Esileht Ilu ja tervis Näonaha puhastamine ja hooldamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Näonaha puhastamine ja hooldamine

Postitas:

Ma ei meigi ennast igapäevaselt. Kuidas peaksin näo eest hoolt kandma? Enamasti pesen dussi all veega ka näo puhtaks. Viimasel kulmude korrigeerimisel juhtis kosmeetik tähelepanu kortsukestele silmade ümbruses ja manitses, et ikka näonaha eest hoolt kannaksin. Nüüd küsingi, kuidas seda teha? Kas peaksin kasutama näovett, meigieemaldusvahendit, meigieemalduspiima, toonikut? Ma tegelikult enamasti ei kasuta isegi näokreemi, öökreemist rääkimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasutan õhtuti näopesuvahtu, neid on igas sarjas. seejärel kreemitan. silmade ümber eraldi silmaümbruskreem.
hommikul loputan palja veega ja panen jälle kreemi+silmaümbruskreemi.
kasutan ka maske ja seerumeid. nii kord nädalas. või teen nädalase seerumikuuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Duši all kuuma veega pesemise võid ära unustada.
Nii õhtul kui hommikul sobib puhastusvahendiks mistellarvesi. Praegu on igal firmal see olemas, ka täiesti tavslised lumene või garnuer sobib. Muud polegi vaja, isegi veegs ei pea pesema. Kui siiani pole kreemi kasutanud, ei pea õhtul kasutama.Hommikul võiks olla hea niisutav kreem. Kui oled arglik, siis kasvõi apteegist nt tavaline essex baaskreem. Kui soovid katsetada, siis nt Its skin hüdroloonkreem. Hea kerge niisutav kreem. Silmaümbruskreemi pole vaja. Paar korda nädalas võijs mingi seebivaba geeliga pesta, kord nädalas koorida. Kord nädalas ka maski,need jaapanlaste kangasmaskid on lollikindlad. Head katsetamist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Näonaha puhastamine ja hooldamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.