Esileht Pereelu ja suhted Naiste moraalsus?

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Naiste moraalsus?

Postitas:
Kägu

Sa 16x vastanu võtad asja isiklikult. Variandid, miks sa seda teed.

Sa oled huvitatud suhtes mehega magamisest või temaga kooselust.

Sa oled ise suhtes ja tahad magada kellegagi, kes ei ole suhtes või kes on sinu arvates sitas suhtes.

Sa oled juba petnud ja tahad seda meest endale.

Sa tahad, et su mees petaks ja sul oleks põhjust ka petta või lahku minna.

Kui naine nagunii ei seksi, siis ta ju ei suudle ka oma mehega, mees ongi kehaliselt ju võõraks muutunud olend.

Seksivad küll. Nad ei ütle seda, aga mehed läheks ammu minema, kui ei seksiks. Usu mind.

See kommentaar siin. Ma tahaks ka mõista seda inimest, kes siis 20+ kommentaari teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui kõiki suhteprobleeme saab ainult läbi lahutuse parandada…. siis ma ei imestagi kui nii paljud on õnnetud

Suhte”probleem”, mille sisuks on monogaamia mitte järgmine, kui nii on teineteisele lubatud ning teisele valetamine,tema selja taga tegutsemine, seega usalduse kadu – sellise “probleemi” lahendus ongi ju suhte lõpetamine.
Usaldus on ju kaotatud. Ja mees on truudust murdnud. Kes teinud korra,see ka edaspidi.
Seda enam kui põhjuseks on see,et vaheldust soovitakse ja on lihtsalt igav.
Muidugi hakkab selline mees naist süüdistama. Küll pole piisavalt seksi (mis siis et 2-3x nädalas), küll ei riietu piisavalt seksikalt vms. Pole ju lihtsalt UUS naine.

Kui on vastupidi. Naine on suurema seksuaalsusega, tahaks seksida iga päev, aga mees paar korda nädalas. Läheb siis otsib ka mujalt. Milline mees sinu meelest sellega lepiks,et tema naine käib teiselt mehelt otsimas seda,mis temaga “puudu” jääb?
Mehed on üldiselt väga kategoorilised petmise osas. Naine petab, siis saab tast kohe eks. Aga naised peaks läbi sõrmede vaatama petmisele?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

”PS
4/10/2020 03:24:52 AM
Aga ära sa siis ise moraalijünger ole, kui ühel päeval ta sind petma peaks mõne sellise konservatiivse-armsa naisega, kellele ta ISE ligi tikub ja toda armsat-konservatiivset mitte-moraalijüngrist naist su mehe suhtes olek ei takista.
Ära siis toda naist hukka mõista, sest see pole ok, naine.”

See naine, kes selle kommentaari blogisse kirjutas (blogi link) ja ka siin foorumis kommenteerib. Ma vastan sulle perekoolis otse.

Kolm küsimust sulle.

1)Miks sind nii väga see petmise teema puudutab? Et kes keda kellega petab?
2)Miks sa nii kindel oled, et kõik mehed petavad?
3)Miks sa nii kindel oled, et minu mees seda teeb? Miks?

Ma ei mõista sind ja su mõttekäike. Ma ei soovi ühelegi naisele, et nende partner neid petaks. Erinevalt mõnest meist.

Vastuseks su murele, siis mu mees ei tiku kellelegi ligi, sest tal pole ühtegi naissoost sõpra pika suhte jooksul olnud ja programmeerijana veedab enamus vabast ajast kodus või arvuti taga 🙂 Kas siis tööd tehes või arvutimänge mängides. Jah, mulle meeldivad nohikud. Kui just arvutis teda keegi ära ei sebi, aga ta pole ei tutvumissaitidel ega Tinderis. Tinderit tegi hoopis maha. Kuid ma tänan sind muretsemast. Kuidas sul lood on?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa 16x vastanu võtad asja isiklikult. Variandid, miks sa seda teed.

Sa oled huvitatud suhtes mehega magamisest või temaga kooselust.

Sa oled ise suhtes ja tahad magada kellegagi, kes ei ole suhtes või kes on sinu arvates sitas suhtes.

Sa oled juba petnud ja tahad seda meest endale.

Sa tahad, et su mees petaks ja sul oleks põhjust ka petta või lahku minna.

Kui naine nagunii ei seksi, siis ta ju ei suudle ka oma mehega, mees ongi kehaliselt ju võõraks muutunud olend.

