Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naistele kontoritööd, kus palk 1200 eur neto?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Naistele kontoritööd, kus palk 1200 eur neto?

Postitas:

Kas oskate ehk nimetada ameteid/ametipositsioone, kus naised kontoris teeniksid kuskil 1100-1200 eur neto palka? Olen 36a, terve oma elu kontoritööd teinud, erinevad valdkonnad ja erinevad ametid, aga ikka palk 900 millegiga neto. Olen ka kandideerinud erinevates valdkondades edukalt ja on olnud neid tööpakkumisi, aga no kuskil ei ole palk suurem, kui hetkel kätte saan. Ilmselgelt vaatan valesid töökuulutusi. Mõtlengi, et mis ametid need siis on, kus rohkem palka makstakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 08:44; 14.06 10:32; 14.06 10:49; 15.06 09:09; 15.06 09:12; 15.06 13:57; 15.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõna on neto.
Oleneb ka ju linnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetajatöö, vanglaametnik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on kontoritöö?
Ma eitea,jurist/advokaat/kohtunik/notar/prokurör oskad olla? Kõva kontoritöö ja palk tsipa suurem, kui see 900 neto. Nad saavad lausa bruto.
Ministeeriumides ametnikud-spetsialistid. Mis sulle sobib,veemajandus, raudtee, lastekaitse, tervishoiukorraldus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 09:35; 14.06 10:37; 16.06 09:19; 16.06 12:28; 18.06 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müügiassistent rahvusvahelises firmas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et ikka on perekoolis kägusid, kes kohe ei saa teisiti oma hommikut alustada, kui ,, ära panna “. Äitäh sulle.
Ilmselgelt ei käi jutt juristi või advokaadi tööst. Kontori töö on küll lai mõiste, aga enamik saavad aru, mida selle all mõeldakse. Personali valdkonna inimene, müügitöö, turundus, ostuala jne jne. Pigem küsisingi üldises mõistes, et mis palka mis valdkonnas saadakse ja mis oleks kontoritöö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 08:44; 14.06 10:32; 14.06 10:49; 15.06 09:09; 15.06 09:12; 15.06 13:57; 15.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid ameteid on mitmeid aga tavaliselt juba tippspetsialisti või juhi positsioonil ja nõudeks siis kas kõrgharidus ja hea keeleteoskus, pikk kogemus või oma kliendibaas/talendibaas vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 10:35; 19.06 01:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, ei saa aru. Kui sa mõtled personali -või sekretäritööd, siis nii kirjutagi. Sest jah, mina ja mu juristidest kolleegid on ka terve elu teinud kontoritööd. Ja sa küsisid AMETIT.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 09:35; 14.06 10:37; 16.06 09:19; 16.06 12:28; 18.06 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kõrgharidus ja keelteoskus olemas, pikk staaž erinevates rahvusvahelistes firmades ka olemas. Mulle aga meeldib rohkem vahetu suhtlus inimestega, kui et pidevad aruanded ja statistikad exelis, mis on juhtide pärusmaa. Sekretär ja kontori abiline ning niiöelda teenindaja ilmselgelt ei saa sellist palka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 08:44; 14.06 10:32; 14.06 10:49; 15.06 09:09; 15.06 09:12; 15.06 13:57; 15.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste kontoritöö ja Meeste kontoritöö.
mehed pidid ju rohkem palka saama, seega hakka Meeste kontoritööd tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ajab naerma see “kontoritöö”
Nagu maailma parim amet oleks “kontoritöö” kus saab 1500 palka saab kohvit luristada sõbrannadega lobiseda ja fb istuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundud ju suhteliselt loll, minu arust on 900 neto selle kohta hästi saadud. Mingi suva assistent, kellel mingeid spetsiifilisi oskusi ei ole, ei saagi rohkem. Kui sinu arust on kontoritöö mingi eraldi amet, siis miks sa peaksid rohkem palka saama. Rohkem saavad need, kes juba midagi oskavad ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 15:16; 18.06 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses peaks inimene olema juba niikaugele jõudnud, et ei peaks enam mingit tüütut kontoritööd tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 17:39; 16.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koli Tallinnasse, siin üldiselt ka lihtsamad assistendid ja sekretärid saavad üle 1000. Kui sul veel ka mingit müügijuhi või turunduse kogemust on (neid sa üles loetlesid), siis saaksid Tallinnas kindlasti 1500 kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kõrgharidus ja keelteoskus olemas, pikk staaž erinevates rahvusvahelistes firmades ka olemas. Mulle aga meeldib rohkem vahetu suhtlus inimestega, kui et pidevad aruanded ja statistikad exelis, mis on juhtide pärusmaa. Sekretär ja kontori abiline ning niiöelda teenindaja ilmselgelt ei saa sellist palka.

Sekretärid saavad Tallinnas kätte 1000 euro ringis, paljud ka rohkem. Hiljuti olin ise tööotsinguil ja kandideerisin päris mitmele büroojuhi kohale, kus brutopalk 1700-1800 eurot oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 20:55; 15.06 23:07; 16.06 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas. Finantsasutuses.Koolitan, tõlgin, vormistan dokumente,lisaks klienditugi.
Üldiselt on meie rahvusvahelises ettevõttes hetkel ka suurema palgaga töökohti vabu. Aga need eeldavad ikka haridust ja oskusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 07:45; 22.06 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IT sektor. Seal on praegu pidu. Lisaks spetsialistidele on ka tugipersonalil üsna korralikud palgad. Aga paeb olema valmis õppima ja palju tööd tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud Teile, kes te mind lolliks sõimasite 🙂 Nii eriliseks ja ilusaks tegite minu päeva ja siis imestatakse, miks teeb näiteks 30a noor ema enesetapu.
Natuke siis endast. Olen majaduse eriala õppinud ja kõrgharidusega, töötanud ja töötan rahvusvahelistes firmades. Kontoritöö ei olnud ehk kõige õigem mõiste, ma ei osanud ka muud moodi asja kirja panna. Kes tahtis, sai mu mõttest aru, kes tahtis ilkuda, sai ka võimaluse ilkuda. Mida ma ootasin? Ootasingi inimesi, kes panevad kirja, mis on nende ametikohad, kus töö oleks kontoris, 8h. Loll nagu ma olen, keeled on mul hästi suus, ju ma ei osanud siis leida õigeid ametikohti, kuhu kandideerida.
Ja töötangi Tallinnas.
Ma ei otsi büroo assistendi, sekretäri või muu sarnase ametikohaga tööd. Seal ongi 900 eur kätte norm palk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 08:44; 14.06 10:32; 14.06 10:49; 15.06 09:09; 15.06 09:12; 15.06 13:57; 15.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaksin veel, et ma olen loomult inimene, kellele meeldib suhelda, tegeleda erinevate probleemidega, ma ei ole osav mingis statistikas ega exeli tabelite koostamises, mitte et ma ei oska seda. See lihtsalt pole minu ala. Olen ka osav müügis, paraku päevast päeva ainult uut müüki teha ja ainult sellest oma palka lasta sõltuda, väsitab ka ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 08:44; 14.06 10:32; 14.06 10:49; 15.06 09:09; 15.06 09:12; 15.06 13:57; 15.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetajatöö, vanglaametnik.

Õpetaja on kontoritöö? Ei ole ju. Õpetaja bruto on 1150€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paraku ei saa minna õpetajaks. See nõuab erialast haridust ja 30+ vanuses väikeste laste kõrvalt ei tahaks enam midagi õppima minna, mis kestab aastaid. Lühiajalised kursused jne, on teine asi.
It valdkonnas on jah pidu, paraku ka see nõuab it alast haridust või väga häid it teadmisi. Mina olen õppinud majandust ja pigem suhtlen parema meelega inimestega, kui arvutitega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 08:44; 14.06 10:32; 14.06 10:49; 15.06 09:09; 15.06 09:12; 15.06 13:57; 15.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarkvara konsultant, IT analüütik. Saab suhelda klientide ja arendajatega, ei pea kogu aeg ainult arvutit vahtima. Palk on ikka 2000 neto ligi. Reeglina sobibki just naisterahvastele, kes on põhjalikumad ja paremad suhtlejad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud Teile, kes te mind lolliks sõimasite ???? Nii eriliseks ja ilusaks tegite minu päeva ja siis imestatakse, miks teeb näiteks 30a noor ema enesetapu.

Natuke siis endast. Olen majaduse eriala õppinud ja kõrgharidusega, töötanud ja töötan rahvusvahelistes firmades. Kontoritöö ei olnud ehk kõige õigem mõiste, ma ei osanud ka muud moodi asja kirja panna. Kes tahtis, sai mu mõttest aru, kes tahtis ilkuda, sai ka võimaluse ilkuda. Mida ma ootasin? Ootasingi inimesi, kes panevad kirja, mis on nende ametikohad, kus töö oleks kontoris, 8h. Loll nagu ma olen, keeled on mul hästi suus, ju ma ei osanud siis leida õigeid ametikohti, kuhu kandideerida.

Ja töötangi Tallinnas.

Ma ei otsi büroo assistendi, sekretäri või muu sarnase ametikohaga tööd. Seal ongi 900 eur kätte norm palk.

Kui oled õppinud majandust (pean silmas ülikooli, mitte rakenduskõrgharidust), siis on Tallinnas alla 1000 palk küll üllatav. Isegi ministeeriumides saab alles alustav ametnik ca 1300 palka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud Teile, kes te mind lolliks sõimasite ???? Nii eriliseks ja ilusaks tegite minu päeva ja siis imestatakse, miks teeb näiteks 30a noor ema enesetapu.

