Esileht Ilu Näo ringlõikus 2020/2021

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Näo ringlõikus 2020/2021

Postitas:

Kes on äsja teinud või tegema hakkamas, kas vahetame mõtteid/muljeid? Kus tegite, kas jäite rahule, kas teeksite midagi teisiti? Plaanin dr Sellendi juurde minna aprillis või mais, aga hea meelega kuulaks teiste kogemusi. Kas keegi kahetseb või kõik on pigem rahul?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tahaks ka teha, aga hirm on peal. Olen 45. Midagi väga hullu veel pole, aga ikka vajunud nägu. Ülemiste laugude opi olenteinud, see oli ok ja taastus hästi, aga nüüd tahaks rohkemat ehk ikka suuremat muutust. Jälgin huviga teemat.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 19:08; 25.03 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ämm lasi just teha. (Christinas Clinic) Tal oli probleemiks see, et nàgu oli nagu “àra vajunud”, nàokontuurid olid kadunud, lott oli màrgatav. Peale lôikust oli nagu teine inimene, 20 aastat noorem. (Àmm on 60) Taastumine vôttis muidugi aega, sinikad, paistetus, valus sûûa, juua rààkida, aga see möödus suhteliselt ruttu. Ûtles et see on tema elu kôige paremini investeeritud raha ja kahetseb ainult seda, et juba varem ei teinud ❤️

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tahaks ka teha, aga hirm on peal. Olen 45. Midagi väga hullu veel pole, aga ikka vajunud nägu. Ülemiste laugude opi olenteinud, see oli ok ja taastus hästi, aga nüüd tahaks rohkemat ehk ikka suuremat muutust. Jälgin huviga teemat.

Kas süstid ei ole paremaks teinud?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 22:57; 25.03 23:18; 26.03 18:49; 26.03 18:51; 27.03 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tahaks ka teha, aga hirm on peal. Olen 45. Midagi väga hullu veel pole, aga ikka vajunud nägu. Ülemiste laugude opi olenteinud, see oli ok ja taastus hästi, aga nüüd tahaks rohkemat ehk ikka suuremat muutust. Jälgin huviga teemat.

Kas süstid ei ole paremaks teinud?

Mis süstid? Pole süste teinud ja ei kavatse selle alla tuhandeid matta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 19:08; 25.03 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis süstid? Pole süste teinud ja ei kavatse selle alla tuhandeid matta.

Ja ringlõikuse alla 4000.- tahad matta? Alustatakse ikka tavaliselt süstidest. Ringlõikus tuleb kõne alla, kui enam midagi ei aita.

Arvesta, et paar kuud oled kodus peale oppi, kui ei taha inimesi ehmatada. Nimelt on peale oppi nägu tükk aega moondunud, kuni nahk järgi annab ja paika venib. Sattusin ühele üritusele, kus selline hirmutis viibis, opist möödas alles 2 kuud. Aasta hiljem oli õnneks juba okei.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 22:57; 25.03 23:18; 26.03 18:49; 26.03 18:51; 27.03 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tahaks ka teha, aga hirm on peal. Olen 45. Midagi väga hullu veel pole, aga ikka vajunud nägu. Ülemiste laugude opi olenteinud, see oli ok ja taastus hästi, aga nüüd tahaks rohkemat ehk ikka suuremat muutust. Jälgin huviga teemat.

Kas süstid ei ole paremaks teinud?

süstid ei tõsta allavajunud nägu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ringlõikuse alla 4000.- tahad matta? Alustatakse ikka tavaliselt süstidest. Ringlõikus tuleb kõne alla, kui enam midagi ei aita.

Ringlõikus on rahaliselt küll süstidest mõttekam. Süstidega väikseid auke täita on ok, kui ringlõikust veel pole vaja teha, aga vajunud näoga on mõttekam küll ringlõikus teha. Selle tulemus püsib 10 aastat, süste tee iga aasta uuesti, 1 ml on 300 eurot ja sellest pole näha mitte midagi. Vajunud nägu osaliselt saab ka niitidega trimmi tõmmata, aga ka see tulemus on lühiajaline. Lisaks kui on ikka naha ülejääk, siis polegi muud teha, kui ainult see ära lõigata. Samas 45 tundub ringlõikuse jaoks vara küll, ise olen 49, pole veel ringlõikuse ega niitidega midagi teha, aga näod on erinevad.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 08:00; 27.03 14:01; 19.04 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin ühele üritusele, kus selline hirmutis viibis, opist möödas alles 2 kuud. Aasta hiljem oli õnneks juba okei.

