Esileht Pereelu ja suhted Naiste salasuhted- hallooo, milleks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )

Teema: Naiste salasuhted- hallooo, milleks?

Postitas:
Kägu

Ei uskunud, aga tõsi see on. Naised otsivad tutvumisportaalides salasuhteid. Elu vist igav. Või on tegemist räpakollidega? Kas valetamine erutab? Milleks salasuhe?

+4
-31
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei uskunud, aga tõsi see on. Mehed otsivad tutvumisportaalides salasuhteid. Elu vist igav. Või on tegemist räpakollidega? Kas valetamine erutab? Milleks salasuhe?

 

+25
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestest ma pole heal arvamusel ja ei imesta, et nad nii teevad.  Aga naistest olen ma küll paremal arvamusel olnud.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestest ma pole heal arvamusel ja ei imesta, et nad nii teevad. Aga naistest olen ma küll paremal arvamusel olnud.

Rõve soopõhine diskrimineerimine. Ühele on kõik lubatud, välja vabandab üheainsa lausega: “Ta on ju mees.” Nagu mehed oleks mingid erilised de-biilikud, kes ei suuda millegagi sama hästi hakkama saada. Ainult naised peavad ühiskonna seatud standarditele vastama, muidu saavad kohe vastu pead.

+28
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled madonna kompleksiga mees? Tere tulemast, naised on ka inimesed! Mitte lilled või iluasjakesed.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, soostereotüübid. Kõik mehed petavad ja kõik naised on truud. Ja meestel on elus kümneid ja sadu sekspartnereid, naistel ainult mõni. Kuidas see võimalik on, ma ei tea. Mehed vist seksikad omavahel?

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsivad, siis otsivad. Mul endal on salasuhe abielumehega. Kas ta oma naine teab, see mind ei huvita. Kui teab, siis teab ja lepib. Seda meest ma mingil juhul endale ei soovi. Tore on niisama kohtuda ja õrnusi, seksi koos nautida.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin.Ma arvan, et naisi ja mehi, kes petavad on võrdselt. Miks petetakse? vaheldus, uudsus, põnevus. Või siis oma naine keeldub voodis midagi tegemast. Näiteks suuseks. Oma naine ei tee põhimõtteliselt, aga armuke imeb meeleldi. mees ei hakka ju selle pisiasja pärast naisest lahutama, vaid leiab armukese, keda aeg ajalt “lutitamas” käia.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin.Ma arvan, et naisi ja mehi, kes petavad on võrdselt. Miks petetakse? vaheldus, uudsus, põnevus. Või siis oma naine keeldub voodis midagi tegemast. Näiteks suuseks. Oma naine ei tee põhimõtteliselt, aga armuke imeb meeleldi. mees ei hakka ju selle pisiasja pärast naisest lahutama, vaid leiab armukese, keda aeg ajalt “lutitamas” käia.

Eks see “lutitamas” käiv mees limpsib ka armukest rõõmuga. Aeg-ajalt käimine on üldjuhul armukesega regulaarne seks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin.Ma arvan, et naisi ja mehi, kes petavad on võrdselt. Miks petetakse? vaheldus, uudsus, põnevus. Või siis oma naine keeldub voodis midagi tegemast. Näiteks suuseks. Oma naine ei tee põhimõtteliselt, aga armuke imeb meeleldi. mees ei hakka ju selle pisiasja pärast naisest lahutama, vaid leiab armukese, keda aeg ajalt “lutitamas” käia.

Eks ikka on petetav süüdi, mitte see petja.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsivad, siis otsivad. Mul endal on salasuhe abielumehega. Kas ta oma naine teab, see mind ei huvita. Kui teab, siis teab ja lepib. Seda meest ma mingil juhul endale ei soovi. Tore on niisama kohtuda ja õrnusi, seksi koos nautida.

Soovid ju endale piisavalt, et voodisse temaga ronida.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve soopõhine diskrimineerimine. Ühele on kõik lubatud, välja vabandab üheainsa lausega: “Ta on ju mees.” Nagu mehed oleks mingid erilised de-biilikud, kes ei suuda millegagi sama hästi hakkama saada. Ainult naised peavad ühiskonna seatud standarditele vastama, muidu saavad kohe vastu pead.

Ahsooo, et langeme samale tasemele ja valetame ainult. Kellele sa valetada, ainult iseendale. Tahaks ikkagi väita, et enamus ei ole petised. Petis on see, kes seljataga tegutseb, vassib ja valetab.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Südametunnistuseta mehed ja naised teevad seda. Teine variant – moraalitud inimesed. Või kaks ühes.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere tulemast, naised on ka inimesed!

Olgu või sada suhet- miks just sala-suhe?  Kas raske on olla aus?  Tööl ka käid valetamas?  Kui saaksime veel dna-testid sünnitusmajja ja rahva hiv-testidesse ja ravile- See oleks suur võit!

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt on teatud tüüp inimesi, kes midagi tahavad ja teevad, teised tahavad ja teevad, kolmandad ei taha ega tee.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teised tahavad ja ei tee, kardavad perest ilma jääda jmt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei uskunud, aga tõsi see on. Naised otsivad tutvumisportaalides salasuhteid. Elu vist igav. Või on tegemist räpakollidega? Kas valetamine erutab? Milleks salasuhe?

Sest kodune sex on igav, rahuldust mitte pakkuv.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestest ma pole heal arvamusel ja ei imesta, et nad nii teevad. Aga naistest olen ma küll paremal arvamusel olnud.

Kuivik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere tulemast, naised on ka inimesed!

Olgu või sada suhet- miks just sala-suhe? Kas raske on olla aus? Tööl ka käid valetamas? Kui saaksime veel dna-testid sünnitusmajja ja rahva hiv-testidesse ja ravile- See oleks suur võit!

Haiglas tehakse kõigile hiv test.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haiglas tehakse kõigile hiv test

Jumal, millal inimesed alles haiglasse jõuavad, selle asemel,  et valetada, minge parem hiv testi tegema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest kodune sex on igav, rahuldust mitte pakkuv.

Kes siin nüüd rumal on? Mis elad siis sellises igavas kodus. Valetamine pakub siis rahuldust. Ohh ravige parem oma närvisüsteemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahsooo, et langeme samale tasemele ja valetame ainult. Kellele sa valetada, ainult iseendale. Tahaks ikkagi väita, et enamus ei ole petised. Petis on see, kes seljataga tegutseb, vassib ja valetab.

“Langeme samale tasemele” – kes ütles, et naised vaikimisi kõrgemal tasemel on? See on nii ainult sinu peas, mis ei ole võimeline aru saama, et petmine ei olene soost, vaid inimese loomust. Nagu juba öeldi, sinu loogika järgi petavad vist mehed oma naisi teiste meestega.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest kodune sex on igav, rahuldust mitte pakkuv.

Kes siin nüüd rumal on? Mis elad siis sellises igavas kodus. Valetamine pakub siis rahuldust. Ohh ravige parem oma närvisüsteemi.

Tead elus on etapid. Algul salasuhe, siis juba avalik. Mõni läheb kohe lahku, teine tiksub aastaid.

Või miks jätta maha mees, kes kõiges muus on hea ja osav? Siis võtadki omale ihade rahuldamiseks teise mehe, nagu sa võtad autoremondiks spetsialisti.

Kui mehed võivad, siis võivad naised ka.

 

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei valeta ega varasta midagi. Lepime sellise aja kokku nagu minule sobib. Kohtume, vahel lõuna ajal, vahel hommikul, vahel õhtul. Kallistame, vahe  joome koos šampust, sööme koos, mees, olgu pealegi abielus, hoolitseb ka selle eest, et ka mina saaks alati orgasmi. Peale seksi lebame tunnike üksteise kaisus. Räägime, silitame, hellitame. Teinekord on väga noorelt abiellutud, pikk abielu selja taga, milleks vaja oma naist veel lahutusega traumeerima hakata. Abielunaine on  proua A või B, mina olen armuke.

