Esileht Ilu ja tervis Näo nahk – vanus 45+ Probleem, jagage palun nippe.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Näo nahk – vanus 45+ Probleem, jagage palun nippe.

Postitas:

Tere,
Selline mure. Käin kosmeetiku juures näo puhastamisel kord 2 kuu jooksul. Viimasel aastal või isegi kaks – hakkasin näo peal tekkima valulikud suured punased (arvatavasti hormonaalsed) vistrikud. Näol püsivad kaua. Vahest ise ei kao – vaja kosmeetiku selkkumist. Vahest olen ise ka käe külga pandnud. Toitumist jälgin, püüan süüa tervislikult. Kreeme olen ka kasutanud igas hinna skaalas:) Ka proovisin naturaalseid näo õlisid. Viimasel ajal julgen meerida näole vaid kreemi, mida ostan 0,40 senti eest Venemaalt, sest tundub et siis need punnid nii ruttu ei tekki. Kallid seerumid ja kreemid ootavad kappis. Muideks, isegi kui punnid kaovad ära – punane jälg jääb ikka – ja ei kao enam. See hirmutab. Alati oli ilus ja puhas nahk. Mida teha, on kellegil kogemusi, ootan soovitusi. Kosmeetik ( oled käinud mitme juures) soovitab vaid kalleid kreeme ja seerumeid- ostan neid, aga kasu ja abi ei ole. Kui aus olla olen meelehetitel. Ah jah, olen käinud ka dermotoloogi juures, seal sain vastuseks – pesta nägu antibakt. seebiga. Tegin ka seda…kuivatab jubedalt, samas täppid ikka jäävad ja ka uued punnid tekkivad ka. Palun abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui põhjuseks hormoonid, siis polegi midagi teha. Mul sama teema- juba 15 aastat võitlen punnidega. Kõik on ära proovitud antibiootikumikuuridest AB-kreemideni, veganlus, paastumine, kallid ja odavad kreemid ja näopuhastusvahendid, loodusravi, Venemaalt toodud kreemid, näohooldused kosmeetiku juures. Kasu kas olematu või väga ajutine.
Hormoonide taset on mõõdetud, kõik on naiste normide piires, siiski mingid hormoonid oli keskmisest kõrgemad (kuid ikkagi normi piires). Seetõttu ei määratud ka mingit hormoonravi ja ega ma poleks seda vist tahtnudki. Arsti sõnul ongi see väheke keskmisest kõrgem näit punnide põhjuseks. Samas- kuna kõik muu on korras ja toimib nagu vaja, siis on mure vaid kosmeetiline. Kurvaks teeb küll, aga paraku head lahendust asjale polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Olen korduvalt nahaarstil käinud ja erinevaid kreeme saanud. Kõige tõhusam neist Skinoren.
Treclinac, mis peaks olema “jube kange”, ei tee minule absoluutselt midagi. Kunagi kasutasin ka Duaci – ei mäleta, et ka sellest mingit vahet oleks olnud.
Siis veel Dalacin vedelik – samuti null-efekt.

Põhjus hormonaalne. Mõni nädal on väga ok, siis viskab pool nägu täis… Samuti püsivad punnid ja armid kaua.
Üks asi, mis veidi aitab, on see, kui ise neid MITTE pigistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antib. seep ajab asja hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p abp=”343″>Määri punnile teepuõli. Väga hästi kuivatab ja rahustab vihase punni juba järgmiseks päevaks poole väiksemaks.<br abp=”344″>
Hais on rõve aga tõesti aitab!

mul ei aita teepuuõli teps mitte … hambapasta toimib palju paremini 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei aita ei teepuuõli ega hambapasta, ainult aeg. Särab oma kuua aega ära see suur punetav nahaalune punn ja siis taandub vaikselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsinksalv

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inglise keelt oskad. Googelda sellist foorumit nagu “skincareaddiction”. Seletavad väga hästi ära, mida kasutada ja mida mitte.

Kui inglise keelt ei oska, siis sisuliselt jäta ära kõik komedogeensed asjad (kontrollida saab nt siit: http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php, kas näitab “acne” all punast numbrit). kindlasti kookosõli näiteks. Samuti kindlasti karmid puhastajad, kindlasti mitte antibakteriaalne seep. Pesuks mingi tundlikule nahale mõeldud geel, kus komedogeenseid aineid samas pole. Simple nt üks firma vist mida kiidetakse, Mixa ka teeb enamvähem.

Punnide vastu aitab BHA (nt see https://www.iherb.com/pr/Stridex-Single-Step-Acne-Control-Maximum-Alcohol-Free-90-Soft-Touch-Pads/44105) või bensüülperoksiid.

Põletikujärgset pigmenteerumist vähendavad niatsinamiidi ja retinooli sisaldusega tooted. Neid toodab nt The Odinary. ASOS müüb, vist ka feelunique.co.uk ja cultbeauty.co.uk.

Aa, aktiivse punni peale panekuks toodetakse nüüd hüdrokolloidplaastreid. Ilmselt on kusagil kaubamajas ka, aga tegu täpselt sama tootega, mis villiplaastid. lõikad väikse ruudu ja tõmbab vedelikust tühjaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Näo nahk – vanus 45+ Probleem, jagage palun nippe.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.