Esileht Ilu Näo ringlõikus

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Näo ringlõikus

Postitas:
Kägu

Ma ei ole eluski teinud mingeid süste või protseduure ja üldjuhul ei peagi eriti õigeks sellist sekkumist. Nüüd aga olen mõelnud sellele, kuna haiguse tõttu on mu nägu moondunud ja näonahk eriliselt välja veninud ja lõtvunud.

Soovin infot neilt, kes on teinud näo ringlõikuse. Mul on vaja kindlasti ka silmalauge lõigata, sest ülalaud on nii rasked, et silmi on raske lahti hoida. Kas näo ringlõikuse sisse kuulub ka silmalaugude lõikus? Või on see eraldi protseduur, eraldi hinnakirjaga?

Kelle juures tegite ja kui palju maksite?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on tehtud ainult laud, aga minu teada on tegemist küll eraldi lõikustega. Silmad olid mul 1000 umbes. Kui sul aga on asi nii hull, et vaatamist segab, siis uuri, kas haigekassa sul seda hoopis kinni ei maksa. Võib maksta.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eraldi lõikused ja hinnakiri jah. Laugusid olen lõiganud, aga ringlõikuse jaoks öeldi konsultatsioonil, et vara. Selle puhul oli see jama asi, et kõrvade ette jäävad armid. Võib-olla proovid esialgu niitidega pingule nägu tõmmata, kuigi kui nahka on palju üle, siis see muidugi ei aita.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul tehti facelift 2,5 nädalat tagasi. Silmalaud on juba varem opereeritud. Facelift koos kaela pingutamisega maksis 10000 eurot. Tulemuse kohta ei oska veel öelda kuna nii vähe möödas.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Facelift koos kaela pingutamisega maksis 10000 eurot.

Kuidas palun? 10 000 eurot? Eestis või kuskil mujal?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka Eestis…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka Eestis…

Tohoh, kus siis selline raha võeti? Mina maksin sama asja eest 4000.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tohoh, kus siis selline raha võeti? Mina maksin sama asja eest 4000

Vaatan, et facelift koos kaelalihaste pinguldamisega hind algab 7000. Võib-olla oli tal lisaks rasvasiirdamine 1000+miski muu.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kägu, kes 10 000 maksis, kus käisid? Mul ka kevadel plaanis. Soodsam hind on nt Sellendi juures. Aga peab valima sisetunde järgi ikka arsti-et kes tundub Õige.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Fbis on grupp Ilukirurgia, sealt saad rohkem infot

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainuke inimene kelle juurde soovitan tegema minna on näokirurg Dr. Tiia Tamme. Kontakti leiad googlest. Käisin isegi ta juures. Kõik tema kliendid kiidavad nii kvaliteetse töö, kui lugupidava suhtumise üle klientidesse.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kägu 22.10: just TiiaTamme juurde plaanis minna. Tundub kõige usaldusväärsem. Simmo oleks valik 2.

ilukirurgia grupis väga vähe infot facelifti kohta. Pole ime, ma ei tahaks ka, et igaüks teab, miks ma hea välja näen 😉 las jääda saladuseks..

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ilukirurgia grupis väga vähe infot facelifti kohta. Pole ime, ma ei tahaks ka, et igaüks teab, miks ma hea välja näen 😉 las jääda saladuseks..

Pigem on seal vist rohkem nooremad naised koos, kes veel facelifti ei vaja, rohkem on teemaks silmalõikus, rinnad, kõht ja süstid.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saladuseks see vast ei jää, sest sel juhul peaksid aastakese teiste eest varjul olema. Alguses on nägu ikka väga pingul ja veidi moondunud välimus. Hiljem on märgata kõrvade ees olevate armide järgi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dr Tamme kodulehel pole üldse teenuste hindasid. Teab keegi, mis seal silmalaugude opp maksab ja facelift? Palju maksab esmane konsultatsioon ja kas selle teeb ta ise või mõni assistent?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui peale näo ringlõikust on nägu pingul, siis on tegu halva tööga. Minu sõbranna kunagi tegi selle opi, mulle ei rääkinud, kohtusime 2 nädalat peale operatsiooni ja ma ei aimanud mitte midagi. Inimene nägi lihtsalt hästi värske välja ja muud midagi. Ei mingit moondumist, täiesti enda nägu. Ja me oleme tõeliselt ammused sõbrannad, ehk et olen teda oma elus ikka väga-väga palju näinud. Tõsi ta on, et kui hakata väga uurima, siis kõrvade juures juuksepiiril on küll peenike arm.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dr Tamme kodulehel pole üldse teenuste hindasid. Teab keegi, mis seal silmalaugude opp maksab ja facelift? Palju maksab esmane konsultatsioon ja kas selle teeb ta ise või mõni assistent?

Nädal tagasi oli konsultatsioon 50 eur, konsultatsiooni viis läbi isiklikult, kogu raha ja aja eest viis mind põhjalikult kurssi lõikusega, mida tehe enne-pärast, näitas ekraanilt pilte, selgitas. Lõikus ise maksis 1200 vist, kui ei eksi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nädal tagasi oli konsultatsioon 50 eur, konsultatsiooni viis läbi isiklikult, kogu raha ja aja eest viis mind põhjalikult kurssi lõikusega, mida tehe enne-pärast, näitas ekraanilt pilte, selgitas. Lõikus ise maksis 1200 vist, kui ei eksi.

1200 siis silmalaud, ringlõikuse hinda ei tea öelda

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul tehti facelift 2,5 nädalat tagasi. Silmalaud on juba varem opereeritud. Facelift koos kaela pingutamisega maksis 10000 eurot. Tulemuse kohta ei oska veel öelda kuna nii vähe möödas.

