Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naiste riided poes – kohutav!

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 180 )

Teema: Naiste riided poes – kohutav!

Postitas:
Kägu

Kas tõesti selline kleit tundub kellelegi ilusam ja keha kaunistavam kui praegu moes olevad midikittelkleidid ja plisseerseelikud?

kui sa ei vaata seda, et modell on plus suuruses ja kleidimuster pole suurem asi, räägid ainult LÕIKEST, siis jah, sellise lõikega kleit on igal juhul etem kui mingi kottis kittel või ükskõik missugune plisseerseelik.

Kui sa vaatad antud modelli kehaehitust, siis talle ka ei sobiks ei plisseerseelik ega midikittelkleit, ta oleks kohe 10 aastat vanem ja 20 kg tüsedam.

Vastupidi – antud modelli kehast võikski varjata just jalgu (mis on selle kleidiga vägagi esile toodud) ning rõhutada vöökohta (mis on selle kleidiga täiesti ära kaotatud). Kena vööga poolde säärde laia seelikuosa ja kolmveerandvarrukaga kittelkleit teeks mõlemat. Samuti midipikkuses plisseerseelik koos sinna sisse pistetud topiga. Näha jääks vaid ilusam ja saledam osa jalast. Ning tänu moodsale riietusele paistaks see naine ka noorem – st oma eale vastav, kuna praegu on ta selle mutikleidiga lihtsalt 20a vanemaks tehtud.
Kuidas te küll ei näe ja aru ei saa, mis tegelikult keha kaunistab? 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vastupidi – antud modelli kehast võikski varjata just jalgu (mis on selle kleidiga vägagi esile toodud) ning rõhutada vöökohta (mis on selle kleidiga täiesti ära kaotatud). Kena vööga poolde säärde laia seelikuosa ja kolmveerandvarrukaga kittelkleit teeks mõlemat. Samuti midipikkuses plisseerseelik koos sinna sisse pistetud topiga. Näha jääks vaid ilusam ja saledam osa jalast. Ning tänu moodsale riietusele paistaks see naine ka noorem – st oma eale vastav, kuna praegu on ta selle mutikleidiga lihtsalt 20a vanemaks tehtud.
Kuidas te küll ei näe ja aru ei saa, mis tegelikult keha kaunistab? 🙂

Sul võib õigus olla, tule või nõu küsima, mis mulle sobiks… 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kittelkleit ja plisseerseelik ei muuda mitte kedagi kaunimaks

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kittelkleit ja plisseerseelik ei muuda mitte kedagi kaunimaks

Väga ilusad ja naiselikud riideesemed mõlemad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No muidu meeldivat riietuseset saab ju õmbleja juures korrigeerida – lühemaks teha on ju eriti lihtne. Ja kui õmblused lahti lähevad saab ka ju õmbleja juures asjad korda lasta teha.
Ma olen juba pikemat aega vaadanud vaid uue moe riideid ja mulle tunduvad need vanad mudelid, mida liandra poest, mida siin soovitati, vaatasin, nii mega vanamoodsad, et mingit ilu neis ei näe. Sarnast kaupa turu poodides vast veel müüakse.
Uus mood polegi enam liibuv vaid lai ja lohvakas ja see on väga ilus minu arust. Mulle väga meeldivad need lohvakad linasest kihilised riided. Ja noored on ka väga ägedad seda uut moodi kandes.
Kes siin mainis, et aliexpressist vaid vanamoodsat kaupa saab, see eksib – seal ikka megaägedaid mudeleid ka saadaval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll tahaks kõige selle nelja lehekülje peale näiteid, millised need ilusad riided kirujate jaoks üldse on??

Näited ju kirjas algtekstis. Mulle meeldiks näiteks järgnev kleit: keskelt kehasse töödeldud (võib olla ka vööga), põlvepikkune, särav toon, mitte liigsügava dekolteega ega lisavidinate ja suurte lõhikutega.

Kusjuures seeliku osa võiks vabalt plisseer olla, aga kindlasti ei tohi olla kleidipikkus keset sääremarja (mis rõhutab jala kõige paksemat osa), vaid pikkus peaks jääma just nt põlve õndlasse.

