Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: .

Postitas:

,

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 20:05; 08.03 20:14; 08.03 20:36; 08.03 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallim tuli kella 7 ajal koju tegi toas tiiru ja avastas, et lille ega muud väikest kingitust pole. Seepeale ütles mulle kõik mis minust arvab ja jalutas kodust minema.

Nõme tõesti aga oma vabanduseks võin öelda, et ei arvanud kui oluline see on ja koristasin kodu mis vajas suurt koristust mis alguses pidime koos tegema ja ausalt öeldes ei pidanud vajalikuks eraldi poodi minna sellepärast.

Kas teised reageerivad samamoodi?

eile oleks ju võinud hankida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe oli pekkis enne juba, täna lihtsalt oli lõppmäng.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt jah

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 20:05; 08.03 20:14; 08.03 20:36; 08.03 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa talle ilusat naistepäeva soovisid ja ütlesid, et koristasid tema eest ka ära? Kui jah, siis mina isiklikult minema ei tormaks, aga nats kurb oleks küll, no kasvõi väikese šokolaadi oleks võinud osta.No oleneb muidugi kui suur see koristamine oli, kui ikka väga suur, siis oleks küll õnnelik. Kui istusid aga diivanil, vaatasid telekat nii nagu igapäev, siis mina läheks samuti ära. Üks päev aastas ka ei või naist natuke rohkem hinnata?

Minu arust naistepäeval loeb rohkem mõte, mitte kingituse või üllatuse suurus. Täna elektroonilistel liiklusmärkidel “elagu naised!” oli minu arvates väga vahva üllatus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, eks pead nüüd mõtlema kas ja mis sinu jaoks oluline on. Kas lähed poodi ja palud vabandust ning üritad lappida, mis lappida kannatab. Või lähed eluga edasi.

Aga üldiselt jah, edaspidiseks eluks jäta meelde, et naistele on oluline kui mees neid meeles peab isegi kui nad seda avalikult välja ei näita ja nii tormiliselt ei reageeri.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valentinipäev oli unistuste reis ja tavaliselt kingin lilli niisama tavalistel päevadel. Leppida vist enam pole võimalik aga paras jahmatus on küll.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 20:05; 08.03 20:14; 08.03 20:36; 08.03 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka kunagi mees, kes arvas, et see, kui ta üks kord kuu aja jooksul tähtpäeva puhul koristab, on juba piisav kingitus (vaatamata sellest, et ülejäänud ajal koristasin mina , ka tema järelt). et keegi minu etteheiteid mu enda vastu ei keeraks, siis selgitan, et kõikidel tähtpäevadel pidasin mina teda küll meeles – ning näha oli, et see sobis härrale väga hästi, ta küsis juba nädal varem, et mis ta sõbrapäevaks või sünnipäevaks saab.
jätsin maha ka naistepäeval, kui järjekordselt see päev “meelest läks”. Nutumaik oli suus, sest hommikul poes käies (mina üksi nagu tavaliselt) nägin hulgaliselt mehi tortide ja lilledega näpuotsas.
Õnn, et ma sellisest “kingitusest” lahti sain 🙂 nüüd on mul uus mees, kes, olles ise tööga seotult seekord Lätis, saatis mulle kulleriga sületäie lilli.

Niiet ei usu ma, et naise soov lilli saada üllatusena tuli. tõenäoliselt lootsid sa aga naise härdameelsusele ja armastusele panustada, et ta sind maha ei jäta. Nojah. said siis – naine sai õigel hetkel veel aru, et on väärt meest, kes vähemalt mõnel tähtsal päevalgi aastas lilleõie toob ega pea koristamist nii suureks kingituseks kui sa arvad 🙂

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valentinipäev oli unistuste reis ja tavaliselt kingin lilli niisama tavalistel päevadel. Leppida vist enam pole võimalik aga paras jahmatus on küll.

Sa peaksid ikka rohkem selle peale mõtlema, kuhu ta tormas ja kus ta ööbib, kas tal on turvaline. See, mis teie suhtest edasi saab, on teie kummagi enda otsustada. Teiste reageerimine ei peaks sind huvitama. Sind peaks huvitama sinu kallima reageerimine.

ausalt öeldes ei ütleks kellegile halvasti ega ei läheks lahku. Sellepärast uurin kas mina imelik ja ühtlasi leian tegevust kuna väga muserdunud on olla. Ise võtan tähtpäevade asja pigem boonusena.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 20:05; 08.03 20:14; 08.03 20:36; 08.03 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile naistele meeldib, kui neid meeles peetakse. Kui on värske suhe, siis ongi raske: 1. kuu täitumisel lilled ja resto, 2. kuu täitumisel, 1. kohtumise aastapäeval, 1. suudluse aastapäeval, nimepäeval, sünnipäeval, valentinipäeval, naistepäeval, emadepäeval, igal laupäeval jne. Mõne naisega see nii jääbki. Mõni rahuneb maha ja neid lillepäevi võivad asendada täitsa tavalised hoolimise märgid nagu kallistus, autopesu ja boileripuhastus, aga üldjoontes võrdne panustamine kodutöödesse on vältimatu. Aga mul on natuke naissoo pärast piinlik – samal ajal vingutakse palgalõhe üle ja nõutakse meestelt oluliselt suuremat rahalist panustamist. Mitu korda see naine sulle lilli tõi ja restoranis välja tegi? Aga mõistlik inimene sellise asja peale lahku ei lähe. Tuuldub vähe ja ongi korras.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sorri, toa koristamine pole see.
tahaksid et naine sulle sinu sünnipäevaks aknad ära peseks?
arvatavasti on sul täiesti suva – sest ta niikuinii peseb aknaid ja sina mitte, 90% tõenäosusega

