Esileht Ilu Näorullik

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Näorullik

Postitas:
Kägu

Kas see on asjalik asi? Kas annab mingit efekti? Kas kasutate regulaarselt?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis efekti ta peaks andma? Üsna mõttetu asjake, ainuke plusspool on vast, et kui kannad kreemi näole ja rullitad, venitab see nahka vähem kui näppudega hõõruda (ja nii või teisiti võiks hõõrumise asemel harjutada endale sisse kreem naha sisse patsutada).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tööta. Töötavad toitumine, vee joomine, geenid, töö iseloom, iluopid ja süstimine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on see lapik kivi, mitte rullik. Natuke aitab küll, eriti kui jahe on, võtab nö “paistetust” vähemaks, eriti hea hommikuti. Niisama on ka mõnus näomassaazi teha, tihti teen samal ajal kui telekat vaatan.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nägu või silmaalused on paistes, tuleb uurida, millest. Neerud, liialt soolased toidud, vananemine, geneetika, vähe und vms.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nägu või silmaalused on paistes, tuleb uurida, millest. Neerud, liialt soolased toidud, vananemine, geneetika, vähe und vms.

Alla aasta kõrvalt on vähe und tõesti. Aga nagu mulle üldse massaaz meeldib siis see kiviga näomassaaz on sama mõnus. Ning väike paistetus on näol täiesti OK – me ei räägi siin joodiku paistes näost, vaid sellest kui teha siis näojooned justkui tulevad rohkem välja – põsesarnad, lõuajoon. Näomassaazil ja näojoogal on tegelikult täiesti nägu muutvad omadused – ka nägu koosneb lihastest, massaaz lõdvestab samuti, ergutab nahka kollageeni tootma jne.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alla aasta kõrvalt on vähe und tõesti. Aga nagu mulle üldse massaaz meeldib siis see kiviga näomassaaz on sama mõnus. Ning väike paistetus on näol täiesti OK – me ei räägi siin joodiku paistes näost, vaid sellest kui teha siis näojooned justkui tulevad rohkem välja – põsesarnad, lõuajoon. Näomassaazil ja näojoogal on tegelikult täiesti nägu muutvad omadused – ka nägu koosneb lihastest, massaaz lõdvestab samuti, ergutab nahka kollageeni tootma jne.

Mul lähevad päeva lõpuks silmad auku, järelikult on ka paistetus ok, kui päev läbi, aga muidu mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näomassaazil ja näojoogal on tegelikult täiesti nägu muutvad omadused – ka nägu koosneb lihastest, massaaz lõdvestab samuti, ergutab nahka kollageeni tootma jne.

Sama efekt on trennil, sest trenni käigus pingutatakse näolihaseid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näomassaazil ja näojoogal on tegelikult täiesti nägu muutvad omadused – ka nägu koosneb lihastest, massaaz lõdvestab samuti, ergutab nahka kollageeni tootma jne.

Sama efekt on trennil, sest trenni käigus pingutatakse näolihaseid.

..sellepärast näevad tihtipeale tippsportlased oma eakaaslastest vanemad välja:  näos on varakult kortsud pidevast grimassitamisest.

 

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näomassaazil ja näojoogal on tegelikult täiesti nägu muutvad omadused – ka nägu koosneb lihastest, massaaz lõdvestab samuti, ergutab nahka kollageeni tootma jne.

Sama efekt on trennil, sest trenni käigus pingutatakse näolihaseid.

..sellepärast näevad tihtipeale tippsportlased oma eakaaslastest vanemad välja: näos on varakult kortsud pidevast grimassitamisest.

Kui nad päikse käes treenivad. Aga ei… madal rasva% on see, miks näevad äkki vanemad välja. Mina olen aga vaadanud, et sportlased, eriti mehed, näevad ALATI paremad välja. Üks istus eile Ringvaates, no tõesti, mis ta ainult 35 või? A keskmine 25! juba ei näe nii hea välja kui sportlane.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide ma ei grimmasita üldse, ei naera, ei kortsuta laupa, ülanägu näeb tänu sellele noorem välja kui eakaaslastel, aga alanäo järgi saab aru vanuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõelrulli mõtled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vast neid jadeiit jms siledaid rullikuid? Ma ei mõelnudki kirjutades, et äkki TA mõtleb dermarollerit…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sellepärast näevad tihtipeale tippsportlased oma eakaaslastest vanemad välja:  näos on varakult kortsud pidevast grimassitamisest.

Kusjuures, võib tunduda loll jutt, aga kui mina regulaarselt jooksmas käisin, siis tundsin, kuidas põsed joostes rappusid. Täitsa reaalselt kohe. Ja mu meelest pärast seda vajus mu lõuajoon kiiresti ära. Nii, et mul on kerged buldogipõsed.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Umbes sellist mõtlesin.

https://www.notino.ee/zoe-ayla/luxurious-jade-crystal-roller-massaazirull-naole/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sellepärast näevad tihtipeale tippsportlased oma eakaaslastest vanemad välja: näos on varakult kortsud pidevast grimassitamisest.

Kusjuures, võib tunduda loll jutt, aga kui mina regulaarselt jooksmas käisin, siis tundsin, kuidas põsed joostes rappusid. Täitsa reaalselt kohe. Ja mu meelest pärast seda vajus mu lõuajoon kiiresti ära. Nii, et mul on kerged buldogipõsed.

sellepärast näevad tihtipeale tippsportlased oma eakaaslastest vanemad välja: näos on varakult kortsud pidevast grimassitamisest.

