Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Nali

Postitas:
Kägu

Enam ei oska rääkida millestki ega nalja teha millegi üle, et keegi ei solvuks. Mis teemadel te julgete rääkida ja nalja visata ja mis on neutraalsed, et mitte istuda piinlikus vaikuses?

+4
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui sul on selline probleem, siis jääb sul lihtsalt naljasoonest ja loomulikust intelligentsist vajaka, et aru saada, missugune ja mis teemal nali antud seltskonda sobib. Siis ongi parem olla kuss ja lasta teistel nalja teha. Või tõepoolest arvad, et kõik istuvad “piinlikus vaikuses”, kui sina nalja ei tee? Piinlik vaikus saabub hoopis taktitu nalja järel.

Neutraalsed teemad ongi neutraalsed, paljud naljad ei ole neutraalsed, vaid kedagi halvustavad. Neist tasub hoiduda. Lihtne ju.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vastus on nüüd küll vist teemast mööda (st pahupidi), aga mul on ainult üks teema, millel ma ei suuda teha ega mõista mitte ühtegi nalja, see on see praegune sõda. Kui keegi oleks nii lahke ja paneks siia mingi V-U sõjateemalise nalja, mis oleks naljakas?

Kõik muud teemad minu arvates kannatavad naljategemist – haigused ja surm, koroona, kliinasoojenemine, religioon, homondus, rassism jne – kõik  need nö tundlikud teemad. Muidugi tuleb valida seltskonda. Aga vot ühtegi sõjateemalist nalja ei ole minu arvates olemas või noh, nad muidugi on, aga nad ei ole naljakad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda üle võib alati nalja teha, siis ei ole põhjust kellelgi teisel solvuda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam ei oska rääkida millestki ega nalja teha millegi üle, et keegi ei solvuks. Mis teemadel te julgete rääkida ja nalja visata ja mis on neutraalsed, et mitte istuda piinlikus vaikuses?

Ämma naljad ei sobinud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis huvitatates setlskonades te neid nalju teete, et ei tunne neid inimesi? Kui sõpruskonnas on alkoholiga kimpus olev inimene, siis ei sobi teha joodiku-nalju või kui vaimsete häiretega, siis ei ole sobiv hullumaja naljad, ülekaalu puhul tuleb mängu taktitunne. Muidu ei tohiks keegi solvuda. Venemaa-Ukraina puhul on internet nelju ja meeme täis, et pesumasinasinalyt võetud kiibid pannakse sõjatehnikale – saab ka pesu pestud jne.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam ei oska rääkida millestki ega nalja teha millegi üle, et keegi ei solvuks. Mis teemadel te julgete rääkida ja nalja visata ja mis on neutraalsed, et mitte istuda piinlikus vaikuses?

Ole päris, ole ehtne. Mis nalja sa pidevalt ikka viskad. Vahest tee nalja, ja tee seda enda kulul. Naera, et oled paksemaks läinud, mõistus enam ei noki nii hästi jne. Võid kindel olla, et keegi ei solvu.

Vahelduseks loe näiteks, kuidas see inimene elust ja naljast mõtleb.  https://annestiil.delfi.ee/artikkel/120023074/pealinna-noutuim-kosmeetik-anu-transtok-aare-karjaarist-onnetundest-ja-abikaasa-kaotusest-ma-ei-tea-uhtegi-nii-ilusa-hingega-inimest-nagu-juhan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naera, et oled paksemaks läinud, mõistus enam ei noki nii hästi jne. Võid kindel olla, et keegi ei solvu.

Selle peale ei julge keegi naerda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige tüütumad on inimesed, kes kogu aeg punnitavad nalja teha ja ootavad, et kõik naeraks. Hea huumorisoonega inimene on parim kaaslane, tema ei hakka kunagi “nalja tegema”, mõnus huumor tuleb ise. Sellistega on tore olla. Vaikust ei tasu karta, see läheb ka ilma naljadeta nagunii varsti üle.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks, et teistel oleks lõbus, pead oma lugusid jutustama huvitavalt ja mahlaka väljendusviisiga. Näiteks nagu Margus Tabor räägib mamma lugusid. See muidugi ei tähenda, et pead nüüd hiiumaa murdes rääkima hakkama. Sõnavara võiks olla rikkalik, kuivik inimene suudab ka parima nalja tuksi keerata.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suhtle suvaliste inimestega nii lähedalt, et oleks põhjust naljadega vaikust täita. Sõpradega oleme ühel lainel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam ei oska rääkida millestki ega nalja teha millegi üle, et keegi ei solvuks. Mis teemadel te julgete rääkida ja nalja visata ja mis on neutraalsed, et mitte istuda piinlikus vaikuses?

