Esileht Ilu Näo ringlõikus

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 211 )

Teema: Näo ringlõikus

Postitas:
Kägu

Ma ka polnud kuulnudki, aga õnneks mul töötab telefonis peale perekooli veel google ka. Väga kaunid noored naised mõlemad. Samas noorena pole keeruline kaunis olla, midagi veel kuhugi ei vaju ja nahk on klaar.

Kuidas on võimalik neid näitlejaid mitte teada? Ei ole vaadanud filmi “Talve” või “Apteeker Melchiorit”?

Uudiseid ei loe? Eesti kultuurieluga kursis ei ole?

Melchior ja Talve on kõrgkultuur???

Kuule käi paar raksu Viini Ooperiteatris või Londonis West End teatrites etendusi vaatamas või vaata tõelisi kõrgklassi filme, mitte ära jahu oma mõttetust Talvest ja Melchiorist.

 

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triinuliis ja mallukas on kes?

Need, keda perekooli ajaviite juttudel all klatšid.

Ja kui need mainitud oleks tuntud näitlejad, vast siis teaks. Fakt on see, et nad kõik on suvalised tundmatud inimesed, kellest ei olegi keegi midagi kuulnud.

Tõesti? ????

Küll aga külastan Londonis ja Viinis korrapäraselt uusi etendus, lumpenist seega kaugel.

Mida sinusugune siis küll perekooli “lumpenis” otsib? Naudid siin kõrgkultuuri?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga külastan Londonis ja Viinis korrapäraselt uusi etendus, lumpenist seega kaugel.

Palun nimeta mõni kuulsus, keda Londoni ja Viini teatri lavalaudadel oled näinud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav lasi teha näoringlõikuse, aga välismaal, erilist muutust noorema

Ma ka polnud kuulnudki, aga õnneks mul töötab telefonis peale perekooli veel google ka. Väga kaunid noored naised mõlemad. Samas noorena pole keeruline kaunis olla, midagi veel kuhugi ei vaju ja nahk on klaar.

Kuidas on võimalik neid näitlejaid mitte teada? Ei ole vaadanud filmi “Talve” või “Apteeker Melchiorit”?

Uudiseid ei loe? Eesti kultuurieluga kursis ei ole?

Melchior ja Talve on kõrgkultuur???

Kuule käi paar raksu Viini Ooperiteatris või Londonis West End teatrites etendusi vaatamas või vaata tõelisi kõrgklassi filme, mitte ära jahu oma mõttetust Talvest ja Melchiorist.

Mis asi on Viini ooperiteater? On olemas Viini Riigiooper.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav lasi teha näoringlõikuse, aga välismaal, erilist muutust noorema

Ma ka polnud kuulnudki, aga õnneks mul töötab telefonis peale perekooli veel google ka. Väga kaunid noored naised mõlemad. Samas noorena pole keeruline kaunis olla, midagi veel kuhugi ei vaju ja nahk on klaar.

Kuidas on võimalik neid näitlejaid mitte teada? Ei ole vaadanud filmi “Talve” või “Apteeker Melchiorit”?

Uudiseid ei loe? Eesti kultuurieluga kursis ei ole?

Melchior ja Talve on kõrgkultuur???

Kuule käi paar raksu Viini Ooperiteatris või Londonis West End teatrites etendusi vaatamas või vaata tõelisi kõrgklassi filme, mitte ära jahu oma mõttetust Talvest ja Melchiorist.

Mis asi on Viini ooperiteater? On olemas Viini Riigiooper.

Sa ei tee vahet ooperil ja ooperil?

