Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Naistearstide olukord Põlvas?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Naistearstide olukord Põlvas?

Postitas:

Põlva haigla kodulehekülje järgi seal sisuliselt arsti polegi. Kuidas tegelik olukord on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 10:52; 13.07 15:51; 20.07 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avastasin ka just, et lõpuks leidsin endale meeldiva arsti Põlvas (Dr. Kõiv) ja nüüd tahtsingi just uuesti ühendust võtta, aga selgus, et teda vist enam Põlvas ei olegi. Seal oli mingi kamm sellega, et ta arvustas avalikult Põlva haigla juhtimist vms ja seetõttu taheti teda taandada günekoloogia osakonna juhi positsioonilt ja vist siis haiglast üldiselt… Võimalik, et koos temaga läksid ka mitmed teised arstid?

See info on puhtalt meedipõhine, seega tegelikku olukorda ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ma leidain ka hea arsti. Nüüdei teagi kuhu minna. Võrus on neid päris palju aga ei tea ühegist mitte midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 10:52; 13.07 15:51; 20.07 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põlvas aind üks arst. Tundmatu minu jaoks. Dr kõiv võtab vastu tartus erakliinikus ja dr ojamaa samamoodi. Põlvas pidid naistearsti järjekord olema 2 kuud!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Dr. Ojamaa meeldis.
Kaks kuud oodata ei kannata, sest ma rase ja kahe kuu pärast oleksin juba 15 nädalat rase ???? ilma arstita ei julge nii kaua olla.
Kas Võrust ei oska kedagi soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 10:52; 13.07 15:51; 20.07 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui raske on helistada haiglasse ja küsida? Öelda, et test oli positiivne? Või vaadata digiregistratuuri?
Raseduse jälgimisegs tegeleb ämmaemand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Naistearstide olukord Põlvas?