Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nakkusohtlik varas

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Nakkusohtlik varas

Postitas:
Kägu

https://www.postimees.ee/6469510/balti-jaama-turul-varga-kinni-puudnud-naine-vois-saada-ohtliku-nakkuse

Mis haigus ometi sellisel kokkupuutel nakkav saaks olla? Ei saa ju rääkida HIVist või hepatiidist…

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.postimees.ee/6469510/balti-jaama-turul-varga-kinni-puudnud-naine-vois-saada-ohtliku-nakkuse

Mis haigus ometi sellisel kokkupuutel nakkav saaks olla? Ei saa ju rääkida HIVist või hepatiidist…

Saab ikka. Kui kähmluseks läks ja mõlemal poolel veri väljas, siis tulevad mõlemad variandid kõne alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ei saa, nad ju olla seal rüselenud, kes ütleb, et neil mõlemal mingeid lahtisi marraskil kohti kuskil ei olnud, mis üksteisega puutesse võisid sattuda. Või siis oli mingi tuberkuloosik, kes näkku köhis vmt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kähmluseks läks ja mõlemal poolel veri väljas

Kui minu veri on väljas ei saa ma mingit nakkust.
Kui ma katkise sõrmenukiga löön narkaril põse lõhki, siis küll.
Aga vaevalt see vargapüüdja nüüd kaklusnaine oli.
Pigem mingi piisknakkus ikka…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii põgusal kokkupuutel ei nakka ükski haigus. See on mingi ettekääne lihtsalt, et see inimene lagedale tuleks. Küsimus on ainult, et miks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kangelaseks saamise tung sellel inimesel küll oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuberkuloos näiteks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kähmluseks läks ja mõlemal poolel veri väljas

Kui minu veri on väljas ei saa ma mingit nakkust.
Kui ma katkise sõrmenukiga löön narkaril põse lõhki, siis küll.

Kui narkar katkise sõrmenukiga sinu põse lõhki lööb, võid ka loomulikult nakkuse saada. Ja kui sulle vihaga näkku sülitab, siis ka pole võimatu, kuigi ebatõenäoline.
Oh, see küll hull asi, kui heategu selliselt tasutakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahtine tuberkuloos.
See on haigus, mis võimaldab inimest ka tahte vastaselt hospitaliseerida. Jah, on inimesi ka politsei otsinud taga selle tõttu.

Arst

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina otsisin taga kohta, kus tuberuloosi saaks tuvastada. Ükskord oli üks sõiduõpetaja, kes pika aja vältel paljude õpilastega sõitis. Sellest oli juttu telekas ja tundsin oma õpetaja ära. Aga keegi ei osanud öelda, kus saab tuberkuloosi teste anda, 1220 saadeti valesse kohta ja perearst ka ei teadnud. Kui tuttava soovituse peale Hiiule kohale jõudsin siis seal mutid tegid kõik sellist nägu, et mis te muretsete ei hakka see tuberkuloos kellegile aga kui väga just tahate siis me paneme kohvitassi kõrvale ja tegeleme teiega. Ühesõnaga tehti selgeks, et idaeurooplastel on see kõigil ja see üldse ei nakka ja ma olen ülemuretseja. Samas kui lugesin ka kuskilt, et vanasti sellised inimesed sundhospitaliseeriti kuhigi Kose kanti? Nii et ma selle tuberkuloosi välistaksin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii et ma selle tuberkuloosi välistaksin.

Juba kaks arsti perekoolis!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leetrid kindlasti. Väga palju vaktsineerimata inimesi liigub ringi ja juba ongi see kole haigus meid kõiki kollitamas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leetrid kindlasti.

See vist rohkem laste haigus. Mitte täiskasvanud narkarite-.
……..

Aga oletame hetkeks, et see esimene inimene, kes oma postitusele kirjutas alla sõna “arst”, et ta ongi arst.
Puutub oma tööga seoses kokku kõikvõimalike just selliste juhtumitega ja, ühesõnaga, on asjaga hästi kursis.
Paneb oma arvamuse siia kiretult kirja JA SIIS lisandub vestlusega 100 idiooti, kes samuti midagi arvavad ja omastarust täpselt midagi teavad. Ise meditsiinist sama kaugel, kui päike meist.

Kas arst selle peale edaspidi tahab perekoolis sõna võtta või mõtleb ta pigem, et ah, ma ei viitsi rohkem lollidega vaielda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kondoomivaras

kui varastati tegutsevalt paarilt kondoom ja varas kasutas edasi ning varga kinnipüüdja kukkus otsa, siis võib küll

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hivi nüüd küll nii lihtsalt ei saa. Lõpetage see ajubava marrastuste jutt. Kõik haiged oskavad öelda, kuidas nad selle said. Ikka seksuaalsel teel või süstides. Sellist lolli juttu pole mõtet oma naisele ajada, et haigel sõbral oli näpp katki, andis terekätt ja mul oli pinnuauk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt oli sel vargal mõni vastik nahahaigus – need võivad olla väga nakkavad. Ka A-hepatiit nakkab olmekontaktides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii põgusal kokkupuutel ei nakka ükski haigus. See on mingi ettekääne lihtsalt, et see inimene lagedale tuleks. Küsimus on ainult, et miks?

Ära räägi rumalusi, neid haigusi on küllaga, mis nakkavad ka põgusal kokkupuutel. HIV nende hulgas muidugi pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hivi nüüd küll nii lihtsalt ei saa. Lõpetage see ajubava marrastuste jutt. Kõik haiged oskavad öelda, kuidas nad selle said. Ikka seksuaalsel teel või süstides. Sellist lolli juttu pole mõtet oma naisele ajada, et haigel sõbral oli näpp katki, andis terekätt ja mul oli pinnuauk.

@kki siis systisid ja sexisidki

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pakuks, et vargal oli mõni ravile raskelt alluv piisknakkus nagu tuberkuloos või MRSA, mille puhul oleks põhjendatud profülaktiline ravi või pidev jälgimine teatud aja jooksul peale kokkupuudet. HIV ja B-hep vaevalt.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nakkusohtlik varas