Estoniat kutsume me ikka Estoniaks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On naisi, kel on väga ilusad näojooned, nemad üldiselt ka vananevad ilusalt, eriti kui nad ka füüsiliselt heas vormis on nagu Eve Kivi. Kui selline naine veel mõne iluopi teeb, vananeb ta eriti ilusalt, peaaegu nagu ei saagi vanemaks (nagu väga paljud kuulsused, kes 50-selt paremad välja näevad kui 20ndates). Fakt on aga see, et väga väike osa näo ringlõikuse teinud naistest seda avalikult kuulutavad või tunnistavad. Näiteks mina tegin ja teavad ainult oma mees ja parim sõbranna. Mitte keegi teine pole kahtlustanud ega küsinud ning tihtipeale öeldakse, et mis sul viga, sa ju alati hea välja näinud. Jah, tõesti, näengi sama hea välja kui 10-15 aastat tagasi, aga seda ainult tänu plastilisele kirurgiale.

Aga kuidas su õnnestus seda varjata? Ma teeks ka meelsasti ringlõikuse nii, et keegi peale oma pere ei teaks, aga ma ei kujuta ette, kuidas mitu kuud peidus olla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas su õnnestus seda varjata? Ma teeks ka meelsasti ringlõikuse nii, et keegi peale oma pere ei teaks, aga ma ei kujuta ette, kuidas mitu kuud peidus olla.

Tegelikult mitu kuud ei lähe, ma sain kahe nädala pärast välja minna. Ega ilus veel ei olnud, aga noh, teised vaatavad, et lihtsalt talveajal natuke loppis. Tegin detsembris, siis oli pime ka kogu aeg. Ninaoperatsiooni olen ka teinud, see oli tegelikult jumala paistes ja muutis nägu, aga teised midagi aru ei saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On naisi, kel on väga ilusad näojooned, nemad üldiselt ka vananevad ilusalt, eriti kui nad ka füüsiliselt heas vormis on nagu Eve Kivi. Kui selline naine veel mõne iluopi teeb, vananeb ta eriti ilusalt, peaaegu nagu ei saagi vanemaks (nagu väga paljud kuulsused, kes 50-selt paremad välja näevad kui 20ndates). Fakt on aga see, et väga väike osa näo ringlõikuse teinud naistest seda avalikult kuulutavad või tunnistavad. Näiteks mina tegin ja teavad ainult oma mees ja parim sõbranna. Mitte keegi teine pole kahtlustanud ega küsinud ning tihtipeale öeldakse, et mis sul viga, sa ju alati hea välja näinud. Jah, tõesti, näengi sama hea välja kui 10-15 aastat tagasi, aga seda ainult tänu plastilisele kirurgiale.

Aga kuidas su õnnestus seda varjata? Ma teeks ka meelsasti ringlõikuse nii, et keegi peale oma pere ei teaks, aga ma ei kujuta ette, kuidas mitu kuud peidus olla.

Tegin talvisel ajal, mil midagi seltskondlikku ei toimunud. Olen noorema lapsega veel kodune, seega töö pärast ei pidanud samuti muretsema. Esimesel nädalal tegi kõike mees, teisel nädalal oli paistetus juba nii palju maas, et katsin sinikad (need olid ainult kõrvade ees ja kaela peal) jumestuskreemiga, panin suure salli kaela ja käisin nii toidupoes ja muudes vajalikes kohtades.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen noorema lapsega veel kodune, seega töö pärast ei pidanud samuti muretsema.

Kui noorelt sa siis tegid selle lõikuse? Mina arvasin, et nii 50 tuuris tehakse.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 52 ja ka mõtlen ringlõikusele, aga kardan. Tahaks väga teada, kes on head tegijad, aga ehkki olen nendel teemadel silma peal hoidnud, siis ei saa kuidagi pilti kokku.

