Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Naistearst/ämmaemand Tartus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Naistearst/ämmaemand Tartus

Postitas:

Tere!

Palun soovitage naistearsti Tartus ????

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 13:28; 20.11 13:34; 21.11 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või pannakse esmalt aeg siiski ämmaemanda juurde?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 13:28; 20.11 13:34; 21.11 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või pannakse esmalt aeg siiski ämmaemanda juurde?

Esmane visiit on tavaliselt just ikka günekoloogile.
Igal arstil on tavaliselt ka kõrval ämmakas.
Isiklikult soovitan siiralt dr.Aune Sillerit & ä/e Kadri Niini Medexis, midagi rohkemat sa ei maksa. Samuti ainult esmane visiit 5.- euri ning ainult suured uh-d (KV, LA) käid TÜKis.
Vereproovid annad alati visiidil kohapeal, ei pea eraldi kuskil ukse taga passima. Uriini viid samuti alati visiidile minnes, vastavalt vajadusele.
Samas on ka vastuvõtud TÜKis, kuid seal ma ei tea kes on temaga koos ämmakas.
Igati suurepärane arst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 13:49; 30.11 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel soovitusi? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 13:28; 20.11 13:34; 21.11 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis väga dr Anne Rohtmets (TÜK). Väga sõbralik ja entusiastlik ning viitsis alati väga põhjalikult küsimustele vastata ning asju selgitada. Erinevalt paljudest teistest arstidest, suudab ta lisaks info andmisele ka infot vastu võtta – ehk et kui temaga rääkida, siis vastused ei tule nagu makilindi pealt, vaid ikka arvestavad ka konkreetse küsimuse nüansse ja patsiendi spetsiifilisi asjaolusid.

Tartust ära kolides oli minu jaoks kõige raskem just naistearsti vahetamine, sest neid, kes mulle tõesti meeldinud on, on ikka väga vähe. Elukoha, töökoha, laste kooli ja kõige muu vahetamine oli käkitegu, aga siiani mõtlen vahel, et peaks vist ikka uuesti Rohtmetsa juures käima hakkama (2 tundi sõitu visiidile…). 🙂

Ämmaemandaid ma kahjuks ei mäleta. Nendega on mul pigem see suhe, et mida vähem nad küsivad, seda rutem saab minema ja seda parem on. Nn pehmed teemad (mida süüa ja kuidas liikuda, kuidas madala vererõhuga toime tulla ja bandaaži kasutada) ma suudan reeglina ise enda jaoks ära vastata ja äe vastuvõtul käin pigem kohusetundest, et kõhu kasvamise statistika ilusti kirja saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna Medexis, öeldi et Siller seal võtab vastu vaid 1 kord nädalas ja kui ta rasedaid jälgiks, siis teised ei saakski arstile. TÜK sain siiski Silleri juurde arvele võtmiseks aja 2. jaanuariks. Siller on hea, soe inimene. Aastate tagant mäletan mingid jama Moksiga, kui minu arest oli puhkusel, ei soovitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Liis Kriisa juures, seletab rahulikult ja enne vastuvõttu ei lõpeta kui on küsinud, et kas on veel küsimusi ja mina vastuseks, et ei ole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Liis Kriisa juures, seletab rahulikult ja enne vastuvõttu ei lõpeta kui on küsinud, et kas on veel küsimusi ja mina vastuseks, et ei ole ????

Ja Liis Kriisa on ka väga armas, talle lihtsalt vastuvõtte vähe. Kuid kui Sangla tänava Elite erakliinikusse jõudu käia siis, minu arust võtab ka seal dr. Kriisa vastu ja ka ülihea arst on dr. Pille Soplepmann.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 13:49; 30.11 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kriisa on armas arst jah, kliinikumis on tal aga vähe vastuvõtte. Võib küsida muidugi. Tal see “probleem”, et vahel peab üle aja ukse taga istuma, sest ta tegeleb patsiendiga vastavalt tema vajadustele ja siis ta istub seal laua taga nii armsalt ” juuksed püsti”. 🙂 A Aga ta pole kunagi üleolev ega nähva, kuigi on ajahädas vmt.

Esimene visiit läheb jah tavaliselt arsti juurde. Peab registratuuris ütlema, et rasedusega, siis saab kiirema aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin A. Vassiljeva juures, TÜ kliinikumis ja olen väga rahul.
Väga sõbralik, tähelepanelik ja tore ämmaemand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tamme erakliinikus dr.Org suurepärane arst ja ämmakas ka super.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Naistearst/ämmaemand Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.