Esileht Pereelu ja suhted Naiste salasuhted- hallooo, milleks?

Näitan 20 postitust - vahemik 121 kuni 140 (kokku 140 )

Teema: Naiste salasuhted- hallooo, milleks?

Postitas:
Kägu

Eks naised ikka teevad sama asja,mis mehedki. On ka selliseid juhte,kus naine  kodust ei saa ning kui kuival ei taha olla,siis tuleb armuke otsida. Mul selline lugu näiteks, kus mees seksiks heal juhul korra kuus ja siis on ka poolkõva ning lamab nagu meritäht ja mina võimlen hoopis.Lahutada ta  ei taha või noh välja ei koli ( kusjuures korter tal olemas ning mul ka) . Peksab kodus pihku ja otsib virtuaalseid suhteid,sest seal saab ilmselt  jätkuvalt kõva meest mängida. Mitu korda aastate jooksul sellega vahel jäänud. Ei taha praegu uut suhet, nii siis otsisin salasuhte. Vanust mul 40a (abielus 15a) ja paks ning kole pole.

2 päevaga oli mejlibox sadu kirju täis. Nüüd siis ongi üks 35a vanune armuke.Väidetavalt pidi naine teda kuival hoidma,aga ilmselt ajab kägu ning mul sellest savi. Kohtume mõned korrad kuus. Peale korralikku seksi on tuju hea ning elu ilus. Oleks keegi mulle 10a tagasi öelnud,et mu elus selline etapp saab olema, oleks ma selle inimese kuu peale saatnud, aga ära iial ütle iial..

Asukoht ei ole Eestis . Kōhe on see,et seal portaalis on eranditult suhtes/abielus olevad  inimesed ja enamus neist otsivadki lihtsalt vaheldust ning kirjutavad ausalt,et lahutada ei plaani. Paar tükki,kes pildi saatsid,olid tuttavad. Ontlikud pereisad,kes pühapäeviti perega loomaaias käivad. Nii et jah,ka naised tahavad seksida ning häda ajab vahest härja kaevu…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahutada ta  ei taha

Aga mis sa vastaksid kui mees küsiks kas sa seksid teistega? Oleksid aus.

Mees ei taha lahutada. Okei. Aga sina ei taha lahutada, kuna mees ei taha lahutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahutada ta ei taha

Aga mis sa vastaksid kui mees küsiks kas sa seksid teistega? Oleksid aus.

Mees ei taha lahutada. Okei. Aga sina ei taha lahutada, kuna mees ei taha lahutada?

Olen korduvalt palunud tal välja kolida, ta ei koli. Neid draamasid on olnud mitmeid ,iga kord olen lõpuks “alla andnud” peamiselt lapse pärast.Nüüdseks laps juba peaaegu taiskasvanud ja mulle aitab. Tal selline strateegia,et ta teeb lihtsalt näo ,et “vihma ei saja” piltlikult öeldes.  Armukese otsisin alles nüüd ja palusin välja kolida. Ütles,et kolin ,aga ikka pole veel kolinud.  Paralleelselt uut suhet avalikult otsida nagu ka ei taha,tundub nõme. Ega selline situatsioon igavesti kesta ei saa muidugi. Eks ta aimab ,et kuival ma pole. Tülisid teemal vähene seks on meil piisavalt olnud ning mina teda ilmselgelt ju ei eruta. Nii siis lohutan ennast kuskil mujal ja ootan paremaid aegu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära pudruta, kus sa seda võtad, et mulle tehtud on midagi?  Aga vaata suhtlusportaalis no muidu niiiiiiii ausad naised otsivad salasuhet, ptyi. Ei salli valetajaid ja vargaid, allergiline olen. Ei uskunud, et naised nii poriselt käituvad, aga ära nägin, käituvad küll. Rõvevastik valetamine, vahet ei ole, on nad siis suhtes meeste või naistega või kaktusega, aga mida sa valetad!

Mida kuradist sina tead, kui ausad need naised muidu on. Mingi häda sul nendega on, et võõraste inimeste elu niiii üles keerab. Kes sulle saba peale astus ometi ja mida sa tuulad seal tutvusportaalides, kui sul seal seltkond ei meeldi!?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida kuradist sina tead, kui ausad need naised muidu on. Mingi häda sul nendega on, et võõraste inimeste elu niiii üles keerab. Kes sulle saba peale astus ometi ja mida sa tuulad seal tutvusportaalides, kui sul seal seltkond ei meeldi!?

Tuleb välja, et mehed petavad, sest naised nagunii petavad. Et need perekooli petmisteemad on ka tegelikult üks suur nali. Paljud tahavad siis lihtsalt teematada, kuigi probleemi nagu iseenesest ei olegi.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen korduvalt palunud tal välja kolida, ta ei koli.

Kaks teineteist vihkavat ja petvat inimest elavad koos. Jube tegelikult. Millal see suhe nii käest ära läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks naised ikka teevad sama asja,mis mehedki. On ka selliseid juhte,kus naine kodust ei saa ning kui kuival ei taha olla,siis tuleb armuke otsida. Mul selline lugu näiteks, kus mees seksiks heal juhul korra kuus ja siis on ka poolkõva ning lamab nagu meritäht ja mina võimlen hoopis.Lahutada ta ei taha või noh välja ei koli ( kusjuures korter tal olemas ning mul ka) . Peksab kodus pihku ja otsib virtuaalseid suhteid,sest seal saab ilmselt jätkuvalt kõva meest mängida. Mitu korda aastate jooksul sellega vahel jäänud. Ei taha praegu uut suhet, nii siis otsisin salasuhte. Vanust mul 40a (abielus 15a) ja paks ning kole pole.

2 päevaga oli mejlibox sadu kirju täis. Nüüd siis ongi üks 35a vanune armuke.Väidetavalt pidi naine teda kuival hoidma,aga ilmselt ajab kägu ning mul sellest savi. Kohtume mõned korrad kuus. Peale korralikku seksi on tuju hea ning elu ilus. Oleks keegi mulle 10a tagasi öelnud,et mu elus selline etapp saab olema, oleks ma selle inimese kuu peale saatnud, aga ära iial ütle iial..

Asukoht ei ole Eestis . Kōhe on see,et seal portaalis on eranditult suhtes/abielus olevad inimesed ja enamus neist otsivadki lihtsalt vaheldust ning kirjutavad ausalt,et lahutada ei plaani. Paar tükki,kes pildi saatsid,olid tuttavad. Ontlikud pereisad,kes pühapäeviti perega loomaaias käivad. Nii et jah,ka naised tahavad seksida ning häda ajab vahest härja kaevu…

Koma, järele, käib, tühik,

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb välja, et mehed petavad, sest naised nagunii petavad. Et need perekooli petmisteemad on ka tegelikult üks suur nali. Paljud tahavad siis lihtsalt teematada, kuigi probleemi nagu iseenesest ei olegi.

No pigem vastupidi ,naised hakkavad petma,sest mehed petavad esimesena. Paljudel see pigem enesekindluse tõstmise teemal. Selleks,et petva mehega koos elada, tuleb ka ide petta.

Eks see selline  50:50 värk olegi. Selliseid suhteid,mis kestnud ütleme rohkem ,kui 15-20 aastat ja kumbki pole kõrvalt võtnud ,on vast mõni protsent,kui sedagi. Elu selline,lepi sellega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid suhteid,mis kestnud ütleme rohkem ,kui 15-20 aastat ja kumbki pole kõrvalt võtnud ,on vast mõni protsent,kui sedagi. Elu selline,lepi sellega.

Küsimus ei ole ju kõrvalt panemises, küsimus on miks valetada? Ega valetamine mingi diabeet ei ole, et sellega leppima peab. Äkki siis väljaspool kodu ongi veel teine ja kolmas ja neljas elu, mida kodune elu ei peagi teadma. Ei, nii see ka päris olla ei saa,  siis ju ei otsitaks SALAsuhet. Ei kujuta ette, mis näoga vaadatakse pärast voodis otsas inimesele, kellega sa midagi muud oled kokkuleppinud. Milleks valetada ja elada koos inimesega, kellega kokkulepped ei kehti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks teineteist vihkavat ja petvat inimest elavad koos. Jube tegelikult. Millal see suhe nii käest ära läks?

Tegelikult ammu,aga pole endale lihtsalt suutnud seda tunnistada. Algus oli ilus ja armastus suur,aga kooselu on olnud väga keeruline.Sekka on olnud ka paremaid aegu,kus tundus ,et tasub jätkata. Ah, ammu oleks tegelikult pidanud laiali minema. Ma ei vihka teda,ega tema mind,aga kokku me ilmselgelt ei sobi. Kui me ei elaks minu korteris ja poleks ühist last,oleks juba ise kohvrid pakkinud ja lihtsalt läinud. Korteri müüki pannud ja kogu lugu. Majanduslikus mōttes on tal lihtsalt kasulikum jääda,kuigi ise ta seda eitab. Nüüd on kuu aega lihtsalt vaikust ja ma ootan,et ta vaid läheks juba ometi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei uskunud, aga tõsi see on. Naised otsivad tutvumisportaalides salasuhteid. Elu vist igav. Või on tegemist räpakollidega? Kas valetamine erutab? Milleks salasuhe?

Minul tekib nüüd selline eriline kergendus kohe, et kui ma oleksin vaba ja vallaline ehk antud meesterahva nõudmistele vastav, siis ma ju komistaksin sellise mehe otsa….

Jumal tänatud, et pole siiani lahutanud  lihtsalt selleks, et olemasolevatele vabadele meestele sobilik olla.

Keerulisemas olukorras avaldub ikka inimese tõeline pale: mõistmatu, andestamatu, tembeldav ja inimese üle  ühest omadusest (antud hetkel truudus) lähtuv.
Not my cup of tea, aga küllap leiad, mida otsid ja vajad. Peace!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kohe ei saanud vait olla, pidid kolm nädalat hiljem teema välja otsima ja uuesti ette tõstma, rääkides kui haige on teemaalgataja ja teema?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei uskunud, aga tõsi see on. Naised otsivad tutvumisportaalides salasuhteid. Elu vist igav. Või on tegemist räpakollidega? Kas valetamine erutab? Milleks salasuhe?

Minul tekib nüüd selline eriline kergendus kohe, et kui ma oleksin vaba ja vallaline ehk antud meesterahva nõudmistele vastav, siis ma ju komistaksin sellise mehe otsa….

Jumal tänatud, et pole siiani lahutanud lihtsalt selleks, et olemasolevatele vabadele meestele sobilik olla.

Keerulisemas olukorras avaldub ikka inimese tõeline pale: mõistmatu, andestamatu, tembeldav ja inimese üle ühest omadusest (antud hetkel truudus) lähtuv.

Not my cup of tea, aga küllap leiad, mida otsid ja vajad. Peace!

Komistada saab küll ainult tutvumisportalides ja äppides. Suvaline mees ei lähene, vaba või mitte, sest tänapäeva mehed on teise kasvatusega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kohe ei saanud vait olla, pidid kolm nädalat hiljem teema välja otsima ja uuesti ette tõstma, rääkides kui haige on teemaalgataja ja teema?

Hakka või uskuma, rahvus eestlane, siis midagi on tõesti lahti. Oled ehk ise lugenudki värkset uurimustööd, mis puudutab eestlasi. Esikohal oli valetamine. Ja valetamine on haigus. Salasuhted ja petmine on osa valetamisest, on haigus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kohe ei saanud vait olla, pidid kolm nädalat hiljem teema välja otsima ja uuesti ette tõstma, rääkides kui haige on teemaalgataja ja teema?

Hakka või uskuma, rahvus eestlane, siis midagi on tõesti lahti. Oled ehk ise lugenudki värkset uurimustööd, mis puudutab eestlasi. Esikohal oli valetamine. Ja valetamine on haigus. Salasuhted ja petmine on osa valetamisest, on haigus.

See nagu kergi ütles eliiteskorti kohta öak. Ma arvan, et inimesed saavad isegi aru, pole vaja vana teemat kommenteerida, et öelda sama, mida öeldud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nagu kergi ütles eliiteskorti kohta öak. Ma arvan, et inimesed saavad isegi aru, pole vaja vana teemat kommenteerida, et öelda sama, mida öeldud.

Oli küll ehmatav lugemine. See kõik levib, lugu on ju faktid ja rahvusvaheline ja sellised me olemegi läbi teiste silmade.  Parem vist edaspidi öelda, et täpselt ei meenugi, tulin kuskilt, salamaalt.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nagu kergi ütles eliiteskorti kohta öak. Ma arvan, et inimesed saavad isegi aru, pole vaja vana teemat kommenteerida, et öelda sama, mida öeldud.

Oli küll ehmatav lugemine. See kõik levib, lugu on ju faktid ja rahvusvaheline ja sellised me olemegi läbi teiste silmade. Parem vist edaspidi öelda, et täpselt ei meenugi, tulin kuskilt, salamaalt.

Meie? Sa ei tea hoorandusest midagi. Üle maailma on petjaid, eskorte, tänavaproste. Naiivne?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestlased on just loiumad ja põhjamaised, isegi tagasihoidlikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei tea hoorandusest midagi.

Õigus. Piirid on paigas. Ennem suren kui oma keha müün. Ma ei tea hoorandusest midagi ja ei taha ka teada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õigus. Piirid on paigas. Ennem suren kui oma keha müün. Ma ei tea hoorandusest midagi ja ei taha ka teada.

Selleks ei pea ise asjaga tegelema, et teada. Ka abielus võib prostitueerida, kui abielus ollakse kasust.. või paarisuhtes või ülemusele pugedes (aga mitte seksides), piirid on alati hästi hägused. Mina tean, pole ise käinud, aga Saint Tropezis olla väidetavalt eskordid, kes teenivad ühe ööga tuhandeid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 121 kuni 140 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted Naiste salasuhted- hallooo, milleks?