Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naisteriiete e-poed, kus tasuta tagastamine?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Naisteriiete e-poed, kus tasuta tagastamine?

Postitas:
Kägu

Seni tellisin Asosest kuna väga mugav oli vajadusel pakiautomaadist tasuta tagasi saata kui suurus ei sobinud. Nüüdseks on nad selle lõbu lõpetanud. Kas on veel sarnast norm. hindadega ja kaubavalikuga riidepoodi, kes veel tasuta tagastamist võimaldab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis ajast asos tingimusi muutis? mul lapsed alles tellisid ja oli küll tasuta tagastamine võimalik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.yoox.com/ee/women

Seal saab tasuta tagastada, aga mitte pakiautomaadist. Helistad ja kutsud kulleri järele.

Tellimisel mõnikord postikulu on, mõnikord mitte, oleneb kampaaniast.

Seal võta alati madalam hind ette, muidu tulevad esimesena asjad, mis maksavad tuhandeid eurosid (ma oletan, et see ei ole sinu soov).

Rõivaid, jalatseid ja aksessuaare on seal igale maitsele, on mingeid lirakaid, aga on ka väga šikke asju. On tavalisi ja on ka veidrike maitsele. Hea on see, et saab otsida materjali, värvi ja mustri järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pidi olema probleem, et influencerid ja juutuuberid tellivad üheks pildiks riided ja saadavad kohe tagasi. Ju siis tehakse neile see asi võimalikult ebamugavaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pidi olema probleem, et influencerid ja juutuuberid tellivad üheks pildiks riided ja saadavad kohe tagasi. Ju siis tehakse neile see asi võimalikult ebamugavaks.

selle vastu kehtestati asoses uued tagastustingimused kevadel, need ei muutnud tagastamist tasuliseks.

nüüd vaatasin asose lehelt, et jah, lisandunud on 1€ tasu tagastamise eest – no ei ole minu meelest nii palju, et seepärast tellimata jätta. eriti, kui tellida saab tasuta. sisuliselt on tegemist ikkagi tasuta tagastamisega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Naisteriiete e-poed, kus tasuta tagastamine?