Kindlasti see “hirmutis” rääkis sulle täpselt, millal ja mis oppe ta teinud on.
Tegeled süstidega?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 08:20; 28.03 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstidega saab nägu tõsta küll, aga seda täidet läheb hirmus palju ning rahaline võit on küsitav. Samuti loomulik lõpptulemus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti see “hirmutis” rääkis sulle täpselt, millal ja mis oppe ta teinud on. Tegeled süstidega?

Minu sõbranna rääkis, kelle sõbrannaga tegu ning kes selle asjaga oli kursis alates mõttest ringlõikus teha kuni paranemiseni.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 22:57; 25.03 23:18; 26.03 18:49; 26.03 18:51; 27.03 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

süstid ei tõsta allavajunud nägu.

Müstika, et nii noorel inimesel see nägu äkki prauhti alla vajus. Selline asi toimub ikka järk-järgult, on seotud täidluse kadumisega ja ideaalselt süstidega jooksvalt korrigeeritav. Või siis inimene pole 10 aastat peeglisse vaadanud, siis võib ka ehmatus olla.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 22:57; 25.03 23:18; 26.03 18:49; 26.03 18:51; 27.03 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

süstid ei tõsta allavajunud nägu.

Müstika, et nii noorel inimesel see nägu äkki prauhti alla vajus. Selline asi toimub ikka järk-järgult, on seotud täidluse kadumisega ja ideaalselt süstidega jooksvalt korrigeeritav. Või siis inimene pole 10 aastat peeglisse vaadanud, siis võib ka ehmatus olla.

No kui inimene näeb vajadust ja tal on võimalus, siis miks mitte teha operatsioon. Süstid võivad küll leebem variant olla, aga küllap lõikus on tervisele kahjutum kui endale aastaid mingeid aineid organismi süstida, mille mõju pikemas perspektiivis (võimalik kantserogeensus jms) ei ole üldse kindel.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstid võivad küll leebem variant olla, aga küllap lõikus on tervisele kahjutum kui endale aastaid mingeid aineid organismi süstida, mille mõju pikemas perspektiivis (võimalik kantserogeensus jms) ei ole üldse kindel.

Ahh? Süstitakse sedasama tagasi, mis näost kaduma on läinud, kehaomast hüaluroonhapet. Mis kantserogeensus 😀

Einoh, kui inimene tahab narkoosi ja juba noorena ümber terve näo armi, siis miks ka mitte.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 22:57; 25.03 23:18; 26.03 18:49; 26.03 18:51; 27.03 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh? Süstitakse sedasama tagasi, mis näost kaduma on läinud, kehaomast hüaluroonhapet. Mis kantserogeensus ???? Einoh, kui inimene tahab narkoosi ja juba noorena ümber terve näo armi, siis miks ka mitte.

Mis asja sa tänitad siin, süste ja operatsiooni kasutatakse ikka erinevatel juhtudel. Iga probleemi ei saa süstidega korrigeerida. Kui sul on ikka täitsa äravajunud nägu, siis uuesti iga aasta selle punnisüstimine läheb ka väga kulukaks maksma. Siin üks rääkis, et vaja 12 ml, mis maksab ligi 4000 eurot. Igal inimesel pole seda raha iga aasta välja käia. Näod on erinevad, naha ülejääki süstid ei kaota kuskile. Lisaks teeb suurte koguste süstimine näo punni, pole ilus, parem siis tõmmata trimmi. Näo ringlõikus korrigeerib teatud piirkondi paremini kui täitesüst, sellega pingutatakse lihaseid ja eemaldatakse üleliigne nahk. Täitesüstiga ei saa ju sellist asja kuidagi teha. Kui poleks vajadust, küll kirurg seda ka ütleks.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 08:00; 27.03 14:01; 19.04 18:06;
To report this post you need to login first.

süstid ei tõsta allavajunud nägu.

Müstika, et nii noorel inimesel see nägu äkki prauhti alla vajus. Selline asi toimub ikka järk-järgult, on seotud täidluse kadumisega ja ideaalselt süstidega jooksvalt korrigeeritav. Või siis inimene pole 10 aastat peeglisse vaadanud, siis võib ka ehmatus olla.

kusjuures see näo äravajumine käibki suht äkiliselt. ilmselt seotud hormoonide, sidekudede elastsuse jms-ga.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süstitakse sedasama tagasi, mis näost kaduma on läinud, kehaomast hüaluroonhapet. Mis kantserogeensus ????