Ma ei ütle, et poes peaks ainult säravad toonid olema riietel. Ka mahedad toonid on ilusad ja teatud juhtudel väga omal kohal. Probleem seisneb selles, et valdav pilt on poodides rõivastel kahvatu ja rahvale pealesurutav nö moeröögatus on kakatoonid, aga peaks olema kindlasti laiem värvivalik. Mõned inimesed kannavad kahvatu tooni kenasti välja (see oleneb juuste-, naha-, ja silmavärvist), aga näiteks mulle sobivad pigem säravad toonid. Valik peaks olema ju vähemalt mitmekülgne, mitte ainult ühekülgne.

Mingit fotot ongi raske lisada siia ilusast kleidist, sest selles see probleem seisnebki, et neid ei ole. Proovi googeldada: beautiful dress, nice dress, classical dress v smart casual dress fotosid ja vaata siis, mis sealt välja tuleb – mitte midagi sellist, mida ma ülalpool kirjeldasin.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Probleem seisneb selles, et valdav pilt on poodides rõivastel kahvatu ja rahvale pealesurutav nö moeröögatus on kakatoonid, aga peaks olema kindlasti laiem värvivalik.

Justnimelt, kõike peaks olema, ka pastelltoone. Aga kuulutatakse välja, et nüüd on hall või beež moes ja kõik tootjad vohmivadki seda värvi riideid. Kui tuleb sügis, siis seda enam: jälle pruunid, beežid, mustad, hallid. Sügis on meil niigi masendavates värvides (hilissügis ja ka kogu talv, kui lund ei ole), miks ei võiks siis inimesed just rõõmsates värvides riideid kanda? Eriti hull on autojuhina ja erii kui veel vihma sajab. Pimedus, alfalt läigib ja tondid ületavad tänavaid. Kõik ei kanna seni ka helkureid veel ja kel on, sel ei paista helkur alati välja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Näited ju kirjas algtekstis. Mulle meeldiks näiteks järgnev kleit: keskelt kehasse töödeldud (võib olla ka vööga), põlvepikkune, särav toon, mitte liigsügava dekolteega ega lisavidinate ja suurte lõhikutega.

Ehk sobiks sulle denimit kanda? Osad asjad näevad välja nagu teksa, aga tegelikult on hea puuvillane õhem kangas (kuid mitte läbipaistev). Stiil natuke varieerub, kuid enamasti jälgivad need kehakuju, samuti saab varrukad ilusti üles keerata ja parajalt nööpe/trukke eest lahti teha. Värvidest pigem sinine, kuid selle skaala on lai – säravast tumesinisest heleda pastelseni.

Näide 1
Näide 2
Näide 3

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk sobiks sulle denimit kanda? Osad asjad näevad välja nagu teksa, aga tegelikult on hea puuvillane õhem kangas (kuid mitte läbipaistev). Stiil natuke varieerub, kuid enamasti jälgivad need kehakuju, samuti saab varrukad ilusti üles keerata ja parajalt nööpe/trukke eest lahti teha. Värvidest pigem sinine, kuid selle skaala on lai – säravast tumesinisest heleda pastelseni.

Näide 1

Näide 2

Näide 3

Mõte on hea, aga kontorisse ametlikuks rõivaks see siiski ei sobi – pigem vabaajarõivas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt, ei saa sellest soigumisest aru. Riideid on nii tava- kui netipoodides LADEMES ja absoluutselt IGASUGUSEID.
Mõned vist jäävadki hätta, kui valik on liiga suur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Boozt on ka üks tore põhjamaise valikuga pood ning sealt peaks leidma kleite küll igale maitsele ja rahakotile https://www.boozt.com/eu/en/women/dresses?grid=small&limit=120 postikulu üle 59EUR pakkidel pole ja kuller toob paki koju kätte 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ausalt, ei saa sellest soigumisest aru. Riideid on nii tava- kui netipoodides LADEMES ja absoluutselt IGASUGUSEID.

Aitäh info eest. Palun siis jaga mulle selle poe nime, kus on selliseid kleite LADEMETES:
keskelt kehasse töödeldud (võib olla ka vööga), põlvepikkune, särav toon, mitte liigsügava dekolteega ega lisavidinate ja suurte lõhikutega.

Poe nimi + toode ootaks siia, kui nii kindlalt väidetakse, et lausa LADEMETES selliseid igal pool.

Kui poe nime ja näiteid kleitidest ei tule, siis kinnitub fakt, et poodides on LADEMETES IGASUGUST JAMA, mitte norm asju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõte on hea, aga kontorisse ametlikuks rõivaks see siiski ei sobi – pigem vabaajarõivas.