Piinlik vaikus ? Kas suhted on tõesti nii kehvad, et midagi rääkida ja arutada polegi, ilma et peaks kõige üle irvitama. See kui keegi solvub, see ju tähendab, et sa ei saa isegi aru, et irvitad teiste üle ja asi on naljast väga kaugel. Irvitamine ei ole naljategemine.  Et ei tekiks piinlikku vaikust räägid raamatutest, mida oled lugenud, näitustest kus käinud, sündmustest kus osalenud jne, jne.  Kui ei ole  millestki rääkida, siis ära mine seltskonda teiste üle irvitama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam ei oska rääkida millestki ega nalja teha millegi üle, et keegi ei solvuks. Mis teemadel te julgete rääkida ja nalja visata ja mis on neutraalsed, et mitte istuda piinlikus vaikuses?

Piinlik vaikus ? Kas suhted on tõesti nii kehvad, et midagi rääkida ja arutada polegi, ilma et peaks kõige üle irvitama. See kui keegi solvub, see ju tähendab, et sa ei saa isegi aru, et irvitad teiste üle ja asi on naljast väga kaugel. Irvitamine ei ole naljategemine. Et ei tekiks piinlikku vaikust räägid raamatutest, mida oled lugenud, näitustest kus käinud, sündmustest kus osalenud jne, jne. Kui ei ole millestki rääkida, siis ära mine seltskonda teiste üle irvitama.

Usu või mitte, aga kui maitsed on ikka ääretult seinast-seina, ei huvita kedagi su loetud raamat või külastatud näitus.

 

Teemasse niipalju, et vaikus õige inimesega on paras nauding. Vaikus aga vale inimesega on kohutav piin.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sõpruskonnas on alkoholiga kimpus olev inimene, siis ei sobi teha joodiku-nalju või kui vaimsete häiretega, siis ei ole sobiv hullumaja naljad, ülekaalu puhul tuleb mängu taktitunne.

No räigeimad pedenaljad olen ma ikka kuulnud tuttavate homoseksuaalide suust. Seega võib ikka ülekaalulisuse nalja ka teha. A pigem ikka on seltskonnas asi. Mõni seltskond mõistab nalja ja teine seltskond mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No räigeimad pedenaljad olen ma ikka kuulnud tuttavate homoseksuaalide suust.

Mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale. Mustanahalised ütlevad üksteise kohta “nigga” ka, aga katsu sa seda valgena teha, järgneb üleriigiline skandaal.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mustanahalised ütlevad üksteise kohta “nigga” ka, aga katsu sa seda valgena teha, järgneb üleriigiline skandaal.

<br />Vt. eelpooltoodud nõuannet, et iseenda üle võib alati naerda. Kui keegi teine seda teeb, on see irvitamine. Ma võin ise ka irvitada enda üle, et paksmagu või oh ma igavene lollpea, aga ma ei soovi, et keegi teine selle üle nalja teeb, eksole. 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljaga on keeruline. Aga mis teemadel te räägite? Oma inimestega küll.  Aga siingi on teemasid mida te teate juba, et olete eriarvamusel. Et konflikti vältida, seda jutuks ei võta. Aga millest rääkida  inimestega, keda ei tunne hästi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No räigeimad pedenaljad olen ma ikka kuulnud tuttavate homoseksuaalide suust.

Mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale. Mustanahalised ütlevad üksteise kohta “nigga” ka, aga katsu sa seda valgena teha, järgneb üleriigiline skandaal.

Minu meelest on see nalja kuldreegel, mis kehtib alati. Iseenese kohta nalja tegemine on alati ok, teiste kulul nalja tegemine on alati kahtlane ettevõtmine, mis võib haiget teha. Mina ise teen pidevalt enda üle nalja aga kui keegi teine teeb nalja minu kohta, siis tunnen end vahel haavununa, sest naljas on tegelik kriitikanool ja tegu ei ole heatahtliku aktsepteerimisega vaid pigem varjatud halvustamisega. Parim lahendus ongi mitte teha nalja teise inimese kulul. On nii palju muid võimalusi nalja viskamiseks, mis ei sisalda konkreetsete inimeste halvustamist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No räigeimad pedenaljad olen ma ikka kuulnud tuttavate homoseksuaalide suust.

Mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale. Mustanahalised ütlevad üksteise kohta “nigga” ka, aga katsu sa seda valgena teha, järgneb üleriigiline skandaal.

Oleneb siiski ka omavahelistest suhetest ja kui räiget nalja kannatatakse. On seltskondi, kus käib ikka kõva röst üksteise kallal ja keegi ei haavu/solvu.

Eks siin, jah, kehtib see, et kui inimest ei tunne või ei tunne piisavalt, siis pigem ei puutu tema kitsaskohti. Kuigi kogemata võib seda siiski ju teha. Teise sisse ju ei näe.

