Esileht Ilu ja tervis Näoniidid, kaua on valus?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Näoniidid, kaua on valus?

Postitas:
Kägu

Lasksin endale COQ niidid panna, aga kuidagi valus on ja kisub. Kaua võtab, et normaalseks läheks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lasksin endale COQ niidid panna, aga kuidagi valus on ja kisub. Kaua võtab, et normaalseks läheks?

Ma ei tea kahjuks, pole olnud. Aga kui tohib küsida – kas jäi ilus? Mitu aastat vähemaks võttis? Ja mis edasi saab?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kahjuks, pole olnud. Aga kui tohib küsida – kas jäi ilus? Mitu aastat vähemaks võttis? Ja mis edasi saab?

On küll teatud efekt kohe näha. Minul oli probleem lõuajoonega. Eelmisel aastal tegin täitesüste, see veidi tõstis, aga nüüd öedi, et teeb lõua liiga kandiliseks kui lihtsalt siluda või siis peab põsesarna liiga suureks süstima, et tõstaks. Nüüd lasin panna niidid ja on küll nüüd lõuajoon sile. Kui kauaks, ei tea. Öeldi, et 6-12 kuu vahele jääb efekt, eks siis näe. Eriti kallis ei olnud, eks võin siis uued panna. Facelifti jaoks on jälle natuke varavõitu, kui sealt juba lasen lõigata, võiks ikka olla suurem vajumine. Mul nagu ei olnudki need põsed otseselt rippuvad, vaid oli näha, et näokuju on kandilisemaks läinud, nüüd on teravam tagasi nagu enne oli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli valus mitu kuud, efekt ise püsis vähem kui kolm kuud. Täitsa tigedaks tegi – välimuses vahet polnud, aga nägu oli valus (panin mõlemale poole 5 niiti). Nüüdseks üle aasta möödas ja siiani on need kohad tundlikud kuhu niidid pandi, kuigi tulemust pole juba ammu-ammu näha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli valus mitu kuud, efekt ise püsis vähem kui kolm kuud. Täitsa tigedaks tegi – välimuses vahet polnud, aga nägu oli valus (panin mõlemale poole 5 niiti). Nüüdseks üle aasta möödas ja siiani on need kohad tundlikud kuhu niidid pandi, kuigi tulemust pole juba ammu-ammu näha.

See on küll siis täitsa jama, hea, et ma siis tervet nägu ei pannud, ainult kaelale 2+2, et proovida, kuidas efekt on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest on siin ju nii palju juttu olnud, et megavalus, aga efekti pole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest on siin ju nii palju juttu olnud, et megavalus, aga efekti pole.

Siin on peamiselt üks inimene seda kirjutanud. Mina ei ütleks, et megavalus oleks, ei ole, nüüd on nädal möödas ja tegelikult pole enam valus. Sõbranna pani neli kuud tagasi ja tal on efekt täiesti olemas. Nelja kuuga oleksin juba täitsa rahul, ega mul botox kauem ei seisa ja odavam ka pole, aga ikka teen. Eks näen siis nüüd enda pealt ära, kuidas on. Panemine ei olnud igatahes eriti valus, kuigi ka selle kohta kirjutati siin hirmulugusid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panemine ei olnud igatahes eriti valus, kuigi ka selle kohta kirjutati siin hirmulugusid.

Inimestel on erinev valulävi, sellest tulebki see, et mis ühele megavalus, seda teine ei pane tähelegi. Eks see sõltub ka tegija oskustest. Nii et selles osas, kas oli valus või mitte, ei tasu kunagi teise inimese öeldule toetuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nelja kuuga oleksin juba täitsa rahul, ega mul botox kauem ei seisa ja odavam ka pole, aga ikka teen.

Kui vähe need niidid maksavad, kui odavam kui 125 eur botox? Minu teada korralikud niidid lähevad kokku 900 üks panemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vähe need niidid maksavad, kui odavam kui 125 eur botox? Minu teada korralikud niidid lähevad kokku 900 üks panemine.

Ütlesin, et panin vaid 2+2 COQ niiti lõuajoonele, mujalt mul ei ole ära vajunud. See maksis 250 eurot, botoxit süstin kolm piirkonda, 300 maksab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin, et panin vaid 2+2 COQ niiti lõuajoonele, mujalt mul ei ole ära vajunud. See maksis 250 eurot, botoxit süstin kolm piirkonda, 300 maksab.

Botoxit sa ju ei süsti lõuajoonele, eriti veel kolme piirkonda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Botoxit sa ju ei süsti lõuajoonele, eriti veel kolme piirkonda.

Miks ma sinna peaks seda süstima, lõuajoonele pole keegi seda mulle pakkunud, et see kuidagi minu probleemi puhul aitaks. Botoxit süstitakse ikka peamiselt ülemisse näopiirkonda, kus efekt on hea. Minu rippuvaid põski see üles ei tõsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma sinna peaks seda süstima, lõuajoonele pole keegi seda mulle pakkunud, et see kuidagi minu probleemi puhul aitaks. Botoxit süstitakse ikka peamiselt ülemisse näopiirkonda, kus efekt on hea. Minu rippuvaid põski see üles ei tõsta.

No miks siis öelda, et niidid maksid vähem kui botox. Mis seos seal peaks olema?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma sinna peaks seda süstima, lõuajoonele pole keegi seda mulle pakkunud, et see kuidagi minu probleemi puhul aitaks. Botoxit süstitakse ikka peamiselt ülemisse näopiirkonda, kus efekt on hea. Minu rippuvaid põski see üles ei tõsta.

No miks siis öelda, et niidid maksid vähem kui botox. Mis seos seal peaks olema?

Seos on selles, et öeldi, et pole mõtet niite panna, kui efekt on lühiajaline. Mina vastasin, et teen regulaarselt protseduuri, mille efekt ei kesta rohkem ega pole ka odavam, seega minu jaoks on mõte ka niitidel, kui nende mõju 3-4 kuud kestaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vähe need niidid maksavad, kui odavam kui 125 eur botox? Minu teada korralikud niidid lähevad kokku 900 üks panemine.

Ütlesin, et panin vaid 2+2 COQ niiti lõuajoonele, mujalt mul ei ole ära vajunud. See maksis 250 eurot, botoxit süstin kolm piirkonda, 300 maksab.

Kus sa panid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Näoniidid, kaua on valus?