Kusjuures, võib tunduda loll jutt, aga kui mina regulaarselt jooksmas käisin, siis tundsin, kuidas põsed joostes rappusid. Täitsa reaalselt kohe. Ja mu meelest pärast seda vajus mu lõuajoon kiiresti ära. Nii, et mul on kerged buldogipõsed.

Loomulikult ei mõeldud siin trenni all jooksmist vaid jõutrenni, kus lihaseid pingutatakse mitte ei klopita ja raputata. Jooksmine mõjubki kehale täpselt nii nagu sa kirjutasid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Umbes sellist mõtlesin.

https://www.notino.ee/zoe-ayla/luxurious-jade-crystal-roller-massaazirull-naole/

Ei tööta, aga soovitan yt deermatoloogide videosid sel teemal vaadata. Kui nägu on paistes, tuleb otsida põhjust.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult ei mõeldud siin trenni all jooksmist vaid jõutrenni, kus lihaseid pingutatakse mitte ei klopita ja raputata. Jooksmine mõjubki kehale täpselt nii nagu sa kirjutasid.

Sain sellest aru, aga ühtlasi lisasin, et mu meelest ka jooksmine võib ka “näo vanusele” halvasti mõjuda.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tööta, aga soovitan yt deermatoloogide videosid sel teemal vaadata. Kui nägu on paistes, tuleb otsida põhjust.

Mul ei olegi nägu paistes. Mõtlesin, et selle efekt võiks olla pigem nagu õrn massaaž – verevarustuse elavdamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tööta, aga soovitan yt deermatoloogide videosid sel teemal vaadata. Kui nägu on paistes, tuleb otsida põhjust.

Mul ei olegi nägu paistes. Mõtlesin, et selle efekt võiks olla pigem nagu õrn massaaž – verevarustuse elavdamine

Normaalselt toimival organismil toimib verevarustus probleemideta. Aju ja süda on nagunii esimesed, mida keha hapnikurikka verega varustab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalselt toimival organismil toimib verevarustus probleemideta. Aju ja süda on nagunii esimesed, mida keha hapnikurikka verega varustab.

No seda küll, aga mõnikord on ju mõnus massaaži saada. Nii nagu selga või ristluid mõnikord masseerid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalselt toimival organismil toimib verevarustus probleemideta. Aju ja süda on nagunii esimesed, mida keha hapnikurikka verega varustab.

No seda küll, aga mõnikord on ju mõnus massaaži saada. Nii nagu selga või ristluid mõnikord masseerid.

Kas sa teed reklaami? See maksab 10eur. Osta ja tee.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okok postikulu on ca 3 eur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa teed reklaami? See maksab 10eur. Osta ja tee.

No eks ole. Kohe, kui paned mingisugusest tootest pildi, siis teed reklaami.

Meenub, et kunagi küsisin ühe halvaa kohta, mida müüb ainult Rimi. Selle peale arvas keegi sinusugune, et olen Rimi omanik ning teen Rimile reklaami.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinsays ja Tigeris on need rullikud tihti soodukaga seal ca 4-5€, täishinnaga 6-8€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No eks ole. Kohe, kui paned mingisugusest tootest pildi, siis teed reklaami.

Sellepärast, et järjekindlalt küsis stiilis AGA KAS IKKA, öeldi ju, et kasu pole ja ma olen ise vaadanud videosid, kus arstid räägivad, et tolku pole. https://youtu.be/Pt-Av72djzo?t=445

Olen ise Syoss Volume’i šampooni ”reklaamimise” eest saanud kommi kustutamise. Ma ei reklaaminud, vaid rääkisin, et ongi hea ja hoiab juuksed kaua puhtana, samuti kirjutasin, et teised Syoss šampoonid jätavad pea õliseks, niisiis kuidas ma reklaami tegin, kui ühte produkti kiitsin (mingi paar a tagasi äkki) ja teist sama firma oma laitsin.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga noh, videos öeldi, et kui meeldib kasutada, siis kasutage, aga pikaajalist efekti pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise Syoss Volume’i šampooni ”reklaamimise” eest saanud kommi kustutamise. Ma ei reklaaminud, vaid rääkisin, et ongi hea ja hoiab juuksed kaua puhtana, samuti kirjutasin, et teised Syoss šampoonid jätavad pea õliseks, niisiis kuidas ma reklaami tegin, kui ühte produkti kiitsin (mingi paar a tagasi äkki) ja teist sama firma oma laitsin.

Kõrvalteema, aga olen märganud, et volume šampooni tasukski aeg-ajalt muule šampoonile vahele kasutada, kui tundub, et oma šampoon (misiganes niisutav, siluv vms), enam väga ei tööta ja juuksed lähevad ruttu rasuseks. Juuksed väsivad ühest ja samast ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on see lapik kivi, mitte rullik. Natuke aitab küll, eriti kui jahe on, võtab nö “paistetust” vähemaks, eriti hea hommikuti. Niisama on ka mõnus näomassaazi teha, tihti teen samal ajal kui telekat vaatan.

Selle kiviga, e. guashaga on hea ja turvalisem teha keha  massaazi, näomassaaziga tuleb olla ettevaatlikum,  keskmiselt masseerida ca 5-6 korda ühest kohast  ja k6ik v6i kui näete, et nahk on nats punetama hakanud. Vastasel korral viite liiga palju vett välja ja nägu muutub k6hnaks ja kortsuliseks. Sellisel juhul tuleb l6petada guasha kasutamine kuni näokuju taastub. Ma olen ise sellesse ämbrisse astunud niiet tean millest räägin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu Näorullik