Esileht Ilu Näo ringlõikus

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 211 )

Teema: Näo ringlõikus

Postitas:
Kägu

Päriselt? Nii jube kohe?

Mina tunnen enamasti küll kohendused ära, sellest on aru saada lihtsalt. Vaat see pilt, mille eelpool lisasin, sellest on vähe aru saada, aga kui võetakse korraga palju – nu daa…

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui ikka enne olid lotiga ja ilmud lotita, sa arvad, et inimesed ei saa aru? VÕi enne olid hooded eyes ja pärast mitte? Ja mida seda siis häbeneda? Mõni häbeneb ka punast huulepulka, et varem pole kasutanud, et mis mina nüüd..

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei peagi. Kui sul pole mingeid varasid, sääste, kindlustunnet, siis need naised ei teegi iluoppe. Kuidas saab kaaluda näo ringlõikust, kui sul pole majanduslikult võimalik isegi 2-3 kuud töölt ära olla?!

Mis valemiga sa töölt ära saad muidu?

Mmm, ma ei käigi juba 10 aastat enam palgatööl, investeeringud toodavad piisavalt.

Kui käiks tööl, paluks tööandjal kodukontori võimalust ilmselt.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot siis palun väga, äkki ei lähe 2 kuud ühiskonda ja 2 kuud ei tule ka külalised ja ootamatutele üritustele ka ei lähe? Kas see on mingi maailmalõpp või milles on asi?

Jutt käib ootamatutest olukordadest, mida sina ise ei saa kuidagi välistada. Selles on asi.

Kas või juhtub keegi surema, kelle matusele ei saaminemata jätta.

Tööl tuleb mingi pakiline asi ette, kus pead kohale minema.

Ootamatud külalised. Kas teile ei ole mitte kunagi mitte keegi ettehoiatamatult külla tulnud? Mul näiteks suveperioodi jooksul pidevalt astuvad keegi möödasõidul läbi.

Ei, tõesti mitte, mul ei ole nii kasvatamatuid tuttavaid, kes ootamatult sisse sajavad. Päris jube elu sul. Tahad alasti vannis vedeleda, aga näe, äkki pooltuttavad magamistoas:)

Minu kodu on minu kindlus ja ei tule keegi kooskõlastamata õuele.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui silmalaugude lõikus tehti, läksin suht vara rahva sekka. Sugulased, sõbrad ja pere teadis nagunii, oleksin pidanud varjama? Rasedana ka siis ei saa minna rahva sekka, äkki saadakse teada.

No see on ju köki-möki. Lasin teha mõlemad laud korraga ning nädala pärast tööle minnes polnud vaja isegi peitekreemi kasutada.

No jah, inimesed on erinevad. Mina tegin samuti mõlemad laud korraga ja lisaks põskede minilift ja olin kaks kuud kodus:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pea kaks kuud kodus istuma. Umbes nädal pärast oppi sain sõpradega kokku, meigi panin peale ja juuksed lahtiselt, mitte keegi ei saanud aru. Sinikad olid selleks ajaks kaelale vajunud, salli panin kaela, talv oli. Kahe nädala pärast ei olnud enam mingeid sinikaid ja natuke siit-sealt paistetust veel esines, aga ainult sellist, mida ma ise märkasin, teised poleks tähele pannud. Armid läksid väga kiiresti ilusaks, kergelt roosakad olid küll. Kui juuksed kinni panin, katsin igaks juhuks armid peitekreemiga, sest lähedalt vaadates oleks näha olnud. Kuskil kolme kuu pärast polnud isegi lähedalt näha, ainult nahavärvi kriipsud olid, mida ainult ise oskad üles leida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui ikka enne olid lotiga ja ilmud lotita, sa arvad, et inimesed ei saa aru?

Inimesed ei vahi teisi nii tähelepanelikult. Ei saa tõesti keegi midagi aru. Olen teinud silmaalused, nina, lõualoti rasvaimu, ei ole keegi midagi aru saanud. Ainult nüüd ütlevad, et näe, mis sul viga, head geenid. Staarid teevad neid protseduure ülisuurtes kogustes ja ainult kirurgid siis analüüsivad pilte kõrvutades, et näe, see on teinud seda, teist ja kolmandat. Tavainimesed üldiselt mõtlevad, et nad ongi ilusana kõik sündinud ja iseenesest püsivadki sellised. Näo ringlõikust üldiselt ei pane ka keegi tähele, kui just vussis midagi pole. Lihtsalt oled omavanustega võrreldes vähe siledam ja ei vaju ära.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mmm, ma ei käigi juba 10 aastat enam palgatööl, investeeringud toodavad piisavalt.