 

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei valeta ega varasta midagi. Lepime sellise aja kokku nagu minule sobib. Kohtume, vahel lõuna ajal, vahel hommikul, vahel õhtul. Kallistame, vahe joome koos šampust, sööme koos, mees, olgu pealegi abielus, hoolitseb ka selle eest, et ka mina saaks alati orgasmi. Peale seksi lebame tunnike üksteise kaisus. Räägime, silitame, hellitame. Teinekord on väga noorelt abiellutud, pikk abielu selja taga, milleks vaja oma naist veel lahutusega traumeerima hakata. Abielunaine on proua A või B, mina olen armuke.

Ei, sina oled lihtlabane L

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

“Langeme samale tasemele” – kes ütles, et naised vaikimisi kõrgemal tasemel on? See on nii ainult sinu peas, mis ei ole võimeline aru saama, et petmine ei olene soost, vaid inimese loomust. Nagu juba öeldi, sinu loogika järgi petavad vist mehed oma naisi teiste meestega.

Arvasin naistest tõesti rohkemat. Aga et valetama peab nii palju, seda on kohe raske uskuda. Mida valetaja taotleb? miks suhteid varjama peab?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei valeta ega varasta midagi. Lepime sellise aja kokku nagu minule sobib. Kohtume, vahel lõuna ajal, vahel hommikul, vahel õhtul. Kallistame, vahe joome koos šampust, sööme koos, mees, olgu pealegi abielus, hoolitseb ka selle eest, et ka mina saaks alati orgasmi. Peale seksi lebame tunnike üksteise kaisus. Räägime, silitame, hellitame. Teinekord on väga noorelt abiellutud, pikk abielu selja taga, milleks vaja oma naist veel lahutusega traumeerima hakata. Abielunaine on proua A või B, mina olen armuke.

Ei, sina oled lihtlabane L

Usu mind, armukestele ei lähe korda kes mida arvab ja ütleb. Nemad naudivad hetke ilu. “Mida küla arvab ja räägib” läheb abielunaisele paraku korda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Langeme samale tasemele” – kes ütles, et naised vaikimisi kõrgemal tasemel on? See on nii ainult sinu peas, mis ei ole võimeline aru saama, et petmine ei olene soost, vaid inimese loomust. Nagu juba öeldi, sinu loogika järgi petavad vist mehed oma naisi teiste meestega.

Arvasin naistest tõesti rohkemat. Aga et valetama peab nii palju, seda on kohe raske uskuda. Mida valetaja taotleb? miks suhteid varjama peab?

Kui oma mehele ei räägi, siis see ei ole valetamine ju. Jätad lihtsalt rääkimata. Me ei ela keskajal.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei valeta ega varasta midagi. Lepime sellise aja kokku nagu minule sobib. Kohtume, vahel lõuna ajal, vahel hommikul, vahel õhtul. Kallistame, vahe joome koos šampust, sööme koos, mees, olgu pealegi abielus, hoolitseb ka selle eest, et ka mina saaks alati orgasmi. Peale seksi lebame tunnike üksteise kaisus. Räägime, silitame, hellitame. Teinekord on väga noorelt abiellutud, pikk abielu selja taga, milleks vaja oma naist veel lahutusega traumeerima hakata. Abielunaine on proua A või B, mina olen armuke.

Usu, me ei arvagi, et haisvat prügi sorteerite ja kuivkäimlat tühjendate. Ometi ei ole paljud taolisest asjast huvitatud, ei sellest orgasmist, shampanjast või kaaviarist. Puhas inimese loomus lihtsalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu mind, armukestele ei lähe korda kes mida arvab ja ütleb. Nemad naudivad hetke ilu.

Igas suhtes on kasud mängus. Kas raha, orgasm, soovimatus samuti oma pereelu ja armukesewlu eraldi hoida. Aga on selliseid armukesi, kes hakkavad meest endale tahtma, rasestuvad vms. Esimest viit abielumeest ei taha ja vat see kuues on juba see, kelle pärast armukadetsetakse ja vot siis läheb mängu ilu koledaks. Armukesesuhtes peavad mõlemad samal lainel olema. Ka mehed võivad ühte prostituuti või armukesse nii ära armuda, et võimalusrl toovad kuu taevast alla. Alati on võimalus ettenägematuseks nagu iga asjaga.Maksud ja surm on kindlad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiste salasuhted- hallooo, milleks?