Esileht Ilu ja tervis Nakkav mollusk intiimpiirkonnas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Nakkav mollusk intiimpiirkonnas

Postitas:
Kägu

Juba väga väga pikalt maadlen nende punnidega, 2 nädalat tagasi tundus et hakkavad ära minema, kuid siis raseerisin (üritasin veel ettevaatlik olla ja vanade punnide pealt mitte teha) ja jälle mõned uued punnid. Olen kasutanud apteegist ostetud Molutrexi. Kuidas nendest ükskord lahti saab?

Pikalt pole ka seksuaalelu elanud, kuna need punnid on ju nakkavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Organism võitleb ja saab neist ise jagu. 1-2 aasta jooksul. 2 kulub pigem neil, kel väga halb nahk on. Enamasti läheb ikka alla aasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nakkav molluski epideemia on juba.Sama häda on paljudel.
Ise käisin kunagi sellega nahaarsti juures.Pintsetiga tõmbas ära.Pani diagnoosiks nakkav mollusk.Mingeid tablette ei kirjutanud. Ja kuna see on suguelundi lähedal siis on tegemist suguhaigusega.(nii nahaarst ütles) Kusjuures ise olen alati kaitsevahendit(kondoomi) kasutanud ja kaitsmata suguelu pole kunagi elanud.
Ise arvan et nakkus levib avalike tualettide kaudu.Alati on vaja enne ja peale tualetis käimist pesta.Et intiimpiirkonda puutub ainult puhas käsi.
Küsin veel kas Molutrex on retsepti ravim või on vabalt saadaval?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nakkav molluski epideemia on juba.Sama häda on paljudel.

Ise käisin kunagi sellega nahaarsti juures.Pintsetiga tõmbas ära.Pani diagnoosiks nakkav mollusk.Mingeid tablette ei kirjutanud. Ja kuna see on suguelundi lähedal siis on tegemist suguhaigusega.(nii nahaarst ütles) Kusjuures ise olen alati kaitsevahendit(kondoomi) kasutanud ja kaitsmata suguelu pole kunagi elanud.

Ise arvan et nakkus levib avalike tualettide kaudu.Alati on vaja enne ja peale tualetis käimist pesta.Et intiimpiirkonda puutub ainult puhas käsi.

Küsin veel kas Molutrex on retsepti ravim või on vabalt saadaval?

See on nahahaigus mitte suguhaigus ja selle levikuks ei ole vaja sugulises vahekorras olla. Piisab basseiniäärel istumisest.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ilu ja tervis Nakkav mollusk intiimpiirkonnas