Ei tea, ma ise küll käin, aga noh, paneme edasi siis:
Kleit 1
Kleit 2 (mul endal on see, aga must, väga mugav suvel; lükkad viisakama kampsuni või pintsaku peale, vb mingi tagasihoidlik ehe kaela; sügisel paned sukkpüksid alla ja saad siis ka käia)
Kleit 3 (ise küll sellega ei käiks, aga noh, äkki kellelegi meeldib)
Kleit 4 (konkreetne kontoritädi)
Jne. Võta Kaubamaja leht naiste kleitide alt lahti, sorteeri hinna järgi – minu arust on seal nii mõnigi, mida kannatab kontoris kanda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Normile vastava” kehaehitusega on võimalused tegelikult olemas. Tellin juba mitu aastat üsna 100% garderoobist netioutlettidest, saan seda, mis figuurile ja elustiilile sobib ja väljakujunenud stiilile vastab (sh kvaliteetsest materjalist, kehasse, varrukatega, põlvini kleite).
Samas minu nr 36 on paljude klassikalisemas stiilis brändide puhul kõige väiksem number (aga tänavapildis on väga paljud minust saledamad, mida nemad teevad? kannavadki ainult teksaseid ja oversize ürpe?), ja suuremate numbrite puhul on numeratsioonierinevused eri tootjatel nii suured, et netist šopata ja tagastada võib olla tüütu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei tea, ma ise küll käin, aga noh, paneme edasi siis:

Kleit 1

Kleit 2 (mul endal on see, aga must, väga mugav suvel; lükkad viisakama kampsuni või pintsaku peale, vb mingi tagasihoidlik ehe kaela; sügisel paned sukkpüksid alla ja saad siis ka käia)

Kleit 3 (ise küll sellega ei käiks, aga noh, äkki kellelegi meeldib)

Kleit 4 (konkreetne kontoritädi)

Jne. Võta Kaubamaja leht naiste kleitide alt lahti, sorteeri hinna järgi – minu arust on seal nii mõnigi, mida kannatab kontoris kanda.

Eks see oleneb tööst kontoris, aga kui on vaja organisatsiooni esindada kohtumistel, siis ikka teksastiilis kleit ei sobi minu hinnangul.

Aga läheme siis järjest – kleit 1. Muidu kena, aga mingi kummaline mitmekordne vöö seal peal sõlme keeratud (natuke kahtlane see osa). Pikkus on ikkagi ca 5 cm liiga pikk ja materjal tundub lähedalt justkui villasem v fliisitüüpi olevat? Ehk siis siiski viguritega üle pingutatud.

Kleit 2 – keskosa meeldib, aga ülalt (käeaugud) siiski liiga lohvakas, pikkus ca 5 cm liiga lühike jälle.

Kleit 3 – liiga kahvatud toonid ja natuke mittemidagi ütlev kleit

Kleit 4 – jube kott ja lohvakas keskelt

Ehk siis kleit 2 oli nendest kõige rohkem OK, aga see pole siiski ju kontorikleit, vaid pigem suveks vaba-ajakleit. Kleit 1 ka muidu ok värvi ja kehasse töötluse pärast, aga see vöö ja kleidi pikkus ei ole siiski see…

Aga no hakkab vaikselt minema sinna poole, mida ma mõtlen…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, panen ka sulle mõned lingid siia kleitidega. Kui on varrukateta kleidid, siis saab väikse kampsuni peale panna.

https://www.orsay.com/de-de/ausgestelltes-kleid-490213572000.html

https://www.orsay.com/de-de/kleid-mit-streifen-490222572000.html

https://www.orsay.com/de-de/chiffonkleid-490272352000.html

https://www.orsay.com/de-de/businesskleid-mit-guertel-490236660000.html

https://www.orsay.com/de-de/elegantes-blumenkleid-490243000000.html

https://www.orsay.com/de-de/kleid-mit-blumenmuster-490254660000.html

https://www.orsay.com/de-de/kleid-mit-leo-print-490263660000.html

https://www.orsay.com/de-de/sommerkleid-mit-blumenmuster-471367851000.html

https://www.orsay.com/de-de/ausgestelltes-kleid-421245398000.html

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seal on ilusaid kleite https://newmood.ee/naistele/c/kleidid?ap=1%2C48%2C49%2C50

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Orsayd küll ei soovita. Disainid on kohati päris ilusad, aga kvaliteet ja materjalid kohutavad. Õmblused hargnevad, kiirelt kortsuvad jne..

