Esileht Ilu näohooldus rosaatseaga

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: näohooldus rosaatseaga

Postitas:

Seda teemat on varem ka olnud, aga uusi tooteid tuleb kogu aeg juurde. Seepärast ehk pole patt teha korra aastas uus teema.
Kellel on rosaatsea, milliseid nahahooldustooteid kasutate? Päevakreem, öökreem, meigieemaldustooted? Milline on hea jumestuskreem, mis ei ärrita nahka ja samas peidab ära punaste joonte võrgustiku näos?
Kas olete käinud ka laserravi saamas, kuidas aitas ja kui seda teha, mis kliinikut soovitaksite? Umbkaudne hinnaklass oleks ka hea teada.
Peale laserravi vist muud ei ole, või on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 17.01 10:53; 16.03 12:07; 26.04 09:02; 07.05 12:33; 08.05 19:13; 21.11 23:59; 28.01 23:59; 17.02 09:17; 25.05 23:38; 13.08 14:46; 30.11 10:05; 17.01 23:51; 20.01 00:10; 23.02 11:28; 19.03 20:42; 26.04 16:39; 17.05 19:19; 18.05 16:13; 19.05 13:43; 27.05 16:57; 05.07 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aita ka laserravi, pärast seda on ühtlase roosa naha sees heledamad väikesed ristkülikud. “Õnneks” ei ole ka need väga ühtlased ega ei paista välja, siis oleks ruuduline nägu veel tobedam kui niisama punane. Mahavisatud raha. Sobib konkreetsete nähtavate veresoonte või väikeste laikude korral, mitte üleni ühtlase punetuse puhul. Valus ja paistes ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 16:32; 15.08 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rosatsea peitmisest võin rääkida. Olen leidnud ainult ühe kreemi, mis mulle sobib. Aga muidugi sõltub kõik su oma nahatoonist. Max Factor Lasting Perfomance nr. 105 Beige. Minule sobib just see toon nii hästi, et suvel võin ainult põsed paksemalt kokku teha ja veidi ninale ja mujalt veidi hajutan, ning mingeid rante ei jää. Tegu suht kollaka kreemiga. Punast peidab hästi. Mul on ikka väga punased põsed tihti. Päris plastmassiks ikka ei tee, aga olen siiski rahul. Antud toode on suht keemia ilmselt ja vast ei saa mingist nahasõbralikkusest rääkida. Samas, mul on enesehinnangule ülioluline normaalne välja näha ja ükski parema mainega toode seda siiani asendada ei suuda. Lihtsalt värvitoonid on täiesti valed.

Samuti on mul Isadora Cover Up Long-Wear Cushion Concealer roheline peitepulk, aga see on suht mõttetu, sest toimib peitjana ainult iseseisvalt. Ja no rohlise näoga ju ringi ei käi. Efekt on optiline. Kui segan kokku jumestuskreemiga, siis kaob see rohleline toon liiga ära ja kaob ka punast peitev effekt. Vb. olen liiga vähe seda pannud ja valet tooni jumestuskreemiga seganud. Toode ise pole kallis, on suht vedel ja lihtne segada. Soovitan siiski proovida sul endal seda. Ehk sulle ikkagi sobib.
Täiskatvad jumekad minu nahale paraku ei sobi(kuigi katavad imeliselt on väga kenade toonidega), peale esimest naeratust jäävad kõik naeratusega kaasnenud kortsud kreemikoorikusse alles ja näen välja 10a vanem.

La Rosche Posayl on ka väga mõnusa koostisega jumestuskreem, spetsiaalselt rosacea katmiseks toodetud. Kahjuks heledale nahale ei sobi. Apteegid annavad näpuotsatäie kreemi sulle kaasa potsikuga, saad kodus testida. Mine uuri apteegist.

Lumene kreemid on osad sellised, milles on punetust vähendav aine. Kestab 20 minutit umbes selle mõju, aga vahel on tore ennast vähempunasena näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 13:00; 19.08 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aita ka laserravi, pärast seda on ühtlase roosa naha sees heledamad väikesed ristkülikud. “Õnneks” ei ole ka need väga ühtlased ega ei paista välja, siis oleks ruuduline nägu veel tobedam kui niisama punane. Mahavisatud raha. Sobib konkreetsete nähtavate veresoonte või väikeste laikude korral, mitte üleni ühtlase punetuse puhul. Valus ja paistes ka.

Järelikult sattus sulle kehv laser. Proovi paremat kliinikut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3514749:
Järelikult sattus sulle kehv laser. Proovi paremat kliinikut.

No kõik võib olla, aga tegija ise ütles ka, et tervet nägu laserdada ei saa, kui punetav ala on suur, siis jäävad ebatasasused. Ja kaks päeva oli nägu ikka väga õrn ja valus, määrisin pidevalt burnshieldi peale ja külmakompressi. Ja päevitunud nahale seda teha ei saa.

Kunagine vana proovitud IPL ei teinud üldse midagi, ju mul on väga visa rosaatsea.

Kusjuures ka minu pikaajaline lemmik on MaxFactori Long lasting jumestuskreem, 105 on minu suvetoon, talveks on nr 102 pastelle. On odav, katab parajalt, püsib hästi. On neid olnud kümneid, see on väheseid, mis teistkordse ostu on ära teeninud.

Ka La Roche Posayd kiidan samuti, jumestuskreem on liiga tume mu jaoks, aga Rosaliac kreem on hea, õrnad puhastusvahud jms sobivad hästi, jälle hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Palju tähtsam kui see, mis meiki kasutada, on see vana hea: UV kiirgust minimaalselt, kuumust ei, külma ei, kõike mis veresoonilaiendab ei (alates meemaksidest kuni aurupuhastuseni jne).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 16:32; 15.08 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laserravil on see asi, et 3-5 aasta pärast tuleb tagasi. Vb on lihtsam siiski meikida… laserit saab proovida ka ühe väikse lapikese peal. Minul pole terve nägu punane, seega vahet ei oleks kui veel üks jupp punasevaba oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 13:00; 19.08 20:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu näohooldus rosaatseaga