Esileht Ilu ja tervis Nälg ja isu.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Nälg ja isu.

Postitas:

Kange isu ka kaalu langetama hakata, aga enne vaja võitlus maha pidada oma isudega. Stress on kasvanud nii üle pea, et näljal ja isul enam vahet teha ei suuda, kogu aeg tahaks midagi \”head\” veel, kuigi kõht justkui kurguni täis söödud, alati mahub midagi head veel, mille järgi pöörane isu.

Kuidas olete jagu saanud oma isudest? Kas ehk peaks mõne spetsialisti poole pöörduma, saan ju aru, et tegelik probleem on kuskil ajus? Ja kui, siis kelle poole? Või on kellelgi head nõu anda enda kogemustele toetudes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu võte on, et ma piitsutan veel isu takka. Vaatan õhtul kodus näiteks mingeid gurmaanide toidusaateid või kokanduajakirju. Ja tunnetan oma isusid mõnuga, kuid ei söö midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joo vett. Mina panin paika kindlad söögikorrad. Korralik hommikusöök, lõunasöök ning õhtul midagi kerget. Kui on nälg või isu siis joon vett. Ei mitte ühtegi ampsu midagi muud. Ja õhtul kui nälg on siis joon klaasitäie keefirit.
Kaal langeb ilusasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel menüü, kindlad söögikorrad – hommik, lõuna, õhtu ja 2 näksi nende vahepeal. Isude vältimine on enamasti töö oma peaga – kui tuleb isu, kujutlen end saleda ja vormisolevana ning mõtlen, kas soovitav toit aitab sellele kaasa. Joon vett. Hea nipp on panna keeleotsale natuke kaneeli (eriti aitab magusaisu puhul). Keskendun positiivsele ja kergele tundele, mis on juba tekkinud.
Üldiselt peaks enamikel inimestel mingi ajaga tekkima harjumus ja ebatervislikke isusid tegelikult ei ole enam üldse palju. Hea on teha endale ka nädalas üks vaba päev, kus saab väga isutanud asju süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Nälg ja isu.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.