Esileht Hobinurk “Näita oma häält”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 110 )

Teema: “Näita oma häält”

Postitas:
Kägu

Kavatsete vaatama hakata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kavatsete vaatama hakata?

Kuidas see sind mõjutab, mida mina teen? Kas sul huvi puudub ja ei vaata?

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks üldse vaadatakse sellist saasta?

Su nägu kõlab tuttavalt, Eesti otsib superstaari, Kethi emaga Gruusias, no ausalt, ajaraisk.

+13
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse vaadatakse sellist saasta?

Kõik pole veel saast, mis sulle ei meeldi.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kavatseme, et mitte öelda plaanitud vaatamine????, mis siis?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Puhtalt reklaami põhjal juba, kus see saatejuht üürgab, et näita oma häält.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui on huvitav vaatan, kui ei ole huvitav, ei vaata. Ette ma küll ei tea, kas see mind huvitab või mitte. On saatejuhid kehvad, siis tuleb otsida laulude salvestusi iseseisvana ja saadet muidugi ei vaata. On reklaami palju, täpselt sama lugu, otsin laulud eraldi välja, saadet ei kavatse vaadata. Hetkel on mulje, et pigem on see minu jaoks kehva saade ja kui tekib mingi muu huvitav eelistus, siis jääb saade kõrvale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga natukese aja tagant laseb selle saate reklaami, kus kellegi rinnad räägivad minuga… Meeste jaoks kindlasti atraktiivne saade.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkasin vaatama,aga ei saa aru hästi.  Reegleid oleks pidanud paremini seletama, liiga kiiresti mindi üle võimalusest teha korralik avapauk saatesarjale. Hetkel jääb mulje nagu suvaline “Õhtu”-saate mäng käimas

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mitu neid hea häälega tegelasi seal on. Kas pooleks või mis? Nad on 2 hea häälega ja kaks kehva lauljat välja puksinud. Ja 3 tegelast on alles. Nii et kui neist on ainult üks hea häälega ja nad selle välja puksivad, siis pole ju mängul enam mõtet. Ja kui on kaks, siis on šansid paremad. Aga kas öeldi, mitu head lauljat ja mitu omal viisil lauljat seal on? Nt mina arvan, et pulmaisa on neil mõeldud heaks lauljaks, sest ta esitas üht laulu, aga ei esitanud seda eriti hästi. Ma oleks arvanud, et kui võõras inimene oleks tema asemel esinenud, oleks parem laulja võetud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris hasarti läksin küll seda saadet vaadates. Arvasin, et sekretär ei oska laulda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes saab kuulsaks kirka mõistusega, kes suurte tissidega. Oma valiku teeb igaüks ise vastavalt, mis kaardid Looja kätte andis.

Aga kihvt saade. Lõpuni huvitav. Vaatasin siiski järgi kerides möödalauljaid ja paneeli kohati mõttetuid kommentaare.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et need mittelauljad laulsid meelega väga mööda.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga natukese aja tagant laseb selle saate reklaami, kus kellegi rinnad räägivad minuga… Meeste jaoks kindlasti atraktiivne saade.

Ma olen neid reklaame palju näinud, aga kellegi rindu pole üldse märganud. Ilmselt kes ja mida vaatab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga natukese aja tagant laseb selle saate reklaami, kus kellegi rinnad räägivad minuga… Meeste jaoks kindlasti atraktiivne saade.

Ma olen neid reklaame palju näinud, aga kellegi rindu pole üldse märganud. Ilmselt kes ja mida vaatab.

Selleks peab vist puhta pime olema, kui seda ei märka.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga natukese aja tagant laseb selle saate reklaami, kus kellegi rinnad räägivad minuga… Meeste jaoks kindlasti atraktiivne saade.

Ma olen neid reklaame palju näinud, aga kellegi rindu pole üldse märganud. Ilmselt kes ja mida vaatab.

Selleks peab vist puhta pime olema, kui seda ei märka.

Ma mõtlesin ka, et jube odav kleit Gretel sellises peresaates – mingi enesekriitika võiks riietuse juures  säilida, kui on teada, et suur osa auditooriumist on lapsed. Kuidagi kohatuna ja labaselt mõjus.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin ka, et jube odav kleit Gretel sellises peresaates – mingi enesekriitika võiks riietuse juures  säilida, kui on teada, et suur osa auditooriumist on lapsed. Kuidagi kohatuna ja labaselt mõjus.

Iseenesest oli ju kena. Ega tal midagi häbeneda pole. Ja ta ongi ilus. Aga tõmbas kahjuks fookuse saatelt mujale. Olen küll naisterahvas ja täiesti heteroseksuaalne, aga miskipärast jäid silme ette koguaeg need kaks asja.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle kõlas nii ebausutavalt see lõpulaul. See kõlas liiga hästi ja ladusalt kokku selleks, et arvata, et eelnevalt ei olnud mingit kokkuharjutamist.

Ja üldsegi, kas siis kõik osalejad pidid õppima lõpulaulu selgeks? Nad ju ei teadnud, kes neist võidab.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grete ongi ilus inimene. Aga iga riietuse jaoks on oma aeg ja koht. Tal on ju küllaga selliseid üritusi, kus sellise kleidiga oma kunsttisse eksponeerida. Kas see peab aga just (pere)telesaade olema ?????

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle kõlas nii ebausutavalt see lõpulaul. See kõlas liiga hästi ja ladusalt kokku selleks, et arvata, et eelnevalt ei olnud mingit kokkuharjutamist.

Ja üldsegi, kas siis kõik osalejad pidid õppima lõpulaulu selgeks? Nad ju ei teadnud, kes neist võidab.

No ma kujutan ette, et kõigiga ongi lõpulaulu õpitud – mitte muidugi koos Tanel Padariga. Aga kõik on läbi harjutatud, mis osa ja kuidas laulda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kõik osalejad peavad lõpulaulu ära õppima.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kleit oli küll täiesti vales kohas! Tobe oma (kunst)tisse eksponeerida peresaates, mehed mõlemal pool. Kas toimetajad ei aita sellliseid fopaasid vältida, kui endal oidu pole?

+12
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle kõlas nii ebausutavalt see lõpulaul. See kõlas liiga hästi ja ladusalt kokku selleks, et arvata, et eelnevalt ei olnud mingit kokkuharjutamist.

Ja üldsegi, kas siis kõik osalejad pidid õppima lõpulaulu selgeks? Nad ju ei teadnud, kes neist võidab.

eks seda lõpulaulu on harjutatud,  mitte Padariga muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saade mulle ei meeldinud – pole lihtsalt minu maitse. Aga…jumal kui ilus on Evelin Pang.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Maskis lauljast” meeldib igatahes oluliselt rohkem.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grete kleidivalik oli tõesti ebaõnnestunud, aga see on pigem kivi stilisti kapsaaeda. Sellistel saadetel on ju oma meikarite, juuksurite ja stilistide armee, kes neid riietavad ja sätivad, mitte ei öelda, et “Kuule Grete, tule saatesse ja võta kodust kapist mingi kleit kaasa.”

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need silikooni täis rinnad olid ebaloomulikud. Ilus noor naine peab end ära rikkuma.Ja need letti lõõma, ei olnud esteetiline. see kogupere saade. Kärsini saatesse ta sobiks. Need kahurid olid jubedad.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline ajaraisk!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 110 )


Esileht Hobinurk “Näita oma häält”