Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naiste riided poes – kohutav!

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 180 )

Teema: Naiste riided poes – kohutav!

Postitas:
Kägu

No kuulge, see Otto on 10 aastat ajast maha jäänud e-pood. Hindadele on vähemalt pool juurde keevitatud. Valik on jäänud üha kesisemaks. Iga teise toote puhul tuleb teade, et sorry, aga tarneaeg on tegelikult pikem kui seal toote informatsioonis. Kuidas saab tänapäeval üks e-poe pakk Euroopast neli nädalat või rohkem tulla? Isegi Hiinast tuleb kiiremini
Väga tihti on toode tegelikult otsa saanud, aga jällegi – toote juures seda infot pole. Õudne kogemus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nõukogude ajal oli küll niru valik valmisriideid, kuid need olid vastupidavad ja heast materjalist. Ja kangad, mida müüdi, olid kvaliteetsed, et ise õmmelda. Nii et ei vasta alati tõele, et vaesed olud tähendavad ebakvaliteetseid riideid. Vaatan pilte kaheksakümnendatest ja inimesed on nii hästi riides.

Minul isiklikult ei ole küll midagi nn mutipikkuse vastu. Väga hea pikkus tuulise ilmaga ja ühistranspordis istudes. See on nüüd küll peas kinni, et see pikkus peab kindlasti koos vanusega käima.

Sünteetiline segu pole ka alati halb ja ka seda kangast annab kvaliteetselt toota. Teatud olukordades, a la reisil, tahan ma eelkõige vähe kortsuvaid riideid võtta. Sada protsenti puuvillane pole esindusliku välimusega, et seda tööl kanda. Pluss puuvilla kasvatamine võtab tohutult vett ja kasutatakse palju mürke.

Mida need naised seal bisness kuulides küll õppivad, ma tõesti ei tea, sest kenade riiete nišs on tühi mis tühi. Leiab seal kiirmoodide poodidest aeg-ajalt ka väga kena lõike või materjaliga tooteid. Seega ei pea kena rõivaese olema üüratu hinnaga. Lõige kui selline on tähtis. Ok las materjal olla odavamast klassist, aga miks peab selle asja disainima mingiks ebamääraseks nartsuks, mis midagi ei kata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean paraku nõustuma. Olen korduvalt üritanud omale uusi riideid leida kaubanduskeskus test, aga ei leia. Igas poes suht ühesugused Soome ja Ameerika kaltsud. Ei leia normaalseid teksapüksegi. Ikka peab mingi vigur küljes olema, nartsud küljes rippuma jne. Palun mulle soovitada miskeid venku riietepoode. Tõesti ei tea, kus need on. Selline on mu maitse. Mitte kulinad ega läikivad vidinad, vaid naiselikud ja viisakad riided ja ka erilisemad teistsugused.

See küll suurematele inimestele, aga liasa.ee, mille omanik on venelanna ja vastavalt tema maitsele siis ka riidevalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Zarast, kust ma harva midagi asjalikku leian, sai suvekleidi, mida aastaid tahtnud olin. Kolmveerand varrukas, üle põlve pikkus, vööga, värviline, ja puuvilla seguga. Kadusid ruttu müügist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt püütakse toota kangast, mis oleks võimalikult odav. Seega on oluline, et sinna kuluks hästi vähe materjali, vähe värvineid ja see toormaterjal oleks hästi odav. Tulemuseks on üliõhuke lirakas, millest ei saagi midagi normaalset õmmelda. Sellest saab ribasid, millest kombineerida mingi asjake, mis vaevu üle tagumiku või naba ulatub. Katvam rõivas näeks nii hale välja, sest materjalil pole tegu ega nägu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

e-poe juures on see probleem, et seelik või kleit, mis modellile on põlvini, võib sulle olla poolde säärde. Modellid on enamasti üle keskmise pikad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

e-poe juures on see probleem, et seelik või kleit, mis modellile on põlvini, võib sulle olla poolde säärde. Modellid on enamasti üle keskmise pikad.

Tõsi. Mina otsisin poest endale maani kleidi (olen 170 cm, seega mitte just lühike Eesti mõistes) ja e-poes oleva modelli seljas on see pahkluudest mitu cm kõrgemal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Issand, miks te Eestist riideid ostate, olete raha peale vihased või? Ja seda olukorras, kus lennupilet Euroopa suurlinnadesse maksab 29 EUR! Te muide ei pea neid Eestis müüdavaid jubedaid ürpe kandma, mis mõjuvad veidralt igaühe seljas, kes pole 0suuruses. Kulutage raha korralikule klassikale, mõjute alati elegantselt.

Pole see 0 suuruse kandja elu üldse lihtsam. Mina olen saanud omale 32 suuruses riideid Mohitost, mõnikord on H&M-is mõni pluus ja kindlasti kuskil veel, aga eriti levinud see küll ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pean paraku nõustuma. Olen korduvalt üritanud omale uusi riideid leida kaubanduskeskus test, aga ei leia. Igas poes suht ühesugused Soome ja Ameerika kaltsud. Ei leia normaalseid teksapüksegi. Ikka peab mingi vigur küljes olema, nartsud küljes rippuma jne. Palun mulle soovitada miskeid venku riietepoode. Tõesti ei tea, kus need on. Selline on mu maitse. Mitte kulinad ega läikivad vidinad, vaid naiselikud ja viisakad riided ja ka erilisemad teistsugused.

See küll suurematele inimestele, aga liasa.ee, mille omanik on venelanna ja vastavalt tema maitsele siis ka riidevalik.

Tänan 🙂 Vaatasin kodulehte ja just Rakveres see pood mulle meeldib ja kui vähegi läbisõidul rohkem aega, käin sealt ka alati läbi ja ostnud olen sealt ka mitu riietuseset.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tänan 🙂 Vaatasin kodulehte ja just Rakveres see pood mulle meeldib ja kui vähegi läbisõidul rohkem aega, käin sealt ka alati läbi ja ostnud olen sealt ka mitu riietuseset.

Mulle ka meeldivad need tooted, mis seal on, aga miks need ilusad tooted siis ainult suurtele naistele peavad olema? Olen ennegi sisse astunud poodidesse, kus eemalt vaadates tunduvad kenad riided olevat, kuid sisse astudes teatab müüa mulle kohe, et neil on ainult suured numbrid – mina aga olen täiesti keskmises mõõdus inimene (ei tüse ega kondine). Kas rõivatootjatel on eeldus, et klassikalisi soliidseid riideid tavamõõdus naised ei kanna (et kui oled tavamõõdus, siis peavad reied v tissid välkuma või pluus nabani olema)?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldivad need tooted, mis seal on, aga miks need ilusad tooted siis ainult suurtele naistele peavad olema? Olen ennegi sisse astunud poodidesse, kus eemalt vaadates tunduvad kenad riided olevat, kuid sisse astudes teatab müüa mulle kohe, et neil on ainult suured numbrid – mina aga olen täiesti keskmises mõõdus inimene (ei tüse ega kondine). Kas rõivatootjatel on eeldus, et klassikalisi soliidseid riideid tavamõõdus naised ei kanna (et kui oled tavamõõdus, siis peavad reied v tissid välkuma või pluus nabani olema)?

Jäin ka mõtlema, et miks kodulehel vaid suurematele ja valik on seal väike. Ma pole ammu käinud Rakveres seal poes nüüd,ei tea kuidas praegu on, aga vähemalt siis kui käisin, oli valik päris suur ja saledatele palju riideid. Ka jalanõude valik oli päris suur ja kenad jalatsid. Ma ise küll eelistan jalatseid selliseid tagasihoidlikumaid, ei kulinad ega lillesid, aga leidus ka selliseid minu maitsele seal küllalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nõustute minuga, et riiete poodides midagi normaalset eriti saada ei ole enam? Ma ei räägi sellest, kui oled rikkur ja raatsid iga hilbu eest 50+ eurot välja käia ja vbl sul on oma õmbleja, kes vorbib sulle kõik, mis vajad. Või sul on vaba aega et päevade kaupa kaubanduskeskuseid läbi kammida ja proovikabiinides muudkui proovide ühtesid ja teisi asju – kuni leiad sobiva.

Ma räägin siin sellest, kui sa oled keskmise sissetulekuga ja tavalise kehaehitusega naine, kuid midagi ilusat ja naiselikku selga saada poest on ikka raketiteadus. Sest enamus riided on järgmised: nt seelikud – kas mingid minid nagu diskoseelikud või pikkusega keset sääremarja nagu vanaema kitli pikkus kunagi. Sooviks kena põlveni seelikut, aga no lihtsalt ei ole selliseid.

Kleidid: keskelt laiad nagu kotid ja jälle kas minid või vanaema kitli pikkusega. Topid ja kleidid: keskelt laiad ja dekoltee tehtud nii sügavaks, et ikka kogu partii sealt välja vahiks. Sooviks kena taljesse õmmeldud naiselikku põlveni kleiti normaalse dekolteega (nii et ei vahi sealt rinnad välja), aga ei ole selliseid saada lihtsalt tavahinnaga.

Värvid riietel: no õudne – kakapruun, hall, must, kakaroheline v kakabeez. Kuhu on kadunud ilusad, puhtad ja säravad toonid?

Üleüldse – domineerivad kolm äärmust: kas selline gänksta stail (a la lai nabani dressipluus), vanaema stiilis mutiriided või vabandust väljenduse pärast aga hoorariided (tissid väljas litritega minikleit).

Paljud poed seest haisevad juba nagu kaltsukad ja proovikabiinid on räpased ning üle-lagastatud juba proovitud riietest eelnevate proovijate poolt. Mis juhtunud on kaubanduskultuuriga Eestis?

Sooviks saada normaalset shoppingu elamust ja leida kenasid klassikalisi naiselike lõigetega (taljesse töödeldud) ja ilusate värvidega riideid, aga paraku selliseid leide annab ikka otsida sellest tohuvabohust.

Odavalt pole normaalseid rõivaid mitte kunagi saanud, odav ongi rämps, sest selliste rõivaste tootmine eeldab algusest peale odavust. 100 ühesuguse odavast sünteetilisest kangast massimoe trende järgiva eseme turustamine ühes kaupluses on odav, erinevaid maitseid arvestav kvaliteetne riie on alati kallis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas nõustute minuga, et riiete poodides midagi normaalset eriti saada ei ole enam? Ma ei räägi sellest, kui oled rikkur ja raatsid iga hilbu eest 50+ eurot välja käia ja vbl sul on oma õmbleja, kes vorbib sulle kõik, mis vajad. Või sul on vaba aega et päevade kaupa kaubanduskeskuseid läbi kammida ja proovikabiinides muudkui proovide ühtesid ja teisi asju – kuni leiad sobiva.

Ma räägin siin sellest, kui sa oled keskmise sissetulekuga ja tavalise kehaehitusega naine, kuid midagi ilusat ja naiselikku selga saada poest on ikka raketiteadus. Sest enamus riided on järgmised: nt seelikud – kas mingid minid nagu diskoseelikud või pikkusega keset sääremarja nagu vanaema kitli pikkus kunagi. Sooviks kena põlveni seelikut, aga no lihtsalt ei ole selliseid.

Kleidid: keskelt laiad nagu kotid ja jälle kas minid või vanaema kitli pikkusega. Topid ja kleidid: keskelt laiad ja dekoltee tehtud nii sügavaks, et ikka kogu partii sealt välja vahiks. Sooviks kena taljesse õmmeldud naiselikku põlveni kleiti normaalse dekolteega (nii et ei vahi sealt rinnad välja), aga ei ole selliseid saada lihtsalt tavahinnaga.

Värvid riietel: no õudne – kakapruun, hall, must, kakaroheline v kakabeez. Kuhu on kadunud ilusad, puhtad ja säravad toonid?

Üleüldse – domineerivad kolm äärmust: kas selline gänksta stail (a la lai nabani dressipluus), vanaema stiilis mutiriided või vabandust väljenduse pärast aga hoorariided (tissid väljas litritega minikleit).

Paljud poed seest haisevad juba nagu kaltsukad ja proovikabiinid on räpased ning üle-lagastatud juba proovitud riietest eelnevate proovijate poolt. Mis juhtunud on kaubanduskultuuriga Eestis?

Sooviks saada normaalset shoppingu elamust ja leida kenasid klassikalisi naiselike lõigetega (taljesse töödeldud) ja ilusate värvidega riideid, aga paraku selliseid leide annab ikka otsida sellest tohuvabohust.

Odavalt pole normaalseid rõivaid mitte kunagi saanud, odav ongi rämps, sest selliste rõivaste tootmine eeldab algusest peale odavust. 100 ühesuguse odavast sünteetilisest kangast massimoe trende järgiva eseme turustamine ühes kaupluses on odav, erinevaid maitseid arvestav kvaliteetne riie on alati kallis.

Ma ei soovigi odavaid tooteid, vaid keskmise hinnaga tooteid, kuid ka keskmises hinnas ei ole midagi sobivat saada (selliseid asju, mida ülalpool olen kirjeldanud). Ja paradoksaalselt on aeg-ajalt juhtunud nii, et olen spetsiaalselt läinud poodi eesmärgiga osta siis kalleid asju ja teha investeering – peaasi, et saaks endale midagi sobivat, kuid lõpetanud ikkagi sedasi, et ostad odava, sest ka kallilt pole midagi ilusat saada.

Ja tuleb välja, et kui oled isegi nõus igapäevase kontorikleidi eest 100 eurot välja käima, siis ikkagi ei ole sobivat saada (endiselt on probleem kleidi liigse või lühikese pikkusega, sügava dekolteega või keskelt kott-lõikega kakavärvi tooted).

Ongi tõesti juhtunud seda, et lõpuks sellisel juhul lähen ikkagi New Yorkerisse, sest sealt võib leida vähemalt midagi keskelt kehasse töödelduna (kui hästi otsida ja proovida) – ilma, et ma isegi sooviks nii vähe investeerida (nt ainult 15 eurot). Sest ka vahepealse hinnaga midagi soovitut saada ei ole.

Seega paraku on pigem nii, et ka kallid asjad (nt kalli kanga tõttu) ei ole enamuses poodides oma lõike, tegumoe ja värvi poolest enam ilusad. Ja ma ei ole sellist tüüpi inimene, kes igasuguste moeröögatustega kogu aeg kaasa jookseks lihtsalt selle tõttu, et selline stiil on parasjagu moes. Ma lähtun sellest, mis on maitsekas, viisakas ja mis sobib minu kehaehitusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei soovigi odavaid tooteid, vaid keskmise hinnaga tooteid, kuid ka keskmises hinnas ei ole midagi sobivat saada (selliseid asju, mida ülalpool olen kirjeldanud). Ja paradoksaalselt on aeg-ajalt juhtunud nii, et olen spetsiaalselt läinud poodi eesmärgiga osta siis kalleid asju ja teha investeering – peaasi, et saaks endale midagi sobivat, kuid lõpetanud ikkagi sedasi, et ostad odava, sest ka kallilt pole midagi ilusat saada.

Ja tuleb välja, et kui oled isegi nõus igapäevase kontorikleidi eest 100 eurot välja käima, siis ikkagi ei ole sobivat saada (endiselt on probleem kleidi liigse või lühikese pikkusega, sügava dekolteega või keskelt kott-lõikega kakavärvi tooted).

Ongi tõesti juhtunud seda, et lõpuks sellisel juhul lähen ikkagi New Yorkerisse, sest sealt võib leida vähemalt midagi keskelt kehasse töödelduna (kui hästi otsida ja proovida) – ilma, et ma isegi sooviks nii vähe investeerida (nt ainult 15 eurot). Sest ka vahepealse hinnaga midagi soovitut saada ei ole.

Seega paraku on pigem nii, et ka kallid asjad (nt kalli kanga tõttu) ei ole enamuses poodides oma lõike, tegumoe ja värvi poolest enam ilusad. Ja ma ei ole sellist tüüpi inimene, kes igasuguste moeröögatustega kogu aeg kaasa jookseks lihtsalt selle tõttu, et selline stiil on parasjagu moes. Ma lähtun sellest, mis on maitsekas, viisakas ja mis sobib minu kehaehitusega.

Vaata, hind 50+, mida sina oma teemaalgatuses mainisid, ongi tänapäeval keskmine hinnaklass. Selle hinnaga saab täiesti käidavaid rõivaid nii Kaubamajast kui Stockmannist, kui mõnedest brändipoodidest. Odavad, millest mina rääkisin, maksavad 20-40 €. Kui sa 50+ hinnaklassis endale midagi ei leia, siis sa oled pirtsakas. Mina leian küll ja ma kannan suhteliselt klassikalist moodi. Baltika brändide hulgaski on täiesti minu maitsele valik olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata, hind 50+, mida sina oma teemaalgatuses mainisid, ongi tänapäeval keskmine hinnaklass. Selle hinnaga saab täiesti käidavaid rõivaid nii Kaubamajast kui Stockmannist, kui mõnedest brändipoodidest. Odavad, millest mina rääkisin, maksavad 20-40 €. Kui sa 50+ hinnaklassis endale midagi ei leia, siis sa oled pirtsakas. Mina leian küll ja ma kannan suhteliselt klassikalist moodi. Baltika brändide hulgaski on täiesti minu maitsele valik olemas.

Kuidas saab 50+ olla keskmine hinnaklass? Pluss märk tähendab 50 ja rohkem (s.t. 100, 200, 300, 1000 jne). Ma ei ole märkinud ära ülemist piiri. Ehk siis see väide on absurd, et 50+ on keskmine hinnaklass. Ja kuni 20 eurosed tooted ei kuulu siis sinu seisukohast mitte mingisugusesse hinnaklassi? Ometi on sellises hinnas kraami pool kaubanduskeskustest täis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas saab 50+ olla keskmine hinnaklass? Pluss märk tähendab 50 ja rohkem (s.t. 100, 200, 300, 1000 jne). Ma ei ole märkinud ära ülemist piiri. Ehk siis see väide on absurd, et 50+ on keskmine hinnaklass. Ja kuni 20 eurosed tooted ei kuulu siis sinu seisukohast mitte mingisugusesse hinnaklassi? Ometi on sellises hinnas kraami pool kaubanduskeskustest täis.

Kui sa oleksid tahtnud näidata kallimat hinnaklassi, siis sa oleksid kirjutanud 100+.
Kuni 20-euro eest ei ole võimalik mitte kunagi midagi selga pandavat saada, eriti kui jutt käib seelikutest ja kleitidest. Veendu ise, valdav enamik tuntuima, massimoodi müüva odavpoeketi seelikute hindadest algab 20st (19,99) eurost ehk jääb vahemikku 20-50 €. https://www2.hm.com/en_eur/ladies/shop-by-product/skirts.html

T-särke saab jah, aga neid sa ilmselt silmas ei pidanud. OK, sekkarist tõesti saab vahel ka korralikke asju kuni 20 € väärtuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldivad need tooted, mis seal on, aga miks need ilusad tooted siis ainult suurtele naistele peavad olema?

Kas tõesti selline kleit tundub kellelegi ilusam ja keha kaunistavam kui praegu moes olevad midikittelkleidid ja plisseerseelikud? 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jaja, sai osta lapsele kallid Vansi tennised. 2 kuud pidasid vastu, augud sees varvaste kohal. Ei ole kallimad alati paremad. Mul 9 eurised tennised kestavad terve suve ja natuke järgmistki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti selline kleit tundub kellelegi ilusam ja keha kaunistavam kui praegu moes olevad midikittelkleidid ja plisseerseelikud?

kui sa ei vaata seda, et modell on plus suuruses ja kleidimuster pole suurem asi, räägid ainult LÕIKEST, siis jah, sellise lõikega kleit on igal juhul etem kui mingi kottis kittel või ükskõik missugune plisseerseelik.

Kui sa vaatad antud modelli kehaehitust, siis talle ka ei sobiks ei plisseerseelik ega midikittelkleit, ta oleks kohe 10 aastat vanem ja 20 kg tüsedam.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina läksin üks nv poodi, tahtsin endale normaalseid t-särke osta. olen 33 ja nabapluuse enam ei kanna.
kõik t-särgid on ruudukujulised laiad jubedused. kui isegi nabapluusid ei ole, siis lühikesed on ikkagi ja see pluusi pikkus ei sobi. tahan lihtsaid tavalise l6ikega tsärke et teksadega igapäev kanda- ei ole!!!!

ausalt öeldes, raiskasin mitu head tundi ära ja tolku polnud mitte üldse.

Lindexist olen saanud vahel mõne kleidi v pluusi (holly and white ). kleite, pluuse ja seelikuid olen leidnud nextist(online).

kvaliteet on nii alla läinud, et jube kohe. toodetakse massiliselt saasta. kahju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa oleksid tahtnud näidata kallimat hinnaklassi, siis sa oleksid kirjutanud 100+.

Kuni 20-euro eest ei ole võimalik mitte kunagi midagi selga pandavat saada, eriti kui jutt käib seelikutest ja kleitidest. Veendu ise, valdav enamik tuntuima, massimoodi müüva odavpoeketi seelikute hindadest algab 20st (19,99) eurost ehk jääb vahemikku 20-50 €. https://www2.hm.com/en_eur/ladies/shop-by-product/skirts.html

T-särke saab jah, aga neid sa ilmselt silmas ei pidanud. OK, sekkarist tõesti saab vahel ka korralikke asju kuni 20 € väärtuses.

Kirjutasin selgelt, et kui just parasjagu iga hilbu eest 50+eurot välja käia ei ole, siis…
Kas tõesti ostad iga asja 50+ euro eest? Kui kirjutan 50+, siis mõtlen 50 ja sealt edasi kuni lõpmatuseni. Ma tean ise paremini, mida ma mõtlesin, kui ma midagi kirjutasin. Ilmselt oled sina see, kes ostab ka kõik sokid, sukad, trussikud, sallid ja iga vidina 100, 200, 500 eurot tk, et siin hüppad ja laiad oma suhtumisega?

Ja muide, ma pole öelnud, et välistasin 50+ all T-särgid, topid v muud vidinad, mille eest üle 50 euro on ikka ilmselgelt palju maksta. Siis peaks tõesti raha peale väga vihane olema, kui peaks trussikuid v sokke 100 eurot/tk ostma.

Ja kusjuures on võimalik just isegi arulagedalt madalate hindade a la 10-20 eurot leida omale normaalsem kleit, kui ca 100 eurone kott-kleit – see räägibki hetke olukorra paradoksaalsusest. Inimesed on nõus normaalse asja eest rohkem maksma, aga lihtsalt pole nomr lõikeid, värve jne ja siis tulebki tarbida seda odavat kiirmoodi, mille puhul vahest üliharva mõne hea asja otsa satud.

Ja muide, see näide kleidist, mis on seljas ülekaalulisel. Mida see ülekaalulisus siia teemasse puutub üldse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldivad need tooted, mis seal on, aga miks need ilusad tooted siis ainult suurtele naistele peavad olema?

Kas tõesti selline kleit tundub kellelegi ilusam ja keha kaunistavam kui praegu moes olevad midikittelkleidid ja plisseerseelikud? 😀

See leht on tõepoolest õudseid riideid täis. Aga tundub, et paljudele meeldib, sest siingi kiidetakse taevani.
Võtad lahti esimese kategooria Pintsakud ja jakid ning edasi enam vaadata ei taha. Poola polüester, rämedad lillemustrid. Kleidid poolde säärde pikkuses- just sellised, mida siin kõik kiruvad. Need riided sobiks ehk 80+ prouale pühapäeval turul käimiseks. Midagi soliidset, kehasse töödeldud või viisakat seal küll pole. Hindu arvestades ei saagi muidugi paremat tahta. Tõelised mutiriided kogu oma eheduses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjutasin selgelt, et kui just parasjagu iga hilbu eest 50+eurot välja käia ei ole, siis…

Kas tõesti ostad iga asja 50+ euro eest? Kui kirjutan 50+, siis mõtlen 50 ja sealt edasi kuni lõpmatuseni. Ma tean ise paremini, mida ma mõtlesin, kui ma midagi kirjutasin. Ilmselt oled sina see, kes ostab ka kõik sokid, sukad, trussikud, sallid ja iga vidina 100, 200, 500 eurot tk, et siin hüppad ja laiad oma suhtumisega?