Einoh, kui inimene tahab narkoosi ja juba noorena ümber terve näo armi, siis miks ka mitte.

Minu jaoks on jällegi hoopis see mõte võõras, et 30-selt peaks enda nägu regulaarselt süstima hakkama. Vajadusel ringlõikus hilisemas eas (millest isegi sinu sõbranna sõbranna taastus – keskmisest kauem aga siiski, nagu kirjutasid) tundub pigem meeldivam variant

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 08:20; 28.03 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isegi ei mõtle süstidega täitmisele. Olen ise ühe iluteenuse pakkuja ja piisavalt näinud nägusid, kus täide on nihkunud või kus põsesarnad on väga laiaks ja esileulatuvaks süstitud. Vahel on eestvaates üsna hea tulemus, aga profiilis on midagi häirivalt nihkes, eriti suu piirkonnas. Või siis on silmade all nii palju täidet, et silmad tunduvad tillukesed nagu seasilmad. Üldiselt ennast ju profiilis palju ei näe, ikka enamasti ainult otsevaates, aga vead ja harmooniahäired paistavadki eriti just profiilis või mingite nurkade alt välja.

Lisaks on ringlõikus oluliselt püsivama tulemusega. Kui midagi ringlõikuse puhul häirima jääb, siis saab seda hiljem mõõdukalt süstidega korrigeerida, aga pigem äärmisel vajadusel.

Süstid väikestel aladel, a la nasolabiaalide täitmine jm on igati õigustatud mu meelest, seda küll. Aga kogu nägu nendega muundama hakata, eriti kui reaalselt on gravitatsiooni tõttu päris palju vajunud, on minu silmis nii halb mõte, et ma isegi ei hakka seda kaaluma.

Ringlõikuse mõte aga võtab üha enam ja enam jumet, pean leidma ainult võimaluse paariks nädalaks aeg maha võtta, et operatsioonijärgselt rahulikult taastuda ja hetkel tundub see keeruline.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 18:03; 28.03 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ringlõikusest taastumine on siiski 1-2 kuud, mitte paar nädalat.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ringlõikusest taastumine on siiski 1-2 kuud, mitte paar nädalat.

See on väga individuaalne. Mul on tuttav, kes tuli kahe nädala pärast tööle, midagi näha ei olnud. Võib-olla olid tal armid kuskil, punetus nii kiiresti kindlasti ei kao, aga ju siis jäid juuste varju või ma ei tea, igatahes midagi ei olnud näha. Vahtisin päris hoolega, sest võib-olla tahan ise ka kunagi teha. Mõni on siin rääkinud näiteks silmalaugude lõikusest või ninalõikusest taastumisest ja kuna ise olen need mõlemad teinud, siis võin ka öelda, et taastumisajad on väga erinevad. Minul näiteks kulus taastumiseks palju vähem aega kui mõnel teisel, kes oma kogemusest rääkis.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 08:00; 27.03 14:01; 19.04 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstid võivad küll leebem variant olla, aga küllap lõikus on tervisele kahjutum kui endale aastaid mingeid aineid organismi süstida, mille mõju pikemas perspektiivis (võimalik kantserogeensus jms) ei ole üldse kindel.

Ahh? Süstitakse sedasama tagasi, mis näost kaduma on läinud, kehaomast hüaluroonhapet. Mis kantserogeensus ????

Einoh, kui inimene tahab narkoosi ja juba noorena ümber terve näo armi, siis miks ka mitte.

Ega seda nii ei tehta, et sul terve näolaoo eemaldatakse. See ikka mõnest märkamatust kohast ja õigeid tehnikaid kasutades ei jää arugi saada! Pinguldatakse lihaseid ennekõike ja siis nahka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti see “hirmutis” rääkis sulle täpselt, millal ja mis oppe ta teinud on. Tegeled süstidega?

Minu sõbranna rääkis, kelle sõbrannaga tegu ning kes selle asjaga oli kursis alates mõttest ringlõikus teha kuni paranemiseni.

Palju toredaid sõbrannasid

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti see “hirmutis” rääkis sulle täpselt, millal ja mis oppe ta teinud on. Tegeled süstidega?

Minu sõbranna rääkis, kelle sõbrannaga tegu ning kes selle asjaga oli kursis alates mõttest ringlõikus teha kuni paranemiseni.

Palju toredaid sõbrannasid

Kas sellest on keelatud rääkida või mis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu Näo ringlõikus 2020/2021