Esileht Kodunurk Napsie madrats. Kas tasub osta?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Napsie madrats. Kas tasub osta?

Postitas:
Kägu

Kas tasub osta teismelistele lastele seda madratsit?

 

Tänan vastajaid!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ei, ei, ei. See on nii kõva madrats, et pole võimalik magada. Ma juba ootan, et saaks ära kolida ja siis ostan laiema voodi ja uue madratsi, mis pole kohe kindlasti napsie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitse asi, madratsit peab proovima. Mul Napsie ja olen väga rahul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmmmm, minu teismeline just kõva madratsit soovis. Meil kùll mingid muud memory foam madratsid, aga tuttava Napsiega võrreldes tunduvad sama jäigad. Minul haige selja pärast, tütar eelistam niisama kõvemat küljealust. Abikaasal ei olnud oluline, aga ega kurtnud ei ole.

Inimesed on erinevad ja kindlasti soovitan proovida, mitte ehku peale tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ka kõva madrats, aga napsie madrats pole kõva, see on nagu magaks põranda peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle suunamudijate reklaami ohver…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nagu teadlikult tehakse reklaami?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Ma ei näe selle madratsi suhtes muid kiidusõnu kui vaid suunamudijatelt, kes on ilmselt selle madratsi tasuta saanud.

Tahaks teada nn päris inimese hinnanguid, kes selle eest ka raha välja on pidanud käima… Nii rumal ma muidugi pole, et ainuüksi mudijate info peale lootma jääks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teismelisele kindlasti mitte kui sa ei taha, et ta kõvasti napsitama hakkab!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teismelisel on Napsie madrats olnud umbes 2 aastat. Kestab kenasti (erinevalt eelmisest odavast vedrumadratsist, mis mõne kuuga vedru välja viskas). Pigem kõva, aga magada kannatab (olen ise ka proovinud). Mul vaja varsti abieluvoodile uus madrats osta ja arvan, et võtan ka Napsie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sulle meeldib kuu aega oma tellimust oodata siis ja. Kui ei siis ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin oma raha eest, enam iial ei ostaks!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on napsie madrats olnud veidi yle aasta.

Mina ja abikaasa oleme sellesse armunud. Reaalselt.

Mul mees veidi suurem ja tal on selg nõrk. Tahtsimegi kõvat madratsit. Eelmine oli sleepwell, mis oli ka hea aga mulle meeldib napsie rohkem, sest see on veel kõvem. Varem võis kutuda, et mees ärkas seljavaluga aga nyyd on see probleem minevik.

Ma tahtsin laiemat voodit alles mõni kuu tagasi aga mees pole nõus, sest alles sai uus madrats ostetud ja tema teise madratsiga enam nõus pole.

Mulle endale meeldib see, et ma ei vaju kuhugile auku, isegi kui mehe kaissu poen. Toetab imehästi.

Lugesin ka enne ostmist googlest suunamudijate kiitusi ja perekooli laitusi aga otsustavaks saigi see, et kõik ytlesid, et on kõvem madrats. Mul varem nii tugevat madratsit pole olnud aga tänaseni ei kahetse.

Oleme seda keeranud ja pööranud vähemalt kord kuus. Siiani pole ka “ära vajunud” vms.

Mina (ja mu mees ka kindlasti) soovitame. Mees soovitas seda just ka oma õele, kes ka veidi laiem inimene – näis kas ta valib selle.

Lapse puhul pead teadma, kas ta eelistab pigem pehmemat v kõvemat? Kas tal seljavaludega on probleeme?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ostsime esimese 4a tagasi, siis kui neid alles hakati reklaamima. Siiani ilus ja korralik ja mugav. Nüüd uude koju lastetubadesse ostsime ka kõik Napsied pluss endale laiema uue. Eelmine läheb külalistetuppa. Alguses oli harjumatu, et kõva on, aga mõne öö pärast enam muud ei taha. Hiljuti sattusin hotelli, kus oli veel kõvem madrats ja selle kõrval on Napsie nagu sulepadi, seega kindlasti on liialdus et nagu maas magaks 😀 Meil ka mehega seljad haiged mõlemal ja Napsie pealt ärgates ei ole valusid, selg on toetatud. Tarnetega võib neil küll raskusi olla, eriti suurte sooduskampaaniate ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Napsie madrats. Kas tasub osta?