Esileht Lapse ootamine Näohooldus raseduse ajal

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Näohooldus raseduse ajal

Postitas:
Kägu

Milliseid näohooldustooteid kasutate? Kas olete teinud koostisainete kohta taustauuringut?

 

Küsisin apteegist eucerini hyaluron-filler kreemide kohta. Sealt öeldi, et peaks olema suht turvalised, sest eucerini testitakse. Ei jätnud väga usaldusväärset tunnet.

Olen lugenud, et ei tohi retinooli sisaldavaid tooteid kasutada.

Vabandan, kui selline teema olemas, aga leidsin otsinguga 10 a taguseid teemasid ja tooted nii palju muutunud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin raseduse alguses mingi veebilehe, mis kontrollis igasugu kosmeetikatoodete turvalisust raseduse ajal, kui otsisin kas Nivea kreem on sobilik. Kahjuks seda kokkuvõtlikku lehte ei leidnud praegu, aga  siit lugesin toona et on ok ja sellega ka rahuldusin: https://www.15minutebeauty.com/pregnancy-safe-nivea.html

Praegu peale Nivea midagi ei kasuta, muidu kui mul alguses nahk veidi leemendama lõi siis ämmakas küll soovitas Eucerini (ma ei tea küll, millist konkreetselt, sest mulle piisab veest ja Niveast).

Muidu käisin näohoolduses küll, Vihula mõisa spas, seal ütlesin lihtsalt enne et olen lapseootel ning tooted valiti siis vastavad (äkki olin rahustaval hooldusel?). Väga ei kartnud ka, sest näohooldustel tavaliselt kvaliteetsed tooted niikuinii ning kui veel rõhutada et lapseootel oled, siis valitakse turvalised.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Lapse ootamine Näohooldus raseduse ajal