Esileht Ilu Näohooldus kodus 35+ vanuses

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Näohooldus kodus 35+ vanuses

Postitas:

Minu näohoolduse rutiin on hommikuti veega pesu, puhastav toonik, silmaümbruskreem + näokreem (BB).
Õhtul: puhastusgeel, toonik, silmameigieemaldaja, öökreem. Viimasel ajal panen silmakreemi ka õhtul, kuna on hakanud tekkima jooni-joonekesi silmade ümber.
Üldse tundub, et seni üsna probleemitu ja klaar nahk on hakanud… väsima 🙂 Vanus siis 35-40 vahel.
Olen koguaeg kasutanud tavalist nö supermarketi kraami, aga kas nüüd oleks õigem mingite kõvemate vahendite peale minna? Ja milline on *õige* näohooldus sellises vanuses, mida üldse tegema peaks?
Peab tunnistama, et ma pole seni väga sellele mõelnud, piisab kui mingitmoodi meik maha saab.
Netist otsides leiab ainult konkreetsete firmade soovitusi, aga kas oskate anda üldiseid juhiseid, milliseid tooteid kasutada hommikul/õhtul, millises järjekorras jne?
Konkreetseid tooteid võib muidugi ka lisaks soovitada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 09:36; 18.11 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

BB kreem päevakreemina pole muidugi jah kõige parem, see pigem ikka jumestuskreemilaadne toode. Ehk pidasid silmas CC kreemi?

Selles vanuses hakkabki nahk natuke juba vananema. Midagi pole parata. Silmade juurde kanavarbad hakkavad enamusel juba 30selt tekkima, kuigi alguses väga väikesed.

kui sa arvad, et see aitab, siis võid ju “vängemat” kraami kasutada. Ise soovitan panustada vedeliku tarbimisele ja toitumisele :). Mite et ma ise siin eeskujuks oleksin või nii… 😛

Selle “vängema” kosmeetikaga on ka nii, et ei pruugigi sulle sobida. Olen ise katsetanud igasuguseid ägedaid kortsudevastaseid kreeme ja lõpuks tulemus üks – kõik on liiga rasvased ja tekivad vistrikud. Nüüd kasutan hoopis Garnier teepuuõliga kreemi, hea kerge, lihtsalt niisutav. Ega muud ju tegelikult polegi vaja, kui et pesemisjärgne pakitsus rahustada.

Guugelda ise, mis toimeained siis võiksi dolal ja sellejärgi vali kreem. Mul küll on soiku jäänud, aga olen kaalunud ööseks hoopis mingit seerumit osta, aga pole viitsinud tegeleda valimisega 🙂

Lõtvunud nahka aitab enneteda näomassaaž.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka 35 ja võin öelda, et olen suht kodus selliste teemadega sest töötan näohooldustoodetega tegelevas firmas. Estiteks soovitaksin hakata kasutama seerumeid, 2 x päevas enne kreemi kasutamist, seerum peaks kuivama u 5 minutit enne kui paned näokreemi peale. Head seerumid on vitamiin C seerum ja hüaluroonhappe seerum. Päevakreemi soovitan sellist, kus on päikesekaitse ka sees, BB kreem ei lähe küll kindlasti päevakreemina arvesse, see ikka rohkem nagu jumestuskreem. Kindlasti peaks kasutama mõnda sügavniistutavat näomaski paar korda nädalas. Supermarketites müüdavatest kreemidest soovitan loobuda, sest 35+ nahk vajaks juba kvaliteetsemat kraami.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retinool (nt Douglas e-poest The Ordinary, ROC apteegist, retinooliga salv nahaarstilt või Lõuna-Euroopas saab ka käsimüügist), C-vitamiini seerum (on palju erinevaid, sama The Ordinary on üks odavamaid), hüaluroonhape või seda sisaldav kreem (paljud Korea sarjad, Neutrogena Hydro Boost, aga ka eelpoolnimetatu).

Need kolm on praktiliselt ainsad, mis mingit vananemisvastast ja sära andvat mõju omavad. Sära lisamiseks võib-olla paar korda nädalas ka glükoolhappe vedelik/toonik (nt Pixi Glow). Pesujärgne toonik, nn “näovesi” kui niisugune otseselt vajalik pole, silmakreemiga sama. Suviti või pikemalt päikese käes kindlasti SPF, Eesti sügistalvel on muidugi natuke liig.
Kuiva või tundliku naha korral retinooli, c-vitamiin ja glükoolhape võivad liig olla, valiks ühe ja lahja kontsentratsiooniga.
Näopesugeel võiks olla selline mis ülearu ei kuivata (mitte “sügavpuhastav” vms).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina (41a) olen aru saanud, et imetooteid ei ole. Üks keemia on nad enamus niikuinii. Geenid teevad siin oma töö, aga joo piisavalt vett, tee trenni (higista!), söö head sööki. Mina pesen nägu ja imekreemide-seerumite asemel kasutan juba pikemat aega orgaanilist kookosõli nii näo kui keha niisutamiseks. Kuna mul on väga kuiv näonahk, siis see toimib imeliselt. Natuke olen teinud ka ilusüste – botoxit ja täitesüste, kui 2a tagasi esimest korda tegin, siis kommenteeris arst, et ”hästi säilinud”, aga selleks ma midagi erilist ise küll teinud ei olnud. Kollageeni olen mõelnud lisaks võtma hakata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele. Olen tõesti (aeg-ajalt) kasutanud BB-kreemi otse näole ja miskipärast ei tulnud pähe, et nii ei ole päris mõeldud.

kasutan juba pikemat aega orgaanilist kookosõli nii näo kui keha niisutamiseks

Palun räägi täpsemalt, kuidas sa seda näol kasutad. Ilmselt õhtuti siis, päevase (jumestus)kreemi alla ei sobi? Kas igal õhtul?
Tuleks hõõruda kuni imendub või pigem tupsutada ja jätta näonaha pinnale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 09:36; 08.09 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 38 ja võiks öelda, et näonahk on okey. Kasutan Filorga kreeme k.a jumestuskreem millel on väga head omadused. Minule meeldivad. Ja muidugi mulle meeldib väga maske teha. Mitte odav kaubaketi maske, vaid siiski kvaliteetseid maske. Eriti meeldivad kangasmaskid ja vahumaskid. Vaatamata eale pole mul ka veel “kanavarbaid”. Eeldan, et see on maskide ja kreemidega mässamisest heas mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul pidas väga paika see, et 30-selt tulevad esimesed kerged kortsud (mis veel ei häiri) ja alates 35-ndast eluaastast hakkasin tundma, et nahk vananeb, ei ole enam nii elastne ega ühtlane, kortsud muutusid märgatavamaks jne. Vananemise vastu kreem tegelikult ei aita, lihtne niisutav kreem teeb kõik ära, mis teha annab. Reklaam määrib meile igasugu sära andvaid ja teab mis kreeme kaela, aga kui effekti tahad, on ainus tee ikkagi botox (ja täitesüstid) või ilukirurgia. Ise olen aastaid botoxit lasknud teha silmadevahelisse kurjusekortsu, nüüd viimasel aastal ka otsmikule. Töötab väga hästi (ja see on investeering tulevikku, sest kui kortsutada ei saa, ei lähe kortsud sügavamaks ja uusi ei tule juurde). Ilukirurgia osas lasin opereerida ülemised silmalaud ja see tegi väljanägemise oluliselt värskemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Näohooldus kodus 35+ vanuses