Esileht Ilu Näokontuuride vajumine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Näokontuuride vajumine

Postitas:
Kägu

Kuigi siin teemad jäävad soiku, proovin siiski.
Kes on lasknud teha facelifti või mõnda väheminvasiivset protseduuri? Pean silmas siis näiteks Aptos niite ja oma rasva süstimist näkku.
Kus tegite ja kaua taasutusite? Tulemuse kohta ilmselt pole vaja küsida, eeldan, et parem kui varem 🙂
Või siiski on jäänud kuskil tunne, et mahavisatud raha?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen ka uurinud ja puurinud neid asju.
Praegu tundub et need kergemad protseduurid on ikka väga ajutised või siis vähese efektiga.
Plaanin aasta jooksul ikka noa alla minna, saagu mis saab.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lasin panna niidid, protseduur max 45 minutit, mitte mingisugust taastumis-perioodi pole vaja.
Kestab 2 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nuga oleks ka minu esmane valik ja rahagi olemas, aga ma ei taha tulla laste ette koju sidemetes ja paistes näoga, nad saavad šoki ja lõpuks teaks pool linna, et emme on kodus nagu rongi alla jäänud. Eks ka töölt oleks raske puududa mittesuvel kuu aega. Ja nii ma mõtlen ja mõtlen, mis protseduure veel oleks, mis vähegi paar aastat peaks, missest, et maksavad pool opi hinda. Tegija on mulle ka väga oluline, paraku soovin ma lisaks professionaalsusele ka head suhtlust nii delikaatse teema puhul. Näiteks olen aru saanud et Christinas ja MM kliiniku ma saan juba enda jaoks välistada sel põhjusel.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Näiteks olen aru saanud et Christinas ja MM kliiniku ma saan juba enda jaoks välistada sel põhjusel.

Mis neil siis viga on? Ja see laste teema on ka natuke naljakas, mina olen teinud mõned operatsioonid, laps on sellest küll kõige vähem häiritud. Oleme koos naernud, kuidas näen välja nagu pandakaru, silmade ümbert sinine. Ja kuskile latrama pole ka läinud. Hiljuti tegin ninaoperatsiooni, siis laps käis minu eest poes. Varsti pean taas operatsioonile minema, pole küll iluoperatsioon, vaid tervisega seotud, laps ütles selle peale, et oi kui tore, siis saab ta jälle ise poes käia ja olen kodus mõnda aega.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei taha, et mitte keegi sellest teaks, muud põhjust polegi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks olen aru saanud et Christinas ja MM kliiniku ma saan juba enda jaoks välistada sel põhjusel.

Mis neil siis viga on? Ja see laste teema on ka natuke naljakas, mina olen teinud mõned operatsioonid, laps on sellest küll kõige vähem häiritud. Oleme koos naernud, kuidas näen välja nagu pandakaru, silmade ümbert sinine. Ja kuskile latrama pole ka läinud. Hiljuti tegin ninaoperatsiooni, siis laps käis minu eest poes. Varsti pean taas operatsioonile minema, pole küll iluoperatsioon, vaid tervisega seotud, laps ütles selle peale, et oi kui tore, siis saab ta jälle ise poes käia ja olen kodus mõnda aega.

Mina käin samuti ilusüstide tegemisel tekkivate sinikatega ringi, kodus on kõik protseduuridega kursis, ka lapsed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis hea pärast peab seda oma perekonna eest varjama. Naljakas. Kui täitesüste teed, on samuti sinikad, osade laserprotseduuridega nägu punetab ja on karvane jne. Kas ütled, et isa andis peksa või koperdasid vastu kapiust, see on parem? Miks peaks varjama oma pere eest, ma ei saa aru.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsed ei hoiaks paraku enda teada seda.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Usu mind, sul ei õnnestu seda nagunii varjata. Näost on kõik näha.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsed ei hoiaks paraku enda teada seda.

Arusaamatu, miks küll?
Minu omad pole küll kellelegi lobisenud. Ja kui lobiseksid, mul pole selle vastu midagi, hea meelega olen oma sinikate tagamaid seletanud seni nendele, kes huvi tundnud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei taha, et mitte keegi sellest teaks

Kui sa seni olid näost ära vajunud ja korraga näed 10 aastat noorem välja, siis saavad ju kõik niikuinii aru, et midagi on teisiti. Ja selles ju asja mõte ongi. Kui sa tahad, et keegi midagi ei tea, siis pead vana näoga edasi käima. 😀

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult ma küsisin taastusaja ja kliinikute kohta kogemuslugusid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast küsin, et mis operatsioonid need on olnud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka tegelikult ei taha oma iluprotseduure laiemale üldsusele avalikustada. Süste õnnestub teha nii, et koduski ei saa keegi aru (ei ole sinikaid). Korra tegin laugude opi, seda muidugi ei saanud kodus varjata, aga üllataval kombel lapsed ei lobisenud, see polnud vist nende jaoks nii oluline asi, mida sõpradega jagada. Mees ka mainis neile, et kõiki peresiseseid privaatseid asju pole viisakas lobiseda. Võib-olla see mõjus :).