Ma ei tunne terminoloogiat, seega pole päris täpselt kindel, mida facelifti all silmas peetakse, aga see hind tundub küll kõrge.

Minu sõbranna tegi mingi lõikuse, mille nime ma siin nimetada ei oska, aga tean, et tehti lõiked juuksepiiri alla ja pärast tõmmati mingite klambritega kinni. Lõigati ka lauge ja kogu see kompott läks tal maksma 50 000 SEK-i ringis. See oli paar aastat tagasi. Sõbranna rääkis, et kui ta konsultatsioonis käis, siis üritas arst teda ümbes veenda- et liiga vara veel, kuna ta alles 40. Mu sõbrants jäi aga endale kindlaks ja lasi lõikuse teha.

Ütleme nii, et jah, ühest küljest näeb ta näost värske ja kortsudeta välja, aga teisalt on siiski näha, et ta on lõigatud. Seda eriti laugude osas. Silmad väiksemad ei ole, nagu siin kirjeldati. Pigem suuremad. Kuna ta laseb laubale ka botoxit süstida, siis ma ei tea, kuidas tulemus ilma selleta oleks.

Mäletan ta kirjeldusi sellest lõikusest ja kuidas ta neid juuksepiiri aluseid arme silus ning ootas, et need kaoksid. Praeguseks on need vast kadunud. Vähemasti pole ta midagi maininud või kaevanud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kägu 22.10: just TiiaTamme juurde plaanis minna. Tundub kõige usaldusväärsem. Simmo oleks valik 2.

Minu silmad rikkus Simmo ära. Lihtsalt teadmiseks. Aga PR on tal hea toepoolest, selle orki laksin ka mina.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu sõbranna tegi mingi lõikuse, mille nime ma siin nimetada ei oska, aga tean, et tehti lõiked juuksepiiri alla ja pärast tõmmati mingite klambritega kinni. Lõigati ka lauge ja kogu see kompott läks tal maksma 50 000 SEK-i ringis.

See ei ole ringlõikus. Ringlõikus keskendub näo kesk- ja alaosale.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mäletan ta kirjeldusi sellest lõikusest ja kuidas ta neid juuksepiiri aluseid arme silus ning ootas, et need kaoksid. Praeguseks on need vast kadunud. Vähemasti pole ta midagi maininud või kaevanud.

Kas need armid otsmikul? Usun, et ta tegi endoskoopilise kulmude tõstmise koos silmadega. See maksab kokku nii 5000 eurot.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas need armid otsmikul? Usun, et ta tegi endoskoopilise kulmude tõstmise koos silmadega. See maksab kokku nii 5000 eurot.

Need armid olid jah otsmikul, juuksepiiri all.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu silmad rikkus Simmo ära. Lihtsalt teadmiseks. Aga PR on tal hea toepoolest, selle orki laksin ka mina.

Kuidas ta ära rikkus?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naine 48

Ma ei ole eluski teinud mingeid süste või protseduure ja üldjuhul ei peagi eriti õigeks sellist sekkumist. Nüüd aga olen mõelnud sellele, kuna haiguse tõttu on mu nägu moondunud ja näonahk eriliselt välja veninud ja lõtvunud.

Soovin infot neilt, kes on teinud näo ringlõikuse. Mul on vaja kindlasti ka silmalauge lõigata, sest ülalaud on nii rasked, et silmi on raske lahti hoida. Kas näo ringlõikuse sisse kuulub ka silmalaugude lõikus? Või on see eraldi protseduur, eraldi hinnakirjaga?

…et süstidega sekkumist ei pea õigeks ja lõikama lähed?? Vaata nende süstimistega ongi selline lugu, et kui õigel ajal oleksid alustanud  st varem, siis täna sa lõikuse peale mõtlema ei peaks! Operatsiooni riskid on märksa suuremad. Tean, sest kogemused illusüstidega. Silmade laulõikust soovitan, neid teistmoodi ei saa kui lõigates ja suht kerge operatsioon.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

…et süstidega sekkumist ei pea õigeks ja lõikama lähed?? Vaata nende süstimistega ongi selline lugu, et kui õigel ajal oleksid alustanud st varem, siis täna sa lõikuse peale mõtlema ei peaks! Operatsiooni riskid on märksa suuremad. Tean, sest kogemused illusüstidega. Silmade laulõikust soovitan, neid teistmoodi ei saa kui lõigates ja suht kerge operatsioon.

Sina oleksid ehk pidanud enne rohkem raamatuid lugema, et sa teksti lugedes sisust aru saaks ja lollusi ei kirjutaks. Inimene ju kirjutab, et nägu on haiguse tõttu (!!) moondunud. Enamasti ei tea inimesed ju ette, et haigestuvad ja ei hakka igaks juhuks süstima. Elus juhtubki ootamatusi ja siis tehakse asju, mille järele enne vajadust polnud.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kuidas tunne ja esmane mulje sellest praegu on?

Kas pinguldati ka lihaseid Smash lift? Või tõsteti ainult nahka nagu vanasti? Kuigi seda nagu vanasti vaid nahka, enam vist ei tehta!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka Eestis…

Aga kus, kui saladus pole?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka Eestis…

Tohoh, kus siis selline raha võeti? Mina maksin sama asja eest 4000.

Küsiks, kust nii odavalt saab?

Olen saatnud päringuid ja alates 7000€ on hinnad!

+1
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ilu Näo ringlõikus