Mis näitaja see on? Mul toodavad ka, ega seepärast tööl käimist ei lõpeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed ei vahi teisi nii tähelepanelikult. Ei saa tõesti keegi midagi aru. Olen teinud silmaalused, nina, lõualoti rasvaimu, ei ole keegi midagi aru saanud. Ainult nüüd ütlevad, et näe, mis sul viga, head geenid. Staarid teevad neid protseduure ülisuurtes kogustes ja ainult kirurgid siis analüüsivad pilte kõrvutades, et näe, see on teinud seda, teist ja kolmandat. Tavainimesed üldiselt mõtlevad, et nad ongi ilusana kõik sündinud ja iseenesest püsivadki sellised. Näo ringlõikust üldiselt ei pane ka keegi tähele, kui just vussis midagi pole. Lihtsalt oled omavanustega võrreldes vähe siledam ja ei vaju ära.

Paneb küll, isegi ninalõikust paneb, aga see on ok. Miks häbeneda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paneb küll, isegi ninalõikust paneb, aga see on ok. Miks häbeneda.

Seda arvad sina, tegelikult ei pane ju. Ainult siis ehk, kui kartulist tehakse Buratino nagu Grete Paial on tehtud, aga isegi seda osad ei näe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda arvad sina, tegelikult ei pane ju. Ainult siis ehk, kui kartulist tehakse Buratino nagu Grete Paial on tehtud, aga isegi seda osad ei näe.

Millal see oli? 2013 piltidel, kus ta veel laps on, on sama nina.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal see oli? 2013 piltidel, kus ta veel laps on, on sama nina.

No näed, ei saa ju inimesed midagi aru.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda arvad sina, tegelikult ei pane ju. Ainult siis ehk, kui kartulist tehakse Buratino nagu Grete Paial on tehtud, aga isegi seda osad ei näe.

Saab ikka arue enamasti. Kui on väga hästi tehtud nagu Bella Hadidi lõikused, siis jah, raskem aru saada. Aga kui vaatad facelift before after, siis enamikul aru saada. Minifacelifti ei ole eriti aru saada, aga full facelifti vägagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed, ei saa ju inimesed midagi aru.

No ma ei taha Eesti kuulsusi kommenteerida, pärast lähen veel kohtusse ka selle eest. Mina ei ole tema kohta midagi öelnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja rhinoplastyga on juba sellepärast aru saada, et inimene muutub automaatselt perfektseks, fotogeeniliseks kuidagi. Enamik inimesi ei ole fotogeenilised ja perfektsete näojoontega.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed, ei saa ju inimesed midagi aru.

Sina ise opereerisid? Sõbranna rääkis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja rhinoplastyga on juba sellepärast aru saada, et inimene muutub automaatselt perfektseks, fotogeeniliseks kuidagi. Enamik inimesi ei ole fotogeenilised ja perfektsete näojoontega.

Ära aja jama. Ei muutu ninast keegi perfektseks. Mõne perfektse inimese rikub tõesti nina ära, aga suuremal osal inimestest on rohkem iluvigu ja perfektne nina (mida ka operatsiooniga ei pruugi saada) ei tee teda perfektseks. Ilmselgelt ei jaga sa operatsioonidest midagi ja ei tunne kellegi puhul ära, mis talle tehtud on, aga sõna on vaja võtta küll. No see on tegelikult hea, et inimesed on nii lollid, saabki ennast rahulikult kohendada, keegi midagi aru ei saa. Inimestel on arvamus, et iluoperatsioonid tähendavad mingid kunstlikku perfektset kumminukku. See arvamus on täiesti vale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saab ikka arue enamasti. Kui on väga hästi tehtud nagu Bella Hadidi lõikused, siis jah, raskem aru saada. Aga kui vaatad facelift before after, siis enamikul aru saada. Minifacelifti ei ole eriti aru saada, aga full facelifti vägagi.

Ära aja jama. Bella Hadidi pole ju väga hästi tehtud, kõik karjub näkku. Sa oled jälle see vaimse häirega naisterahvas, kes on tark igal alal, internetist loeb mingit jama kokku. Aga jutt on nii mööda kui mööda veel olla saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja rhinoplastyga on juba sellepärast aru saada, et inimene muutub automaatselt perfektseks, fotogeeniliseks kuidagi. Enamik inimesi ei ole fotogeenilised ja perfektsete näojoontega.

Ma pole elusees kellegi nina vaadanud, kui just spetsiaalselt jutuks ei tule, nagi nüüd Gretega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole elusees kellegi nina vaadanud, kui just spetsiaalselt jutuks ei tule, nagi nüüd Gretega.

No Grete pole ka meie tuttav selles suhtes, et tegu on staariga ja ma ei vaatagi teda selle pilguga. Oleks töökaaslane, saaks aru.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära aja jama. Bella Hadidi pole ju väga hästi tehtud, kõik karjub näkku. Sa oled jälle see vaimse häirega naisterahvas, kes on tark igal alal, internetist loeb mingit jama kokku. Aga jutt on nii mööda kui mööda veel olla saab.

