Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Nalja kah

Postitas:
Kägu

Murjanitel fantaasia lendab, sain sellise meili:
Tähelepanu: fondi saaja,

Mul on hea meel teile teatada, et pärast Rahvusvahelise Valuutafondi, FBI ja ÜRO äsja lõppenud ühise juhatuse koosolekut on teie fondi vabastamine teile ametlikult heaks kiidetud. Peatamiskorraldus ja muud piirangud, mis põhjustasid viivituse teie pärandifondi, hüvitusfondi ja loterii võitnud fondi vabastamisel, on tagasi võetud. Teie fond on valmis teile vabastamiseks. Kirjutage mulle juhised oma fondi saamiseks

Lugupidamisega

c / o IMF siseauditi ja inspektsiooni direktor.

{iinfo.imf@gmail.com}

+12
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei mõista, kuidas nad aru ei saa, et lisades sõna loterii kaotab sisu igasuguse usutavuse.
Või on nad arvamusel, et kõik suured loteriimängijad?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah, küll on hästi, et Ühinenud Rahvaste Organisatsioon lubab mulle välja maksta nii loterii kui ka pärandifondi ja hüvitisfondi. Ma arvasin, et nad äkki loteriid ei luba 😀

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähemalt tõlkemasin on seekord enam-vähem korrektselt töötanud, kuigi see väikese tähega teie riivab väga silma. See on nr.1, mis paneb alarmi tööle. Lugupeetud direktor on ka oma nime unustanud.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugupeetud lugupeetav pärija ja loteriifondide ülemaailmne võitja!
Nato ja UNISEF-i ühise otsuse ja suure koosoleku tulemusena teatame, et olete maailmapärandi ja üleilmse suure loterii võitja. Vabastame teie fondi niipea, kui olete meile kandnud selle summa ausa kaubanduse palkade maksmise toetuste fondide fondi.
Ülemaailmne direktor notarite audoktorite kojast.
jne.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Tähesära

Mõne keele vahendusel sai selliseks:
Lugupeetud lugupeetav pärija ja loteriifondide ülemaailmne võitja!
Nato ja UNISEF-i avaldused ja suuremad koosolekud, mille tulemusel suureneb loosiõnnetus, kui Vabadussõjalaste fondi nõuanded on kokku lepitud,
Ülemaailmne direktor notarite audoktorite kojast

Mõned keeled veel ja nii vist hakkab kirja eesmärk selguma, google on ikka taibu:
Lugupeetud kallis pärija ja loteriifondide ülemaailmne võitja!
NATO ja UNISEFi ühise otsuse ja suure kohtumise tulemusel teatame, et olete maailmapärandi ja maailma suure loterii võitja. Vabastame teie fondi niipea, kui olete selle summa õiglase kaubanduse palgatoetuste fondist meile üle kandnud.
Notarite auarstide koja ülemaailmne direktor

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühel juhul on Rahvusvahelise Valuutafondi, FBI ja ÜRO, teisel juhul UNICEF ja NATO on siis ühise mütsi all. Põnevad pakkumised.
Minul on vana hotmaili aadress ja sinna ei tule ühtegi sellist kirja, aga turvatud ja tulemüüriga tööaadressile ikka lipsab läbi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul siuke kiri:
Olete saanud 2 500 000 euro suuruse annetuse, võitsin Ameerikas 40 miljoni USA dollari väärtuses Ameerika loterii ja otsustasin annetada selle osa viiele õnnelikule inimesele ja heategevuskodudele vähktõbe surnud oma hilja naise mälestuseks. Lisateabe saamiseks võtke minuga ühendust aadressil infotomcristt1@gmail.com

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ühel juhul on Rahvusvahelise Valuutafondi, FBI ja ÜRO, teisel juhul UNICEF ja NATO on siis ühise mütsi all. Põnevad pakkumised.

Minul on vana hotmaili aadress ja sinna ei tule ühtegi sellist kirja, aga turvatud ja tulemüüriga tööaadressile ikka lipsab läbi.