Ja mina olen seisukohal, et nalja võib teha kõige üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa

Naljaga on keeruline. Aga mis teemadel te räägite? Oma inimestega küll. Aga siingi on teemasid mida te teate juba, et olete eriarvamusel. Et konflikti vältida, seda jutuks ei võta. Aga millest rääkida inimestega, keda ei tunne hästi?

Miks peaks võõrastega üldse rääkima või nende seltskonnas viibima?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu või mitte, aga kui maitsed on ikka ääretult seinast-seina, ei huvita kedagi su loetud raamat või külastatud näitus.   Teemasse niipalju, et vaikus õige inimesega on paras nauding. Vaikus aga vale inimesega on kohutav piin.

Kuidas selline olukord üldse tekkida saab.? Oledki vait. Rääkimine on sügavalt ülehinnatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usu või mitte, aga kui maitsed on ikka ääretult seinast-seina, ei huvita kedagi su loetud raamat või külastatud näitus. Teemasse niipalju, et vaikus õige inimesega on paras nauding. Vaikus aga vale inimesega on kohutav piin.

Kuidas selline olukord üldse tekkida saab.? Oledki vait. Rääkimine on sügavalt ülehinnatud.

Saab küll tekkida, kui üldse ei huvita. Huvid on juhuslikud. Miks sulle meeldib see või too kook, see kultuur, see keel ja nii edasi. Päris paljud ei loe raamatuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle naljad väga meeldivad, eriti naljakad juhtumised elust. Vihkan ma aga seda inimtüüpi, keda minu vanemad nimetasid killukeradeks. Ehk kes üsna lakkamatult püüavad midagi vaimukat vahele torgata või igas asjas nalja näha. Kusjuures teinekord ongi kõik nende laused naljakad, aga enamasti mitte. Olen isegi mitmeid sõprussuhteid selle käitumisviisi pärast katkestanud. Ükskord pulma minemata jätnud, sest naisterahva lakkamatu vaimutsemine ja kõkutamine ajas mind hulluks. Kusjuures tema naljad vähemalt pooled olidki naljakad. Aga teine pool…ajas mind piirini, et natuke veel ja röögatan. Toon näitena ühe õhtu kirjelduse. Tellisime restoranis ja mina olin esimene ja ütlesin ettekandjale menüüd silmitsedes, et palun…palun…eee…palun ahven jaaaaa mmm…palun ka üks roheline tee. Sõbranna, nüüdseks endine, hakkas teise paluni ajal kõkutama, nii et silmad märjad ja korrutas kogu mu tellimuse aja valjul häälel: ta palub, ta niiväga palub, palub, palub, palub. Palun-palun tooge talle..hahahaahaaa.
Ühesõnaga talle valmistas meeletut nalja minu umbes neli palunit.

Siis kukkus mul salvrätik maha ja ütlesin “eh, potsti”. Ta pidi toolilt maha rulluma suurest naerust, et ütlesin potsti salvrätiku kohta. Veidi hiljem tuli jutuks, et mul on kodus uus kutsikas ja et koer vat seda tõugu ja värvus on pruun musta maskiga. Hea, et ära ei lämbunud, see tundus talle nii kohutavalt vaimukas. Maskiga!! Lõpus ütlesin mina, et ma jätan jootraha ka ja panin kaks kaheeurost münti vastavasse karbikesse ja seda tehes pomisesin – jootraha üks, jootraha kaks. Jootrahad! Prahvatas sõbranna naerma. Kui ettekandja tuli, ütles ta minule viidates, et lubasin panna jootraha ainsuses, aga panin KAKS. Haahaaa-hahahahaaa. Pärast seda ma nägin teda veel üks kord, siis ta ka seltskonnas rääkis, et selline äge naljakas lugu, et Kägu pani kaks jootraha ehk jootrahad. Haahaaa-hahahaaaa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine, kas sind oleks samavõrra häirinud need killud kellegi teise suunas? Või häiris sind, et SINA olid nende naljade sihtmärgiks? 

Nagu juba ütlesin, iseenda üle võib alati nalja teha, kellegi teise üle naljategemisel on õhuke piir vaimukuse ja üle piiri minemise vahel ja mõnikord ei tabata piiri ära, kui sihtmärgil enam ei ole naljakas. 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine, kas sind oleks samavõrra häirinud need killud kellegi teise suunas? Või häiris sind, et SINA olid nende naljade sihtmärgiks?

Nagu juba ütlesin, iseenda üle võib alati nalja teha, kellegi teise üle naljategemisel on õhuke piir vaimukuse ja üle piiri minemise vahel ja mõnikord ei tabata piiri ära, kui sihtmärgil enam ei ole naljakas.

