Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naiste riided poes – kohutav!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 180 )

Teema: Naiste riided poes – kohutav!

Postitas:
Kägu

Minul pole ka tavaliselt aega šopata. Olen leidnud omale Zarast ja River Islandist riideid. Kiirmood jääb minu poolt puutumata ja mina seda välja ei kannaks ka.

Zara ju kõige ehtsam kiirmood ja töötajatega halvasti käituv Aasias. Ei osta iialgi sealt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõustun täielikult! Nii pettunud kui tänavu allahindlustega poode kiirkõnnil läbides pole kunagi olnud. Absoluutselt vastuvõetamatud need laiad hilbud ja kakavärvid. Ainus kindel valik on Guess-teksad ja Marc’o Polo mõned veidi odavamad särgid-pulloverid, kuigi sealt on raske midagi hea hinnaga leida. Peab vist osturetkele USAsse minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hansmark ja Apranga on need poed, kust mina olen oma maitsele riideid leidnud, pluusid-topid ongi mul enamasti Hansmarkist, sest mulle meeldivad värvilised ja kirjud asjad, pükse aga ostan Aprangast, sest see on Tartus enamvähem ainus pood, kus on ka paksemal inimesel võimalik midagi leida. Ilusaid kleite (mida ma ise küll ei kasuta, aga poes ikka jääb silma) olen ka Vildersonil täheldanud, aga nende hinnaklass vist sinna odavasse otsa ei satu, samas Kaubamajas alede ajal ilmselt oleks isegi ostetav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jutt jumala õige. Võib läbi käia kasvõi kõik poed, midagi ilusat ikka ei leia (ilusaid riideid on ainult hinnaklassis 80€-300€ jne. Otsin juba pikemat aega pealkantavat särkpluusi, mis oleks ilusa mustri ja kaunite värvidega. Igal pool on mingid lohvakad ilma kraeta ja ülisuure kaelaauguga peletised. Ja värvid: ilmetud beežid, hallid, mustad.
Aru ma ei saa, miks disainerid ei tee ilusaid riideid? Kangapoes on ometi kauneid kangaid, miks valmistoodang on tehtud mingitest haledatest materjalidest?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eriti “tore” on veel sellisel naisel, kes on ebatavaliste mõõtudega. Mina olen 181 cm pikk ja kannan suurust 38. Täitsa võimatu on leida seelikut või kleiti, mille alt kannikad välkuma ei hakkaks. Või kui leian, siis on jälle need nii laiad nagu kartulikott. Kas pikk inimene peab tingimata paks olema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui ma enda riidekappi vaatan, siis enamus riideid on ostetud kaltsakast ja sportlikud riided poest.
Teiselt ringilt võib leida ikka väga korralikke asju ja neid ei pea peale esimest pesu minema viskama nagu HM riided näiteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teiselt ringilt võib leida ikka väga korralikke asju ja neid ei pea peale esimest pesu minema viskama nagu HM riided näiteks.

HM riided on Hiinas õmmeldud, niidid narmendavad igal pool, õmblused hakkavad varsti hargnema ning peabki nad ära viskama. Õmblusniitidel peab olema oma niiskusaste ja tugevus, et riie koos püsiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanaema pikkust kutsud sedasi, sest viimati oli selline mood sinu vanaema noorusaegadel? No aga proovi aru saada, et see see pikkus on hetkel kõige moodsam pikkus. Mood vaheldubki. Värvitoonid. Eks telli netist kuskilt, kus on kirjumad riided ka saadaval. Türklastele suunatud moebrändid teevad praegu väga erksates ja puhastes toonides riideid. Nende pikkuses ja lõiked on küll siiski praeguse trendi järgi ja midagi vähemmoodsat ei leia sa ka neilt lehtedelt.

Miks sa tahad riides käia nagu eilne päev? Moodsad riided on ju ägedad ja veidi saab neid pikkuseid ikka valida ka. Isegi mina leidsin oma säärele sobiva mutipikkuse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul pole ka tavaliselt aega šopata. Olen leidnud omale Zarast ja River Islandist riideid. Kiirmood jääb minu poolt puutumata ja mina seda välja ei kannaks ka.

Zara ju kõige ehtsam kiirmood ja töötajatega halvasti käituv Aasias. Ei osta iialgi sealt.

Ei ma mõtlengi seda, et kiirmoe vahelt leiab sealt ka normaalset kaupa. Mujalt pole sellepärast otsima läinudki, et ka parima tahtmise juures pole midagi klassikalisemat (ei pea silmas kontoririideid) leidnud.
Uurisin praegu seda seost töötajate kohtlemise vahel ja tuli meelde küll, et olen lugenud sellest, aga kuna elasin varem kohas, kus peale H&Mi ja New Yorkeri suuremaid poode polnud, siis ei tundnud end puudutatuna ja läks meelest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

H&Mis on ju terve nn kontoririiete osakond, olen nii mõnegi selle osakonna asja saanud kaltsukast (poest eriti ei raatsi osta, v.a allahindluste ajal) ja ma julgen küll öelda, et seal kasutatakse vastupidavamaid materjale ja klassikalisemaid lõikeid. Ise peab oskama valida ka muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No helde taevas, mida virinat! Poed müüvad ometigi valdavalt seda, mis on hetkemood. Praegu ongi vanaemapikkuses kleidid ja seelikud moes, igasugused särkkleidid ja kottkleidid samuti. Teemaalgatajale ja teistele hädalistele, kes poest midagi ei leia, ei oska muud soovitada, kui et minge turule. Seal on nii ajast ja arust lõikeid kui ka slaavipärast pitsi, satsi ja litreid. Ma turul toidukraami järel käies ikka vahel imestan sealseid riideid nähes, et kes neid küll osta tahaks. Aga tundub, et on klientuuri küll!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No helde taevas, mida virinat! Poed müüvad ometigi valdavalt seda, mis on hetkemood. Praegu ongi vanaemapikkuses kleidid ja seelikud moes, igasugused särkkleidid ja kottkleidid samuti. Teemaalgatajale ja teistele hädalistele, kes poest midagi ei leia, ei oska muud soovitada, kui et minge turule. Seal on nii ajast ja arust lõikeid kui ka slaavipärast pitsi, satsi ja litreid. Ma turul toidukraami järel käies ikka vahel imestan sealseid riideid nähes, et kes neid küll osta tahaks. Aga tundub, et on klientuuri küll!

Kõigi inimeste prioriteediks ei ole hetkemood, vaid figuurile sobivad lõiked ja head materjalid. Nagu siit teemastki näha võib, on neid päris palju😁 Päris loogiline seega, et sarnaste suundumustega inimesed omavahel mõtteid vahetavad. Mis sind sedavõrd sapiseks ajas seepärast? Võid ju teha omaette teema kiirmoe võludest ja kindlasti leiad mõttekaaslasi. Rohkem sallivust paluks😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostan just HM kuluvaid-ca 10eurtsi paar soodukate ajal ja olen väga rahul-istuvad hästi ja kestavad sama kaua või veel rohkem kui Denim Dreamist ostetud. Hakkasin ostma pärast seda, kui 125€ kuluvad teisel kandmisel põlvest katki rebenesid ja poega kemplesin paar kuud. Kallis ei tähenda kohe kindlasti alati kvaliteeti-eelmisel aastal ostetud Nolo kleit(ca 200€) hargneb ja õmbluste kohal annab riie ka järgi( ei ole väike vaid väga lohvaka tegumoega) nii, et väikesed augud kangal sees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõigi inimeste prioriteediks ei ole hetkemood, vaid figuurile sobivad lõiked ja head materjalid. Nagu siit teemastki näha võib, on neid päris palju😁 Päris loogiline seega, et sarnaste suundumustega inimesed omavahel mõtteid vahetavad. Mis sind sedavõrd sapiseks ajas seepärast? Võid ju teha omaette teema kiirmoe võludest ja kindlasti leiad mõttekaaslasi. Rohkem sallivust paluks😁

Mulle tundus lihtsalt absurdne, et virisetakse selle üle, et poes müüakse moodsat kaupa. Pealegi on teemaalgatus perekoolilikult äärmuslik: poes pole MIDAGI normaalset saada! Tänapäeva kaubavaliku puhul on selline virin ikka täiesti põhjendamatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänapäeva kaubavaliku puhul on selline virin ikka täiesti põhjendamatu.

Aga ei ole põhjendamatu. Eestist ei leia. Kui ei ole täiesti suva mida endale selga panna, siis ega ei saagi kohalikust kaubandusvõrgust midagi kui juhuslikult on selline massimood, et see ei sobi. Välismaalt leiab, seal suurem valik ja erinevale maitsele. Eestis on kõik alati nagu ühe vitsaga löödud, asju müügil nagu oleks, poeletid täis, aga midagi võtta ei ole sellist, mida osta tahaks. Kas on hind liiga kallis või paraja hinnaga ese sobimatu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks ka yooxi – seal on sellist eelmiste hooaegade kraami ikka väga palju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eriti “tore” on veel sellisel naisel, kes on ebatavaliste mõõtudega. Mina olen 181 cm pikk ja kannan suurust 38. Täitsa võimatu on leida seelikut või kleiti, mille alt kannikad välkuma ei hakkaks. Või kui leian, siis on jälle need nii laiad nagu kartulikott. Kas pikk inimene peab tingimata paks olema?

Olen sama pikk ja kannan suurust 36 või 38. Kui oled Tallinnast, siis Vero Moda on kindla peale minek. Ostan sealt alati proovimata. Üldiselt jah peab asos või boohoo-st tellima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ostan üldiselt üsna harva riideid. Vaatan ka kallima otsa kraami (sh ülerõivaid) järelturult, nagu siin mõni teinegi, eks seal peab muidugi ka otsima ja kõik kaup pole alati hea. Aga kui ühe õige eseme jälle leiad, siis on see ka rahulikult aastaid kasutuses. Mõnikord harva mõne koduse topi ostan mingist suvalisest riidepoest. Lihtsamaid pluuse-seelikuid õmblen ise. Ma pole muidugi mingi proff tegija, aga enda jaoks tehes on nii ka ok, saab valida tegumoodi ja kangast ja pealegi pole ohtu, et keegi täpselt samasuguse asjaga sulle kuskil vastu jalutab :). Minu meelest võib isegi tavaline T-särk olla ilus ja esinduslik, kui see on heast ja huvitavast materjalist tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundus lihtsalt absurdne, et virisetakse selle üle, et poes müüakse moodsat kaupa.

Viriseme siis selle üle, et miks see moodne kaup nii kole peab olema.
Kui moodsad riided on nii koledad, siis eelistan iga kell vanamoodne olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundus lihtsalt absurdne, et virisetakse selle üle, et poes müüakse moodsat kaupa.

Viriseme siis selle üle, et miks see moodne kaup nii kole peab olema.

Kui moodsad riided on nii koledad, siis eelistan iga kell vanamoodne olla.

Mina olen kindel, et moodsad riided on alati koledad, st moodsaks kuulutatakse need riided, mida keegi ei ostaks, kui hetkel moes ei oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arvates on Orsay selline pood, kus on viisakad ja naiselikud riided ning hinnad on väga mõistlikud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna olen lühike jupp, siis ma ei saa seda midipikkust poest nagunii, see on mulle liiga pikk juba. See-eest saan mõne teistele mini seeliku, mis mulle on põlvini (või natuke vähem). Midipikkusega on see häda, et mu meelest peab inimene olema pikk ja sale, et see sobiks. Muul juhul saab tõesti vanaemaliku välimuse ehk see teeb vanemaks. Milline naine tahaks olla vanem? Samas vanamoodsus teeb ka vanemaks muidugi ja eks enamik riideid näe üldse pikkade ja saledate seljas paremad välja. Üldiselt võiks olla siiski poes variant ka klassikalisemate rõivaste jaoks, iga moe ajal võiks olla saada tavalised viigipüksid, põlvini kontoriseelik, pluus, millel puudub dekoltee ja mis ei paista läbi. Igal ajal on olemas naisi, kel on ka neid riideesemid vaja, sest naised siiski käivad ka tööl ja kõik ei kanna seal vormi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna olen lühike jupp, siis ma ei saa seda midipikkust poest nagunii, see on mulle liiga pikk juba. See-eest saan mõne teistele mini seeliku, mis mulle on põlvini (või natuke vähem). Midipikkusega on see häda, et mu meelest peab inimene olema pikk ja sale, et see sobiks. Muul juhul saab tõesti vanaemaliku välimuse ehk see teeb vanemaks. Milline naine tahaks olla vanem? Samas vanamoodsus teeb ka vanemaks muidugi ja eks enamik riideid näe üldse pikkade ja saledate seljas paremad välja. Üldiselt võiks olla siiski poes variant ka klassikalisemate rõivaste jaoks, iga moe ajal võiks olla saada tavalised viigipüksid, põlvini kontoriseelik, pluus, millel puudub dekoltee ja mis ei paista läbi. Igal ajal on olemas naisi, kel on ka neid riideesemid vaja, sest naised siiski käivad ka tööl ja kõik ei kanna seal vormi.

Kui H&M veebipoes panna peale filter concept – Modern Classic siis leiad just sellised riided, või ei?

Please wait...
Postitas:
Kägu

HM riided on Hiinas õmmeldud, niidid narmendavad igal pool, õmblused hakkavad varsti hargnema ning peabki nad ära viskama. Õmblusniitidel peab olema oma niiskusaste ja tugevus, et riie koos püsiks.

Mis ime moodi te neid pesete? Mul on samuti mitmeid HM-st ostetud hilpe, seni ei ole mitte üks neist veel ära lagunenud. Täiesti normaalselt käituvad pesus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kindlam kvaliteet on kindla brändi toodetega. Siis ei pea proovima koguaeg ja materjalis pettuma. Rohkem kaubamärke on nt http://www.otto.ee lehel. Mulle meeldib sealt tellida, saab lihtsalt tagastada. Osad kaubamärgi tooted on soodsamad ka kui tavakaupluses – nt Tommy, Guess, Skechers, Rieker. Enamus tooteid puuvillast, see meeldib ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust on pärit arusaam et odavad riided peaks head või ilusad olema? Või et riided üldse odavad peaks olema?

riideid EI OLE VAJA osta iga kuu. kui ostad kehale sobiva kvaliteetse eseme saad seda kanda palju aastaid. Arvatavasti on kõigil siin sõna võitjatel kapis rohkem kui viis komplekti rõivaid aga ikka on vaja juurde ja uusi ja odavaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna just hüppasin H&M’ist läbi plaaniga osta linane T-särk … no ja plaaniks see jäi, sest juba julgelt veerandil särkidel olid suuremad või väiksemad augud sees, st materjal on nii kehv, et piisab vist ühest proovimisest ja näpud on materjalist läbi 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust on pärit arusaam et odavad riided peaks head või ilusad olema?

Aga kust on pärit arusaam, et odavad riided peaksid ilmtingimata olema halvad ja koledad? Okei, kvaliteedi üle võib vaielda, aga ütle, miks odav asi peaks olema automaatselt ka kole?

Iga kuu ei ole tõesti vast vaja riideid osta ja siin polegi jutt sellest, et neid kogu aeg osta tahetaks. Point on selles, et kui tekib see moment, et nüüd on vaja osta, siis ei ole midagi osta. Ja kui sa soovitaksid, et ostetagu siis kallim ese, no see on umbes sama nagu soovitada vaesel siis torti süüa kui leiba pole.

Ükski ese pole nii kvaliteetne, et sa seda saaksid järjepidevalt kanda palju aastaid, eriti kui sul on riideid vähe. Ja üldiselt, kui ei ole just tegemist mingi erilise kunstiteosega, siis võiksid riided siiski olla inimesele taskukohased, mitte nii, et vaesem rahvas siis võtab teise töökoha juurde või nälgib, selleks, et endale “palju aastaid vastu pidav” mantel selga osta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

HM riided on Hiinas õmmeldud,

Mujal ju enam ei õmmeldagi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täna just hüppasin H&M’ist läbi plaaniga osta linane T-särk … no ja plaaniks see jäi, sest juba julgelt veerandil särkidel olid suuremad või väiksemad augud sees, st materjal on nii kehv, et piisab vist ühest proovimisest ja näpud on materjalist läbi 🙁

linane T-särk?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 180 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naiste riided poes – kohutav!