Pelutab moondunud välimus. Just vaatan üht naist, kes siin viimastel päevadel on Eesti Naisele intervjuu andnud, et pildil on täiesti moondunud näoga naine. Mu meelest oli ta varem ilus naine. Ja siis üks üsna tuntud teletegija, kes ka hiljuti kuskil ajakirjanduses nimetas, et käib Türgis iluoppe tegemas. Varem oli kena. Ja mitte sellepärast, et oli siis noor ja nüüd enam mitte nii väga noor, vaid just sellepärast, et nägu on täiesti teistsugune.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pelutab moondunud välimus. Just vaatan üht naist, kes siin viimastel päevadel on Eesti Naisele intervjuu andnud, et pildil on täiesti moondunud näoga naine. Mu meelest oli ta varem ilus naine. Ja siis üks üsna tuntud teletegija, kes ka hiljuti kuskil ajakirjanduses nimetas, et käib Türgis iluoppe tegemas. Varem oli kena. Ja mitte sellepärast, et oli siis noor ja nüüd enam mitte nii väga noor, vaid just sellepärast, et nägu on täiesti teistsugune.

Kas jutt on TT-st? On tõesti jumala teistsugune, kui mina teda mäletan. Endal ka üks tuttav on täitsa teise näoga. Mul detsembris pandud aeg Tiia Tamme juurde, ka väga kardan. Nii paranemist kui seda imelikku nägu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas jutt on TT-st? On tõesti jumala teistsugune, kui mina teda mäletan. Endal ka üks tuttav on täitsa teise näoga. Mul detsembris pandud aeg Tiia Tamme juurde, ka väga kardan. Nii paranemist kui seda imelikku nägu.

Jah!

Teine asi, mis ilulõikajatel kipub tekkima on reaalsustaju kadumine. Nad enam ei tunne ära, mis on ilus, mis mitte. Nad ise nagu ei saagi aru, et nad on moondunud ja see pole üldse ilus.

Kuidas teha operatsiooni nii, et jääda iseendaks? Miks on nii, et osade puhul (näiteks Anu Saagim) ei ole midagi imelikku –  on hoopis ilus, aga osad muutuvad monstrumiks?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen noorema lapsega veel kodune, seega töö pärast ei pidanud samuti muretsema.

Kui noorelt sa siis tegid selle lõikuse? Mina arvasin, et nii 50 tuuris tehakse.

42 olin. Mul olid geneetiliselt koledad bulldogipõsed, mille lõikus täielikult ära võttis. Ma tegin minilifti ehk ainult näo alumisele osale, ülemist osa ega silmi ei puututud. Lisaks buldogipõskedele olid rasked randid seal, kus nina kõrvalt põsed suu juurde jooksevad. Enne lõikust tõmbasin seda osa sõrmedega üles ja mõtlesin, milline lõpptulemus võiks olla ja täpselt selline tulemus ongi. Ma näen välja igati loomulik, aga palju värskem ja noorem. Ebaloomulikku tulemust esimese lõikusega kindlasti ei saa, ebaloomulikuks teevad pigem fillerid (tekivad hamstripõsed ja pundunud nägu).

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel, et arst selgitas, et minilifti puhul pingutatakse põselihaseid ja umbes poole põseni minnakse sisse, aga facelifti puhul minnakse kuni suuni välja ja pingutatakse kõiki kihte ja sellega on suurem oht, et mõni närv saab kahjustatud. Facelift on näo ringlõikus ehk lõigatakse terve näo ulatuses, tõmmatakse otsmik siledamaks, tehakse silmad korda (rippuv nahk ja/või kotid eemaldatakse). Seda ei ole minu vanuses veel vaja ja arst ütles, et tema soovitabki pigem minilifti teha ja siis 8-10 aasta pärast vajadusel pigem uus minilift. Mind muu peale bulldogi põskede ja suu ümbruse veel ei häirinudki.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tehakse silmad korda (rippuv nahk ja/või kotid eemaldatakse).

Mulle öeldi, et silmalõikus on eraldi ja eraldi hinnakirjaga, kotte sul facelftiga keegi ei eemalda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

42 olin. Mul olid geneetiliselt koledad bulldogipõsed,

42, aga ikka ei tea, kuidas sõna buldog kirjutatakse?!

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen noorema lapsega veel kodune, seega töö pärast ei pidanud samuti muretsema.

Kui noorelt sa siis tegid selle lõikuse? Mina arvasin, et nii 50 tuuris tehakse.

42 olin. Mul olid geneetiliselt koledad bulldogipõsed, mille lõikus täielikult ära võttis. Ma tegin minilifti ehk ainult näo alumisele osale, ülemist osa ega silmi ei puututud. Lisaks buldogipõskedele olid rasked randid seal, kus nina kõrvalt põsed suu juurde jooksevad. Enne lõikust tõmbasin seda osa sõrmedega üles ja mõtlesin, milline lõpptulemus võiks olla ja täpselt selline tulemus ongi. Ma näen välja igati loomulik, aga palju värskem ja noorem. Ebaloomulikku tulemust esimese lõikusega kindlasti ei saa, ebaloomulikuks teevad pigem fillerid (tekivad hamstripõsed ja pundunud nägu).

Ei märganud, kas nimetasid ka arsti nime, kes tegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

42 olin. Mul olid geneetiliselt koledad bulldogipõsed,

42, aga ikka ei tea, kuidas sõna buldog kirjutatakse?!

Ma pakun, et ta ajab budogi pitbulliga segamini.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen noorema lapsega veel kodune, seega töö pärast ei pidanud samuti muretsema.

Kui noorelt sa siis tegid selle lõikuse? Mina arvasin, et nii 50 tuuris tehakse.

42 olin. Mul olid geneetiliselt koledad bulldogipõsed, mille lõikus täielikult ära võttis. Ma tegin minilifti ehk ainult näo alumisele osale, ülemist osa ega silmi ei puututud. Lisaks buldogipõskedele olid rasked randid seal, kus nina kõrvalt põsed suu juurde jooksevad. Enne lõikust tõmbasin seda osa sõrmedega üles ja mõtlesin, milline lõpptulemus võiks olla ja täpselt selline tulemus ongi. Ma näen välja igati loomulik, aga palju värskem ja noorem. Ebaloomulikku tulemust esimese lõikusega kindlasti ei saa, ebaloomulikuks teevad pigem fillerid (tekivad hamstripõsed ja pundunud nägu).

Ei märganud, kas nimetasid ka arsti nime, kes tegi?

Ma tahaks ka teada, kus sa tegid ja hinda oleks ka hea teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagage rohkem infot mini facelifti kohta. Mis kliinikut ja arsti soovitate? Hind oleks ka huvitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagage rohkem infot mini facelifti kohta. Mis kliinikut ja arsti soovitate? Hind oleks ka huvitav.

Kõigepealt mine ikka konsultatsioonile, kas sulle sobib üldse minilift. Inimesed ise sageli arvavad, et ainult pisikorrigeerimist on vaja, aga tegelikult on ikka full facelift tarvilik ja minilifti sulle keegi ei soovita. 42 aastaselt ehk küll, aga kui vanust juba 50, siis miniliftiga väga välja ei vea. Ise käisin Tiia Tamme juures konsultatsioonil, arvasin ka, et miniliftist on küll, aga tegelikult ikka ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagage rohkem infot mini facelifti kohta. Mis kliinikut ja arsti soovitate? Hind oleks ka huvitav.

Kõigepealt mine ikka konsultatsioonile, kas sulle sobib üldse minilift. Inimesed ise sageli arvavad, et ainult pisikorrigeerimist on vaja, aga tegelikult on ikka full facelift tarvilik ja minilifti sulle keegi ei soovita. 42 aastaselt ehk küll, aga kui vanust juba 50, siis miniliftiga väga välja ei vea. Ise käisin Tiia Tamme juures konsultatsioonil, arvasin ka, et miniliftist on küll, aga tegelikult ikka ei ole.

Äri soovitab alati kallimat asja. Alati.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äri soovitab alati kallimat asja. Alati.

Kui sa arsti ei usalda, ei maksa tema juurde minna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äri soovitab alati kallimat asja. Alati.

Kui sa arsti ei usalda, ei maksa tema juurde minna.