No mina ise panin selle kokku, kus unisef ja nato, teema kirjale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain kunagi kirja, et Damaskuses on kuhugi pargitud auto, mille pagasnikus on miljonid. Ja et mulle antakse kohe soovi korral autovõtmed üle, et Saaksin sellele autole järgi minna. Kõlas nagu tõsine puhkuseplaan.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ajalehes kirjutati, et Nigeeria olevat maailmas esirinnas psühholoogia täiendkoolituste korraldamise arvu poolest. Imestati, et nõnda vaene riik, aga kõik seal tahtvat kangesti just psühholoogiat õppida. Selguski siis, et nigeerlased õpivad nendel koolitustel seda, kuidas inimestega paremini manipuleerida ja panna neid oma rahakotiraudu avama. Psühholoogia koolitustel õpitakse massiliselt, kuidas sepitseda südamlikke pisarakiskumiskirju noorest vähihaigest tütarlapsest Elevandiluurannikul, kelle miljardärist isa on tapetud ja sugulased noolivad papa miljardeid, mille tõttu hädas tütarlaps on otsustanud need miljardid just Sinu pangaarvele üle kanda. Reaalselt pole küll kuulda olnud, et keegi Nigeeriast tulnud “päranduse” läbi üleöö püstirikkaks oleks saanud 🙂

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekooli kriitikaga on arvestatud! Täna saabus selline, nimi all.

Postitanud Dr.David Frost,
Telefon: +447513941124

Palun pöörake tähelepanu ja mõistke minu eesmärki teile täna meilisõnum
saata. Minu nimi on dr David Frost, Londoni UBS Investment Bank Plc
piirkonnajuht. Palun teil kaaluda seda kaubandust rangelt ja täieliku
konfidentsiaalsusega. UBS Panga tippjuhina leidsin nummerdatud konto,
mille saldo oli 16 100 000 naela (kuusteist miljonit, sada tuhat
Suurbritannia naela) ja mis kuulus ühele meie väliskliendile (SYLVESTER
ZIEGLER). Surnud, ameeriklane, kes oli orkaani Katrina ohver 2005. aasta
augustis. Mul on oma pangas kogu juurdepääs, salajane teave ja vajalikud
kontaktid, et saada neid vahendeid ilma hüpoteekita. Ma vajan abisaaja
vastuvõtmiseks ainult välismaalasena abi, kuna minu ametniku ja panga
töötajate staatus ei luba mul ega mu sugulastel seda nõuet esitada.
Seetõttu soovin, et te oleksite “välismaine kasusaaja” ja kinnitaksin
teile täielikku ülekandestrateegiat, mis pannakse teie nimele
seaduslikult, nii et keegi ei kahtle teie nõuetes.

Teie osamaks selle summa ulatuses on õigus saada 40% kogusummast 16 100
000 Inglise naela. Pakkumise hindamisel palun sisestage (täielik nimi,
pöörduspunkt, mobiiltelefoni number, sünniaeg ja töökoht / amet), et
saaksin fondi ümber nimetada teie nime saajana ja suunata kontakti UBS
Banki oma pangakontole. teie valik fondi vabastamine ja ülekandmine.
Helistage mulle selgituste saamiseks. Täname, et ootasite kohest
vastust.

Lugupidamisega
Dr David David

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei mõista, kuidas nad aru ei saa, et lisades sõna loterii kaotab sisu igasuguse usutavuse.

Või on nad arvamusel, et kõik suured loteriimängijad?

Et kui seal sõna loterii ei oleks, siis sa kohe usuksid kõike?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teie osamaks selle summa ulatuses on õigus saada 40% kogusummast 16 100
000 Inglise naela. Pakkumise hindamisel palun sisestage (täielik nimi,
pöörduspunkt, mobiiltelefoni number, sünniaeg ja töökoht / amet), et
saaksin fondi ümber nimetada teie nime saajana ja suunata kontakti UBS
Banki oma pangakontole. teie valik fondi vabastamine ja ülekandmine.
Helistage mulle selgituste saamiseks. Täname, et ootasite kohest
vastust.

Lugupidamisega
Dr David David

Noh, kas sisestasid oma pöörduspunkti?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Veel mitte, ootan paremat pakkumist.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veel mitte, ootan paremat pakkumist.

