Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Nalja kah

Postitas:
Kägu

mina ei saa aru, mida naljakat või huvitavat nendes kirjades leitakse, meil tööl ka mitmed elevusega jagavad ja arutavad

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärge tehke nalja. Kui ma algklassides käisin, tuli postiga koju LOST telesarja reklaamlipik, millel ütles “Aidake meid! Oleme kadunud üksikule saarele! Edaspidised juhised juba kanal2 kell blablabla”. Ma läksin ikka tõsiselt endast välja.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

alates 2010. aastast pole seda kontot kunagi opereeritud.

Sellel kontol on kõva tervis olnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tänane nii lühike ja lahja

`Teie Eur 400 000,00 on endiselt ootel..💶
Tervitused kallis saaja!
Teie annetuse vabastamiseks peate valima valiku

Lugupidamisega
M. Tanveer | Snr. Rep, R.B.I.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

mina ei saa aru, mida naljakat või huvitavat nendes kirjades leitakse, meil tööl ka mitmed elevusega jagavad ja arutavad

just nimelt, sellised kirjad on aastakümneid ringelnud, mis siin naljakat on? Igav.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere,
Arvestades ülemaailmset finantskriisi pakub Sigma finantskontsern kiirlaene nii äri- kui ka isiklikuks kasutamiseks. Intressimäär on 3% tühistamise kohta ja see on kõigile saadaval.
võtke meiega ühendust e-posti aadressil: sigmainvfin@gmail.com

EESSÕNA KÕIK VASTUSED KOHTA: sigmainvfin@gmail.com

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

just nimelt, sellised kirjad on aastakümneid ringelnud, mis siin naljakat on? Igav.

Naljakas või mitte, aga need petukirjad ON siiani probleemiks. Alles eile oli lehes uudisnupuke, et eesti naine saatis ühele sellisele “hurmurile” 8000 eurot. Nad on oma ärinippe täiustanud ja käivad ajaga kaasas, seetõttu tuleks sellest just rohkem rääkida.

Ja olgem ausad, need kirjad on ikka naljakad ka. Irvitan nende üle juba kasvõi seetõttu, et nad nii mölaklikult üritavad inimesi petta.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Naljakas või mitte, aga need petukirjad ON siiani probleemiks. Alles eile oli lehes uudisnupuke, et eesti naine saatis ühele sellisele “hurmurile” 8000 eurot. Nad on oma ärinippe täiustanud ja käivad ajaga kaasas, seetõttu tuleks sellest just rohkem rääkida.

Ja olgem ausad, need kirjad on ikka naljakad ka. Irvitan nende üle juba kasvõi seetõttu, et nad nii mölaklikult üritavad inimesi petta.

Eriti vahva oli lugu sellest, kuidas kirglik laevakapten kurtis, et piraadilaev on kannul ja tarvis on meeskonna väärtasjad kiiresti Eesti naise kätte hoiule saata.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti vahva oli lugu sellest, kuidas kirglik laevakapten kurtis, et piraadilaev on kannul ja tarvis on meeskonna väärtasjad kiiresti Eesti naise kätte hoiule saata.

Kui nüüd püüda selles loos midagi head näha, siis ehk lisab taolises romantilises põneva süžeega draamas osalemine üksiku naise ellu pisut vürtsi. Hind on muidugi ebaõiglaselt kõrge, aga see eest pole ka päris igapäevane telekast nähtav massidele suunatud seebiooper, vaid hoopis isiklikum.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea hea sõber,

Minu nimi on barrister James Goodman. Olen advokaat ja kindlustusasutus siin Londonis asuvas advokaadibüroos David Clark & ​​Partnerid. Võib üllatada, kui sain selle kirja minu käest, kuna meie vahel pole varem kirjavahetust olnud. Kirjutan teile seoses taotlemata “alalise elukindlustuse poliisiga” summas 12 820 000 naelsterlingit Royal Bank of Scotlandi juures, mis on meie surnud kliendi valduses. Kahjuks ei olnud enne tema surma ühtegi klienti, kes oleks maha jäänud.

Selle poliitikahüvitise saamiseks palun teie nõusolekut minuga partnerluses olla, kuna teil on minu kliendiga sama perekonnanimi. Kui lubate mul lisada oma nime poliitikale, töödeldakse kogu tulu teie nimel ja kantakse kohe teie riigis asuvale kontole. Tahan juhtida tähelepanu sellele, et tahan, et 10% sellest rahast jaotataks heategevusorganisatsioonide vahel, ülejäänud 90% jaotataks võrdselt meie vahel.

Kui olete huvitatud, vastake mulle täpsema teabe saamiseks

Teie teenistuses
James Goodman (Esq)
Vanem vandeadvokaat | Kindlustus | Võlakirjad

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tulevad peamiselt ihupikendusi reklaamivad meilid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi sain hot-i aadressile neid õngitsemiskirju pea iga nädal. Mõnele sai nalja pärast vastatud ka ja juba järgmise kirjaga sain vastu panga logodega blanketid ja muud “vajalikud” paberid oma andmete saatmiseks. 🙂 Kõik nägi väga viisakas ja ehe välja, aga ega see ju väga raske pole mõne tuntud panga logoga paber oma arvutis kokku kleepida. Nutti ja tahtmist peab olema. 🙂 Kavalad ja järjekindlad on nad ka, seega kindlasti leidub ullikesi, kes konksu alla neelavad.

Njah, ja pärast on sinu e-post ilusti lisatud kontrollitud e-postide listi, mida soovijatele müüakse. Mulle mõni aasta tagasi pakuti mingi 200-300 euro eest paarsada tuhat kontrollitud e-posti aadressi…

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )