute eest, aga leian, et see on ikka veidi pahatahtlik, kui teadlikult hakata liini ajama või seksima kellegagi, kelle puhul tead, et ta on suhtes/abielus ja lastega.

Moraal ja eetika ei maksa tänapäeval midagi. Hoorasid on väga palju. Seest tühjad inimesed.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 22:11; 04.10 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veel moraalist rääkida, kui emana saaksite teada, et teie tütart magatab abielumees, kellel lapsed kodus – oleksite ka samal arvamusel, et kõik on korras. Naise ees on süüdi mees ja teie tütar võib puhta südametunnistusega magada kellega tahes?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.10 20:53; 04.10 10:03; 04.10 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veel moraalist rääkida, kui emana saaksite teada, et teie tütart magatab abielumees, kellel lapsed kodus – oleksite ka samal arvamusel, et kõik on korras. Naise on süüdi mees ja teie tütar võib puhta südametunnistusega magada kellega tahes?

Kui tütar magab oma issi vanusega siis kas issit polnudki ja tütar kompenseerib isa vajadust või oli tütar hästi issikas ja ainus mees kes talle sobib, peab olema issi sarnane.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tütar magab oma issi vanusega siis kas issit polnudki

See on nüüd totaalne teema võssakeeramine. Mis mõttes on abielumees, kel lapsed, kohe tütre issi vanune? Vabalt võib nt 27aastane olla ja tütar ka sama vana ju.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.10 10:24; 03.10 22:52; 04.10 13:59; 04.10 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tütar magab oma issi vanusega siis kas issit polnudki

See on nüüd totaalne teema võssakeeramine. Mis mõttes on abielumees, kel lapsed, kohe tütre issi vanune? Vabalt võib nt 27aastane olla ja tütar ka sama vana ju.

Ma kirjutasin ju “kui”. Sul on lugemisoskusega mingi teema.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule teemaalgataja. Seal blogis kirjutasid sa mingi üle 7 kommentaari ühel ja samal teemal ning uue postituse all jätkasid. Kõik said su mõttest juba esimesel korral aru. Autorile soovitati isegi kommentaariumi modereerida sinu tegevuse tõttu. Õnneks ta seda ka tegi.

Keegi ei arvagi, et ta käitus õigesti. Ta tunnistas ise ka, et käitus valesti. Muidugi on suhtes mehega magamine vale. Saime aru ja kõik nõustuvad. Kaua võib? Nüüd sa tegid isegi perekooli teema, et edasi jaurata.

Küsimus pole enam selles, et keegi sinuga vaidleks. Küsimus on selles, et kaua võib?

Ning jään oma esialgse arvamuse juurde, et kuigi see on vale mõlemalt poolt ja ma ei teeks isiklikult kunagi midagi sellist teisele naisele, siis suurem vastutus lasub sellel, kes on suhtes. Tema on teadlikult valinud inimese, kellele olla truu ja armastav abikaasa ning pereisa. Mehed vastutavad ka oma käitumise eest, mitte ainult naised.

http://peatakana.weebly.com/loe-algusest/epp-karsini-marg-unenagu#comments Teemaalgataja on muuseas Nolikes kommentaariumis.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.10 15:53; 04.10 16:06; 04.10 16:17; 04.10 17:13; 04.10 17:17; 04.10 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule teemaalgataja. Seal blogis kirjutasid sa mingi üle 7 kommentaari ühel ja samal teemal ning uue postituse all jätkasid. Kõik said su mõttest juba esimesel korral aru. Autorile soovitati isegi kommentaariumi modereerida sinu tegevuse tõttu. Õnneks ta seda ka tegi.

Keegi ei arvagi, et ta käitus õigesti. Ta tunnistas ise ka, et käitus valesti. Muidugi on suhtes mehega magamine vale. Saime aru ja kõik nõustuvad. Kaua võib? Nüüd sa tegid isegi perekooli teema, et edasi jaurata.

Küsimus pole enam selles, et keegi sinuga vaidleks. Küsimus on selles, et kaua võib?

Ning jään oma esialgse arvamuse juurde, et kuigi see on vale mõlemalt poolt ja ma ei teeks isiklikult kunagi midagi sellist teisele naisele, siis suurem vastutus lasub sellel, kes on suhtes. Tema on teadlikult valinud inimese, kellele olla truu ja armastav abikaasa ning pereisa. Mehed vastutavad ka oma käitumise eest, mitte ainult naised.

http://peatakana.weebly.com/loe-algusest/epp-karsini-marg-unenagu#comments Teemaalgataja on muuseas Nolikes kommentaariumis.

Mehed vastutavadki 🙂 Naisele leiab ikka mingi õigustuse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees teid petab, siis keda te süüdistate? Ilmselgelt enda meest ning alles seejärel tema armukest. Su mehel on valik olla truu. Normaalsed mehed valivad truuduse ja neid mehi on.

Ja sama naistega, et valivad teadlikult suhtes meestega MITTE magada. Vastutus on MÕLEMAL. Siit edasi on maailmavaateline vaidlus, et kumb rohkem vastutab.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.10 15:53; 04.10 16:06; 04.10 16:17; 04.10 17:13; 04.10 17:17; 04.10 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees teid petab, siis keda te süüdistate? Ilmselgelt enda meest ning alles seejärel tema armukest. Su mehel on valik olla truu. Normaalsed mehed valivad truuduse ja neid mehi on.

Ja sama naistega, et valivad teadlikult suhtes meestega MITTE magada. Vastutus on MÕLEMAL. Siit edasi on maailmavaateline vaidlus, et kumb rohkem vastutab.

Kui mees petab, siis on tal suhtes midagi puudu ja teine naine pakub talle seda. Mis muu saab põhjuseks olla?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot jälle maailmavaateline erinevus. Mehed on seinast seina. Ühed petavad igal võimalusel ja vaatavad naisi kiimase pilguga, üritades kõiki sebida. Teised on põhimõtteliselt petmise vastu. Ma olen mõlema mehetüübiga koos olnud, seks täpselt sama hea, iseloom täpselt samasugune. Ometi üks vaatas naisi nagu viimane kiimakott, teine isegi ei märka minu juuresolekul teisi naisi ja on väga armastav partner.

Mehed ise valivad, kas nad petavad oma partnerit või mitte. Võimalusi leiab alati. Tuleb leida selline mees, kes põhimõtteliselt ei peta. Teiste naiste käitumist me muuta ei saa, ise peab tark ja võimalikult moraalne olema. Kõik muutused algavad iseendast.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.10 15:53; 04.10 16:06; 04.10 16:17; 04.10 17:13; 04.10 17:17; 04.10 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot jälle maailmavaateline erinevus. Mehed on seinast seina. Ühed petavad igal võimalusel ja vaatavad naisi kiimase pilguga, üritades kõiki sebida. Teised on põhimõtteliselt petmise vastu. Ma olen mõlema mehetüübiga koos olnud, seks täpselt sama hea, iseloom täpselt samasugune. Ometi üks vaatas naisi nagu viimane kiimakott, teine isegi ei märka minu juuresolekul teisi naisi ja on väga armastav partner.

Mehed ise valivad, kas nad petavad oma partnerit või mitte. Võimalusi leiab alati. Tuleb leida selline mees, kes põhimõtteliselt ei peta. Teiste naiste käitumist me muuta ei saa, ise peab tark ja võimalikult moraalne olema. Kõik muutused algavad iseendast.

Seda minagi, kui mees petab, siis põhjusega, tal on suhtest midagi puudu.
Aga siiski, naised kes oma mehega seksida ei taha, pole vajadust jne, kohe kukuvad lahutama kui mees seda teise naisega teeb. Kummaline armukadedus, võiks ju suva olla. Kui naine nagunii ei seksi, siis ta ju ei suudle ka oma mehega, mees ongi kehaliselt ju võõraks muutunud olend.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot jälle maailmavaateline erinevus. Mehed on seinast seina. Ühed petavad igal võimalusel ja vaatavad naisi kiimase pilguga, üritades kõiki sebida. Teised on põhimõtteliselt petmise vastu. Ma olen mõlema mehetüübiga koos olnud, seks täpselt sama hea, iseloom täpselt samasugune. Ometi üks vaatas naisi nagu viimane kiimakott, teine isegi ei märka minu juuresolekul teisi naisi ja on väga armastav partner.

Mehed ise valivad, kas nad petavad oma partnerit või mitte. Võimalusi leiab alati. Tuleb leida selline mees, kes põhimõtteliselt ei peta. Teiste naiste käitumist me muuta ei saa, ise peab tark ja võimalikult moraalne olema. Kõik muutused algavad iseendast.

Seda minagi, kui mees petab, siis põhjusega, tal on suhtest midagi puudu.

Aga siiski, naised kes oma mehega seksida ei taha, pole vajadust jne, kohe kukuvad lahutama kui mees seda teise naisega teeb. Kummaline armukadedus, võiks ju suva olla. Kui naine nagunii ei seksi, siis ta ju ei suudle ka oma mehega, mees ongi kehaliselt ju võõraks muutunud olend.

Osa neist naistest ei seksi meestega, sest on lõpurasedad või äsja sünnitanud. Nad ei seksi, sest ei saa, organism pole selleks veel valmis. Aga nad plaanisid kunagi veel seksida, sellest ka see nördimus ja armukadedus. Osa naisi seksivad oma mehega küll, aga ju siis midagi jäi mehe jaoks puudu ja otsis armukese lisaks, mõni tahab vaheldust ka näiteks. Loogiline ju, et naine vihastab, et temast ei piisanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.10 10:24; 03.10 22:52; 04.10 13:59; 04.10 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot jälle maailmavaateline erinevus. Mehed on seinast seina. Ühed petavad igal võimalusel ja vaatavad naisi kiimase pilguga, üritades kõiki sebida. Teised on põhimõtteliselt petmise vastu. Ma olen mõlema mehetüübiga koos olnud, seks täpselt sama hea, iseloom täpselt samasugune. Ometi üks vaatas naisi nagu viimane kiimakott, teine isegi ei märka minu juuresolekul teisi naisi ja on väga armastav partner.

Mehed ise valivad, kas nad petavad oma partnerit või mitte. Võimalusi leiab alati. Tuleb leida selline mees, kes põhimõtteliselt ei peta. Teiste naiste käitumist me muuta ei saa, ise peab tark ja võimalikult moraalne olema. Kõik muutused algavad iseendast.

Seda minagi, kui mees petab, siis põhjusega, tal on suhtest midagi puudu.

Aga siiski, naised kes oma mehega seksida ei taha, pole vajadust jne, kohe kukuvad lahutama kui mees seda teise naisega teeb. Kummaline armukadedus, võiks ju suva olla. Kui naine nagunii ei seksi, siis ta ju ei suudle ka oma mehega, mees ongi kehaliselt ju võõraks muutunud olend.

Osa neist naistest ei seksi meestega, sest on lõpurasedad või äsja sünnitanud. Nad ei seksi, sest ei saa, organism pole selleks veel valmis. Aga nad plaanisid kunagi veel seksida, sellest ka see nördimus ja armukadedus. Osa naisi seksivad oma mehega küll, aga ju siis midagi jäi mehe jaoks puudu ja otsis armukese lisaks, mõni tahab vaheldust ka näiteks. Loogiline ju, et naine vihastab, et temast ei piisanud.

Ah õige jah, kõik naised on koguaeg lõpurasedad. Lõpurasedus kestab muide aastaid ja mõnel isegi terve igaviku. Tunneme meestele kaasa ja ärme siis tee neid maha kui nad lohutust mujalt otsivad, ka mees on inimene.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mingi Nolikes.
Kaua võib sildistada?
Seal kommentaariumis on näha,et kõiki, kes ei nõustu seal enamuse suhtes mehega magamist pooldava mõtteviisiga,peetakse üheks ja samaks isiksuks. Nagu saaks olla vaid üks inimene maailmas,kes sellist teguviisi taunib.
Minu teema siin pole sellest blogijast, kui ehk vähegi süvenesid. Vaid rohkem neist kommentaatoritest seal,kes kuidagi nii sallivad on selle suhtes kui magatakse teadlikult pereisaga.See pani imestama.
Saan aru,et on naisi,kes magavad suhtes inimestega ja on pikaaegsed armukesed. Aga et naised ise suhtuvad ka soosivalt sellistesse?
Teeb ju sama välja,et poleks midagi, kui keegi teie mehe ja laste isaga magaks.

Petjad leiavad vabandusi alati. Petetakse ka siis,kui suhe on hea ja armastus olemas..sest inimene lihtsalt ei suuda monogaamne olla. On vaja vaheldust ja uusi inimesi.
Midagi ei pea puudu olema,sh seksi. On petetud ka naisi,kel regulaarne seks 2-4x nädalas. Naine peaks siis painduma ja seksima vastu tahtmist, kui pole nii palju soovi?
Ja võibki alluda,aga ikkagi mees läheb petma. Miks? Sest tahab lihtsalt uusi naist kogeda,adreliini,põnevust.

See on üldteada tõde et pikaaegses suhtes kaob kirg ja see vajalik põnevus,adrenaliin,liblikad. Ei saa tunda sama,kui oled inimesega 10a koos olnud ju.
Seega, pea kõigis pikemates suhetes jääb kirest ja põnevusest puudu. See peaks olema õigustus oma partner reeta?
Kes ei suuda püsisuhtes olla,ei pea seda looma.

Sarikommentaatorist saime aru,et on ühtlasi saripettur.
Näeb võõrast kena meest,juba püksid langevad…ja arvab,et kõik naised on temasugused

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.10 21:18; 02.10 21:46; 02.10 22:05; 04.10 11:06; 04.10 11:13; 04.10 11:20; 04.10 16:44; 04.10 16:52; 04.10 17:03; 04.10 17:16; 04.10 17:27; 04.10 17:47; 04.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega, pea kõigis pikemates suhetes jääb kirest ja põnevusest puudu. See peaks olema õigustus oma partner reeta?
Kes ei suuda püsisuhtes olla,ei pea seda looma.

Õigustus? Aga kui teine ei tule vastu teisele, mis tal siis üle jääb, kas ta peaks siis enne lahutama ja siis petma? Kumba eelistad? Lähed räägid lastele – emme ja issi lahutavad, sest emmel pole aega issiga seksida?

Keegi ei tea milliseks kujuneb püsisuhe, algavad nad ikka kõik ilusti. Edasi lihtsalt kaob jah teise vastu füüsiline huvi, aga iga naine peaks arvestama sellega, meeste jaoks on seks elu osa ja kui oma naine seda ei paku, minnakse seda lõpuks ikkagi mujalt otsima. See on nagu loodusseadus mille vastu elada ei saa. Kui sellest on arusaadud, siis ei peaks petmisi võtma ka nii traagiliselt või mis?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mille üle siin üldse vaielda on.
Normaalne inimene lahkub suhtest,kui see teda ei rahulda ja midagi puudu jääb. Mitte ei jookse teise selja taga teistega magama.

Aga pettev mees on teiste naistega,samas tahab väga olemasolevat vigast naist säilitada,kelles kõiges nii puudu jääb…ja siis veel elu eest vassib ja varjab, et jumala eest naine teada ei saaks. Perekoolis kümneid selliseid lugusid.
Kus on loogika?
Kui ikka naine ei sobi, jääb muudkui “puudu”, tuleb suhe lõpetada. Aga selle asemel hoitakse kümne küünega kinni, et selja taga teisi magatada.
Vot tõesti ei mõista,miks seda “puudega” naist nii vaja on..

Mehed ongi ka inimesed, aga tundub,et ise peavad end orjaks, keda kuri naine relva ähvardusel suhtes kinni hoiab 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.10 21:18; 02.10 21:46; 02.10 22:05; 04.10 11:06; 04.10 11:13; 04.10 11:20; 04.10 16:44; 04.10 16:52; 04.10 17:03; 04.10 17:16; 04.10 17:27; 04.10 17:47; 04.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigustus? Aga kui teine ei tule vastu teisele, mis tal siis üle jääb, kas ta peaks siis enne lahutama ja siis petma? Kumba eelistad? Lähed räägid lastele – emme ja issi lahutavad, sest emmel pole aega issiga seksida?

Emmel on aega issiga seksida ja nad seksivad issiga päris tihti. Ma mõtlen, millest naine sel hetkel mõtleb. Kahju, kui ainult seks koos hoiab, aga vähesed seksijad kord kvartalis seksivad ikka. Mingit huvi ei kao. Huvi säilub, aga igavus tuleb vahepeal peale. Ei lähe need mehed kuhugi (ja naised). Räägime 10 aasta pärast uuesti, kellest iganes sa konkreetsest räägid, sest seda lahkuminekut ei tule.

Kord kvartalis seksimine, st kord 3 kuu jooksul? Jeerum, vaene mees, miks ta juba ei jookse.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mille üle siin üldse vaielda on.

Normaalne inimene lahkub suhtest,kui see teda ei rahulda ja midagi puudu jääb. Mitte ei jookse teise selja taga teistega magama.

Aga pettev mees on teiste naistega,samas tahab väga olemasolevat vigast naist säilitada,kelles kõiges nii puudu jääb…ja siis veel elu eest vassib ja varjab, et jumala eest naine teada ei saaks. Perekoolis kümneid selliseid lugusid.

Kus on loogika?

Kui ikka naine ei sobi, jääb muudkui “puudu”, tuleb suhe lõpetada. Aga selle asemel hoitakse kümne küünega kinni, et selja taga teisi magatada.

Vot tõesti ei mõista,miks seda “puudega” naist nii vaja on..

Mehed ongi ka inimesed, aga tundub,et ise peavad end orjaks, keda kuri naine relva ähvardusel suhtes kinni hoiab ????

See ei ole elus nii lihtne. Kui elad kaua koos, siis on ühised asjad ja kuidas sa neid siis jagama hakkad lihtsalt mingi ihuvajaduse pärast? Milleks, rahuldad oma ihuvajadused peenelt ära, teine poole kes huvitatud pole, kudugu sokki või lugegu raamatuid ja ärgu nuhkigu mingeid klaase.

Siin kõigil vist tiksubki ainult mingi lahutamine peas. Lahutamine lahutamine lahutamine.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord kvartalis seksimine, st kord 3 kuu jooksul? Jeerum, vaene mees, miks ta juba ei jookse

See,et sa ise nii primitiivne olend oled,ei tähenda, et kõik teised samasugused on.
Saime aru,et sinu jaoks on suhtes põhiline seks ja naine on vajalik mehele selleks,et tal on auk…Vabandan labase väljenduse eest,aga sinu mõtteviis on sama labane.
Jaksad ühes ainsas teemas 20 eri postitusega petmist õigustada.
Raseduse lõpp ning sünnitusjärgne seksipaus kestabki vabalt 3kuud. Hoidku jumal,kui naine veel riskirase on. 9-11 kuud….miks see mees juba ei jookse???

Mille sa ära unustad. Kui naine oma mehega seksida ei taha,siis peaks äkki mehe poole ka vaatama. Heast asjast ju ära ei öelda. Järelikult ei ole sellel mehel naisele midagi pakkuda. Tõenäoliselt on igapäevaelus hoolimatu mühakas,kes naise vajadusi ei märka. Naise seksisoov algab peast.Naine ei tahagi seksida 1minutimehega,kellele ta on lihtsalt kargupukk nagu ühes teises teemas seda väljendati

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.10 21:18; 02.10 21:46; 02.10 22:05; 04.10 11:06; 04.10 11:13; 04.10 11:20; 04.10 16:44; 04.10 16:52; 04.10 17:03; 04.10 17:16; 04.10 17:27; 04.10 17:47; 04.10 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord kvartalis seksimine, st kord 3 kuu jooksul? Jeerum, vaene mees, miks ta juba ei jookse

See,et sa ise nii primitiivne olend oled,ei tähenda, et kõik teised samasugused on.

Saime aru,et sinu jaoks on suhtes põhiline seks ja naine on vajalik mehele selleks,et tal on auk…Vabandan labase väljenduse eest,aga sinu mõtteviis on sama labane.

Jaksad ühes ainsas teemas 20 eri postitusega petmist õigustada.

Raseduse lõpp ning sünnitusjärgne seksipaus kestabki vabalt 3kuud. Hoidku jumal,kui naine veel riskirase on. 9-11 kuud….miks see mees juba ei jookse???

Mille sa ära unustad. Kui naine oma mehega seksida ei taha,siis peaks äkki mehe poole ka vaatama. Heast asjast ju ära ei öelda. Järelikult ei ole sellel mehel naisele midagi pakkuda. Tõenäoliselt on igapäevaelus hoolimatu mühakas,kes naise vajadusi ei märka. Naise seksisoov algab peast.Naine ei tahagi seksida 1minutimehega,kellele ta on lihtsalt kargupukk nagu ühes teises teemas seda väljendati

Mida sa siis soovid, seksida mehega ei soovi, sest sa pole auk 🙂 Mehel on sada häda miks naine temaga seksida ei taha ja kui mees seksib siis kellegi teisega, kes teda tahab, on naisel ikka häda ja tahab lahutada. Kui kõiki suhteprobleeme saab ainult läbi lahutuse parandada…. siis ma ei imestagi kui nii paljud on õnnetud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 02.10 21:22; 02.10 22:02; 03.10 13:51; 03.10 14:04; 03.10 14:07; 03.10 14:21; 03.10 15:14; 03.10 15:17; 03.10 20:56; 04.10 11:11; 04.10 12:45; 04.10 15:01; 04.10 16:01; 04.10 16:12; 04.10 16:23; 04.10 16:40; 04.10 16:50; 04.10 16:56; 04.10 16:58; 04.10 17:08; 04.10 17:18; 04.10 17:20; 04.10 17:33; 04.10 17:34; 04.10 17:39; 04.10 18:02; 04.10 18:10; 04.10 18:27; 04.10 18:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiste moraalsus?