Natuke siis endast. Olen majaduse eriala õppinud ja kõrgharidusega, töötanud ja töötan rahvusvahelistes firmades. Kontoritöö ei olnud ehk kõige õigem mõiste, ma ei osanud ka muud moodi asja kirja panna. Kes tahtis, sai mu mõttest aru, kes tahtis ilkuda, sai ka võimaluse ilkuda. Mida ma ootasin? Ootasingi inimesi, kes panevad kirja, mis on nende ametikohad, kus töö oleks kontoris, 8h. Loll nagu ma olen, keeled on mul hästi suus, ju ma ei osanud siis leida õigeid ametikohti, kuhu kandideerida.

Ja töötangi Tallinnas.

Ma ei otsi büroo assistendi, sekretäri või muu sarnase ametikohaga tööd. Seal ongi 900 eur kätte norm palk.

Kui oled õppinud majandust (pean silmas ülikooli, mitte rakenduskõrgharidust), siis on Tallinnas alla 1000 palk küll üllatav. Isegi ministeeriumides saab alles alustav ametnik ca 1300 palka.

Ta pole ju öelnud, kuskohas täpsemalt töötas. “Rahvusvaheline firma” on lai mõiste. Maxima ja McDonald’s on ka rahvusvahelised firmad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 16:15; 15.06 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tütar on majandustudeng ja just läks kooli kõrvalt tööle, ametinimi on dokumendihaldur ja palk 1200 bruto. tegu rikka riigifirmaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja. Tänud heade nõuannete eest. Töötan hetkel ühes rahvusvahelises kindlustusseltsis, töö on tore, kolleegid toredad, aga palka ei taheta kuidagi tõsta ja juba aastaid. Elu aga on nii palju kallimaks läinud vahepeal, et tahaks kõrgemat palka. Mees küll teenib pisut rohkem, aga kui on peres ka kaks last ja soov neile võimaldada huviringe, trenne ja tervislikku toitu, siis ei saa selle sissetulekuga hakkama. Olen ka paaril korral kandideerinud, kõik on imetore, aga ikka pakutakse sama palka, täpsemini siis 1100 bruto. Kui juba ametit vahetada, siis ikka nii, et ka palk tõuseks.
Vaadates oma juhti, siis tema ametis ka ei tahaks olla. Liiga kuiv töö minu jaoks. Ainult exelid, ainult statistika. Ma tahaks kasvõi natukegi oma töös loomingulist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 08:44; 14.06 10:32; 14.06 10:49; 15.06 09:09; 15.06 09:12; 15.06 13:57; 15.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Excel on see muide, mitte Exel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 16:15; 15.06 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutab, et midagi juurde õppida ei taha. Ülemuse töö olla ka liiga igav, sellest eeldan, et valdkonnas, milles juba kogemus olemas, ka tööd teha ei soovita. Ühesõnaga, olemasolev ei sobi, aga midagi muud ka õppima ei hakka. Mida sa üldse oled valmis tegema, et paremat tööd saada? Ei saa ju eeldada, et hariduse ja töökogemuse tõttu oleks võimalik ka täiesti teises valdkonnas ilma eriliste pingutusteta tööd leida.

Üldiselt ei ole ma kunagi aru saanud, kuidas saab olla nii, et inimesel on kõrgharidus + korralik töökogemus, aga seda, kuhu tööle võiks kandideerida, ei teata. Vaadatakse valesid töökuulutusi jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb, et Perekoolis domineerib haukuv kõneviis. Millega teemaalgataja selle p.sarahe siin ära teenis, ei tea.
Ilmselt müügiinimesed saavad suuremat palka, aga siis tuleb ebastabiilseks sissetulekuks valmis olla.
Delfi just kirjutas, et riigiametnikud mängivad töötegemist ja saavad ka üle keskmise palka. Ilmselt ongi kõige mugavam riigitööd teha, aga sinna saab teletuntuse või parteipileti alusel ilmselt.

Finantsinimesel on vast mõtet teha audiitoripaberid (saab suuremat palka), pürgida pearaamatupidajaka või minna tugevalt IT-ga seotud raamatupidamistööd tegema – siis on ka palk suurem.

Kõike head sulle ja loodan, et leiad varsti kõrgema palgaga töö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 20:20; 15.06 23:15; 16.06 09:48; 16.06 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Delfi just kirjutas, et riigiametnikud mängivad töötegemist ja saavad ka üle keskmise palka. Ilmselt ongi kõige mugavam riigitööd teha, aga sinna saab teletuntuse või parteipileti alusel ilmselt.

Üsna rumal jutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 20:55; 15.06 23:07; 16.06 21:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Naistele kontoritööd, kus palk 1200 eur neto?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.