ei pea olema lilled, aga see üllatus võiks olla mitterutiinne.
küpsetanud pannkooke ja serveerinud koos moosist joonistatud lille või muu vahva pildiga

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nt tüüp, kellega olen mitu kuud suhelnud, ei suvatsenud isegi mulle head naistepäeva soovida! Veel vähem seda et näeks ja reaalselt lilli saaks temalt (eks ikka naine ju loodab ja soovib, et teda meeles peetakse). Ausalt ma arvan, et see tüüp pole reaalselt väärt minu elus osalema. Minu lõplik otsus on mitte sellise mehega edasi suhelda. Samas olin väga üllatunud, et paljud sõbrad, meest-tuttavad pidasid meeles ja kirjutasid või tõid lilli. Üldiselt oli väga tore päev ja tunne on hea! Eelmine aasta oli palju kurvem, pidin ise endale lilli nt ostma 🙁

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile naistele meeldib, kui neid meeles peetakse. Kui on värske suhe, siis ongi raske: 1. kuu täitumisel lilled ja resto, 2. kuu täitumisel, 1. kohtumise aastapäeval, 1. suudluse aastapäeval, nimepäeval, sünnipäeval, valentinipäeval, naistepäeval, emadepäeval, igal laupäeval jne. Mõne naisega see nii jääbki. Mõni rahuneb maha ja neid lillepäevi võivad asendada täitsa tavalised hoolimise märgid nagu kallistus, autopesu ja boileripuhastus, aga üldjoontes võrdne panustamine kodutöödesse on vältimatu. Aga mul on natuke naissoo pärast piinlik – samal ajal vingutakse palgalõhe üle ja nõutakse meestelt oluliselt suuremat rahalist panustamist. Mitu korda see naine sulle lilli tõi ja restoranis välja tegi? Aga mõistlik inimene sellise asja peale lahku ei lähe. Tuuldub vähe ja ongi korras.

Päris nii see ikka ka ei ole. Esiteks juba see jabur loetelu – on suht suur erinevus kokkulepitud pulma-aastapäeval või kohtumise/suhtesse astumise aastapäeval või siis need sada nimetust, samuti naistepäev/meestepäev/valentinipäev vs nimepäev, vähemalt Eestk kultuuriruumis.

Mina näiteks pean meest alati meeles üldtunnustatud tähtpäevadel ja kui me juba siin sente loeme, siis sageli ka oluliselt kallimate kinkidega kui mees mulle teeb. Aga lilled ta toob naistepäeval ikka ja mulle väga lilled meeldivad ja põhimõte, et tal meeles oli ja et ta hoolib. See on nii väike asi, mida teha, aga mis nii suure väärtuse loob – “näe, täna on üldine naiste tunnustamise päev ja sina kui naine oled mulle oluline, seetõttu toon sulle midagi, mis sulle meeldib” on see idee, sama ka minu poolt talle. Mõnele naisele ei meeldigi lilled, siis tasub midagi muud viia, olgu see maitsev juust või tema lemmik kreem. Tähelepanu osutamine on see oluline aspekt ja samamoodi naisena näiteks lähtun mehele kinke tehes tema lemmikutest asjadest. Ja näiteks mina naisena samamoodi aeg-ajal kutsun mehe “deidile” ja maksan restoranis arve, sageli teeme pooleks ja vahel maksab tema.

Ma ei oska konkreetses postituses seisukohta võtta, sest pikajalisel ja muidu heal suhtel poleks see loomulikult põhjus lahkuminekuks, aga kui see suhe on niigi “vindunud”, siis just sellised asjad võivad olla viimaseks piisaks karikas. Aga minu jaoks on naljakas, kuidas nii paljudel inimestel on raske teha suhtes olles nende jaoks mingit suvakat asja, kuigi nad teavad, et kaasladele on see oluline. Mina näiteks pööran küll tähelepanu, mis on kaaslasele oluline, seda enam kui see asi mulle endale on ükskõik.

Mu eksmees unustas isegi mu sünnipäeva mitu korda ära. Eks see näitab suhtumist jah. Asi on põhimõttes. Suva on, ei viitsi pingutada. Kas see üks õis oleks siis liigne osta?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )