Esileht Pereelu ja suhted naistepäev

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: naistepäev

Postitas:

naised, kas homme teete ka erilist õhtusööki? kui jah, siis ootan häid retsepte=)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et nagu endale või? ei tee, niikuinii viib mees välja sööma. ta teab küll, et ma ei arva naistepäevast midagi, aga näe, ikka viib. vana kooli mees noh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]naised, kas homme teete ka erilist õhtusööki? kui jah, siis ootan häid retsepte=)[/tsitaat]

no see ju peaks olema see päev, kus mees naist ümmardab, mitte vastupidi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ei tee küll homme midagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres viib ka mees oma naispere välja sööma ja lilled toob ka kõigile – nii mulle kui tütardele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see päev näitabki, kas olete kodus naine või olete koduteenindaja-lapsehoidja.
Õige mees suudab hommikuks lilled ja nt kommikarbi vms tuua küll. Mõni selline, kes seda moe pärast teeb, et \”teised teevad eks ma siis kah pea tegema\” need ehk õhtuks leiavad kuskilt ühe lille. Kes tahab, saab ka sealt Soomet(Norrast,Taanist- kusiganes mõno tööl on) naisele lilled organiseerida.
Mina igatahes tunnen end juba ammu selle viimasena; paremal juhul õhtuks mingi kook tuuakse kui sedagi, muidu nagu päev ikka.
Huvitav, palju siin liigub naisi, kes südamest vatavad, et neile see päev ei lähe korda.
Natuke ju ikka läheb või mis, kasvõi siis kui vaatad/kuuled kuidas teisi naistepäeval meeles peeti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 08:18; 08.03 10:26; 08.03 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks see päev näitabki, kas olete kodus naine või olete koduteenindaja-lapsehoidja.
Õige mees suudab hommikuks lilled ja nt kommikarbi vms tuua küll. Mõni selline, kes seda moe pärast teeb, et \”teised teevad eks ma siis kah pea tegema\” need ehk õhtuks leiavad kuskilt ühe lille. Kes tahab, saab ka sealt Soomet(Norrast,Taanist- kusiganes mõno tööl on) naisele lilled organiseerida.
Mina igatahes tunnen end juba ammu selle viimasena; paremal juhul õhtuks mingi kook tuuakse kui sedagi, muidu nagu päev ikka.
Huvitav, palju siin liigub naisi, kes südamest vatavad, et neile see päev ei lähe korda.
Natuke ju ikka läheb või mis, kasvõi siis kui vaatad/kuuled kuidas teisi naistepäeval meeles peeti. [/tsitaat]
Tõepoolest vastan südamest, et ei lähe see päev korda. Mulle meeldib hoopis rohkem, kui mind suvalisel päeval eriliselt meeles peetakse, mitte kohustuslikus korras. Seda oma mehe poolt.
Naistepäev on minu jaoks pigem selline naiste tunnustamise päev töökaaslaste, äriparnterite jne. poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina võtan oma mehe töölt tulles peale ja võtan lapse lasteaiast ning lähme hoopis minu ema sünnipäevale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on töötavate naiste ja feministide päev, kodused naised ei tohiks idee järgi tahta seda tähistada ja neid naisi, kes tehastes töölised ei ole, vaid on puhtama töö peal, solvaks sellel päeval õnnitlemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tõepoolest vastan südamest, et ei lähe see päev korda. Mulle meeldib hoopis rohkem, kui mind suvalisel päeval eriliselt meeles peetakse, mitte kohustuslikus korras.[/tsitaat] Sa oled siis naine, kellel on ka lootust, et harilikul päeval meeles peetakse. Naistepäev on olulisem neile naistele, kes argipäeval meeles pidamisest ei unistagi. St. see on päev, kus nagu natukene on lootust, et ehk märgatakse … ja valus, kui isegi sellel, kohustuslikul ning igal poole meedias meenutataval päeval meeles pidada ei suudeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks see päev näitabki, kas olete kodus naine või olete koduteenindaja-lapsehoidja.
Õige mees suudab hommikuks lilled ja nt kommikarbi vms tuua küll.[/tsitaat]

