Esileht Hobinurk Namaste vs Meie aasta Indias

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Namaste vs Meie aasta Indias

Postitas:
Kägu

Hei kas see olen ainult mina või on Tuuli Roosma reisi saade hakanud alla käima?

Viimase hooaja osad tundusid jube venitatud ja üldiselt sisutühjad? Arvan, et ta on proovinud alla 1 päeva materjali ühte osasse pressida.

Samas ETV2 pealt praegu jooksev lühike India reisisaade Namaste tundub huvitavam ja sisutihedam.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähemalt mitte nii sisutühi kui Onu Raiu reisid – sôidame autoga, keedame viinereid.

Mulle on siiani kõige rohkem Teedu ja Kristjani reisid meeldinud. Tuuli saade oli alguses (esimesed 2 hooaega) huvitav.

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle Tuuli saated hullult meeldivad. Aga see ei ole ju ka tüüpiline reisisaade.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei kas see olen ainult mina või on Tuuli Roosma reisi saade hakanud alla käima?

Viimase hooaja osad tundusid jube venitatud ja üldiselt sisutühjad? Arvan, et ta on proovinud alla 1 päeva materjali ühte osasse pressida.

Samas ETV2 pealt praegu jooksev lühike India reisisaade Namaste tundub huvitavam ja sisutihedam.

Paistab ,et Indias läks neil kiireks .kasutasid kogu “musta” materjali ka ära ,et kanaliga tehtud lepingus ettenähtud tunnid täis saada. Kindlasti kõige nõrgem hooaeg.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähemalt mitte nii sisutühi kui Onu Raiu reisid – sôidame autoga, keedame viinereid.

Mulle on siiani kõige rohkem Teedu ja Kristjani reisid meeldinud. Tuuli saade oli alguses (esimesed 2 hooaega) huvitav.

Mulle jälle just ei meeldi Teedu ja eriti Kristjani janditamine, karglemine kogu aeg. Palju meeldivam oli eestlased Jaapanis kui nende Jaapani saade.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

kõik saated on ju erinevad. mulle meeldivad kõik ja kui aega, siis vaatan kõiki. Tuuli pere on muidugi lemmik. Teet ja Kristjan meeldivad ka väga.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kiisupoja värv ei ole oluline,kõik kiisupojad on armsad.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vähemalt mitte nii sisutühi kui Onu Raiu reisid

Mulle meeldivad üliväga 🙂

Ja Teet ja Kristjan ka.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldis Siberi-saade enim ja Austraalia meeldis ka, aga edaspidised on järjest magedamaks läinud. Asi võib olla muidugi ka selles, et need viimased sihtkohad – Aafrika, Iraan, India – käivad mulle juba iseenesest oma lärmakuse, lolluse ja räpasusega närvidele. Ja Hiinat ei mäleta ma miskipärast üldse, äkki ma ei vaadanudki seda korralikult.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siberist saade oli parim, aga silmaringi laiendamiseks sobivad kõik.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle jälle just ei meeldi Teedu ja eriti Kristjani janditamine, karglemine kogu aeg

Mina ei ole enam ühtegi Teedu ja Kristjani reisisaadet vaadanud pärast nende Venemaa saadet, kus oli üks väga abivalmis Vene naine (vist giid), keda Kristjan hakkas eesti keeles mõnitama ja “täditama”. Silme ees ja vene keeles aga lipitses ja oli “maailma toredaim mees”.

+2
-2
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Hobinurk Namaste vs Meie aasta Indias