Ja muide, ma pole öelnud, et välistasin 50+ all T-särgid, topid v muud vidinad, mille eest üle 50 euro on ikka ilmselgelt palju maksta. Siis peaks tõesti raha peale väga vihane olema, kui peaks trussikuid v sokke 100 eurot/tk ostma.

Ja kusjuures on võimalik just isegi arulagedalt madalate hindade a la 10-20 eurot leida omale normaalsem kleit, kui ca 100 eurone kott-kleit – see räägibki hetke olukorra paradoksaalsusest. Inimesed on nõus normaalse asja eest rohkem maksma, aga lihtsalt pole nomr lõikeid, värve jne ja siis tulebki tarbida seda odavat kiirmoodi, mille puhul vahest üliharva mõne hea asja otsa satud.

Ja muide, see näide kleidist, mis on seljas ülekaalulisel. Mida see ülekaalulisus siia teemasse puutub üldse?

Tavapoest, jah, ostan reeglina neid 50+ esemeid, aga harva 100+ esemeid. Nagu ma väitsin, odavketid müüvadki odavat maitset. Minu garderoobi põhiosa moodustab second hand valik, sest sealt leiab väga ilusaid ja kvaliteetseid asju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust on kõige jubedamad need maksikleidid.

https://www.google.com/search?q=maksikleit&rlz=1C1GGRV_enEE751EE751&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjzqJmOpNrjAhWNyqYKHdfLBpcQ_AUIESgB&biw=1280&bih=913#imgrc=z1r9uRBh6ZPKEM:

https://www.google.com/search?
q=maksikleit&rlz=1C1GGRV_enEE751EE751&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjzqJmOpNrjAhWNyqYKHdfLBpcQ_AUIESgB&biw=1280&bih=913#imgrc=woS7BR7KnSX7bM:

Ehk siis kõik, mis on rinna alt kroogitud lõikega. Olen 45+ vanuses ja…täidlasem ning rinnad ka D korv jne. Maksimood mulle väga meeldib ja sobib ka (säärtel krooniline nahahaigus ), aga vot kui sellise kleidi selga panen, siis oleksin nagu viimase vindi peal rase. Tahaks sellist vabalt langevat ja rinnast ülevaltpoolt kroogitud või siis sirget vabalt langevat maksikleiti- no seda pole lihtsalt. Ei ole sissetulek ka selline mis lubaks üle 20 euro maksta kleidi eest…
Superlõiked oleks minu jaoks:
https://www.google.com/search?rlz=1C1GGRV_enEE751EE751&biw=1280&bih=913&tbm=isch&sa=1&ei=Cfs-Xci3MKGzmwWuoonAAw&q=maksikleit+sirge&oq=maksikleit+sirge&gs_l=img.3…482928.492906..493720…0.0..0.90.680.10……0….1..gws-wiz-img…….35i39j0i5i30j0i8i30.mTvYe4fStBQ&ved=0ahUKEwiI4KiQpNrjAhWh2aYKHS5RAjgQ4dUDCAY&uact=5#imgrc=5B2LP9lsSgf9SM:

https://www.google.com/search?rlz=1C1GGRV_enEE751EE751&biw=1280&bih=913&tbm=isch&sa=1&ei=Cfs-Xci3MKGzmwWuoonAAw&q=maksikleit+sirge&oq=maksikleit+sirge&gs_l=img.3…482928.492906..493720…0.0..0.90.680.10……0….1..gws-wiz-img…….35i39j0i5i30j0i8i30.mTvYe4fStBQ&ved=0ahUKEwiI4KiQpNrjAhWh2aYKHS5RAjgQ4dUDCAY&uact=5#imgrc=-RwFrUPTjbkz2M:

Ja siis veel selline lõige mis oleks nagu seeliku moodi, et üleval kummid ja alt nagu kergelt laienev…minivarianti ja tuunikaid selliseid on, maksit pole.

Pildid on näited, neil pole kindlasti minu soovitud mustrid-värvid!

Please wait...
Postitas:
Kägu

See leht on tõepoolest õudseid riideid täis. Aga tundub, et paljudele meeldib, sest siingi kiidetakse taevani.

Võtad lahti esimese kategooria Pintsakud ja jakid ning edasi enam vaadata ei taha. Poola polüester, rämedad lillemustrid. Kleidid poolde säärde pikkuses- just sellised, mida siin kõik kiruvad. Need riided sobiks ehk 80+ prouale pühapäeval turul käimiseks. Midagi soliidset, kehasse töödeldud või viisakat seal küll pole. Hindu arvestades ei saagi muidugi paremat tahta. Tõelised mutiriided kogu oma eheduses.

Sinu unistustest on vist järgnevad ultra-moodsad superägedad riided:

https://www.pinterest.com/pin/113997434289889321/?lp=true

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seppäläst olen kunagi leidnud ilusaid ja naiselikke riideid. Üks kena jakk näiteks, ilus naiselik punane, mida kandsin mitu aastat ja mõni meesterahvas ka kiitis mind koos jakiga 🙂 Lõpuks muutus Seppälä ka selliseks nagu H&M, New Yorker jne need kõik, et osta polnud enam midagi. Väga kahju, et kogemata ära rikkusin ühe pesukorraga selle jaki ja uut sellist pole kuskilt leidnud. Eks sel muidugi juba hakkas värv ka luituma, vat nii kaua oli lemmik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks kena jakk näiteks, ilus naiselik punane

Jätkuvalt soovitan – sobrage Yooxis, seal on igasugust kraami, sisuliselt nagu second-hand aga tooted on uued, eelmiste hooaegade rõivad, mida pole hooaja jooksul maha müüdud. Boonuseks on see, et pole ohtu sattuda samasse ruumi inimesega, kel täpselt samasugune asi seljas. Punaseid jakke on seal nagu muda, nii sirgeid kui kehasse, pikki ja lühikesi, muttidele ja mittemuttidele. Odavamaid ja kallimaid. Ja enamik tooteid on Made in Italy, mis tähendab et ei ole toodetud hiina või indoneesia orjade poolt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üks kena jakk näiteks, ilus naiselik punane

Jätkuvalt soovitan – sobrage Yooxis, seal on igasugust kraami, sisuliselt nagu second-hand aga tooted on uued, eelmiste hooaegade rõivad, mida pole hooaja jooksul maha müüdud. Boonuseks on see, et pole ohtu sattuda samasse ruumi inimesega, kel täpselt samasugune asi seljas. Punaseid jakke on seal nagu muda, nii sirgeid kui kehasse, pikki ja lühikesi, muttidele ja mittemuttidele. Odavamaid ja kallimaid. Ja enamik tooteid on Made in Italy, mis tähendab et ei ole toodetud hiina või indoneesia orjade poolt.

Ei näinud sellist seal. Sarnast ka mitte. Mul oli veripunane, riidest ja tagant lõhikuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll tahaks kõige selle nelja lehekülje peale näiteid, millised need ilusad riided kirujate jaoks üldse on??

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mina läksin üks nv poodi, tahtsin endale normaalseid t-särke osta. olen 33 ja nabapluuse enam ei kanna.
kõik t-särgid on ruudukujulised laiad jubedused. kui isegi nabapluusid ei ole, siis lühikesed on ikkagi ja see pluusi pikkus ei sobi. tahan lihtsaid tavalise l6ikega tsärke et teksadega igapäev kanda- ei ole!!!!

Huvitav, mina just täna ostsin Zarast 2 tk – V-kaelusega ja pikkus puusanukini. Klassikalised t-särgid, 100% puuvill.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 180 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naiste riided poes – kohutav!