Seksivad küll. Nad ei ütle seda, aga mehed läheks ammu minema, kui ei seksiks. Usu mind.

Kui ma tahaks kellegagi magada, siis ma magaks ja seda ammu perekoolis ei arutaks. Ma ei ole suhtes ja hetkel ei maga kellegagi, ei suhtes ega sitas suhtes olevaga. Ma ei ole petnud ja ei taha ka kellegi meest endale 🙂 Mul ei ole suhet, keegi ei saa mind petta ja lahku minna ka ei saa, sest pole suhetki. Kui oleks suhe, siis ma ei tahaks lahku minna, sest ma ju niigi elan hetkel üksi.

Kommenteerin ajaviitest.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui kõiki suhteprobleeme saab ainult läbi lahutuse parandada…. siis ma ei imestagi kui nii paljud on õnnetud

Suhte”probleem”, mille sisuks on monogaamia mitte järgmine, kui nii on teineteisele lubatud ning teisele valetamine,tema selja taga tegutsemine, seega usalduse kadu – sellise “probleemi” lahendus ongi ju suhte lõpetamine.

Usaldus on ju kaotatud. Ja mees on truudust murdnud. Kes teinud korra,see ka edaspidi.

Seda enam kui põhjuseks on see,et vaheldust soovitakse ja on lihtsalt igav.

Muidugi hakkab selline mees naist süüdistama. Küll pole piisavalt seksi (mis siis et 2-3x nädalas), küll ei riietu piisavalt seksikalt vms. Pole ju lihtsalt UUS naine.

Kui on vastupidi. Naine on suurema seksuaalsusega, tahaks seksida iga päev, aga mees paar korda nädalas. Läheb siis otsib ka mujalt. Milline mees sinu meelest sellega lepiks,et tema naine käib teiselt mehelt otsimas seda,mis temaga “puudu” jääb?

Mehed on üldiselt väga kategoorilised petmise osas. Naine petab, siis saab tast kohe eks. Aga naised peaks läbi sõrmede vaatama petmisele?

Nullist pihta 🙂 Mina üritan rääkida millest tekib petmine, sina alustad jälle sellest petmisest, mis enne petmist oli, sellest sa vaikid nagu haud.

Mul ei ole midagi selle vastu kui naine petab meest. Naine üritas olla mehele seksikas, ostis kallist pesu, ahvatles, võrgutas, aga mees ei märganudki. Leidis naine kellega teha kõrvalhüpe, no mis seal ikka, tema oma mees ju ei kaotanud midagi, ta ei tahtnud oma naist. Kui naine seda oma mehele nina alla ei hõõru, lähebki elu edasi ja milleks lahutada?

0
-4
Please wait...

Postitas:
revolver

Naine üritas olla mehele seksikas, ostis kallist pesu, ahvatles, võrgutas, aga mees ei märganudki.

Sind siis ei märgatud. Miks ei märgatud? Peab küsima sinu mehelt.

Mul ei ole elus kunagi meest olnudki

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veider näha,et mõni naine on nii paadunud petmise õigustaja. Kas siis on ise patoloogiliselt polügaamne või siis on teda kõik senised mehed petnud ja sellepärast arvab,et kõik mehed on sellised.
Kõik mehed ei peta, kõik naised ei peta ja kõik naised ei ole nõus suhtes meestega magama. See,et te ISE olete selleks kõigeks valmis,ei tähenda,et KÕIK on sellised nagu teie. Mõni lihtsalt peab üldistama ja enda teguviisi õigustama,väites,et aga kõik inimesed on sellised. Ei ole! Inimesed on erinevad.
See Revolver on nagu Tõutäkk,kes hiljuti väitis,et kõik mehed on nagu tema,aga ainult varjavad seda,et naistele meele järgi olla.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühesõnaga naised, kes te tahate leita meest kes teid kunagi ei petaks.

Skeem on üsna lihtne.
1) Otsige tarkvaraarendaja või keegi, kes veedab palju aega arvutis,
2) kellel pole eriti naissoost sõpru (palju naissõpru on oht nr 1, ausalt)
3) on kodune inimene, ei taha käia baaris vms
4) on introvert, kes pigem tahab veeta aega sinuga koos looduses või kodus (ehk sisuliselt eelmine punkt),
5) on oma varasemates suhetes truu olnud

Nii lihtne see ongi. Tuleb otsida väikseid märke ja need kokku panna. Ilmselt on suurem oht petmiseks, kui mehel on väga palju naissoost sõpru, käib baaris või klubides tantsimas, elab väga aktiivset sotsiaalelu ja suhtleb paljude uute inimestega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Skeem on üsna lihtne.

4) on introvert, kes pigem tahab veeta aega sinuga koos looduses või kodus (ehk sisuliselt eelmine punkt),

Nii lihtne see ongi. Tuleb otsida väikseid märke ja need kokku panna. Ilmselt on suurem oht petmiseks, kui mehel on väga palju naissoost sõpru, käib baaris või klubides tantsimas, elab väga aktiivset sotsiaalelu ja suhtleb paljude uute inimestega.

Loogika hea, aga see arvutimees tahab ka seksi ja kui naine ei taha, siis ikka lõpuks petab 🙂 Seks on ju see miks petetakse ja petetakse seksiga. Muidu võid ju ükskõik kelle võõraga morssi koos juua, see pole petmine. Petmine on SEKS.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa revolver mängid väga hästi naist. Isegi minu petsid ära. Ma vist olen sinuga ennegi vestelnud petmiste teemal.

Ma ei mängi naist, te ise arvate, et kõik siin on naised. Kõik ei ole

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seks on ju see miks petetakse ja petetakse seksiga.

Ega siis kõik petmised pole sellepärast, et oma naine seksida ei taha. Mõned petavad lihtsalt sellepärast, et on põnev ja viskas mingi naise ette, kes ennast välja pakub. Ongi kogu lugu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seks on ju see miks petetakse ja petetakse seksiga.

Ega siis kõik petmised pole sellepärast, et oma naine seksida ei taha. Mõned petavad lihtsalt sellepärast, et on põnev ja viskas mingi naise ette, kes ennast välja pakub. Ongi kogu lugu.

Võib ka nii olla kindlasti

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik su loetelu on väga tore,aga ära sa nüüd ütle,et valisid mehe selle järgi, kes kõige väiksema tõenäosusega petaks? Sellisel juhul on ju asi selles,et hoopis sind ennast puudutab miskipärast see petmise teema väga.

Mina olen oma kaaslasi valinud samade kriteeriumite järgi,aga mitte petmise välistamise tõttu,vaid ma ise olen lihtsalt selline inimene nagu loetlesid. V.a arvuti osa. Ja otsin endaga sarnast inimest.
Ekstraverdiga ma ei haakuks. Ja suur sotsiaalsus, pidev uute inimestega tutvumine ning kari vastassoost sõpru on kindlasti üks peamisi eeliseid petmise võimaldamiseks. Aga sageli leiab petmine aset üldse töökaaslasega jne.
Pealegi,ma usun,et kes tahab,see petab igal juhul. Küll leiaks ka see introvertne nohik võimaluse. Netist siis.
Enda sõbrannal oli selline mees nagu kirjeldasid. Mingi aeg selgus,et suhtles tuvtumisportaalides teiste naistega. Ka introverdist nohik, väga palju arvutis.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik su loetelu on väga tore,aga ära sa nüüd ütle,et valisid mehe selle järgi, kes kõige väiksema tõenäosusega petaks? Sellisel juhul on ju asi selles,et hoopis sind ennast puudutab miskipärast see petmise teema väga.

Mina olen oma kaaslasi valinud samade kriteeriumite järgi,aga mitte petmise välistamise tõttu,vaid ma ise olen lihtsalt selline inimene nagu loetlesid. V.a arvuti osa. Ja otsin endaga sarnast inimest.

Ekstraverdiga ma ei haakuks. Ja suur sotsiaalsus, pidev uute inimestega tutvumine ning kari vastassoost sõpru on kindlasti üks peamisi eeliseid petmise võimaldamiseks. Aga sageli leiab petmine aset üldse töökaaslasega jne.

Pealegi,ma usun,et kes tahab,see petab igal juhul. Küll leiaks ka see introvertne nohik võimaluse. Netist siis.

Enda sõbrannal oli selline mees nagu kirjeldasid. Mingi aeg selgus,et suhtles tuvtumisportaalides teiste naistega. Ka introverdist nohik, väga palju arvutis.

