Esileht Ilu Näokreemi hoidmine kodus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Näokreemi hoidmine kodus

Postitas:

Mul on tekkinud olukord, kus mul on kodus minu jaoks väga head näokreemi natuke liiga palju – st kingiti ja kuna oli soodukas, siis olin ka ise just ostnud. No poole aasta varu kindlasti. Küsimus: mida teha, kui suvel on jälle mingi kuumalaine? Ma elan korteris, mingit sahvrit/keldrit ei ole, korteris oli eelmisel suvel mõnel päeval +30. Kliimat selle pärast panna ei plaani. Kas kreemi oleks sellise temp juures mõtet hoida pigem toas sahtlis(+30?) või külmkapis (+4?), kumb variant oleks vähem halb või pole vahet? Tegemist kinniste purkidega. Kuidas teie suvel näokreemi hoiate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.03 18:37; 10.03 12:45; 04.04 09:40; 22.05 10:09; 17.07 14:13; 17.08 06:42; 24.08 20:28; 06.09 15:51; 08.06 20:01; 25.07 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmikus hoian.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on hermeetiliselt suletud, siis ei tohiks midagi juhtuda ka toatemperatuuril. Kui kahtled, siis pista külmkappi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoian igaks juhuks aastaringselt külmikus. Need paar purgikest seal kuigi palju ruumi ei võta. Ka kehakreem ja suveks päikesekreem on külmikus. Ukse küljes üks väike sahtel ongi minu kosmeetika jaoks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoian avamata kreemipurke tavalises kapis. Kaupluses enne ostmist on need kreemid ju ka tavatemperatuuril, mitte külmikus.

Tegelikult hoian ka avatud kreeme tavalises kapis, külmikusse olen pannud ainult suve lõpus avatud päikesekreemid, mida järgmisel kevadel veel kasutada tahan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan alati, kuidas enamikus poodides hoitakse kalleid kreeme lausa soojas: iga riiul on valgustatud ja lambid annavad nii palju sooja. Kui ma midagi soovin ja pakutakse sedasama riiulil küpsenud toodet, siis ma ei ostagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoian avamata kreemipurke tavalises kapis. Kaupluses enne ostmist on need kreemid ju ka tavatemperatuuril, mitte külmikus.

Olen teemaalgataja. Minu küsimus ongi selles, et kui suvel on mingi hull kuumalaine jälle, et kas siis ka hoida tavalises kapis? Mul oli toas 30+ eelmisel suvel päris kaua aega. Ma ei hakka sellepärast endale korterisse kliimaseadet panema. Praegu muidugi on kreemid tavalises kapis ka mul.
Poes on ju normaalne toatemperatuur, mitte 30, seal kliima reguleeritud.
Aga ma tänan kõiki vastuse eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 09:40; 06.04 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et oluline on hoida neid ühtmoodi, vahet pole kas külmikus või lihtsalt kapis. Kui on külmas, siis olgu kogu aeg külmas. enda mugavuse tõttu hoian kreeme toatemperatuuril ja siiani pole ükski veel rikki läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on vannituba n.ö. maja sees ja mõnus jahe ka kuumal suvel. Hoian oma kreeme seal ja midagi hullu ei ole juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti hoia külmikus, mitte soojas ja niiskes vannitoas.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Näokreemi hoidmine kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.