Pagan, ma mõtlesin siis et sisestan kähku enda pöörduspunkti, aga ma olen selle kuhugi ära pannud ja ei leia enam üles! Kas keegi palun tuletaks meelde, kuidas näeb välja pöörduspunkt? Kas sellega saab tedretähne ravida ja klaverit poleerida?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugupidamisega
Dr David David

Novat, kohe teine asi! 😂

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on kahtlane värk – postitaja on David Frost, aga alla on kirjutanud David David. tjah – äkki on mingi pettus…

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult on kahtlane värk – postitaja on David Frost, aga alla on kirjutanud David David. tjah – äkki on mingi pettus…

Identiteedikriis, isiksuse lõhestumine, depressioon… Vbl on doktor Davidit mõni raske tõbi tabanud, ja sina kahtlustad siin? 😂

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nigeeria Jäämees sulas lihtsalt Davidiks ära.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Luarvik Luarvik

Aga tegelikult on hea, et niisugused kirjad enamuses on absurdselt kirjutatud – saab ka vanem või lihtsam inimene aru, et asi pole õige. Oleks need kõik korrektselt ja vigadeta sõnastatud, oleks vist ohvreid, kes miljoneid püüdma lähevad, palju rohkem. Kordades, nagu on üks Perekooli lemmikväljendeid.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugupidamisega

Dr David David

Novat, kohe teine asi! 😂

Jah, nad võtavad seda asja ikka väga tõsiselt. See “lollide” eurooplaste lüpsmine on neil ikka täielik rahateenimise masin.

Kunagi sain hot-i aadressile neid õngitsemiskirju pea iga nädal. Mõnele sai nalja pärast vastatud ka ja juba järgmise kirjaga sain vastu panga logodega blanketid ja muud “vajalikud” paberid oma andmete saatmiseks. 🙂 Kõik nägi väga viisakas ja ehe välja, aga ega see ju väga raske pole mõne tuntud panga logoga paber oma arvutis kokku kleepida. Nutti ja tahtmist peab olema. 🙂 Kavalad ja järjekindlad on nad ka, seega kindlasti leidub ullikesi, kes konksu alla neelavad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänane (seda teksti tuli palju lühemas variandis ka, saatjaks lihtsalt Felix)
olen vist sit.amagnet

(KONFIDENTSIAALNE ETTEPANEK)

Tere,

Minu nimi on hr Francis Martin, Lõuna-Aafrika Standardpanga (SBSA) raamatupidamisüksuse tegevdirektor. See teade võib teid ülimalt üllatusena kohata. Kuid just minu tungiv vajadus välismaise partneri järele pani mind selle tehinguga ühendust võtma.

Üks mu klient avas panga minu kontol MR-i konto. THOMAS BAHIA, Hollandi kodanik Saksamaalt, kes oli siin Lõuna-Aafrika kaevanduste ja energeetika ministeeriumi konsultant / töövõtja, tegi nummerdatud tähtajalise tähtajalise hoiuse, mille väärtus oli 11 500 000,00 dollarit (üksteist miljonit, viissada tuhat USA dollarit) kaheteistkümne (12) ) kalendrikuud minu pangakontoris ja alates 2010. aastast pole seda kontot kunagi opereeritud.

Tähtaja möödumisel saatsime tema edasisaadressile rutiinse teatise, kuid vastust ei saanud. Kuu aja pärast saatsime meeldetuletuse ja lõpuks avastasin tema lepingulistelt tööandjatelt, et MR. THOMAS BAHIA pole enam maa peal, sest ta suri koos kogu perega lennukiõnnetuses, mis leidis aset Liibüas 12. mail 2010 ja allpool. See on teie arvamuse link.

http://www.nytimes.com/2010/05/13/world/middleeast/13libya.html

Nimetatud fond on endiselt minu pangakontoris ja intressid arvestatakse põhisummaga üle iga aasta lõpus.

Nüüd on fondi kogunenud intresside tõttu 12 200 000,00 dollarit (kaksteist miljonit kakssada tuhat USA dollarit).

