Esileht Pereelu ja suhted naiste õudne ohvri/lapse mentaliteet

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: naiste õudne ohvri/lapse mentaliteet

Postitas:

Olen tähele panud, et naistel enamasti puudub normaalne täiskasvanulik vastutustunne. Kui nad mingi jama või pahateoga hakkama saavad, siis nad pole eales ise süüdi, vaid alati on nad ohvrid: Kui nad meest petavad, siis on nad kas oma või selle teise mehe ohvrid miskitpidi. mees käitus nii või teisiti, mina olen ohver, mina võin nüüd seda teha. Või siis süüdimatud lapsed, kes ei teadnud, et nii teha ei tohi. Mees ütles, et mine välja, tuuluta end veidi aga ta ei öelnud, et ma ei või ühe teise mehega semmima hakata. Keegi ei öelnud, et see teine mees võib ära võrgutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.06 19:51; 10.06 00:45; 10.06 11:33; 10.06 12:30; 10.06 20:57; 11.06 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, on küll nii. Mees andis mulle mõned lehed pappi, saatis poodi. Noh et tundku ma ennast ka hästi. Pärast oli jõle vihane, miks ma kõik ära kulutasin. Ei saa aru. Mis ta siis andis seda raha mulle? Et keegi saaks selle mult ära varastada või? Imelik mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks lihtsam on ikka end ohvriks mõelda kui vastutus võtta. Samas pole see küll ainult naiste viga … Vinguvad ju mehed ka, et naine kuri ja seksi ei saa ja muudkui näägutab kuigi mina olen kõik õigesti teinud …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt samuti, ohvri või titena, võivad vabalt käituda ka mehed.

See asi ei sõltu soost, vaid ikka isiksusest. Mõned lihtsalt on õppinud, et süüdimatut mängides saab teistest üle sõita. Eks seal väike sotsiopaatia enamasti mängus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen tähele panud, et naistel enamasti puudub normaalne täiskasvanulik vastutustunne. Kui nad mingi jama või pahateoga hakkama saavad, siis nad pole eales ise süüdi, vaid alati on nad ohvrid: Kui nad meest petavad, siis on nad kas oma või selle teise mehe ohvrid miskitpidi. mees käitus nii või teisiti, mina olen ohver, mina võin nüüd seda teha. Või siis süüdimatud lapsed, kes ei teadnud, et nii teha ei tohi. Mees ütles, et mine välja, tuuluta end veidi aga ta ei öelnud, et ma ei või ühe teise mehega semmima hakata. Keegi ei öelnud, et see teine mees võib ära võrgutada. [/tsitaat]

Tõsi ka või?

Minu meelest on selline ohvri mentaliteet ikka meestele rohkem omane.

Noored truudusetud pereisad määgivad nagu ühest suust, et naine tegeleb peale sünnitust ainult lastega ja minu, suure nunnu tite jättis nüüd täitsa hoolituseta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 23:44; 10.06 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teemaalgatus sai inspiratsiooni situatsioonist, kui naine pool päeva ette hoiatades meie väikesed lapsed minu töö juurde tõi (töötan muuseumis näituste ülessättijana) ja ise sõbranna juurde saunapeole kihutas. Mul oli järgmine hommik eksam ja ta lubas hommikuks tagasi olla. Ei olnud. Tellis mind õhtul endale järele, kuna ükski pidutsejatest autojuhtidest pole konditsioonis teda koju tooma. Kui ma talle järele sõites polnud just kõige õnnelikuma näoga, siis ta küsis, miks ma nii vingus jälle olen. Teatasin, et kui ise aru ei saa, siis pole mõtet seletada. Mille peale tema kukkus tänitama, et ma ise lubasin tal peole minna ja pole tema süü, et mina oma tööga hakkama ei saa ning seega õigeks ajaks lapsi hoidma ei jõua ning tema pole süüdi, et autoga inimesed joovad ja tema pole mulle raudkindlalt lubanud, et ta tagasi on ja mina rääkisin õhtul telefonis temaga tigeda häälega, kuigi tema oli peolt lahkelt helistanud, et kuidas meil läheb jne. Lõpuks tuli suur tüli, milles jäin muidugi mina süüdi ja üldse jäin absoluutselt kõiges süüdi. Naine on 36 aastane, mitte mingi teismeline muide.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.06 19:51; 10.06 00:45; 10.06 11:33; 10.06 12:30; 10.06 20:57; 11.06 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ja sa kohe arvad, et sellised on kõik naised? Nuinu…

Pmst ma tegin selle teema lahti hoopis teistsuguse mõttega, et äkki on siin keegi osutanud ühele teisele infantiilsusele, mis lokkab üsna korralikult OSADE kägude seas: pime usk ükskõik millisesse perekonda vormi, halva mehe muutumisesse, kannatuste õilistavasse mõjuse ja sellesse, et kui mina olen hea, siis hakkab mu vägivaldne joodikust ärakasutav partner ka ükskõrd \”heaks\” ja ma saan oma tuhkatriinumuinasjutu igavesest õnnest.

Sulle aga – mis diil naisega alul jäi? Kui ta seda diili rikkus siis rohkem teda selles osas usaldada ei saa. Ja oma süü dogma unusta ära, kohe kindlasti ei saa sind süüdistada teiste ja tema hooletuses. Kui jääd seda uskuma, oledki saastas. Kui keegi palub sul pea ahju panna, sa ju ei pane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu teemaalgatus sai inspiratsiooni situatsioonist, kui naine pool päeva ette hoiatades meie väikesed lapsed minu töö juurde tõi (töötan muuseumis näituste ülessättijana) ja ise sõbranna juurde saunapeole kihutas. Mul oli järgmine hommik eksam ja ta lubas hommikuks tagasi olla. Ei olnud. Tellis mind õhtul endale järele, kuna ükski pidutsejatest autojuhtidest pole konditsioonis teda koju tooma. Kui ma talle järele sõites polnud just kõige õnnelikuma näoga, siis ta küsis, miks ma nii vingus jälle olen. Teatasin, et kui ise aru ei saa, siis pole mõtet seletada. Mille peale tema kukkus tänitama, et ma ise lubasin tal peole minna ja pole tema süü, et mina oma tööga hakkama ei saa ning seega õigeks ajaks lapsi hoidma ei jõua ning tema pole süüdi, et autoga inimesed joovad ja tema pole mulle raudkindlalt lubanud, et ta tagasi on ja mina rääkisin õhtul telefonis temaga tigeda häälega, kuigi tema oli peolt lahkelt helistanud, et kuidas meil läheb jne. Lõpuks tuli suur tüli, milles jäin muidugi mina süüdi ja üldse jäin absoluutselt kõiges süüdi. Naine on 36 aastane, mitte mingi teismeline muide. [/tsitaat]

Lahe.

Tavaliselt võib Perekoolist lugeda haletsusväärsete ja allaheitlike naiste kirju, kes peale seda kui neid on koheldud rämpsuna analüüsivad, mida peaks paremini tegema, et mitte edaspidi nii tihti sõimata ja kolakat saada.

Aga näe, nüüd on vastupidine olukord. Meesmömm laseb endast täiega üle sõita ja niutsub pärast vaikselt Perekoolis.

Ei, mina ei tea ÜHTKI naisterahvast, kes väikesed lapsed mehe töö juurde tassiks, ehtsale labrakale kaoks ja tagatipuks on mehel vaja veel ees ootavaks eksamiks puhata ja õppida.

Kust sa kullake SELLISE ISENDI LEIDSID!?!? Sorry, aga täitsa tõsimeeli küsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 23:44; 10.06 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kes armastab oma naist on kohe Meesmömm??? Naine teeb mul palju tööd, tal on närvid üsna krussis ja ma tahtsin, et tal oleks veidi vaheldust. Mind üllatas aga tema hilisem retoorika, et tema kuidagi süüdi milleski ei saa olla, kuna ta on mitme asjaolu ohver ja üldse tal puudub vajadus vastutada oma lubaduste ja sõnade eest.
Miks ma üldistan naised? Sellepärast, et ma ei tea ühtegi meest, kes oma tegude eest vastutusest kõrvale hoidmiseks kasutaks niimoodi ohvri või lapse retoorikat. Küll aga hulganisti naisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.06 19:51; 10.06 00:45; 10.06 11:33; 10.06 12:30; 10.06 20:57; 11.06 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes mina ei tunne selliseid \”ohvreid\”. Ei mees- ei naisliinis.
Minu mees ei oska toidupoes käia ja annab suurima rõõmuga raha, kui ma vajan. Vahel imestab jah, et kuidas nii palju läheb, aga kui ette loen, mid aostsin, saab aru, et iga asi maksab ja mitte vähe. kuid mul pole nagu mõttessegi tulnud ennast tallekesena tunda või mängida.
Kuidas teie selliste lammaste osta astute?

Kui sa teemaalgataja armastad oma naist nagu väidad ja ise talle vaba hetke andsid, siis milleks see nutmine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 11:45; 10.06 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutan? Point on selles, et naine rikkus kokkulepet ning keeras mulle sellega käki aga selle asemel, et öelda: \”OK, minu süü, kuidas ma saan seda heastada\” vms, kukkus süüdistama mind ja kogu maailma, tema ise oli täiesti süütu nagu lapsuke ja igasuguste asjade ohver. Ja selline suhtumine pole mitte ainult temal vaid kümnetel teistel minu tuttavatel naistel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.06 19:51; 10.06 00:45; 10.06 11:33; 10.06 12:30; 10.06 20:57; 11.06 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ümbritse end siis enesekindlamate inimestega, issand jumal!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 11:45; 10.06 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ohvri/lapse roll on ikka meestel – kuri lits tõmbas hoovi, mina ontlik pereisa ja truu abikaasa ei saanud midagi teha. Või siis naine tegi mulle lapse, ma üldse ei tahtnudki.
Selle asemel, et vabandada ja oma tegude eest vastutada, hakatakse naist ja kogu maailma kiruma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees, kes armastab oma naist on kohe Meesmömm??? Naine teeb mul palju tööd, tal on närvid üsna krussis ja ma tahtsin, et tal oleks veidi vaheldust. Mind üllatas aga tema hilisem retoorika, et tema kuidagi süüdi milleski ei saa olla, kuna ta on mitme asjaolu ohver ja üldse tal puudub vajadus vastutada oma lubaduste ja sõnade eest.
Miks ma üldistan naised? Sellepärast, et ma ei tea ühtegi meest, kes oma tegude eest vastutusest kõrvale hoidmiseks kasutaks niimoodi ohvri või lapse retoorikat. Küll aga hulganisti naisi. [/tsitaat]
Kahju küll, aga mina tean täitsa mitut meest, kes nii käituvad, üks nendest on minu EKSmees, ühtki sellist naist ma aga ei tea. Sinu kirjeldatud eksemplar on täitsa huvitav. Äkki peaksid enda käitumise ka üle vaatama – äkki sa ise ikkagi lubad endale pikalt ja pidevalt süüdimatut hilinemist oluliselt rohkem, olles ise selle suhtes turvaliselt pime. Ja naine üritas sulle näidata, puust ja punaselt ette teha, kuidas sinu käitumine teisele võib paista.

Sinu üldistus on muidugi suisa tobe, kui sa oled niimoodi käitumas näinud ainult oma naist ja sedagi vaid selle ühe korra.

Kui sinu meelest aga tõesti käituvad samamoodi \”kümnete sinu tuttavate naised\”, siis perekooli seltskond ootab huviga sarnaste situatsioonide kirjeldusi. Hetkel jääb küll mulje, et sa üritad hoopis enda käitumist teiste kaela määrida ja tõsiseltvõetavaid argumente sul lihtsalt ei ole. Või siis elad sa mingis kummalises tagurpidimaailmas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 18:06; 10.06 23:19; 10.06 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen tähele panud, et naistel enamasti puudub normaalne täiskasvanulik vastutustunne. Kui nad mingi jama või pahateoga hakkama saavad, siis nad pole eales ise süüdi, vaid alati on nad ohvrid: Kui nad meest petavad, siis on nad kas oma või selle teise mehe ohvrid miskitpidi. mees käitus nii või teisiti, mina olen ohver, mina võin nüüd seda teha. Või siis süüdimatud lapsed, kes ei teadnud, et nii teha ei tohi. Mees ütles, et mine välja, tuuluta end veidi aga ta ei öelnud, et ma ei või ühe teise mehega semmima hakata. Keegi ei öelnud, et see teine mees võib ära võrgutada. [/tsitaat]

oot, kes siin praegu ohvrit mängib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Njah.
\”kui ise aru ei saa, siis pole mõtet seletada\”- nätab Sinu soovi naisega manipuleerida ja ei ole normaalses suhtes kasutatav väljend.
Kui ma õigesti aru saan, siis naine ei saanud hommikul tagasi ja tegelt oleks loogish, et Sina helistaksid ja uuriksid, kas ta saab tagasi ja millega. Muideks, kuhu lapsed siis jäid, kui Sul eksam oli? Kui lastehoid oli olemas, siis mis juhtus sellest, et naine tagasi ei jõudnud?

Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no parim kaitse on rünnak sina oled süüdi. Huvitav huvitav, miks ta nii leili läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, ma loen siit vastustest välja selliseid väiteid (üldistan veidi):

1) \”munadega mees\” jätaks sellise naise maha , annaks lõuga, tapaks ära vms — ma ei saa täpselt aru, aga igatahes soovitatakse radikaalseid meetmeid. (Kägu | 10/06/2012 13:52)
2) igal juhul on mees ise süüdi (Kägu | 10/06/2012 18:06 ).
3) naine võib käituda kuidasiganes, mehe kohus on lõuad pidada ja edasi teenida (Kägu | 10/06/2012 20:10)

Oletan, et vastajad olid kõik naised, mis toetab mu teooriat, et naistel normaalne vastutustunne puudub.

Vastan 10/06/2012 20:10 küsimusele. Jah, lapsed andsin ajutiselt ühele tuttavale hoida. Ilmvõimatu see polnud, küll aga keeruline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.06 19:51; 10.06 00:45; 10.06 11:33; 10.06 12:30; 10.06 20:57; 11.06 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu teemaalgatus sai inspiratsiooni situatsioonist, kui naine pool päeva ette hoiatades meie väikesed lapsed minu töö juurde tõi (töötan muuseumis näituste ülessättijana) ja ise sõbranna juurde saunapeole kihutas. Mul oli järgmine hommik eksam ja ta lubas hommikuks tagasi olla. Ei olnud. Tellis mind õhtul endale järele, kuna ükski pidutsejatest autojuhtidest pole konditsioonis teda koju tooma. Kui ma talle järele sõites polnud just kõige õnnelikuma näoga, siis ta küsis, miks ma nii vingus jälle olen. Teatasin, et kui ise aru ei saa, siis pole mõtet seletada. Mille peale tema kukkus tänitama, et ma ise lubasin tal peole minna ja pole tema süü, et mina oma tööga hakkama ei saa ning seega õigeks ajaks lapsi hoidma ei jõua ning tema pole süüdi, et autoga inimesed joovad ja tema pole mulle raudkindlalt lubanud, et ta tagasi on ja mina rääkisin õhtul telefonis temaga tigeda häälega, kuigi tema oli peolt lahkelt helistanud, et kuidas meil läheb jne. Lõpuks tuli suur tüli, milles jäin muidugi mina süüdi ja üldse jäin absoluutselt kõiges süüdi. Naine on 36 aastane, mitte mingi teismeline muide. [/tsitaat]
Selles, et sina oled endale lolli ja vastutustundetu naise valinud, ei tähenda, et teised naised selle eest vastutama peavad. Aga te sobite hästi, sest ega sinagi eritihiilga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no näed, ise oled süüdi!
tüüpiline! sellest ka teemaalgatus.
mitte et naine oleks vähe imelik, vaid et sina oled loll, et sellise naise endale valisid. seega pole naises asi, vaid sinus.
loogika! 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata, teemaalgataja, mina ei laienda sinu lollust kõigile meestele, sest enamasti puutun ma kokku normaalsete meestega, kes sinu olukorras nii lollilt ei viriseks ja nii lolli olukorda üldse tekkida ei lasekski. Lihtsalt, need vähesed süüdimatud tüübid, keda mina tean, on kõik meessoost.

Sinu jutust aga jääb küll mulje, et sinu naine juba ammu ootas võimalust külla minna ja kuna sina ei ilmunud õigeks ajaks, kokkulepitud ajaks, koju teie ühiseid lapsi hoidma, siis ei jäänud tal muud üle, kui lapsed sulle töö juurde tuua. Kes siin siis nüüd süüdi on? Lase naine sagedamini välja ja ära ise käitu nagu viimane titt, siis edaspidi selliseid asju ei juhtu enam.
Ühtlasi meenutab su virin mu eksmeest väga ja väga palju. Tõesti on mul raske uskuda, et sa ise oled nii hirmus korralik ja tubli mees, et pole säärast käitumist ära teeninud.
Oma lollaka üldistuse kaitseks pole sa ka ainsatki mõistlikku argumenti esitanud – räägi meile palun mõnigi lugu oma kümnete tuttavate naiste süüdimatust käitumisest, ja me usume sind pisut rohkem.

Ühtlasi tahan ma kuulda ka seda, et:
kes teie peres rohkem tunde lastega koos veedab
kes teie peres lastega rohkem erinevaid tegevusi läbi viib
kes teie peres rohkem lastega arsti juures käib, jne
kumb teie peres rohkem tunde kodunt väljas töövälisel ajal viibib
kes teie peres rohkem koduseid töid teeb.

Pane alustuseks tundide kaupa paberile, naise vastavad tunnid ühte tulpa ja sinu vastavad tunnid teise tulpa ja vaata siis erapooletu pilguga – kas on see asi tasakaalus või mitte.

See, et me praegu kahtleme su enda käitumise adekvaatsuses, pole tingitud mitte perekooli naiste võimetusest vastutustundlikult käituda, vaid otseselt sinu kõnepruugist ja argumentide puudulikkusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 18:06; 10.06 23:19; 10.06 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ja räägi meile sellest ka, mitu korda sa ise oled oma naisele sarnase olukorra korraldanud – oled lubanud, aga pole lubatud ajaks koju ilmunud, oled lihtsalt midagi ütlemata suvalistel ettekäänetel peole mitmeks päevaks kauemaks jäänud ja pärast oled veel nagu õige mees räusanud, et sina ei pea midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 18:06; 10.06 23:19; 10.06 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja vastused
Mina hoian lapsi rohkem, kuna mul on paindlikum töögraafik. Naisel 8–17 pluss ületunnid (mida pole vähe) ja harrastused. Mina töötan vastavalt konkreetsele ülesandele ja vajadusel ka öösiti.
Tegevusi lastega teeme enam-vähem võrdselt, sest me teeme neid reeglina koos.
Töövälisel ajal olen mina rohkem lastega, sest nagu mainitud, mul on paindlikum graafik ja olen päeviti rohkem kodus, mistõttu lapsed lasteaias ei käi.

Periood, kus ma ise ei ilmunud õigel ajal koju, jäin kuskile istuma vms jäi 5+ aasta taha, sest naise reaktsioonid olid sellised, mida uuesti kogeda ei tahtnud. Juurisin sellised kombed endast põhimõtteliselt välja.

Konkreetsel juhul mul täpset kojutulekuaega poldud kokku lepitud, kuna teadsin, et tööga võib hilja peale jääda. Naisele tuli sõbrants päeval külla ja pani talle ette pidutsema minna.

Üldiselt saame naisega hästi läbi aga tal on mõned mulle mitte just väga meeldivad kalduvused, mis on aastatega süvenenud.

Veel küsimusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.06 19:51; 10.06 00:45; 10.06 11:33; 10.06 12:30; 10.06 20:57; 11.06 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja vastused
Mina hoian lapsi rohkem, kuna mul on paindlikum töögraafik. Naisel 8–17 pluss ületunnid (mida pole vähe) ja harrastused. Mina töötan vastavalt konkreetsele ülesandele ja vajadusel ka öösiti.
Tegevusi lastega teeme enam-vähem võrdselt, sest me teeme neid reeglina koos.
Töövälisel ajal olen mina rohkem lastega, sest nagu mainitud, mul on paindlikum graafik ja olen päeviti rohkem kodus, mistõttu lapsed lasteaias ei käi.

Periood, kus ma ise ei ilmunud õigel ajal koju, jäin kuskile istuma vms jäi 5+ aasta taha, sest naise reaktsioonid olid sellised, mida uuesti kogeda ei tahtnud. Juurisin sellised kombed endast põhimõtteliselt välja.

Konkreetsel juhul mul täpset kojutulekuaega poldud kokku lepitud, kuna teadsin, et tööga võib hilja peale jääda. Naisele tuli sõbrants päeval külla ja pani talle ette pidutsema minna.

Üldiselt saame naisega hästi läbi aga tal on mõned mulle mitte just väga meeldivad kalduvused, mis on aastatega süvenenud.

Veel küsimusi?[/tsitaat]
Millised on mitte just väga meeldivad kalduvused, mis on süvenenud? Ei küsi norimise pärast, lihtsalt hakkas huvitama, mis teil seal toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://kanal2.ee/vaatasaateid/Naised-ei-nuta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted naiste õudne ohvri/lapse mentaliteet

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.