Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naiste riided poes – kohutav!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 180 )

Teema: Naiste riided poes – kohutav!

Postitas:
Kägu

Täna just hüppasin H&M’ist läbi plaaniga osta linane T-särk … no ja plaaniks see jäi, sest juba julgelt veerandil särkidel olid suuremad või väiksemad augud sees, st materjal on nii kehv, et piisab vist ühest proovimisest ja näpud on materjalist läbi 🙁

linane T-särk?

milles küsimus?? seda mudelit vaatasin https://www2.hm.com/en_eur/productpage.0617534017.html

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle tundus lihtsalt absurdne, et virisetakse selle üle, et poes müüakse moodsat kaupa.

Viriseme siis selle üle, et miks see moodne kaup nii kole peab olema.

Kui moodsad riided on nii koledad, siis eelistan iga kell vanamoodne olla.

Ilus või kole on puhtalt maitseküsimus. Näiteks noored kannavad enamasti just moodsaid riideid ja minu meelest pole noored kunagi nii ägedad, stiilsed ja ilusad välja näinud kui praegu. Jube mõelda ja võrrelda, milliste koledate riietega nt 80-90ndatel ringi käisime!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Imelik, et Tallinnas küll noored nende veidrate kaltsudega ringi ei käi, mis poodides laiutavad. Kas need ostavad turistid ära?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Issand, miks te Eestist riideid ostate, olete raha peale vihased või? Ja seda olukorras, kus lennupilet Euroopa suurlinnadesse maksab 29 EUR! Te muide ei pea neid Eestis müüdavaid jubedaid ürpe kandma, mis mõjuvad veidralt igaühe seljas, kes pole 0suuruses. Kulutage raha korralikule klassikale, mõjute alati elegantselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nõustute minuga, et riiete poodides midagi normaalset eriti saada ei ole enam? Ma ei räägi sellest, kui oled rikkur ja raatsid iga hilbu eest 50+ eurot välja käia ja vbl sul on oma õmbleja, kes vorbib sulle kõik, mis vajad. Või sul on vaba aega et päevade kaupa kaubanduskeskuseid läbi kammida ja proovikabiinides muudkui proovide ühtesid ja teisi asju – kuni leiad sobiva.

Ma räägin siin sellest, kui sa oled keskmise sissetulekuga ja tavalise kehaehitusega naine, kuid midagi ilusat ja naiselikku selga saada poest on ikka raketiteadus. Sest enamus riided on järgmised: nt seelikud – kas mingid minid nagu diskoseelikud või pikkusega keset sääremarja nagu vanaema kitli pikkus kunagi. Sooviks kena põlveni seelikut, aga no lihtsalt ei ole selliseid.

Kleidid: keskelt laiad nagu kotid ja jälle kas minid või vanaema kitli pikkusega. Topid ja kleidid: keskelt laiad ja dekoltee tehtud nii sügavaks, et ikka kogu partii sealt välja vahiks. Sooviks kena taljesse õmmeldud naiselikku põlveni kleiti normaalse dekolteega (nii et ei vahi sealt rinnad välja), aga ei ole selliseid saada lihtsalt tavahinnaga.

Värvid riietel: no õudne – kakapruun, hall, must, kakaroheline v kakabeez. Kuhu on kadunud ilusad, puhtad ja säravad toonid?

Üleüldse – domineerivad kolm äärmust: kas selline gänksta stail (a la lai nabani dressipluus), vanaema stiilis mutiriided või vabandust väljenduse pärast aga hoorariided (tissid väljas litritega minikleit).

Paljud poed seest haisevad juba nagu kaltsukad ja proovikabiinid on räpased ning üle-lagastatud juba proovitud riietest eelnevate proovijate poolt. Mis juhtunud on kaubanduskultuuriga Eestis?

Sooviks saada normaalset shoppingu elamust ja leida kenasid klassikalisi naiselike lõigetega (taljesse töödeldud) ja ilusate värvidega riideid, aga paraku selliseid leide annab ikka otsida sellest tohuvabohust.

Minu meelest on just maalähedased toonid ilusad, erksad värvid ja puhtad toonid nagu vildikatel näiteks ei sobi enamikule. Et inimene ei näe välja nagu vildikatega joonistatud, siis sellised erksad toonid tõstavad esile igasugused iluvead ja ebatasasused.

Samuti ei meeldi mulle sellised ei ole liha ega kala tüüpi riided või tibilikud sitsi-satsilised, nagu aliexpressis müüakse. Tavaliselt mõeldakse kehasse töödeldud riiete all just midagi sellist, näiteks lühikesi lipsukeste ja rüüžidega jakikesi jms. Need pole üldse ilusad riided mu meelest. Eestlase jaoks on tõesti nii, et naise riie peab olema ümber, sest muidu on liiga mehelik, aga tegelikult on vähemalt saledamate inimeste seljas avaramad riided ilusad.

Ja see, et 50euroseid riideid ostavad rikkurid. Kui kiirmoodi ja odavaid Aasia töölisi poleks, siis alla 50 euro eest eriti midagi ei saaks, välja arvatud sokid. Kiirmoe riided aga ei pea kaua vastu. Loogiline, et kui tahad kvaliteeti, siis peadki rohkem maksma. Pole vaja iga hooaeg uusi riideid osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mohito on pooled traditsioonilised ja ilusad kleidid,
Debenhams kannatab praegu allahindlustega ilusaid riideid osta. Esprit samuti nii kleidid kui riided mõistliku välimuse ja hetkel ilusad hinnad. Tom Tailor peaks ka hea valik olema.
H&M on ju traditsioonilisi kleite küll, aga seal istuvad vaid s suurus hästi. Leidsin head kleidileiud Reservedist. Olen kleidikandja ja kapis kindlat üle 50kleidi 20aasta jooksul pole suurus muutunud, aga mõned kleidid enam ei sobi vanusega kokku. Riideid ostan plaaniga kaua kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust on pärit arusaam et odavad riided peaks head või ilusad olema?

Aga kust on pärit arusaam, et odavad riided peaksid ilmtingimata olema halvad ja koledad? Okei, kvaliteedi üle võib vaielda, aga ütle, miks odav asi peaks olema automaatselt ka kole?

Iga kuu ei ole tõesti vast vaja riideid osta ja siin polegi jutt sellest, et neid kogu aeg osta tahetaks. Point on selles, et kui tekib see moment, et nüüd on vaja osta, siis ei ole midagi osta. Ja kui sa soovitaksid, et ostetagu siis kallim ese, no see on umbes sama nagu soovitada vaesel siis torti süüa kui leiba pole.

Ükski ese pole nii kvaliteetne, et sa seda saaksid järjepidevalt kanda palju aastaid, eriti kui sul on riideid vähe. Ja üldiselt, kui ei ole just tegemist mingi erilise kunstiteosega, siis võiksid riided siiski olla inimesele taskukohased, mitte nii, et vaesem rahvas siis võtab teise töökoha juurde või nälgib, selleks, et endale “palju aastaid vastu pidav” mantel selga osta.

Enne kiirmoe eestisse jõudmist ei käinud kõik alasti. Oma riideid hoiti ja kanti palju aastaid.
Ja need naised kes teile 10euroseid hilpe õmblevad on teist veel vaesemad. Ja isegi nemad ei käi alasti ringi.
Ja kui vaesus on tõesti suur on abiorganisatsioonid kust riideid täiesti tasuta saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube mõelda ja võrrelda, milliste koledate riietega nt 80-90ndatel ringi käisime!

Julgen arvata, et praegune mood on saanud innustust just kaheksakümnendatest. Kui jätta välja üliveidrused sellest ajast, siis üldpilt on sarnane. Üheksakümnendad ja sajandivahetus oli tõesti jube, nii koledaid riideid, kui sellel ajal olid, ei olegi vist teistel aegadel olnud.
Imelik on lugeda seda teemat selles mõttes, et alati on olnud pigem mureks see, et väidetavalt müüakse siin vanamoodsat kaupa ja nüüd siis vastupidi – inimesed ei ole rahul, et poes on moekas kaup. Ja peale kõige muu leian ma, et asi ei ole mitte kõrgetes hindades, vaid madalates sissetulekutes. Ja ennetades kiljatusi “mine kõrgkooli!”, ütlen, et asi ei ole töötajates, asi on tööandjates.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja isegi nemad ei käi alasti ringi.

Jätkuvalt: jutt ei ole ju alasti ringi käimisest. Jutt on sellest, et ei ole erinevas valikus riideid, et saaks oma napi raha eest osta midagi sellist, mille ka rõõmuga selga paneks.

Kui sinul on ükskõik, kuidas sa välja näed, no kena siis. Aga teine tahaks poest leida midagi sellist, mille peale silm särama lööks või mis vähemasti poleks juba peale vaadates vastumeelne.

Mingi kehakatte leiaks loomulikult ka meie poodidest, aga teema ei ole ju üldse sellest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kindlam kvaliteet on kindla brändi toodetega. Siis ei pea proovima koguaeg ja materjalis pettuma. Rohkem kaubamärke on nt http://www.otto.ee lehel. Mulle meeldib sealt tellida, saab lihtsalt tagastada. Osad kaubamärgi tooted on soodsamad ka kui tavakaupluses – nt Tommy, Guess, Skechers, Rieker. Enamus tooteid puuvillast, see meeldib ka.

Kas ma saan õigesti aru, et seal on vaid kaks makseviisi, migi Liisi konto ja lunatasuga?
Mis lollus see nüüd on? Kas tõesti ei saa maksta ei pangalingiga, krediitkaardiga, ülekandega ega Pypaliga?

Ma peaksin võtma mingist liisingufirmast endale konto, selle asemel, et kauba eest pangalingiga maksta? Kuidas ma saan maksta lunatasuga, kui ma tellin kauba pakiautomaati.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas ma saan maksta lunatasuga, kui ma tellin kauba pakiautomaati.

Pakiautomaatide küljes on ju makseterminal. Sa ei saa enne pakki kapist välja võtta, kui pole ära maksnud. Ma vaatan, et omniva lehel on sellise lunapaki kohta info olemas.

https://www.omniva.ee/era/pakk/kuidas_pakk_katte_saada

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas ma saan maksta lunatasuga, kui ma tellin kauba pakiautomaati.

Pakiautomaatide küljes on ju makseterminal. Sa ei saa enne pakki kapist välja võtta, kui pole ära maksnud. Ma vaatan, et omniva lehel on sellise lunapaki kohta info olemas.

https://www.omniva.ee/era/pakk/kuidas_pakk_katte_saada

Selge. Aga ette maksta ei saa. Miks ometi. Nii palju spontaansete ostude raha jääb neil saamata 🙂

Veebist ei ole ma iial nõus ostma midagi nii, et siis pean arvestama, et tarnejaks, mis on nädalaid hiljem mul peaks see raha olema ja tingimata olema just kaardil ja mitte sulas. Kustkohast ma täna ostu tehes tean, kas ma 17. augustil veel tahan seda suvekleiti või ei? Äkki olen vahepeal juba tavapoest leidnud ja ostnud?

Kogu lõbu veebikaubanduses ongi ju see, et valid, valid, paned ostukorvi, siis kustutad osa, siis paned juurde, siis ostad ära ja kui saabub, avad nagu kinkepakki, sest maksmise valu on ka juba ununenud 🙂

Ma lihtsalt ei suuda ära mõistatada, miks nad ei peaks krediitkaarte või paypali võtma. Lõpmatu usaldamtus ida-eurooplaste suhtes? Saksa lehel saab küll maksta kaartidega, paypaliga, arvega…

Nojah. Kui nii, siis minu raha nad ei näe (mitte, et see neid eriti kurvastaks).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlam kvaliteet on kindla brändi toodetega. Siis ei pea proovima koguaeg ja materjalis pettuma. Rohkem kaubamärke on nt http://www.otto.ee lehel. Mulle meeldib sealt tellida, saab lihtsalt tagastada. Osad kaubamärgi tooted on soodsamad ka kui tavakaupluses – nt Tommy, Guess, Skechers, Rieker. Enamus tooteid puuvillast, see meeldib ka.

Kas ma saan õigesti aru, et seal on vaid kaks makseviisi, migi Liisi konto ja lunatasuga?

Mis lollus see nüüd on? Kas tõesti ei saa maksta ei pangalingiga, krediitkaardiga, ülekandega ega Pypaliga?

Ma peaksin võtma mingist liisingufirmast endale konto, selle asemel, et kauba eest pangalingiga maksta? Kuidas ma saan maksta lunatasuga, kui ma tellin kauba pakiautomaati.

Seal on nii, et maksad alles siis kui kauba kätte saad. Kas ülekandega või ükskõik kuidas soovid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seal on nii, et maksad alles siis kui kauba kätte saad. Kas ülekandega või ükskõik kuidas soovid.

Ülekandega? Seda seal kirjas pole. Ka et siis saaks maksta krediitkaardiga, ka kirjas pole.

Jah, eestlastele jt idabloki inimestele on nii, et kaks makseviisi (kaardimaksena pärast ja järelmaksuna). Lääne-Eurooplastele on palju rohkem ja paindlikkumaid makseviise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja isegi nemad ei käi alasti ringi.

Jätkuvalt: jutt ei ole ju alasti ringi käimisest. Jutt on sellest, et ei ole erinevas valikus riideid, et saaks oma napi raha eest osta midagi sellist, mille ka rõõmuga selga paneks.

Kui sinul on ükskõik, kuidas sa välja näed, no kena siis. Aga teine tahaks poest leida midagi sellist, mille peale silm särama lööks või mis vähemasti poleks juba peale vaadates vastumeelne.

Mingi kehakatte leiaks loomulikult ka meie poodidest, aga teema ei ole ju üldse sellest.

Sinu jaoks teeb rõõmu kanda riideid mis on toodetud pooleldi orjanduslikult ja mis lähevad ühe hooajaga katki ja moest.
Ära siis eelda et keegi peaks puhtast headusest või ausustundest kunagi sulle endale inimväärseid töötingimusi looma või elamisväätset palka maksma.
Ma võibolla tunnen puhast rõõmu kui saan tarbida kodumaist teenust kus töötajad saavad miinimumpalka ja suviti on näiteks palgata koklektiivpuhkusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilus või kole on puhtalt maitseküsimus. Näiteks noored kannavad enamasti just moodsaid riideid ja minu meelest pole noored kunagi nii ägedad, stiilsed ja ilusad välja näinud kui praegu. Jube mõelda ja võrrelda, milliste koledate riietega nt 80-90ndatel ringi käisime!

Nalja teed? Poes oled käinud? Kõige rohkem on praegu moes 90ndate stiilis riided. Üksühele samad mis meie ajal. Ja linn on täis niimoodi riietuvaid noori.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin, et ma olen ainuke puudeline, kes kiirmoe poodidest enam midagi selga ei leia. Enamus riideid on tõesti imeliku lõikega, ebanormaalsete piltide või koledat värvi. Ja kui leiadki midagi söödavat, siis peale esimest pesu võid sellega põrandaid pesta. Hea nali oli sellega, kui Takko poes leidsin paar normaalsed pluusi, võtsin proovikabiini erinevaid värve M suuruses. Kõik osutusid ülimalt suureks, ei olnud tegu laia lõikega, pluus istus seljas kehvasti. Võtsin siis S suurused prooviks, kuigi olen 168pikk ja 75kg, need olid parajad ja ostsin ära. Peale esimest pesu olid need pluusid kolmandiku võrra lühemad, alläär jättis naba paljaks ja pikkadest varrukatest said kolmveerandvarrukad. Laius jäi samaks.
Ma ei soovi olla moodne ja kanda kolm numbrit suuremaid riideid, või riideid, mis on katki, narmendavaid, litritega, naba paljastavad, pruunid, hallid jne. Nendes ei näe keegi hea välja, pigem tobe.
Lahendusena ostsin omale õmblusmasina, poed on ilusaid kangaid täis, lõiked ka saadaval, vuristan ise omale ja lastele kleite, pluuse, pükse valmis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Keegi siin enne mainis, et noored pole kunagi varem ägedamalt riides olnud kui praegu. Minu meelest on jällegi vastupidi, sellist klounaadi nagu praegu näha on, pole varem veel nähtud. Enamus tiinekaid näevad nendes moeriietes tobedad ja veidrad välja, nagu mardisandid, kahjuks ise nad sellest aru ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks teeb rõõmu kanda riideid mis on toodetud pooleldi orjanduslikult ja mis lähevad ühe hooajaga katki ja moest.

Sorry, aga mina ei osta riideid, mis on toodetud pooleldi orjanduslikult. Teiseks ma ei osta riideid mitte viimase moe järgi, vaid selle järgi, mis MULLE sobib. Ja inimväärsed töötingimused olen ma endale loonud ise. See kõik siiski ei takista mind mõistmast ka nende inimeste muresid, kellel on palk väiksem.

Kolmandaks – mis sinul sellest, kas on moes või mitte? Sa ju kannad sama asja pikki aastaid?

Neljandaks – see teema ei kurda selle üle, et tahaks saada moekaid asju, sa ikka paned kogu aeg puusse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi siin enne mainis, et noored pole kunagi varem ägedamalt riides olnud kui praegu. Minu meelest on jällegi vastupidi, sellist klounaadi nagu praegu näha on, pole varem veel nähtud. Enamus tiinekaid näevad nendes moeriietes tobedad ja veidrad välja, nagu mardisandid, kahjuks ise nad sellest aru ei saa.

No hakkab jälle pihta. Kas ükskord ei jõua kohale, et juba ammu on käes aeg, et iga üks kannab täpselt seda, mida tahab ja ei ole kellegi teise asi seda arvustada. Kellelegi teisele tundud jällegi sina klounina ja mis siis.?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorry, aga mina ei osta riideid, mis on toodetud pooleldi orjanduslikult. Teiseks ma ei osta riideid mitte viimase moe järgi, vaid selle järgi, mis MULLE sobib. Ja inimväärsed töötingimused olen ma endale loonud ise. See kõik siiski ei takista mind mõistmast ka nende inimeste muresid, kellel on palk väiksem.

Kolmandaks – mis sinul sellest, kas on moes või mitte? Sa ju kannad sama asja pikki aastaid?

Neljandaks – see teema ei kurda selle üle, et tahaks saada moekaid asju, sa ikka paned kogu aeg puusse.

Mina olen ka ‘väiksem palk’ alla Eesti keskmise saav inimene. Ja pole paremat rõivaste pealt kokkuhoiu meetodit kui osta ese mida saab kanda mitu aastat selmet et pärast neljandat pesu asi katsuks muuta.
Veel parem kui selle eseme saab allahindluse ajal või kellegi vana.
Ja just vaesem rahvas peaks aru saama kui nõme on töö eest saada madalat palka sest keegi tahab saada teenust alla oma hinda.

Moega on see asi et see läheb moest ära ja hakkab siis inetu tunduma inimestele. Nagu ka siin samas arutatakse mis kümnendil kõige koledam mood oli. Aga kui asi näeb täna välja moe suhtles mitte midagi ütlev on ta seda ka mõned aastad hiljem.
Ja kõige rõõmsam olen kui üldse riideid ei pea eriti kandma. Nagu ka tänase palava päevaga. T särgi peale on trükitud suurelt 2000 (aasta) ja seelik on 80ndatel ema õmmeldud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõme vingumine.
Te tahate klassikalisi, hästiistuvaid, heast materjalist, kauakestvaid riideid kiirmoe hinnaga. Kui stiil on selline, siis peaks ka olema raha Pariisi, Londonisse vm. lendamiseks ja sealt omale garderoobi soetamiseks. Kui raha pole, tuleb leppida odavate materjalide ja kiiresti lagunevate riietega.
Moeteemad ei peaks olulised olema- noored kannavad alati seda, mis vanainimesi häirib. Teie kandsite ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arvates võtad sa enda jaoks täiesti vales teemas sõna, mood ja stiilid ei ole ilmselgelt sinu jaoks. Kehtib enam-vähem üks ja muutumatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ennetades kiljatusi “mine kõrgkooli!”, ütlen, et asi ei ole töötajates, asi on tööandjates.

Asi on hoopis riigimaksudes, mis tööandjaid koorivad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Moodne kaup ei ole kole siinsed naised on vanamoodsad ja mingites väärastunud hinnangutes kinni, tundub mulle. Kui ei ole maitset ega oskust riideid oma vahel sobitada ei aita isegi kallid ega tuntud kaubamärgid teid. Pisut rohkem avatust ja eksperimenteerimislusti! Plisseerseelik ja tsärk on saadaval igas poes, kleite olen näinud ka siin ja seal. Kui riided ei istu tuleb hoopis trenni minna. Mõtetu virin, ausalt. Ja madala enesehinnanguga tõesti ei kanna moodsaid värve ja uusi trende välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen nii rõõmus, et avastasin Kilomaxi. Kogu suvise garderoobi sain sealt. Muidu olen ka ostnud Lindexist ja Reservedist.

seal on ju nii jube valik …. raudselt 90% on mingist polüestrist lirakad

Mina olen saanud sealt kaks täissiidist kleiti näiteks, lastele puuvillast ja meriinost riideid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Moodne kaup ei ole kole siinsed naised on vanamoodsad ja mingites väärastunud hinnangutes kinni, tundub mulle.

Enamusel naistel (nii noortel kui vanematel) Eestis on tõesti mingi väärastunud arusaam “ilusatest riietest”. Meil on mingi oma mood, mis on justkui segu vanamoelisusest ja väikelinlikkusest. Selline piiratud (nii rahalises kui ka üldse info kättesaadavuse mõttes) võimaluste baasil välja arenenud “stiil”. Mingid kohalikud liidrid (töö- või elukohas) kannavad midagi ja seda siis peetaksegi selleks “ilusaks”, mida ihaldada. Üldised moesuunad jäävad kaugeks ja arusaamatuks, sest selles kohalikus kogukonnas ei leia need kajastamist. Sellist infot ei otsitagi, sest automaatselt järgitakse liidrite stiili.
Praegune naistemood on minu arvates vägagi sobiv igasugustele kehadele. Need midipikkuses seelikud ja kleidid on lausa ideaalsed – katavad koledad jalad kinni. Samuti ei ole laia seeliku seest näha, kui lai see tagumik täpselt on. Mingis kehajärgivas lillelises “naiselikus” põlvedeni pliiatskleidis näeb üks keskmine vormist väljas naine igal juhul halvem välja. Ja no vanamoeline niikuinii.
Soovin rohkem iseseisvust riietumisel ja tundke huvi moe vastu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teiselt ringilt võib leida ikka väga korralikke asju ja neid ei pea peale esimest pesu minema viskama nagu HM riided näiteks.

HM riided on Hiinas õmmeldud, niidid narmendavad igal pool, õmblused hakkavad varsti hargnema ning peabki nad ära viskama. Õmblusniitidel peab olema oma niiskusaste ja tugevus, et riie koos püsiks.

See, et miski Hiinas on õmmeldud, ei tähenda kohe halba kvaliteeti. Hiinas tehakse just sellist kvaliteeti nagu firma ette dikteerib. Kui neil polegi eesmärki kvaliteetseid riideid toota, siis nii õmmeldakse. Egas Hiina õmbleja ei otsusta, milliseid kangaid kasutada ja millist niiti valida. Töö tehakse nagu tellija tahab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Need midipikkuses seelikud ja kleidid on lausa ideaalsed – katavad koledad jalad kinni.

Need midipikkuses seelikud ja kleidid katavad kinni küll koledad põlved, kuid jäävad pidama sääre kõige laiema osa juures, muutes sääre tegelikust jämedamaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegune mood on selline, mis rõhutab keha kõiki koledusi ja varjutab vähesegi ilu. Poolde säärde pikkus muudab isegi sireda modelli koledaks masajalaks. Kukepüksid muudavad jalad lühikeseks ja paksuks. Ülilühikesed püksid näitavad kätte kogu tselluliidi. Kottis riided varjutavad ära kogu võimaliku vöökoha. Noori naisi ei näegi enam kleitides, nii kahju, nad paistavad sellised transsoolised välja.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 180 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naiste riided poes – kohutav!