Esileht Ajaviite- ja muud jutud naljakaid juhtumisi metsloomadega

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: naljakaid juhtumisi metsloomadega

Postitas:
Alfa

Ei ole naljakas aga siiani meeldejäänud juhtum-tulin hilja töölt koju ja kuulen, et väljas miski lakkamatult kolksub, tulin tuppa ja ikka miski väljas muudkui kolksub-ei andnud rahu ja läksin lõpuks asja uurima. Tuli välja, et hulkuv kass oli sügavalt peaga konservipurki pugenud ja nii ta siis kolksutas öisel tänaval. Läksin appi, vaene loom kolksustas ühte ja sama nurka, ei julgend enam kuhugi liikuda, ju oli pikemat aega juba seal, igatahes asisin ühe käega plekkpurgi ja teisega kassist ja tasapisi eemaldasin purgi peast ja siis oligi kass vaba ja põgenes juba vabastatuna eemale. Oli küll hea meel pikka aega, nagu koomiksi võitmatu kangelasena tundsin end

Tubli. See oli heategu.

+13
0
Please wait...

Postitas:
motorist

Läksin oma väikese koerakesega kodulähedasse metsa kevadlilli pildistama. Jalutame kenasti, kuts rõõmsalt urge nuusutamas ja järsku käib tohutu ragin põõsastest ning suur jänes kihutab täie hooga minu ja koera poole. Jooksebki mööda ja otse metsa: ju ei kannatanud enam oodata! Minu võtab olukord korra õlgu kehitama, kuid siis märkan, kuidas koer tulisvalu kodu poole kihutab. Toimetan lõpuni ja metsast välja tulles on nii naabri kui ka oma pere meesterahvad vastas ja arvasid, et küllap kohtusime karuga. Neil suur mure, kas ma ikka terveks jäin: koer oli koju jõudes üleni vappunud. Siiamaani naeran, et jänes koer ajas külamehed karujahile 😀

Sarnane juhus oli nüüd eelmisel nädalal metskitsega, kes esialgu tardus kui mind ja mu suuremat koera nägi, siis pea langetas ja nagu pusklema kippus, kuid enne, kui rihmastatud koer mingi arvamuse kujundas, metsa poole kihutas. Suure koeraga ilma rihmata metsa ei lähe.

Viimane lugu ei kuulu mulle, kuid hea tuttav rääkis, kuidas ta vaarikal oli käinud ja tükk aega oli naabrinaisega manitsenud, et kui süüa, siis äkki ei matsutaks nii palju. Kuniks ta aru sai, et see polnudki naabrinaine vaid nooremapoolne karu, kes vaarikatihnikus lebas ja vaarikaid vitsutas. Nad olid kahekesi igatahes kisaga jooksu pistnud auto suunas. Teadsid küll, et joosta ei tohi, kuid ehmatus oli suur olnud. Igatahes metsast välja nad said ja varikale enam ei kipu.

+9
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud naljakaid juhtumisi metsloomadega