Esileht Ilu Näoseerum – kasutate või mitte

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Näoseerum – kasutate või mitte

Postitas:
Kägu

Ma olen näohoolduses alati hästi usin olnud ja kasutan tavaliselt nii toonikut, seerumit kui kreemi. Seerumit alati siiski ei kasuta, sest üldiselt on need üsna kallid ja kui aus olla, siis ei ole ma kunagi naha seisukorras vahet märganud neil perioodidel mil kasutan nii seerumit kui kreemi vs neil aegadel kui ainult kreemitan.

Kas te märkate reaalset vahet seerumi kasutamise ajal, või on see lihtsalt mingi hinnaline unistus, mida naistele kalli raha eest maha parseldatakse?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kasutan seerumit kuurina 2-3 korda aastas, mitte pidevalt.

Mõne seerumiga on vau-efekt täitsa olemas – panen õhtul mõne tilga kreemi alla ja hommikuks on kortsud kadunud. Aga päris mitu seerumit on olnud tõesti sellised, et peale kasutamist mingit muutust ei ole … aga mine sa tea, kui ei oleks kasutanud, oleks nahk äkki veel hullem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kasutan seerumit lisaniisutuseks. Muud imet ei ootagi. Mul on (pind)kuiv nahk ja tihti ei piisa lihtsalt kreemist (ja samas mõni niisutavam või tummisem kreem jätab näo läikima, rasvaseks). Seerum kreemi all jätab naha kuidagi mõnusamaks ja elastsemaks/niisutatumaks.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Ilu Näoseerum – kasutate või mitte