Esileht Pereelu ja suhted Nalja ka õhtuks…..

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Nalja ka õhtuks…..

Postitas:

Leidsin mehe telefonist meiliaadressi kiisum@hotmail.com Arvuti ajaloost kasutajanime, mis juhatab tutvumisporaali lehele. Mees eitab kõike. Mida arvata? Mees ise kardab, et tegemist on Ufode või veel võimsamate jõududega, kes tema pereelu ohustama on saadetud…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 20:02; 24.01 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Leidsin mehe telefonist meiliaadressi kiisum@hotmail.com Arvuti ajaloost kasutajanime, mis juhatab tutvumisporaali lehele. Mees eitab kõike. Mida arvata? Mees ise kardab, et tegemist on Ufode või veel võimsamate jõududega, kes tema pereelu ohustama on saadetud…..[/tsitaat]\”leidsin mehe telefonist\” – see fraas viitab, et kõneleb alakaga idioot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära sori teise telefonis, on kergem elada. Pole vaja karta ufosid ega Iisraeli salaluuret.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära sori teise telefonis, on kergem elada. Pole vaja karta ufosid ega Iisraeli salaluuret.[/tsitaat]

Mees oli ise arvutis, palus, et ma võtaksin tema telefoni ja ütleksin talle ühe visiitkaardi andmed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 20:02; 24.01 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tumeda peaga tibi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hoopis mehel naljakas õhtu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult taolise meiliaadressi järgi mina sinu asemel ei teeks kaugeleulatuvaid järeldusi!
Töötan erialal kus puutun inimeste isiklike meiliaaressidega kokku ja uskuge või mitte, näiteks meiliaadress umbes-täpselt kiisumusi15 misiganes kuulus näiteks neljakümnendates meesterahvale! 🙂
Mitte et see veidi jabur poleks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis ka kohe küsimus, et mis tööd mees teeb ja kas toimetab vahel ka kodus? Sest minu mehe telefonis on samuti päris palju \”huvitavaid\” meiliaadesse, aga ma ei arva sugugi, et midagi kahtlast teoksil. Ta lihtsalt puutub kokku paljude klientidega, ja hoiab kogu kliendibaasi ka telefonis, et ringi liikudes kõik kontaktid käepärast oleks.
Ja ei, ma ei sori oma mehe telefonis. Otsustasime ühel hetkel oma kalendrid sünkroniseerida, aga midagi tegime vist valesti ning ühtlasi juhtus see, et ka kõik kontaktid sünkroniseerusid :). Üllatunud ei ole, mees teeb vahel tööasju kodus õhtuti ja on minuga ikka itsitades parimaid \”pärleid\” jaganud. kiisum on nende kõrval ikka eriti süütu ja siivas nimi. Ma olen ka ikka vahel imestanud, milliste aadresside alt inimesed asju ajavad. Ok, ma saan aru, et alati ei taha mingit suvalist hinnapakkumist võtta oma täisnime näitava aadressiga vms, aga kasutatakse palju ikka selliseid, mida nähes esimene mõte on, et tegemist mingi p… pikenduse pakkumise spämmiga :). Ja ei imestaks, kui nii mõnigi neist ka mõnele tutvumissaidie juhatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast olekski normaalne, et inimestel, kes tööasjus kasutavad e-maili, oleksid ka normaalsed e-maili aadressid. Kiizumuzy110, zexybeib86, tõutäkk112 jne – ei ärata just usaldust, ei suudaks sellist inimest tõsiselt võtta. Isegi kui oled kunagi 13-aastasena sellise aadressi endale teinud, siis täiskasvanuks saades ja tööalaselt maili kasutades oleks mõistlik teha endale ka normaalne aadress. Aga mees üleüldse ei öelnudki vabanduseks, et see on klient vms, tema süüdistas UFO-sid, seega on teada, et asi on sul jama:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on nali?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus on nali?[/tsitaat]

Jäin ka lubatud nalja ootama..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Nalja ka õhtuks…..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.