Esileht Lapse ootamine Näpistuse tunne kõhus???

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Näpistuse tunne kõhus???

Postitas:

Mul on rasedust 15 nädalat, mõned korrad on kõhus olnud väga imelik tunne, nagu keegi näpistaks seest poolt ja pigem ülakõhus. Esimest korda oli seda tunda 12 nädala paiku, hakkasin kapist tassi võtma ja siis ehmatas ära arvasin et läksin millegile pihta (terva nurga vastu vms), olin sirutavas asendis. Järgmine kord voodis jällegi sirutades, mõtlesin et ok siis mingi lihas annab tunda ..kramp vms.. et ei ole hullu. Täna, aga niisamas rahulikult seistes jälle see tunne, ehmusin korralikult ära.. pole nagu valus, aga üli ebameeldiv ja ootamatu. Arstile juuli alguses, aga ei tea kas oskan talle seda seletada.. ehk keegi saab aru, milles asi. Tegemist kolmanda rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka 3s rasedus ja nädalaid 14. Ja minulgi on midagi taolist tunda alates umbes 12näd. Kui sirutan ennast kuidagi, siis naba juurde paremale poole lööb mingi asi, mille peale iga kord ehmun. Ise arvan, et mingi lihas annab tunda. Valulik ei ole, lihtsalt väga ebameeldiv. Arst ka juuli alguses alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama asja tundnud paaril korral ja arvan, et beebi on kuidagi risti üle kõhu ja siis sirutab ennast. Mina ka iga kord ehamatan ja kiljatan. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Näpistuse tunne kõhus???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.