Poed on jah uskumatut kräppi täis, alati imestan, et kes seda ostab?
Vähekenegi soliidsemaid riideid olen mõnikord saanud Montonist (kuigi ka seal domineerib kartulikoti stiil) ja Denim Dreamist (väga ülehinnatud, aga vahel leidub kenasid asju). Rohkem ei tulegi midagi pähe Eesti kaubandusest. Vahel muidugi leiab pärle ka H&M, Mango jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti selline kleit tundub kellelegi ilusam ja keha kaunistavam kui praegu moes olevad midikittelkleidid ja plisseerseelikud?

Sa valisid sel lehel kõige inetuma kleidi näidiseks, seal oli küllalt ilusaid kleite 😀 mul hakkas lausa kahju, et ma pole “küllalt” paks, et sealt mõnda osta. Selline kottkleidi (mis ongi selle kleidilõike nimi, õigustatult, misasi on see, kui kleidi v66koht on laiem kui puusakoht!?) lõige ei kaunista kedagi, ka mitte ilusa figuuriga naist. Igal juhul siis juba rõhutatud v66kohaga ja koheva seelikuga, mis lõppeb täpselt põlvede peal (see lõppeb ehk rõhutab otse rasvavolti põlve kohal, see kõige inetum koht modelli jalal, kuhu pilk pidama jääb), mis üksiti näitab v66kohta väiksemana ja katab kõik üleliigse pepu ja kintsurasva kena naiseliku silueti sisse. V66koht õige koha peal, isegi kui naisel v66kohta polegi (meie pere neli “proua, kuhu talje teeme?”) jne.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Mina ei saa aru, miks nii paljud naised kaltsukaid maha teevad? Ma peaaegu et mujalt riideid ei ostagi: saan odavamalt kui tavapoest (enamjaolt), valik on hea (sest koos on palju eri brände, nii eksklusiivsemaid kui kiirmoe omi), lisaks säästan keskkonda (läheb võibolla isegi rohkem korda kui muud punktid). Vanasti olid second hand poed vb tõesti kehva mainega ja n-ö vaese inimese jaoks mõeldud, aga nüüd küll nii ei ütleks. Pesu, jalanõusid ja meesteriideid vaatan vahetevahel tavapoest, kui muidu ei leia; eales ei viitsiks kaubanduskeskustes poode pidi kõõluda ja riideid otsida. Aga mul puudub ka “šopingugeen”, seepärast ehk…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, miks nii paljud naised kaltsukaid maha teevad? […] eales ei viitsiks kaubanduskeskustes poode pidi kõõluda ja riideid otsida. Aga mul puudub ka “šopingugeen”, seepärast ehk…

Minu meelest peab just kaltsukates käimiseks olema šopingugeen tugevalt esindatud. Ma ei suuda eales pikalt tuhnida kohas, kus iga hilp on isesugune ja kui leian mõne, mis meeldib, ei pruugi see mulle selga minna. Poes heidan kiire pilgu peale ja suurem osa on kohe välja praagitud. Võib isegi müüjalt küsida, kas neil vat sellist asja on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, miks nii paljud naised kaltsukaid maha teevad? Ma peaaegu et mujalt riideid ei ostagi: saan odavamalt kui tavapoest (enamjaolt), valik on hea (sest koos on palju eri brände, nii eksklusiivsemaid kui kiirmoe omi), lisaks säästan keskkonda (läheb võibolla isegi rohkem korda kui muud punktid). Vanasti olid second hand poed vb tõesti kehva mainega ja n-ö vaese inimese jaoks mõeldud, aga nüüd küll nii ei ütleks. Pesu, jalanõusid ja meesteriideid vaatan vahetevahel tavapoest, kui muidu ei leia; eales ei viitsiks kaubanduskeskustes poode pidi kõõluda ja riideid otsida. Aga mul puudub ka “šopingugeen”, seepärast ehk…

Esiteks on kaltsuka riided enamasti toodetud miski 5-10-15 aastat tagasi, isegi kui nad on seal ‘uued’, st kandmata. See on iganenud kaup. Teiseks ei ela suur osa perekoolikaid mitte Tallinnas, kus vbl on mingeid normaalseid suuri kaltsukaid. Paljud elavad väikelinnades jne, oled mõnes Jõgeva või Võru kaltsukas käinud? See on jube, mis urkad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mohito on pooled traditsioonilised ja ilusad kleidid,

Debenhams kannatab praegu allahindlustega ilusaid riideid osta. Esprit samuti nii kleidid kui riided mõistliku välimuse ja hetkel ilusad hinnad. Tom Tailor peaks ka hea valik olema.

