Esileht Pereelu ja suhted naiste rahvas otsustas uue mehe juurde minna

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: naiste rahvas otsustas uue mehe juurde minna

Postitas:

olime 6 aastat koos eland kui otsustas just enne jõule uue kaaslase juurde minna,olevat ammune tuttav olnud,6 aastat heitasime perekonnda.See kõik on kuidagi värskelt alles hinges ja mõtted kuidagi laiali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii raske, kui see ka hetkel sulel võib tunduda, ka sellest saadakse üle, valu, pettumus, kibestus mööduvad. JU on elul sinu jaoks midagi veelgi paremat varuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]ANTI kirjutas:[/small]
[tsitaat]olime 6 aastat koos eland kui otsustas just enne jõule uue kaaslase juurde minna,olevat ammune tuttav olnud,6 aastat heitasime perekonnda.See kõik on kuidagi värskelt alles hinges ja mõtted kuidagi laiali.[/tsitaat]

No ju tal sai kopp ette. Otsi uus omale. Vaata, siin pole midagi teha, elu on kord selline, et südant ei saa sundida. Ja kui naine sind ikka enam ei armastanud, vaatamata sellele 6 aastasele heietamisele, siis oligi ainuõige lahendus tal edasi liikuda. Või arvad sa, et ta oleks pidanud siiski enda tunded ohvriks tooma ja sinuga jääma, misest, et ta sind ei armastanud, kuid lihtsalt seepärast, et sina tahtsid? Ei, sõbrake, nii need asjad ei käi.
Elame vaid korra ja igal inimesel on õigus omadele valikutele. Ma ei arva, et naine peaks eluaeg oma kõrval mingit Onu Heinot taluma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 05:54; 13.01 05:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärapanijatest eestlasele.

Pole vaja m6nitada inimest, kellele eesti keel emakeeleks ei ole.

Sai kohe tunduvalt parem alustus päevale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ANTI kirjutas:[/small]

No ju tal sai kopp ette. Otsi uus omale. Vaata, siin pole midagi teha, elu on kord selline, et südant ei saa sundida. Ja kui naine sind ikka enam ei armastanud, vaatamata sellele 6 aastasele heietamisele, siis oligi ainuõige lahendus tal edasi liikuda. Või arvad sa, et ta oleks pidanud siiski enda tunded ohvriks tooma ja sinuga jääma, misest, et ta sind ei armastanud, kuid lihtsalt seepärast, et sina tahtsid? Ei, sõbrake, nii need asjad ei käi.
Elame vaid korra ja igal inimesel on õigus omadele valikutele. Ma ei arva, et naine peaks eluaeg oma kõrval mingit Onu Heinot taluma.[/tsitaat]

Nonii, teemaalgatajaks on mees, kes kurdab, et naine lahkus ta juurest.
KUI kirjutajaks oleks olnud naine, oleksid Sa kindlasti lisanud selle postituse asemele sellise :\”On ikka mölakas mees, et su juurest jalga lasi!\”

Kui mees läheb ära, on mees mölakas ja kui naine lahkub, siis on igal inimesel õigus oma valikutele? Naljaninad, otsustage ära juba.

Ja kui laps elab Sinuga, teemaalgataja, siis pane aga rahumeeli naisele alimendid peale. Kui Sinu asemel oleks naine, siis oleksid alimendid esimesed asjad, mille pärast sinuga oleks ühendust võetud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja : ole piisavalt tark, et lasta tal minna kui ta tõesti seda soovib ja ole tulevikus veel targem, et teda mitte kunagi enam tagasi võtta, kui ta peaks soovima.

Elu läheb edasi, ära jää kauaks leinama ja kahetsema. Mõned kuud oled justkui \”mullis\”, aga siis tuleb kevad ja mine eluga edasi.

Mehe väärikus pole mingite libude määrata, aja selg sirgu. Jah, said kõrvetada ja teinekord oled targem. Selliste raha peal väljas bimbodega pole mõtetki pere liua, nad reedavad kohe , kui mujale vaatad…

Õpetussõnad 21:19
Parem on elada kõrbemaal kui riiaka ja pahura naisega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas laps jäi siis sinu kasvatada? Kus elate, kas üürikorteris?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapse on minuga ja jääb, elame erakorteris naisel on vaid sisse kirjutus kuigi jah naisel oleme 7 kellega kooselu alustatud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga raske on sellist teksti lugeda. Kas suuline väljendus on parem sul? Äkki oligi tegu suhtlemisprobleemidega või mis põhjusel ta üldse ära läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine mainis,et pole enam tunndeid ja tal olevat keegi teine kuigi ta veel ei tea kas see teine lihtsalt mängib temaga või ei ,et vist tuleb tagasi.Sammas lootus sammas kannatus ja millegi pärast tuleb see kõik ka lapsel tunnda.Öösiti küllaltki tihti laps muutkui emme ka ja emme ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena ma ei saa ja ei oskagi midagi öelda naise kohta, kes sinuga 7 aastat koos elas ja siis teise mehe juurde lahkus ning lapse maha jättis. Ausalt, kui te juba 7 aastat koos elasite, siis on ta varem või hiljem sinu juures tagasi, peale nikuhimu lahtumist on sinu naine enamuse meeste jaoks tühi koht. Mõni põrutab teda 100+, teine lausa 1000+, kuid lõpuks on ta nkn sinu ukse taga.

Saad kaineks, siis ei taha sa teda enam ka ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ema see selline on, kes lapse maha jätab..uskumatu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan väga hästi aru, mis teemaalgatajal mureks! Uskumatu, et kommenteerijad on võimelised allapoole arvestust langema.

Pühenda oma energia pojale. Tubli isa oled! Ega see naine ju suurem asi ei ole, kui ta lapsegi maha jättis. Kas teil on pojaga kõik eluks vajalik. Vajaksite abi? Vajaksid nõu millegi suhtes? Küsi julgelt! Pojale pai!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nonii, teemaalgatajaks on mees, kes kurdab, et naine lahkus ta juurest.
KUI kirjutajaks oleks olnud naine, oleksid Sa kindlasti lisanud selle postituse asemele sellise :\”On ikka mölakas mees, et su juurest jalga lasi!\”

Kui mees läheb ära, on mees mölakas ja kui naine lahkub, siis on igal inimesel õigus oma valikutele? Naljaninad, otsustage ära juba.

Ja kui laps elab Sinuga, teemaalgataja, siis pane aga rahumeeli naisele alimendid peale. Kui Sinu asemel oleks naine, siis oleksid alimendid esimesed asjad, mille pärast sinuga oleks ühendust võetud![/tsitaat]

Ja sa pole ikka pointile pihta saanud, et perekooli külastavad päevas tuhanded inimesed, kes väga paljud on käo nime all. Seega ära hakka siin mulle suhu panema sõnu, mis ma oleksin öelnud, kui tegemist oleks naisega olnud.
Infoks siiski- kui tegemist oleks naisega, oleksin ma ikkagi oma arvamuse juures, et südant ei saa sundida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 05:54; 13.01 05:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ANTI kirjutas:[/small]
[tsitaat]olime 6 aastat koos eland kui otsustas just enne jõule uue kaaslase juurde minna,olevat ammune tuttav olnud,6 aastat heitasime perekonnda.See kõik on kuidagi värskelt alles hinges ja mõtted kuidagi laiali.[/tsitaat]
6 aastat, abieluettepanekut sinu poolt ei tulnud ja laps on teil yhine?
Naised vajavad meeste tuge ja hoolt, et mees tegeleks lapsega jne. Ma ei usu, et üks vaimselt korras naine oma lapse mehe juurde jätaks aga kui naine pole saanud mehelt seda toetust mida ta pärast lapse saamist on oodanud, siis on see enamgi kui loomulik, et ta keerab väheke sassi ja otsib taga romantikat.