Bella Hadid on teise näoga üldse ja ka arstid kinnitavad, et hästi tehtud. Mine vaata yt kirurgide arvamusi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära aja jama. Ei muutu ninast keegi perfektseks. Mõne perfektse inimese rikub tõesti nina ära, aga suuremal osal inimestest on rohkem iluvigu ja perfektne nina (mida ka operatsiooniga ei pruugi saada) ei tee teda perfektseks. Ilmselgelt ei jaga sa operatsioonidest midagi ja ei tunne kellegi puhul ära, mis talle tehtud on, aga sõna on vaja võtta küll. No see on tegelikult hea, et inimesed on nii lollid, saabki ennast rahulikult kohendada, keegi midagi aru ei saa. Inimestel on arvamus, et iluoperatsioonid tähendavad mingid kunstlikku perfektset kumminukku. See arvamus on täiesti vale.

Ma mõtlesin seda, et perfektseks=saab aru, et on liiga perfektne. Kui aga halvasti tehtud, siis saab ka aru.

On inimesi, kes märkavad selliseid asju ja on inimesi, kes ei märka. Mul on küll prillid, aga ma ka ilma prillideta ütleks ära.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bella Hadid on teise näoga üldse ja ka arstid kinnitavad, et hästi tehtud. Mine vaata yt kirurgide arvamusi.

Siis ongi ju kehv tulemus. Tema tahtis enda puhul sitast saia teha ja sellega läks hästi jah. Aga üldiselt inimesed ei soovi, et neile mitte äratuntav nägu pähe meisterdatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paneb küll, isegi ninalõikust paneb, aga see on ok. Miks häbeneda.

Seda arvad sina, tegelikult ei pane ju. Ainult siis ehk, kui kartulist tehakse Buratino nagu Grete Paial on tehtud, aga isegi seda osad ei näe.

Sa olid ise juures kui lõigati või kuidas sa tead? Tal on ema ka üsna sama ninaga ja tegelikult kontuurimisega saab üsna teise ilme anda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa olid ise juures kui lõigati või kuidas sa tead? Tal on ema ka üsna sama ninaga ja tegelikult kontuurimisega saab üsna teise ilme anda.

Sellist nina ära ei kontuuri: https://elu.ohtuleht.ee/515178/grete-paia-sai-ilusad-hambad-valu-ja-vaevaga Aga nagu ütlesin juba eelnevalt, inimesed on rumalad ja ei saa aru midagi, kuigi ise arvavad, et maru targad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa olid ise juures kui lõigati või kuidas sa tead? Tal on ema ka üsna sama ninaga ja tegelikult kontuurimisega saab üsna teise ilme anda.

Sellist nina ära ei kontuuri: https://elu.ohtuleht.ee/515178/grete-paia-sai-ilusad-hambad-valu-ja-vaevaga Aga nagu ütlesin juba eelnevalt, inimesed on rumalad ja ei saa aru midagi, kuigi ise arvavad, et maru targad.

Kui võrrelda google pilte, saaks tehha järeldusi. Meid lihtsalt ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bella Hadid on teise näoga üldse ja ka arstid kinnitavad, et hästi tehtud. Mine vaata yt kirurgide arvamusi.

Siis ongi ju kehv tulemus. Tema tahtis enda puhul sitast saia teha ja sellega läks hästi jah. Aga üldiselt inimesed ei soovi, et neile mitte äratuntav nägu pähe meisterdatakse.

Ma olen selles mõttes nõus, et eemaldatakse näorasv nt Hadidil ja tulevikus tuleb hakata asendust süstima asemele, sest vananedes nägu muutub ja kolju samasse kohta enam nagunii ei saa süstida ilmselt.
Vanusega muutumist on näha kui vaadata Adriana Nietot. Ei, nimi teile ei ütle midagi, kena naine, aga lihtsalt pildilt näha, et vanem.

Hadid on fotogeenilisem nüüd. Ma ei öelnud, et perfektne on ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui noorena lõikuda, on muidugi tulemus parem. Nad ju väga noorena lasevad teha. Ei saagi võrrelda vanema inimesega, lõpuls on aru saada. Lihtsalt vähe tuleb võtta ja ma usun et konsultatsioon ongi oma murede väljendamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hadud pole veel kassnaiselik, aga kui laseb korduvalt venitada, küll muutub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bella Hadid on teise näoga üldse ja ka arstid kinnitavad, et hästi tehtud. Mine vaata yt kirurgide arvamusi.

Siis ongi ju kehv tulemus. Tema tahtis enda puhul sitast saia teha ja sellega läks hästi jah. Aga üldiselt inimesed ei soovi, et neile mitte äratuntav nägu pähe meisterdatakse.

Ma olen selles mõttes nõus, et eemaldatakse näorasv nt Hadidil ja tulevikus tuleb hakata asendust süstima asemele, sest vananedes nägu muutub ja kolju samasse kohta enam nagunii ei saa süstida ilmselt.

Vanusega muutumist on näha kui vaadata Adriana Nietot. Ei, nimi teile ei ütle midagi, kena naine, aga lihtsalt pildilt näha, et vanem.

Hadid on fotogeenilisem nüüd. Ma ei öelnud, et perfektne on ilus.

Vaevalt, et sinna põskedesse, kust see rasv ära võeti, seda keegi tagasi tahab. See ongi see ju, mis allapoole vajuma hakkab mingi hetk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 211 )


Esileht Ilu Näo ringlõikus