Esileht Lapse ootamine Naistearst või ämmaemand?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Naistearst või ämmaemand?

Postitas:

Käisin eile naistearstil rasedust tuvastamas. Arst midagi ei näinud. Ütles,et võimalik et keegi hakkab siin kasvama,sest koht oli olemas. Käskis mõne aja pärast ultraheli uuesti teha. Rasedust äpi järgi tänase seisuga 5+3
Ma nüüd siin mõtlen,et kas mõtekam on panna aeg naistearstile või ämmakale. Rasedus pole ju 100% kindel praegu? Soovitage toredat ämmakat või naistearsti Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelli Kade, ITK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma paneks ikkagi arstile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedaid jälgivad üldjuhul ikka ämmaemandad. Arst jälgib siis, kui on riskirasedus.

Aga teemaalgataja, sul võib vabalt rasedust vähem ka olla, OV võis toimuda hiljem ja seetõttu ei olegi näha veel midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedaid jälgivad üldjuhul ikka ämmaemandad. Arst jälgib siis, kui on riskirasedus.

Aga teemaalgataja, sul võib vabalt rasedust vähem ka olla, OV võis toimuda hiljem ja seetõttu ei olegi näha veel midagi.

Ise ma arvan ka et viljastamine võis hiljem toimuda ja sellepärast pole midagi näha. Veretest näitas õnneks rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse teemaalgataja ilma asjata. Ma käisin 6+3 UH-s ja mul ei nähtud midagi. Aga siis läksin ämmakale 8+midagi ja kõik oli korras. Nüüd juba esimese trimestri lõpp paistab-nädal veel KV UH-ni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Naistearst või ämmaemand?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.