Majanduslik seis on teil kasin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees,keskendu oma lapsele.Usu ,ka tal on praegu väga raske.Hoidke kokku,ära jää norutama,minge tehke lapsega koos midagi,mis teie mõlema mõtted kõrvale juhiks.Laps võib tunda hirmu,et ka sina võid ära minna.4-aastane on piisavalt suur,et üht teist aru saada.Kinnita talle ka sõnadega,et armastad teda,ega jäta kunagi.Lapsele antud lubadusi ei murra!Jah raske ja valus on,aga pead üle elama.Võta üks päev korraga,rahune,mõtle,ehk pidi see millegipärast sinuga juhtuma,ja ehk on elul sulle tulevikus midagi hoopis paremat pakkuda.Näiteks uut kaaslast,kes armastab sind ja su last.Tavaliselt mehed sellises olukorras hakkavad jooma.Sina seda ei tee!Sa oled tugev,sul on laps,sa elad selle üle!Ainult nii saad oma elus uue lehekülje pöörata ja kiirem haavad parandada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 11:59; 13.01 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Majanduses peaks nagu koguaeg resserv olema,juhtugu mis tahes jääb laps haigeks,juhtun ise haigeks jääma,naiste rahvas kogu aeg haige.Ise teostan mitme külgseid ehitus töid on ka isegi aegu kus tuleb ka püsti jalu haigena töid teostada. Naine külastab aeg ajalt kui viitsib ja kaob jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore,kui vähemalt töömees oled,siis saab majanduslikult ikka hakkama.Viska see naine oma peast välja,oled paremat väärt.Praegu tundub,et naine võib iga kell tagasi tulla,võtad ta kohe avasüli vastu.Ära tee seda.Las kohtub lapsega,kohtumiskorra lepite kokku ja elatis nõua välja.Kui hellitad lootust ,et ehk ta muutub,siis seda ei juhtu kohe kindlasti.KUi seda suhet endas sa ei lõpeta lõplikult,ei saa ka eluga ,mis toob näiteks uue norm.suhte,edasi minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 11:59; 13.01 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nonii, teemaalgatajaks on mees, kes kurdab, et naine lahkus ta juurest.
KUI kirjutajaks oleks olnud naine, oleksid Sa kindlasti lisanud selle postituse asemele sellise :\”On ikka mölakas mees, et su juurest jalga lasi!\”

Kui mees läheb ära, on mees mölakas ja kui naine lahkub, siis on igal inimesel õigus oma valikutele? Naljaninad, otsustage ära juba.

Ja kui laps elab Sinuga, teemaalgataja, siis pane aga rahumeeli naisele alimendid peale. Kui Sinu asemel oleks naine, siis oleksid alimendid esimesed asjad, mille pärast sinuga oleks ühendust võetud![/tsitaat]

Naljanina on jällegi VENE sõna. Eestlane ütleb naljaTILK, ise elad Eestis, siis võiks meelde jätta, mismoodi ütlema peab eesti keeles. Nina ei ole eestlaste jaoks kunagi olnud NALJAKAS!!!!!! Nina on lihtsalt nina!!!!!

Samamoodi ei kirjutata eesti keeles isikulist asesõna SINA suure algustähega-siin on tegu argisuhtlusega, mitte viisakusavaldustega.

Alimendid on esimesed asjad? Äkki on alimendid ESIMENE ASI, mis peale pannakse????

Eesti keeles ei öelda abielulahutamise kohta, et keegi lahkus, vaid öeldakse, et läks minema, jättis maha, lahutas vms. Kui keegi LAHKUS, siis tähendab see seda, et ta suri ära!

Aru ma ei saa, miks on vaja kirjutada pikk kommentaar ja siis ikka valesti sõnastada oma mõtteid? Laused on ka imelikult sõnastatud, sõnade järjekord nagu lonkab veidike. Oehh. Raske oli lugeda. Tänan tähelepanu eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti õudne on seda teemaalgataja teksti lugeda. Kõik sõnad, kus on võimalik mingigi viga teha, on vigased. Uskumatu, täiskasvanud inimene ja isa. Tõesti vabandan, et ei suuda kaasa tunda, minu jaoks on haridus ja haritus nii olulised mehe juures, et ma ei looks sellistes tingimustes suhetki…

Naine muidugi on nii või naa loll, et niimoodi ehku peale jalga lasi, kuigi ei tea, kas see teine mängib temaga või mitte. Kui tal juba selline kahtlus on, siis ilmselt on sel ka alust. Ilmselt ta teab, et sa ootad teda tagasi niikuinii, kui see teine suhe lörri läheb. Ja naise, kes jätab oma lapse, mõistan hukka ilma igasuguste õigustusteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ANTI kirjutas:[/small]
????[/tsitaat]
ehitasime perekonda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan teid kõiki,tuleb eluga edasi minna ja tänapäeva trendiga kaasa minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kete kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis ema see selline on, kes lapse maha jätab..uskumatu…[/tsitaat]

Ketekene, welcome in real life! Ära ole nii silmakirjalik.

Mina olen 18 aastat kasuema olnud. Lihtsalt lapse ema leidis, et ta on liiga noor, tal on maailm nägemata (st. lõbutsemised lõbutsemata) ja laps võib väga hästi isa juures olla. Oligi. On siiani, ainult, et vahepeal olen mina juurde ilmnenud.

Ma ei saa aru, miks ema lahkumine suurem tragöödia ja silmapööritamine peaks olema, kui rongaisade käitumine? Pole lihtsalt nii levinud? oma liha ja veri ju ikkagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ANTI kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänan teid kõiki,tuleb eluga edasi minna ja tänapäeva trendiga kaasa minna.[/tsitaat]

Eemmm….. vabandust, mis siin trendikas oli? Jälle üks lõhkiläinud perekond?
Väga kurb trend, peaks mainima…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]ANTI kirjutas:[/small]

Eemmm….. vabandust, mis siin trendikas oli? Jälle üks lõhkiläinud perekond?
Väga kurb trend, peaks mainima…[/tsitaat]
Ja mis sul häda on?, valad viha teiste peale, et teises teemas \”peksa\” said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uskumattu kui tigedad inimesed siin on!!! mees palus nõu võhivõõrastelt inimestelt….kuid kui ma neid tekste loen siis johhaidiii…1 sõimab teist, kolmas kontrollib kirjavigu ja neljas on lihtsalt lammas!!! ja siis kõik ülejäänud targutavad kui targad ja haritud nad ise on….tõsiselt kui te ei oska viisakad olla ja mingit normaalset ja teemakohast nõu anda siis ärge palun tehke seda!!! nb ainuke normaalne kommentaar oli 1 teise härra poolt kes pakkus oma tuge ja tundis huvi kuidas teemaalgatajal ja tema pojal läheb!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]uskumattu kui tigedad inimesed siin on!!! mees palus nõu võhivõõrastelt inimestelt….kuid kui ma neid tekste loen siis johhaidiii…1 sõimab teist, kolmas kontrollib kirjavigu ja neljas on lihtsalt lammas!!! ja siis kõik ülejäänud targutavad kui targad ja haritud nad ise on….tõsiselt kui te ei oska viisakad olla ja mingit normaalset ja teemakohast nõu anda siis ärge palun tehke seda!!! nb ainuke normaalne kommentaar oli 1 teise härra poolt kes pakkus oma tuge ja tundis huvi kuidas teemaalgatajal ja tema pojal läheb!!![/tsitaat]
Ossa!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

erinevus rikastab!
mõned on düsgraafikud ja see ei tähenda, et nad ei võiks olla head lapsevanemad ja väärt töölised.
Teised on jällegi peale raskeid haigusi võimetud korrektselt kirjutama (nt insult või ajupõrutus).
Teemaalgatajale
iga lahkuminek on raske, kuid raskused lähevad mööda
Kui armastad, siis andestad. Alati on võimalus leida enda kõrvale inimene, kellega kõike uuesti alustada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ikkagi aru, mis probleemid teil olid siis? Ei ole ju nii, et 7 aastat õnnelikult koos ja heast peast naine läheb minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuseks lausus et tundeid ei ole enam/mul pole su vastu enam neid tundeid mis meil oli ennem lähme lahku ja küll sa leiad omale oma vanuse/ see tuli peale järiekortse epilepsia hoo,kuidagi nagu haiglas ära vahetatud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted naiste rahvas otsustas uue mehe juurde minna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.