Vastavalt Lõuna-Aafrika valitsuse seadusele antakse 11 (üksteist) aasta möödumisel raha tagasi Lõuna-Aafrika valitsuse omandisse, kui keegi ei tule raha eest ette ja see sildistatakse tagasinõudmata rahaga.

Järelikult tahan esitada teile selle hilise kliendi sugulasena järgmise sugulasena; seega olete te nagu välismaalane nagu tema ja raha kantakse teie pangakontole ning pärast raha edukat ülekandmist tulen jagamiseks teie riiki ja raha jagatakse minu jaoks suhtega 45% , 45% teile ja 10% meie kulude katmiseks pärast tehingut.

Sellega ei kaasne mingit riski, kuna kasutan oma positsiooni pangas kinnituste kinnitamiseks ja selle tehingu eduka teostamise tagamiseks 9 tööpäeva jooksul.

Kui see ettepanek teid huvitab, andke mulle sellest teada, saates mulle meilisõnumi ja saadan teile üksikasjalikku teavet selle ettevõtte eduka tehingu kohta. Teatage, et selle fondi saladustest ei tea keegi peale minu ja ma tean, kuidas kogu tehing läbi viia.

Lisage oma isiklikud telefoninumbrid hääle saamiseks ja vastake mulle allpool oleva e-posti teel:
francismartin288@gmail.com

Ootan teie kiiret vastust, et saaksin anda teile rohkem üksikasju ja võite ka mulle helistada. + 27603542011

Aitäh

Hr Francis Martin.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii kahju, et mr. Thomast maa peal pole. Lennunnetuse ohvrid jäävad õhku?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Üks mu klient avas panga minu kontol MR-i konto.

Mina kliendina tahaksin ka pankurite kontosid näha, kuis saab?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui saadaks sellise vastuse – olen siiralt õnnelik ja tänulik teie kirja eest, aga kuna mul on lõppenud passi kasutuse tähtaeg, kas saate saata 100 eurot, et saaksin Teiega edasi suhelda, kuna interneti leping on homsest lõppenud ja uue lepingu jaosk on vaja passi. Samuti ei saa ma ilma passita juurdepääsu oma pangakontole, kus on hetkel kogunenud 500 000 eurot.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere, kallis

Kuidas teil läheb ja kuidas hakkama saate puhanud koroonaviirusega? Palun ole ohutu
Minuga pöörduti selle kirja saatmise poole pärast seda, kui olen hoolikalt vaadanud teie profiili, mis räägib teist hästi.
Ausalt öeldes tean, et see kiri üllatab teid ja võib tunduda väga kummaline, miks ma teiega ühendust võtsin, kuna olete mulle täielik võõras.
Minu nimi on Miss Yaya Salimata, Aibidjan, Côte d’Ivoire, olen oma vanemate ainus laps. Valimisjärgse tsiviil- ja poliitilise kriisi ajal meie riigis tapsid mu vanemad südametut sõjaväelast, kes toetas praegust presidenti, kes kaotavad valimised ja keelduvad tagasi astumast.
Minu õnneks käisin Ghanas koolis, kui see tragöödia juhtus minu perega. Kuid ma tänan kõigeväelist Jumalat, sest ma ei teadnud kunagi, et suudan oma pere kaotamise ebastabiilsusest peaaegu läbi minna. Nüüd olen endiselt siin maal, kuid minu jaoks on see väga “ebakindel”. Ma elan suures hirmus ja pärisorjuses. Kavatsen sellest riigist võimalikult kiiresti lahkuda, kuid ainus asi, mis mind eemale peletas. Mu hiline isa andis 10,5 miljonit dollarit hoiule ühte suurimasse finantsasutusse. (Kümme miljonit viissada tuhat USA dollarit).
Peamine põhjus teiega ühenduse võtmiseks on see, et mu surnud isal oli pangaga kirjalik leping, et ma saan seda fondi nõuda ainult siis, kui olen vanem kui 29, või peaksin esitlema äripartnerit või ettevõtte käendajat, et veenduda, et raha investeeritakse väga kasumlikult ja ohutult.
Praegu olen ainult 23-aastane ja siinse eluga on nii raske hakkama saada. Mul pole võimalust oodata, kuni saan 29-aastaseks, enne kui ma jätkan fondi taotlemist. Ma tahan, et te tegutseksite minu usaldusisikuna või äripartnerina, nii et fondi saaksite soovi korral teile vabastada ja saaksin kolida teie riiki ning meil mõlemal on raha investeeritud teie valitud heasse kasumlikku ärisse, nii et olen huvitatud kinnisvaraäri. Ootan teie käest lugemist, kui te minu taotlusega nõustute, sest luban anda 20% fondist.
Positiivse vastuse ootamine.
Austavalt
Preili Salimata Yaya.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere, kallis

