Esileht Ilu Näokreemi punetavale nahale

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Näokreemi punetavale nahale

Postitas:

Kellel sama probleem, palun soovitage head näokreemi kuperroosaga näonahale. Külmade ja tuuliste ilmadega hakkavad põsed eriti punetama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.11 16:02; 25.11 18:26; 16.12 09:27; 08.01 09:03; 08.01 09:14; 02.02 06:36; 14.02 15:18; 04.03 08:38; 04.04 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, mis on rohelist värvi. Mul hetkel üks Clinique oma, redness solutions. Eelmisel suvel oli päevakreemiks spf 30 üks kreem, mis oli värvuselt selline pruunikasroheline. https://www.madaracosmetics.com/ee/pood/uv-protection/age-protecting-sunscreen-spf-30 Aga kui oled noor, siis seda pole sul vaja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iwostin Capillin
Roche la Posay Rosaliac
Need talveks

Suveks võiks kreem olla vähemalt spf30, kuigi ega sellest õhtuni nagunii ei aita, mul ei tule praegu nimed meelde.
Rohelise tooniga mulle ei meeldi, teevad näost lõppkokkuvõttes halliks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iwostin oli hea, kahjuks enam ei müüda.
Mulle ka rohelise tooniga kreem ei meeldi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 08:38; 04.03 18:01; 28.04 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://kreeten.ee/toode/b-calm-correcting-moisturising-cream-spf20/

Germaine de Cappucini B-calm sarjast pole paremat leidnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Darphin punetav naha kreem- no natuke ehk peidab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ka hea kreem
https://naturalbeauty.ee/et/kreemid-seerumid/541-naokreem-nooruslik-ilu.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust see on probleem, millega on päris raske midagi ette võtta. Mul endal on ka sama probleem. Kreemid ei aita. Mingil määral aitavad laserprotseduurid, aga see läheb kokkuvõttes päris kalliks, sest ühest korrast tavaliselt ei aita ja probleem kipub ka tagasi tulema. Mina tegin ühel aastal neli protseduuri ja siis pärast olen teinud kord aastas kordusprotseduuri. Nii on enam-vähem kontrolli all. Hästi mõjub täielik alkoholist loobumine, saunast loobumine ja päevitamisest loobumine. Ma märkasin, et pärast kahekuulist alkoholipausi enam vana jumestuskreem ei sobinud, vaid nahk oli tooni võrra heledamaks läinud. See on väga raske nahatüüp, eriti kui on veel kuiv (nagu minul), sest hästi katvad jumestuskreemid on tavaliselt ka kuivatavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase kommenteerijaga nõus – raske on sobivat kreemi leida. Mul on kuperroosa ühel põsel (!), aga ema näonahalt näen, et vanemas eas võib see kõvasti laieneda. Külmal ajal on näonahk ülikuiv, nii et jumestuskreemi pole juba aastaid kasutanud. Mulle sobivad beebikreemid (nt Bübcheni sarjast) ja avokaadoõli – talviti kasutangi mõlemat. Ka Erisani kuiva naha kreemid on tõhusad – ostsin Prismast proovimise mõttes ja nüüd on koguaeg üks kodus varuks olemas. Punetuse varjan peitekreemiga ja ajab asja ära küll. Aga mul muidugi väga hull see asi (veel) pole ka.

Laseris olen mõned korrad käinud, aga erilist tulemust ei näinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kuperoosaga kaasnevad ka pärilikud veeniprobleemid, võiks ravida ka seestpoolt – rutiini (bioflavonoid) sisaldavate toidulisanditega. Hakkasin just sööma, rasedusega on veenilaiendid täielik needus. Kuperoosa aga on samamoodi veresoonte haprusega seotud probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kuperoosaga kaasnevad ka pärilikud veeniprobleemid, võiks ravida ka seestpoolt – rutiini (bioflavonoid) sisaldavate toidulisanditega. Hakkasin just sööma, rasedusega on veenilaiendid täielik needus. Kuperoosa aga on samamoodi veresoonte haprusega seotud probleem.

Milliseid tablette võtad?
Mina olen võtnud askorutiini tablette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 08:38; 04.03 18:01; 28.04 19:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Näokreemi punetavale nahale