Pole ma mingi teenindaja ega lapsehoidja. Suvalistel päevadel, ilma näilise põhjuseta, lilled ja restoranis-teatris käimised, mida Sina just Naistepäeval ootad, see käpuke tähelepanu ükskõik, mis kujul, see on osa meie igapäeva elu rutiinist. Raamatupidajale viib mees lilled ja poeg viis samuti lasteaeda kommikarbi…isiklikult ei oota ma täna küll mingeid lilli. Nädalavahetusel kingitud tulbid mehe poolt vaasis veel värsked.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pole ma mingi teenindaja ega lapsehoidja. Suvalistel päevadel, ilma näilise põhjuseta, lilled ja restoranis-teatris käimised, mida Sina just Naistepäeval ootad, see käpuke tähelepanu ükskõik, mis kujul, see on osa meie igapäeva elu rutiinist. Raamatupidajale viib mees lilled ja poeg viis samuti lasteaeda kommikarbi…isiklikult ei oota ma täna küll mingeid lilli. Nädalavahetusel kingitud tulbid mehe poolt vaasis veel värsked. [/tsitaat]
Kui see on Teie peres argipäev, siis täna peaks mees suutma midagi erilist korraldada.
Kuna ühes tavalises eesti peres ei ole see kindlasti argipäev, siis ma arvan tõesti, et selle ühe korra aastas ( teine/kolmas kord on muidugi siis sünnipäev ja pulma-aastapäev) võiks mees siiski suuta meeles pidada.
Ja nagu siin perekooliski lugeda võib, siis on neid mehi küllalt, kes seda teha ei suuda.

Nagu ma eelnevalt ütlesin, siis meie naispere saab tavapäraselt selle kohustuslikus korras koogi. Minu abikaasa arvates ei kõlba lillede kinkimine kuhugi, ta ei taha iseendale ka mitte kunagi lilli sünnipäevaks ega muudeks tähtpäevadeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 08:18; 08.03 10:26; 08.03 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perede kombed – tavad on erinevad. Tore tegelikult! Meie peres on emade ja isadepäev selline, mida tähistatakse suurelt, isegi ¨ampus avatakse hommikul. Samas, vannun käsi südamel, ei pea meie ei naistepäeva ega ka nt sõbrapäeva millekski, oleks kuidagi mannetu/silmakirjalik seda järsku eriliselt tähistama hakata kodus. Oma isa, meeskolleegid, kliendid (eriti just vene rahvusest meesterahvad) on lilli toonud, lobisesime paar nalja naistest ja meestest, laual lilled…äärmiselt armas, aga minu jaosk tundub see siiski selline kommertslik pealesunnitud tava olevat.

Meenus nali hommikust: \”Mees ütleb naisele, et tahaks midagi uut ja põnevat kogeda…midagi, mis seni avastamata\”. Naine toimetab oma toimetusi rahulikult edasi ja ütleb siis: \”Mine avasta endale köögist see osa, kus asub kraanikauss ja mustad nõud\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Naistepäev on minu jaoks pigem selline naiste tunnustamise päev töökaaslaste, äriparnterite jne. poolt.[/tsitaat]
Täpselt. Lisaks veel meesterahvad, kes tunnustavad mind, kui toredat inimest (näiteks, mõned sugulased).
See pole selline perepüha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tee midagi. Mees arvatavasti ka mitte. Ja ei tunne puudust kah. Olen tähele pannud, et noorem generatsioon ei hooli nendest tähtpäevadest nii palju kui natuke vanem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat]Perede kombed – tavad on erinevad. Tore tegelikult! Meie peres on emade ja isadepäev selline, mida tähistatakse suurelt, isegi ¨ampus avatakse hommikul. Samas, vannun käsi südamel, ei pea meie ei naistepäeva ega ka nt sõbrapäeva millekski, oleks kuidagi mannetu/silmakirjalik seda järsku eriliselt tähistama hakata kodus. Oma isa, meeskolleegid, kliendid (eriti just vene rahvusest meesterahvad) on lilli toonud, lobisesime paar nalja naistest ja meestest, laual lilled…äärmiselt armas, aga minu jaosk tundub see siiski selline kommertslik pealesunnitud tava olevat.

Meenus nali hommikust: \”Mees ütleb naisele, et tahaks midagi uut ja põnevat kogeda…midagi, mis seni avastamata\”. Naine toimetab oma toimetusi rahulikult edasi ja ütleb siis: \”Mine avasta endale köögist see osa, kus asub kraanikauss ja mustad nõud\”. [/tsitaat]
Sõbrapäevast ei pea mina isiklikult samuti aga naistepäeva komme on siisiki ammusest ajast olemas. Vb tõesti siis on see \”vanemate inimeste püha\”, ma ikka juba keskeas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 08:18; 08.03 10:26; 08.03 12:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted naistepäev

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.