Kuidas teil läheb ja kuidas hakkama saate puhanud koroonaviirusega? Palun ole ohutu

Minuga pöörduti selle kirja saatmise poole pärast seda, kui olen hoolikalt vaadanud teie profiili, mis räägib teist hästi.

Ausalt öeldes tean, et see kiri üllatab teid ja võib tunduda väga kummaline, miks ma teiega ühendust võtsin, kuna olete mulle täielik võõras.

Minu nimi on Miss Yaya Salimata, Aibidjan, Côte d’Ivoire, olen oma vanemate ainus laps. Valimisjärgse tsiviil- ja poliitilise kriisi ajal meie riigis tapsid mu vanemad südametut sõjaväelast, kes toetas praegust presidenti, kes kaotavad valimised ja keelduvad tagasi astumast.

Minu õnneks käisin Ghanas koolis, kui see tragöödia juhtus minu perega. Kuid ma tänan kõigeväelist Jumalat, sest ma ei teadnud kunagi, et suudan oma pere kaotamise ebastabiilsusest peaaegu läbi minna. Nüüd olen endiselt siin maal, kuid minu jaoks on see väga “ebakindel”. Ma elan suures hirmus ja pärisorjuses. Kavatsen sellest riigist võimalikult kiiresti lahkuda, kuid ainus asi, mis mind eemale peletas. Mu hiline isa andis 10,5 miljonit dollarit hoiule ühte suurimasse finantsasutusse. (Kümme miljonit viissada tuhat USA dollarit).

Peamine põhjus teiega ühenduse võtmiseks on see, et mu surnud isal oli pangaga kirjalik leping, et ma saan seda fondi nõuda ainult siis, kui olen vanem kui 29, või peaksin esitlema äripartnerit või ettevõtte käendajat, et veenduda, et raha investeeritakse väga kasumlikult ja ohutult.

Praegu olen ainult 23-aastane ja siinse eluga on nii raske hakkama saada. Mul pole võimalust oodata, kuni saan 29-aastaseks, enne kui ma jätkan fondi taotlemist. Ma tahan, et te tegutseksite minu usaldusisikuna või äripartnerina, nii et fondi saaksite soovi korral teile vabastada ja saaksin kolida teie riiki ning meil mõlemal on raha investeeritud teie valitud heasse kasumlikku ärisse, nii et olen huvitatud kinnisvaraäri. Ootan teie käest lugemist, kui te minu taotlusega nõustute, sest luban anda 20% fondist.

Positiivse vastuse ootamine.

Austavalt

Preili Salimata Yaya.

oi jumel ja 20% on ikka väga vähe, no on põmmud 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Valimisjärgse tsiviil- ja poliitilise kriisi ajal meie riigis tapsid mu vanemad südametut sõjaväelast

ebaõnnestunud mõrtsukad vanemateks või?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule saadetud kirja autor pole kohe üldse viitsinud vaeva näha. Täitsa pettunud olen. Ainult see:

Teil on annetus 4 800 000,00 EURO, võitsin Ameerikas 40 miljoni USA
dollari väärtuses Ameerika loterii ja otsustasin annetada selle osa
viiele õnnelikule inimesele ja heategevuskodudele mu vähist surnud
naise mälestuseks. Lisateabe saamiseks võtke minuga ühendust aadressil
mrtomcrist.caa@gmail.com

+5
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )