Esileht Ilu Näopuhastus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Näopuhastus

Postitas:

Olen näopuhastusvahendi otsingul, millega saaks kogu meigi lihtsalt maha pesta (ka silmad) ning mis ei jätaks mingit kihti näole. On siinsetel soovitusi jagada?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.10 13:46; 27.07 19:49; 31.08 20:30; 10.10 12:19; 25.10 14:40; 10.12 15:31; 01.02 19:09; 27.03 14:35; 06.04 09:50; 22.07 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näopuhastusvahendi otsingul, millega saaks kogu meigi lihtsalt maha pesta (ka silmad) ning mis ei jätaks mingit kihti näole. On siinsetel soovitusi jagada?

Parim

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 11:02; 06.04 12:22; 06.04 15:45; 08.04 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näopuhastusvahendi otsingul, millega saaks kogu meigi lihtsalt maha pesta (ka silmad) ning mis ei jätaks mingit kihti näole. On siinsetel soovitusi jagada?

Parim

Kas pesed sellega silmi ka? Vaatan, et kirjelduses on silma sattumise vältimine eraldi välja toodud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 09:50; 06.04 11:29; 08.04 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näopuhastusvahendi otsingul, millega saaks kogu meigi lihtsalt maha pesta (ka silmad) ning mis ei jätaks mingit kihti näole. On siinsetel soovitusi jagada?

Parim

Kas pesed sellega silmi ka? Vaatan, et kirjelduses on silma sattumise vältimine eraldi välja toodud.

Jah, kasutan seda ka ripsmetuši eemaldamiseks ja silma see ei lähe.
Kasutan nii duši all pestes kui ka niiske vatipadja peal – töötab mõlemat moodi. Nahka ei kuivata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 11:02; 06.04 12:22; 06.04 15:45; 08.04 16:45;
To report this post you need to login first.

minu lemmik on see. olen paljusid proovinud, aga paremat pole leidnud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:32; 08.04 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim

See toode on lõhnaaineid täis, ei soovita neile, kellel on tundlik nahk.

minu lemmik on see.

Samuti on see toode lõhnaaineid täis, lisaks SLS ja parabeenid.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim

See toode on lõhnaaineid täis, ei soovita neile, kellel on tundlik nahk.

Grown Alchemisti kaitseks saan öelda, et need lõhnaained on ka ainsad küsitavad komponendid selle koostises ning need kõik on taimset päritolu:

Pelargonium Graveolens (Geranium) Leaf Oil
Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil Expressed
Citrus Reticulata (Mandarin) Peel Oil
Rosa Damascena (Rose) Flower Oil
Linalool (Plant)
Limonene (Plant)
Geraniol (Plant)
Citronellol (Plant)

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 11:02; 06.04 12:22; 06.04 15:45; 08.04 16:45;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Dove näopuhastusvaht. Mul ülitundlik nahk ja kõiksugu sensitive meigieemaldusveed,mitsellaarveed ja puhastuslapid proovitud ja see ainuke mille peale ei teki allergilist reaktsiooni. Muude puhul lähen näost paiste ja punaseks. Hakkan hõõguma ja kipitama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lemmik on see. olen paljusid proovinud, aga paremat pole leidnud.

mulle meeldib ka see. Olen proovinud ka mingeid öko omi, aga need on kõik jamad olnud. Viimati oli Nurme roosi näopesuvaht, no selle lurriga jäädki oma nägu pesema. Lõhnatuid asju ma ei osta, sest nendel on enamasti mingi vastik hais (paratamatult on igal ainel lõhn, va puhtal veel, ja see lõhn on harva meeldiv)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on väga õrn ja tundlik nahk, valesid tooteid kasutades, hakkab nahk punetama ja kipitama. Ainus, millega saan oma nägu puhastada on see:

 

https://www.apotheka.ee/bioderma-sensibio-h2o-naopuhastusvesi-tundlikule-nahale-250m-pmm0094800ee

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Guinot’ Eau démaquillante Micellaire / Eau Démaquillante Parfaite.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hästi vastik näonahk – kombineeritud ja õrn. Ma kasutan Madara tooteid, need on tõesti head.
Praegu on kasutusel: https://www.madaracosmetics.com/ee/pood/cleansers/purifying-foam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik: https://www.loverte.com/et/clinique-liquid-facial-soap-extra-mild-200ml

 

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tänapäeval tehakse mitmekordset näopuhastust. Ühte lihtsat pole olemas. Rääkimata, et hommikyl ja õhtul on erinevad vahendid. Õhtu võtad meigi maha, teed teise puhastuse mingi koorijaga.

Hommikul lihtsalt rasu maha võtta.

Ehk kui näopesuvaht ei ole meigi mahavõtuks, sobib ta hästi hommikuks.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 18:20; 08.04 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dove või Neutral seep, jah silmade jaoks ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vedelseep, mis parasjagu juhtub vannitoas olema. Ja kasutan seda ainult siis, kui nägu on meigitud, muidu pesen lihtsalt sooja veega. Ei näe mingit vajadust mingi vahendiga eraldi nühkida, eriti veel silmi. Pärast loputamist näoveed, toonikud, seerumid, kreemid nagu ikka. Punne pole, kortse pole, 47 🙂

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hoopis jaburam mure – ma ei suuda sundida end 2 korda päevas nägu pesema. Käpard olen, alati on kraani ääres nägu pestes pool kõhtu ka märg. Püüan kuidas püüan, ikka lödistan.  Korduvalt olen võtnud eesmärgiks seda tegema hakata ja alati on see lõppenud sellega, et ah, jätaks täna vahele.. ja nii edasi. Te ülejäänud pesete nägu nende vahtudega 2 korda päevas? Igal hommikul?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hoopis jaburam mure – ma ei suuda sundida end 2 korda päevas nägu pesema. Käpard olen, alati on kraani ääres nägu pestes pool kõhtu ka märg. Püüan kuidas püüan, ikka lödistan. Korduvalt olen võtnud eesmärgiks seda tegema hakata ja alati on see lõppenud sellega, et ah, jätaks täna vahele.. ja nii edasi. Te ülejäänud pesete nägu nende vahtudega 2 korda päevas? Igal hommikul?

Mina sellepärast pesengi duši all ja tahan vahendit, mida oleks seal lihne kasutada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.04 09:50; 06.04 11:29; 08.04 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hoopis jaburam mure – ma ei suuda sundida end 2 korda päevas nägu pesema. Käpard olen, alati on kraani ääres nägu pestes pool kõhtu ka märg. Püüan kuidas püüan, ikka lödistan. Korduvalt olen võtnud eesmärgiks seda tegema hakata ja alati on see lõppenud sellega, et ah, jätaks täna vahele.. ja nii edasi. Te ülejäänud pesete nägu nende vahtudega 2 korda päevas? Igal hommikul?

Hommikul pesen kraanikausis, õhtul duši all, kus saab rohkem lödistada. Ega kraanikausis pesu just meeldiv pole, aga hambad ristis teen ära. Teen näo nii vähe märjaks kui vähegi võimalik ja seda tehes ei pritsi igale poole vaid vesi otse näole. Pesugeeli maha pestes hakkan kuskilt otsast pihta ja liigun järjest mööda nägu (mitte lihtsalt hunnik vett näkku). Eks ta ebameeldiv ole, aga puhta näo tunne on nii hea, et teen ära. Viimase aja avastus on kodumaine LUUV. Vatipadjaga või lappidega meigi eemaldamine tundub selle kõrval oluliselt tüütum.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole meiki, pole probleemi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See toode …

Samuti on see toode…

Sul midagi soovitada ka on?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hoopis jaburam mure – ma ei suuda sundida end 2 korda päevas nägu pesema. Käpard olen, alati on kraani ääres nägu pestes pool kõhtu ka märg. Püüan kuidas püüan, ikka lödistan. Korduvalt olen võtnud eesmärgiks seda tegema hakata ja alati on see lõppenud sellega, et ah, jätaks täna vahele.. ja nii edasi. Te ülejäänud pesete nägu nende vahtudega 2 korda päevas? Igal hommikul?

Jah  loomulikult. Sest see on minu nägu ja ma hoolin ja hoolitsen selle eest.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 18:20; 08.04 15:29;
To report this post you need to login first.

alati on kraani ääres nägu pestes pool kõhtu ka märg. Püüan kuidas püüan, ikka lödistan.

kummardu sügavale ette, siis on võimatu kõhu peale ajada.

püsti seistes (nagu duši all) saab tõesti kõik allpool olev märjaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 13:32; 08.04 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ülejäänud pesete nägu nende vahtudega 2 korda päevas? Igal hommikul?

Mitte ainult nägu vaid ka ülejäänud keha. Teen seda duši all, hommikul ja õhtul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 11:02; 06.04 12:22; 06.04 15:45; 08.04 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingid Dove ja muu odav poekräpp on kõige hullem asi, millega oma nägu puhastada saab ju. Ohtlikke lisaaineid täis ja pealegi kuivatab nahka.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa raatsid natuke rohkem raha välja käia, siis ma soovitan seda:
D’difference

Meigi võtab kenasti maha, nahka ei kuivata, mingit kihti peale ei jäta. Ma olen muidu “topeltpuhastaja”, st kahe erineva tootega puhastan õhtuti näo ära, aga vahel kasutan ainult D’difference’i ja väga hea on.
Tootja on kaasa pannud lapikese, millega nägu üle käia, aga ma pesen lihtsalt sooja veega – mugavam ja kiirem.

Veel paar lemmikut:
Elemis
Emma Hardie
Ordinary – väga hea ja odav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nurme kitsepiimaseep. Nahk jääb sile ja puhas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on see kliiniliselt testitud geel, peale pesu tunned kuidas kogu päevaga kogunenud mustus on kadunud. Lisaks selle sarja kreemid ka igapäevaselt kasutusel.

Soovi korral saan aidata tellimisel.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The Ordinary oma kiidan väga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem on Lancome

https://parfumeeria.com/parfuumid-kosmeetika-nahahooldus-juustehooldus/nahahooldus/silma-ja-huule-hooldus/lancome-bi-facial-makeup-remover-125ml/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Ilu Näopuhastus