Ma usaldan, et ta teeb mõlemad opid med korrektselt. See ei takista aga tal äri teha.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagage rohkem infot mini facelifti kohta. Mis kliinikut ja arsti soovitate? Hind oleks ka huvitav.

Kõigepealt mine ikka konsultatsioonile, kas sulle sobib üldse minilift. Inimesed ise sageli arvavad, et ainult pisikorrigeerimist on vaja, aga tegelikult on ikka full facelift tarvilik ja minilifti sulle keegi ei soovita. 42 aastaselt ehk küll, aga kui vanust juba 50, siis miniliftiga väga välja ei vea. Ise käisin Tiia Tamme juures konsultatsioonil, arvasin ka, et miniliftist on küll, aga tegelikult ikka ei ole.

Kas sa tõesti arvad, et küsija Kägu tormab kliinikusse ja kohe lõikusele? Õigus on nendel kes ütlevad et iluopid on äri. Arst ei jäta raha maha vedelema kui kahel jalal kõndiv rahakott on juba uksest sees. Küll ta põhjendada oskab miks on vaja rohkem maksta ja rohkem lõigata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti arvad, et küsija Kägu tormab kliinikusse ja kohe lõikusele? Õigus on nendel kes ütlevad et iluopid on äri. Arst ei jäta raha maha vedelema kui kahel jalal kõndiv rahakott on juba uksest sees. Küll ta põhjendada oskab miks on vaja rohkem maksta ja rohkem lõigata.

Ta pole ju konsultatsioonil käinud, muidu ei küsiks hinda. Ja tasub käia mitmes kohas konsultatsioonil. Kui tõsiselt arvad nii, et sulle määritakse pähe kallim, aga mittevajalik asi, kuigi sa seda ei vaja, siis sellise arsti juurde ma tõesti ei läheks. On ka eetilisemaid arste olemas, kui sina arvad. Arstide puhul on päris oluline usaldus ja patsientide soovitused, see tagabki normaalse äri. Kui arstil on ligi aasta järjekord, ei ole tal mingit vajadust inimesele mittevajalikku jama pähe määrida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti arvad, et küsija Kägu tormab kliinikusse ja kohe lõikusele? Õigus on nendel kes ütlevad et iluopid on äri. Arst ei jäta raha maha vedelema kui kahel jalal kõndiv rahakott on juba uksest sees. Küll ta põhjendada oskab miks on vaja rohkem maksta ja rohkem lõigata.

Ta pole ju konsultatsioonil käinud, muidu ei küsiks hinda. Ja tasub käia mitmes kohas konsultatsioonil. Kui tõsiselt arvad nii, et sulle määritakse pähe kallim, aga mittevajalik asi, kuigi sa seda ei vaja, siis sellise arsti juurde ma tõesti ei läheks. On ka eetilisemaid arste olemas, kui sina arvad. Arstide puhul on päris oluline usaldus ja patsientide soovitused, see tagabki normaalse äri. Kui arstil on ligi aasta järjekord, ei ole tal mingit vajadust inimesele mittevajalikku jama pähe määrida.

Facelift on juba oma olemuselt mittevajalik jama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Facelift on juba oma olemuselt mittevajalik jama.

Ok. Oled lihtsalt üks asjatundmatu vahelemöliseja, sinu nõuanded on väärtusetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Facelift on juba oma olemuselt mittevajalik jama.

Ok. Oled lihtsalt üks asjatundmatu vahelemöliseja, sinu nõuanded on väärtusetud.

Ja sina oled iluoppide spets, oskad neis kõiki teha?

Sõna “iluopp” annab juba vihje.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arst ei jäta raha maha vedelema kui kahel jalal kõndiv rahakott on juba uksest sees.

Ei vasta tõele. Läksin facelifti konsultatsioonile ja öeldi, et pole veel midagi lõigata, tulge umbes 3-5 aasta pärast uuesti. Ka silmade kohta on öeldud, et lõikus pole näidustatud, liiga vähe nahka on võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 211 )


Esileht Ilu Näo ringlõikus