Muidu ikka luuakse suhe sellega keda armastatakse, aga et nii tehniline kohe. Siis suhe ei kestagi, sest armastust pole, siis ei ole. Armastuses pole vahet mis vert keegi on, peaasi kui pervert pole 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidu ikka luuakse suhe sellega keda armastatakse, aga et nii tehniline kohe. Siis suhe ei kestagi, sest armastust pole, siis ei ole. Armastuses pole vahet mis vert keegi on, peaasi kui pervert pole 🙂

Räägi enda eelmisest suhtest. Mitu naist on olnud ja miks sa naisi maha teed? Sul ju ei kesta midagi. On ikka vahet küll. Ei jõua ekstraverdi soove täita.

Kuskohas ma naisi maha teen? Viita

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sa päriselus julge ei ole, aga siin oled? Minu meelest vahet pole ju. Need teemad ei ole midagi, mida peab häbenema, aga sina miskipärast häbened.

Mida ma häbenen, sa võid ju miinustada ja siis ebasobivaks kõik nimetada, kui sa ei lepi eriarvamusega, aga pidada seda maha tegemiseks, see on nagu manipuleerimine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida ma häbenen, sa võid ju miinustada ja siis ebasobivaks kõik nimetada, kui sa ei lepi eriarvamusega, aga pidada seda maha tegemiseks, see on nagu manipuleerimine.

? Aga võrreldes sind ja mind, siis minu aju on tugevam teatud punktides ja sul teistes jällegi. Jah, ma pole sinuga nõus, aga ma ei manipuleeri. Mina olen inimeste tundmises sinust tugevam, aga sina oled jälle teistes küsimustes (:

Sul ei ole, sa räägid ainult petmisest. Ja siis lahutamine. Milles see tugevus väljendub?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui riiklikke seadusi ei riku, siis ei rikugi teiste elusid? Teiste inimeste petmine, neile emotsionaalse valu ning reedetuse põhjustamine polegi teiste elu rikkumine? Valetamine, selja taga kõrvalsuhete pidamine on seega ok, nagu ma aru saan, sinu meelest.

Nad tahavad seadustesse kirjutada, et sa ei tohi kellelegi “loll” öelda, see on solvang ja hingelised kannatused. Aga kui keegi julgeb öelda, et teise naise mehe ja teiste laste isaga ei tohi intiimsuhteid pidada, siis see on meeletu vabaduse piiramine.
Elude lõhkumine on okei, vale sõna on karistust väärt!
Selline pahupidimoraal ja silmakirjalikkus vohab, et okse tuleb peale.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad tahavad seadustesse kirjutada, et sa ei tohi kellelegi “loll” öelda, see on solvang ja hingelised kannatused. Aga kui keegi julgeb öelda, et teise naise mehe ja teiste laste isaga ei tohi intiimsuhteid pidada, siis see on meeletu vabaduse piiramine.
Elude lõhkumine on okei, vale sõna on karistust väärt!

Just…Kellegi ebamoraalsusele vihjamine on räme ja räige solvang. Aga teistele haiget tegemine, reetmine, valetamine, üle sõitmine, pere lõhkumine jms on okei. Sõna “ebamoraalne” on ju palju räigem kuritegu…

+2
0
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Öelge mis tahate – kindlasti vastutab mees oma naise ees, kui ta teda petab, aga ma ei pea midagi naisest, kes teadlikult loob suhte mehega, kellel on kodus rase naine või väiksed lapsed. See on minu suhtumine naisena – et ära tee seda, mida sa ei taha, et sinule tehakse. Fakt on see, et rase, väikse lapsega ema on haavatavam.

Nõustun täielikult.

Ka mina lugesin mainitud blogi ja pettusin pisut, et blogija asja nii lõdvalt võttis. Muidugimõista  oli kirjeldatud olukorras jobu ja s**apea meespool, aga samas, täpselt nagu eespool öeldigi – ära tee teistele seda, mida ei taha, et sinule tehakse. Ja lisaks – mina isiklikult ei tahaks end mõnda räpasesse mängu mässida, langeda petjaga samale tasemele.

Aga no samas ma mõistan, et igaüks kehtestab endale ise reeglid ning minu põhimõtted ei ole need ainuõiged. Lihtsalt jagasin mõningaid mõtteid ja tundmusi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Skeem on üsna lihtne.

Veedab palju aega arvutis… Naerukoht! Kahjuks ka ükski sinu muu välja toodud punkt ei anna mingeid tagatisi, et mees jääb truuks.

+1
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Esileht Pereelu ja suhted Naiste moraalsus?