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lasin panna niidid, protseduur max 45 minutit, mitte mingisugust taastumis-perioodi pole vaja.

Kestab 2 aastat.

Mis niidid, kas tavalised mesoniidid või midagi kallimat? Kuidas tulemus jäi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kestab 2 aastat.

ise mõtlen ka niitide paigalduse peale.
kui saladus pole siis ehk räägid lähemalt, mis niidid ja kus panid?
kas tulemus on ootuspärane ja oled rahul?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nuga oleks ka minu esmane valik ja rahagi olemas, aga ma ei taha tulla laste ette koju sidemetes ja paistes näoga, nad saavad šoki ja lõpuks teaks pool linna, et emme on kodus nagu rongi alla jäänud. Eks ka töölt oleks raske puududa mittesuvel kuu aega. Ja nii ma mõtlen ja mõtlen, mis protseduure veel oleks, mis vähegi paar aastat peaks, missest, et maksavad pool opi hinda. Tegija on mulle ka väga oluline, paraku soovin ma lisaks professionaalsusele ka head suhtlust nii delikaatse teema puhul. Näiteks olen aru saanud et Christinas ja MM kliiniku ma saan juba enda jaoks välistada sel põhjusel.

mul täpselt sama teema. ma samuti ei soovi sinise näoga kodus ringi käia ja kodust väljaspool ma ei tahaks üldse et asjast keegi teaks. seetõttu olengi mõelnud näoniitide peale, see ei jäta sinikaid loodetavasti, paar aastat saab vanusest alla, ja peidab need ebameeldivad äravajumised suu ümbert ja lõuajoonelt.
mul on ka mitmed kliinikud kus mul on ebameeldivad kogemused ja kuhu ma minna ei taha, Christinas Clinic on üks neist.
Kui keegi soovib jagada ausaid arvamusi ja minu kogemusi eesti ilukliinikutest, siis võib kontakteeruda FB-s Janica Jns

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pere eest ei varja, sest pere ju teab mu komplekse ja nad alati toetanud kui protseduurilt saabun ja imetlevad mind kui olen taastunud. Abikaasa jaoks ka siiski oluline et naisel kortse ei oleks. samuti on rahul et nina sain perfektse omale. Kolleegid sussutavad seljataga, koguaeg vahivad kes kohendamast tuleb nagu oleks see keelatud. Et kui looduse poolt ilu pole antud siis peadki koletisena elama vist.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Abikaasa jaoks ka siiski oluline et naisel kortse ei oleks.

Ta ise ei vanane?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Janica, miks sul on vaja midagi üldse teha? Nii noor ja kena oled ju🙂

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilusüstidest tekivad sinikad? Mis põhjusel? Mõtlesin süstidele (pole enne teinud), nüüd ei julgegi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul pole tekkinud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Janica, miks sul on vaja midagi üldse teha? Nii noor ja kena oled ju🙂

Ei ole tegelikult kumbagi.
Olen omajagu mööda kliinikuid jooksnud ja fotoshop teeb ka oma töö:)

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilusüstidest tekivad sinikad? Mis põhjusel? Mõtlesin süstidele (pole enne teinud), nüüd ei julgegi.

Täitesüstidest pidid tulema sinikad, niisutavatest ja botoxist mitte. Ise pole veel täitesüste proovinud, esmaspäeval lähen täitesüste tegema, eks siis näe, kas tulevad või ei tule.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kestab 2 aastat.

ise mõtlen ka niitide paigalduse peale.

kui saladus pole siis ehk räägid lähemalt, mis niidid ja kus panid?

kas tulemus on ootuspärane ja oled rahul?

lasin panna Health Clinicus, niitide nimi oli V Soft, tegijaks arst. Mul pandi 6 niiti, aga saab vajadusel panna kuni 12 vist.

olen rahul, vahe on märgatav (enesetunde jaoks)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täitesüstidega sinikad on tavaline nähtus. Eriti huulte piirkonnas.

Järgmisel päeval võib juba meiki peale panna ja pole üldse probleemi.

Ise olen peale täitesüsti tavaliselt tööle läinud, selline lihtne protseduur nagu hambaarstil käimine. Olgu sinine või mitte, mul ükstakama.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei teki. Nii mina kui mu 4…5 sõbrannat oleme korduvalt teinud nii botoxit kui täitesüste. Mitte kunagi ei ole tekkinud ühtegi sinikat.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei teki. Nii mina kui mu 4…5 sõbrannat oleme korduvalt teinud nii botoxit kui täitesüste. Mitte kunagi ei ole tekkinud ühtegi sinikat.

See kui Sinul ja sõbrannadel ei teki ei tähenda, et kellegil ei teki. Minul tekivad huulte süstimisest – eriti kui süstitakse kontuuri.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Botoxist küll muidugi ei teki.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Ilu Näokontuuride vajumine