H&M on ju traditsioonilisi kleite küll, aga seal istuvad vaid s suurus hästi. Leidsin head kleidileiud Reservedist. Olen kleidikandja ja kapis kindlat üle 50kleidi 20aasta jooksul pole suurus muutunud, aga mõned kleidid enam ei sobi vanusega kokku. Riideid ostan plaaniga kaua kasutada.

Ostsin just ka allahindlusega Mohitost kaks ja Reservedist ühe kelidi. Väga rahul. On just sellised beežikas-rohekas maalähedases toonis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nõustute minuga, et riiete poodides midagi normaalset eriti saada ei ole enam? Ma ei räägi sellest, kui oled rikkur ja raatsid iga hilbu eest 50+ eurot välja käia ja vbl sul on oma õmbleja, kes vorbib sulle kõik, mis vajad. Või sul on vaba aega et päevade kaupa kaubanduskeskuseid läbi kammida ja proovikabiinides muudkui proovide ühtesid ja teisi asju – kuni leiad sobiva.

Ma räägin siin sellest, kui sa oled keskmise sissetulekuga ja tavalise kehaehitusega naine, kuid midagi ilusat ja naiselikku selga saada poest on ikka raketiteadus. Sest enamus riided on järgmised: nt seelikud – kas mingid minid nagu diskoseelikud või pikkusega keset sääremarja nagu vanaema kitli pikkus kunagi. Sooviks kena põlveni seelikut, aga no lihtsalt ei ole selliseid.

Kleidid: keskelt laiad nagu kotid ja jälle kas minid või vanaema kitli pikkusega. Topid ja kleidid: keskelt laiad ja dekoltee tehtud nii sügavaks, et ikka kogu partii sealt välja vahiks. Sooviks kena taljesse õmmeldud naiselikku põlveni kleiti normaalse dekolteega (nii et ei vahi sealt rinnad välja), aga ei ole selliseid saada lihtsalt tavahinnaga.

Värvid riietel: no õudne – kakapruun, hall, must, kakaroheline v kakabeez. Kuhu on kadunud ilusad, puhtad ja säravad toonid?

Üleüldse – domineerivad kolm äärmust: kas selline gänksta stail (a la lai nabani dressipluus), vanaema stiilis mutiriided või vabandust väljenduse pärast aga hoorariided (tissid väljas litritega minikleit).

Paljud poed seest haisevad juba nagu kaltsukad ja proovikabiinid on räpased ning üle-lagastatud juba proovitud riietest eelnevate proovijate poolt. Mis juhtunud on kaubanduskultuuriga Eestis?

Sooviks saada normaalset shoppingu elamust ja leida kenasid klassikalisi naiselike lõigetega (taljesse töödeldud) ja ilusate värvidega riideid, aga paraku selliseid leide annab ikka otsida sellest tohuvabohust.

Olen täiesti nõus. Aga minu jaoks isegi veel suurem probleem on see, et Eestis ei ole võimalik normaalseid jalatseid saada. Spordikjalatseid ja riideid saab, aga kingi, saapaid jne ei ole absoluutselt kusagilt osta.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Esiteks on kaltsuka riided enamasti toodetud miski 5-10-15 aastat tagasi, isegi kui nad on seal ‘uued’, st kandmata. See on iganenud kaup. Teiseks ei ela suur osa perekoolikaid mitte Tallinnas, kus vbl on mingeid normaalseid suuri kaltsukaid. Paljud elavad väikelinnades jne, oled mõnes Jõgeva või Võru kaltsukas käinud? See on jube, mis urkad.

Väikelinna kaltsukaid tõesti väga ei tunne, kuigi Paides, Pärnus ja Haapsalus olen küll heade leidude otsa komistanud. Ise elan Tartus ja on välja kujunenud oma lemmikkohad.

Ma ei mõelnud “šopingugeeni” all midagi halba. Kaltsukatest otsin oma maitse järgi riideid, kui meeldib ja sobib, siis olgu kasvõi 15 aastat vana kaup. Mõni tuttav on samamoodi jahmunud, kui ütlen, et see seelik on nt 10 aastat vana. No mis vahet seal on? Ja kui keegi viitsib igal aastal garderoobi välja vahetada, siis andku minna! Lihtsalt mind häirib, kui kaltsukaid halvustatakse, sellepärast kaitsesse asusingi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen täiesti nõus. Aga minu jaoks isegi veel suurem probleem on see, et Eestis ei ole võimalik normaalseid jalatseid saada. Spordikjalatseid ja riideid saab, aga kingi, saapaid jne ei ole absoluutselt kusagilt osta.

Seepärast ma kingi ja saapaid tellingi mujalt. Suure valikuga ja hea koht on näiteks

https://www.efootwear.eu/

mõnusalt palju pilte juures, isegi 3d, kõik mõõdud, materjali kirjeldused. Kingakauplus CCC, mis nüüd eelmisest aastast mitmes kaubanduskeskuses avatud, pakub sealset odavama otsa kraami, aga kingapoes on valik alati väiksem, pealegi kui tahaks saada mingit värvilisemat jalatsit, mitte musta, siis on jälle kitsas käes. Efootwearist tellides mul ükskord küll jäi tellimus toppama, aga kirjutasin klienditeenindusse ja siis kohe pandi teele. Harilikult tuleb pakk sealt nädalaga kohale. See on Poola kaubamaja ja kui on meie talvele vastavaid saapaid vaja, siis sealt mina olen saanud. Yooxis on ka hea jalatsivalik, aga talvekaid on sealt mõttetu otsida, itaalias teadupoolest pole talvesaabastega suurt midagi peale hakata. Aga-kevadsügis variante saab. Efootwearis on nii eelmiste hooaegade kraami kui ka viimase hooaja omasid, seal on märked juures.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Probleem seisneb selles, et valdav pilt on poodides rõivastel kahvatu ja rahvale pealesurutav nö moeröögatus on kakatoonid, aga peaks olema kindlasti laiem värvivalik.

Justnimelt, kõike peaks olema, ka pastelltoone. Aga kuulutatakse välja, et nüüd on hall või beež moes ja kõik tootjad vohmivadki seda värvi riideid.

Tee endale sõnade tähendus selgeks enne kasutamist – vohmima

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh info eest. Palun siis jaga mulle selle poe nime, kus on selliseid kleite LADEMETES:

keskelt kehasse töödeldud (võib olla ka vööga), põlvepikkune, särav toon, mitte liigsügava dekolteega ega lisavidinate ja suurte lõhikutega.

Poe nimi + toode ootaks siia, kui nii kindlalt väidetakse, et lausa LADEMETES selliseid igal pool.

Kui poe nime ja näiteid kleitidest ei tule, siis kinnitub fakt, et poodides on LADEMETES IGASUGUST JAMA, mitte norm asju!

Kuna sa tahad mingit vanamoelist asja, siis siin on juba korduvalt soovitatud yooxi, kus neid lademetes ka on. Hetkel on moes just nimelt see poolde säärde pikkus. See, et sul on sellega mingi kompleks ja sa arvad, et su sääremari peab tingimata eksponeeritud olema, on sinu kiiks. Mine õmbleja juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mohito on pooled traditsioonilised ja ilusad kleidid,

Debenhams kannatab praegu allahindlustega ilusaid riideid osta. Esprit samuti nii kleidid kui riided mõistliku välimuse ja hetkel ilusad hinnad. Tom Tailor peaks ka hea valik olema.

H&M on ju traditsioonilisi kleite küll, aga seal istuvad vaid s suurus hästi. Leidsin head kleidileiud Reservedist. Olen kleidikandja ja kapis kindlat üle 50kleidi 20aasta jooksul pole suurus muutunud, aga mõned kleidid enam ei sobi vanusega kokku.

Kui soliidses eas naine ostab oma garderoobi Mohitost või Reservedist, siis see kohe päris kindlasti ei sobi vanusega kokku. Ning asi ei ole tingimata tegumoes – materjali ja töö odavus paistab kaugele, tahate seda tunnistada või mitte, teatud east tuleb oma välimusse rohkem investeerima hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teatud east tuleb oma välimusse rohkem investeerima hakata.

Miski uus seadus vastu võetud?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 180 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naiste riided poes – kohutav!