Ei, kui ehk välja arvata see palunite lugu, siis ta 99,9% juhtudest ei naeruvääristanud mind, ta arvas lihtsalt, et ma olen kohutavalt vaimukas. Mida ma siiski ei ole. Ei, ma ei solvunud, aga tüütas meeletult. Iga minu natuke kujundlikum lause pani ta naerma. Tõin näiteid ainult enda kohta, aga palun – siin sulle üks ka tema enda kohta. Kirjutas meie ühisele sõbrannale FBsse sünnipäevaõnnitluse. Ilmselt vajutas siis liiga vara enterit vms, aga postitus tuli kujul “Palju õn”. Selle asemel, et see parandada või kustutada või kasvõi uuesti kirjutada, ta tegi uue postituse: “Õn! Õn! Õndlaid ja õnarusi” ja hunnik naerunägusid, neid hammastega.
Ta ikka naeris üldiselt iga lause peale, mida ütles mõni inimene, kellega ta tahtis sõber olla. Ja tõttas teiste jutu vahele vaimukusi torkama ja lauseid lõpetama, mitte muidugi ainult minu suhtes. Killukera, noh.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Killukera on väga lahe sõna, sinu loaga ma laenan seda mõnikord! 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Killukera on väga lahe sõna, sinu loaga ma laenan seda mõnikord! ????

Lase käia! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle naljad väga meeldivad, eriti naljakad juhtumised elust. Vihkan ma aga seda inimtüüpi, keda minu vanemad nimetasid killukeradeks. Ehk kes üsna lakkamatult püüavad midagi vaimukat vahele torgata või igas asjas nalja näha. Kusjuures teinekord ongi kõik nende laused naljakad, aga enamasti mitte. Olen isegi mitmeid sõprussuhteid selle käitumisviisi pärast katkestanud. Ükskord pulma minemata jätnud, sest naisterahva lakkamatu vaimutsemine ja kõkutamine ajas mind hulluks. Kusjuures tema naljad vähemalt pooled olidki naljakad. Aga teine pool…ajas mind piirini, et natuke veel ja röögatan. Toon näitena ühe õhtu kirjelduse. Tellisime restoranis ja mina olin esimene ja ütlesin ettekandjale menüüd silmitsedes, et palun…palun…eee…palun ahven jaaaaa mmm…palun ka üks roheline tee. Sõbranna, nüüdseks endine, hakkas teise paluni ajal kõkutama, nii et silmad märjad ja korrutas kogu mu tellimuse aja valjul häälel: ta palub, ta niiväga palub, palub, palub, palub. Palun-palun tooge talle..hahahaahaaa.

Ühesõnaga talle valmistas meeletut nalja minu umbes neli palunit.

Siis kukkus mul salvrätik maha ja ütlesin “eh, potsti”. Ta pidi toolilt maha rulluma suurest naerust, et ütlesin potsti salvrätiku kohta. Veidi hiljem tuli jutuks, et mul on kodus uus kutsikas ja et koer vat seda tõugu ja värvus on pruun musta maskiga. Hea, et ära ei lämbunud, see tundus talle nii kohutavalt vaimukas. Maskiga!! Lõpus ütlesin mina, et ma jätan jootraha ka ja panin kaks kaheeurost münti vastavasse karbikesse ja seda tehes pomisesin – jootraha üks, jootraha kaks. Jootrahad! Prahvatas sõbranna naerma. Kui ettekandja tuli, ütles ta minule viidates, et lubasin panna jootraha ainsuses, aga panin KAKS. Haahaaa-hahahahaaa. Pärast seda ma nägin teda veel üks kord, siis ta ka seltskonnas rääkis, et selline äge naljakas lugu, et Kägu pani kaks jootraha ehk jootrahad. Haahaaa-hahahaaaa.

sa tegid ju nalja ja tema naeris, milles probleem. paistab positiivne inimene olevat, mina küll sõbrustaks sellisega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sa tegid ju nalja ja tema naeris, milles probleem. paistab positiivne inimene olevat, mina küll sõbrustaks sellisega.

Eriline nali oli minu poolt sinu meelest nentida, et koer on pruun musta maskiga – see on ametlikus tõukirjelduseski üks lubatud selle tõu värvitüüpidest. Või eriline nali oli lugeda münte. Nii suur kilukera või naljanina ma küll pole, et pidada paariminutilist naerukrampi pärast sõna potsti kuulmist kuidagigi asjakohaseks. Ja sa arvad, et ma palunitasin, et nalja teha? No ei, lugesin menüüd.

Sa oled siis ka väga easily amused, kui arvad, et need olid ühed naljakad naljad. Otsi ta üles. Leiad kõkutamise järgi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Definitely

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )