Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Naistearst Tuuli Haabpiht

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Naistearst Tuuli Haabpiht

Postitas:

Tere,

Internetist ei leia tema kohta mingit teemat/ tagasisidet.
Kas ta on kellelegi siit nt. kuklavoldi UH teinud? Kuidas rahule jäite, kas oli pigem sõbralik või pigem konkreetne ja napisõnaline?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 14:18; 18.05 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen temaga kahel korral kokku puutunud, 2013. a kui pidin puhastama peetunud raseduse ja nüüd paar kuud tagasi KV uhs. 2013 oli ta vist resident, on noor, ja oli ainuke lohutav pidepunkt, ei nunnutanud, aga olu mõistev ja selgitav. Teine arst võttis mu liinile kui iga teise aborditegija.
KVs oli küll napisõnaline, aga kui näitasin ise huvi üles ja hakkasin küsima, siis uuringu lõpus rääkis kõik ilusti üle. Uuringu ajal soovis pigem keskenduda ja mõõta ning lasin tal seda teha (tegelikult nad vist kõik soovivad seda). Jättis äärmiselt asjaliku ja põhjaliku mulje.
Mina kiidaksin teda oma kogemuse põhjal, samas ma ei vaja ninnu-nännutamist, vaid pigem professionaalsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastamast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 14:18; 18.05 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstatan teemat. Mul ka samale arstile aeg.

Kuidas on kogemused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstasn teemat, kas kellegil on kogemusi antud arstiga just kuklavoldi uh seoses?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tegi ta kuklavoldi UH möödunud aasta keskel. Oli napisõnaline, tükk aega ei kommenteerinud üldse, mida ekraanilt näeb. Küsisin siis ise üht-teist, aga ega ta jutukaks ei muutunud ikka. Ju ta professionaalne on, lihtsalt mulle meeldib, kui arst rohkem olulist infot jagaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olin riskirase, siis tegi raseduse lõpus mulle iganädalaselt ultrahelisid (enam täpselt ei mäleta, aga vist 33-39 nädalal) lapse seisundi hindamiseks. Väga asjaliku mulje jättis. Võib-olla sellepärast, et me nii tihti kokku saime aga mulle küll napisõnalist muljet ei jätnud 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Naistearst Tuuli Haabpiht

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.